Početna stranicaPretraľnikPitanje oko prvog choppera - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Pitanje oko prvog choppera

Go down 
+7
nikomil1
ica
magna
Lars_Viking
vroc-bobi
Ivan-Shadow
Deda Mraz
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje oko prvog choppera   Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Icon_minitimesri 24 tra 2013, 11:18

Sic od dragice prerađen za RR spydera je na prodaju. Treba ga dati presvući, spužva je OK. Kod ugradnje treba navariti jedan flah da se ima gdje zakaćiti i probušiti jednu rupu za vezanje na zadnji blatobran. Bez bisaga ne izgleda kako treba, ali te pomakne dodatnih 3-4 cm unazad i 2-3 cm ugore pa niti krakovi ne smetaju.

[Vrh] Go down
Deda Mraz
man
man
Deda Mraz


Broj postova : 44
Godina imam : 37
Prebivalište : Rijeka
Vozim : N/A
Na forumu od : 23.04.2013

Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje oko prvog choppera   Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepet 03 svi 2013, 12:04

Frendica mi veli da joj dečko prodaje ovo:

http://www.njuskalo.hr/moto-agregati/yamaha-virago-250-oglas-7634253

Sad si gledam, ako uzmem ovo, rastavim sve do kraja, očistim ramu, prefarbam, rastavljanje, čišćenje i sastavljanje mašine da vidim da li radi, sređivanje felgi, malo po malo, vremena se ima za šarafljenje jer je to gušt, bacim oko u kakvom je vilica stanju, opet pročistim, prekromiram ako je potrebno, dam ili napraviti rezervar ili skoknem po njega u Italiju na neki auto otpad ili dam tetku autolimaru da ga napravi, itd itd... Posla bi bilo masu i previše, ali mislim da bi vrijedilo utući i vremena i volje ako bi produkt na kraju ispao kako treba i isplativ.

Tu dolazimo do dijela gdje mi treba Vaš savjet. Upustiti se u tako nešto ili ne? Puno mi je jeftinija opcija nego kupovina novog / polovnog, a dijelovi se u Italiji barem nabave za bagatelu na auto otpadima. Napomena: šarafljenje, rastavljanje i sastavljanje i čačkanje mi spada pod relaksaciju od svakodnevnog stresa, pa to nije neka bedara. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.risentoreclaim.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje oko prvog choppera   Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepet 03 svi 2013, 12:10

ja ne bih ulazio u ovu kombinaciju Exclamation
[Vrh] Go down
Deda Mraz
man
man
Deda Mraz


Broj postova : 44
Godina imam : 37
Prebivalište : Rijeka
Vozim : N/A
Na forumu od : 23.04.2013

Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje oko prvog choppera   Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepet 03 svi 2013, 12:12

Ne? Može malo detaljnije samo ako nije frka? Što više detalja to bolje. :P
[Vrh] Go down
http://www.risentoreclaim.com
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje oko prvog choppera   Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Icon_minitimepet 03 svi 2013, 13:54

Bosqeto je napisao/la:
ja ne bih ulazio u ovu kombinaciju Exclamation

Niti ja. Umesto u voznju proci ce ti vreme u srafenju i sta si dobio ? Postanes servisr a ne vozis se
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje oko prvog choppera   Pitanje oko prvog choppera - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje oko prvog choppera
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pomoc oko kupovine prvog choppera
» Kupovina prvog....
» samo za cro-choppera
» Uvoz choppera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Moj prvi chopper-
Forum(o)Bir: