Početna stranicaPretraľnikDo Poljske i nazad - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Do Poljske i nazad

Go down 
+12
webrider
TommyZG
merla
magna
Bosqeto
Safet(y)
lukylipik
lord
Bart
Rukfa™
gaso999
Kunki
16 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 17:29

ja znaaam gdje je slikano.. može piva? What a Face
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 17:46

Kunki je napisao/la:
ja znaaam gdje je slikano.. može piva? What a Face

ti možeš samo platiti pivu.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 18:04

... Merliću, ja već pomislio:

A: zvala je muriju
B: zbog želje za kupovanjem opijata
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 18:36

dobar Svaka čast, putopis i slke dočarale su nam ugođaj koji ste imali u putu, mogu zamisliti koliko toga još imate za reći i pokazati, svaka čast Laughing dobar dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 20:27

merla je napisao/la:
Nikomil, kad smo već kod turneja, ove slike su slikane prije 2 godine na našoj turneji.
ako pogodiš gdje je slikano, imaš cuga ili cuga cuga cuga kad se tamo sretnemo Cool

pa ako se ne varam ovo je bikerski kafic u centru grada. na raskrsnici gde ulica Partizanska skrece desno prema centru i levo prema mostu. Odma preko ulice naspram kafica su visoke (bar za nase uslove) zgrade u kojima ima banke, turisticke agencije i td.

kafic ima tablicu na kojoj pise "ULICA JEBACKA" ali to nije bas pravi naziv ulice Smile

a ovaj lik kojeg sam zaokruzio je clan kluba POTFAT (ponovo ako se ne varam)

Do Poljske i nazad - Page 2 Potfat



Bilo kako bilo mislim da je to jedino mesto gde sam u Skoplju video da se skupljaju bikeri

Pozdrav od Makedonija! I dodjite ponovo pa se javite da vas malo druzim mojim kineskim magarcem Smile
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 20:32

merla je napisao/la:
jedna kratka anegdota:
prije puta u Poljsku kupio sam 2 paketa duhana, 4 paketa papirića i filtere. Papiriće sam (greška) stavio u prsluk. Sutra ujutro, nakon tih par kapljica kiše kroz Austriju i Slovačku, iz džepa izvadim potpuno razmočene papiriće puca1 ... cijeli dan pokušavam kupiti papiriće, ali poljaci očito nikad nisu čuli za motanje duhana (naravno, kad su oni jedina zemlja u Europi koja nema recesiju...). osuđen na cjelodnevno pušenje smrdljivih cigareta Evil or Very Mad ... Drugi dan nadobudno uletim u neki mali dućan gdje prodaju cugu i cigarete i pokušavam objasniti zgodnoj mladoj poljakinji : "do you have papers for rolling tobbaco?" - ona me blijedo gleda... ok, moram upotrijebiti govor tijela Very Happy - rukom joj oponašam motanje cigarete i pitam: "tobacco - rolling paper" - i gle čuda: njoj se upali žaruljica iznad glave (sjećate se stripa pajo patak i njegovog otkačenog strica izumitelja? Very Happy ) i klima glavom - aaaaaa da da yes.... NAPOKON !!!!!!!! pokažem joj da mi da 2 komada. i ona jako sretna, što smo zajedničkim snagama premostili jezičnu barijeru, ispod šanka izvadi - 2 role WC PAPIRA!!!!!

AAAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHHHHHHHHHH

nemoj me nemoj me glup glup nemoj me nemoj me

tako ti je kad u PL. koristis "bezvezni" engleski ... ja sam naucio Poljski jer mi je bas fora pricati PL. al jebi ga nikako da bude prilika da provozam motorcic po poljskoj ravnici


ne znam samo sto si joj rukama pokazao kad joj je to asociralo toalet papir Smile
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitimečet 04 lis 2012, 20:45

nikomil1 je napisao/la:
merla je napisao/la:
Nikomil, kad smo već kod turneja, ove slike su slikane prije 2 godine na našoj turneji.
ako pogodiš gdje je slikano, imaš cuga ili cuga cuga cuga kad se tamo sretnemo Cool

pa ako se ne varam ovo je bikerski kafic u centru grada. na raskrsnici gde ulica Partizanska skrece desno prema centru i levo prema mostu. Odma preko ulice naspram kafica su visoke (bar za nase uslove) zgrade u kojima ima banke, turisticke agencije i td.

kafic ima tablicu na kojoj pise "ULICA JEBACKA" ali to nije bas pravi naziv ulice Smile

a ovaj lik kojeg sam zaokruzio je clan kluba POTFAT (ponovo ako se ne varam)

Do Poljske i nazad - Page 2 Potfat


P
Bilo kako bilo mislim da je to jedino mesto gde sam u Skoplju video da se skupljaju bikeri

Pozdrav od Makedonija! I dodjite ponovo pa se javite da vas malo druzim mojim kineskim magarcem Smile

To je custom club, kafic/clubhouse od mc Potfat (I da jeste u "jebackoj ulici). Na drugoj slici su clanovi kluba sa Kunkijem. Dodjemo ubrzo dolje pa se vidimo na pivi....

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Sponsored content





Do Poljske i nazad - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Do Poljske i nazad
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» prerade iz poljske
» S Korcule do Istre i nazad ( ili kako do nagradnog GPS-a)
» Do Broda i nazad
» ... lijevo, desno - naprijed, nazad!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: