Početna stranicaPretraľnikDo Poljske i nazad 610RegistracijaLogin

 

 Do Poljske i nazad

Go down 
+12
webrider
TommyZG
merla
magna
Bosqeto
Safet(y)
lukylipik
lord
Bart
Rukfa™
gaso999
Kunki
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 12:29

Priča počinje prije par godina , kada smo u Grčkoj upoznali veselu ekipu iz Poljske. Nakon razmjene brojeva i njihove nedavne posjete Lijepoj Našoj , nije bilo puno opcija za turneju 2012..
Vesela šestorka ( Merla,Sitni i ja sa našim boljim polovicama) je krenula po planu :
Četvrtak( poslije posla) Zagreb- Brno
Petak Brno – Bochnia ( kraj Krakowa)
Subota obilazak nekih znamenitosti
Nedjelja Bochnia – Novi Sad
Ponedjeljak Novi Sad – vinarija Zdjelarević ( Brodski Stupnik)
Utorak domeka

Da ne bi sve prošlo idealno , već na samom početku ( točnije,od ulaska u Austriju ) počinje nas pratiti kišica , koja je lagano pojačavala i pojačavala. U Beču stajemo na redovno tankiranje i gledajući u kartu mijenjamo plan : Ne idemo do Brna , nego do Bratislave gdje ćemo pronaći nekakav smještaj ( kasno je , kiša , hladno je i umorni smo , bla,bla..). Dogovor je pao i 5 od 6 je to čulo i zapamtilo ( ovaj 6-i će se pojaviti kasnije u pričici).
Kiša se maksimalno potrudila da nam zagorča zadnjih 30-ak km pred Bratislavom. Pada li ga pada. Ništa se ne vidi. Auti stoje u zaustavnoj traci pod četiri žmigavca , ali ne i mi. Sjevnulo je u neposrednoj blizini i osim što sam se usrao od straha , primijetio sam da u retrovizoru vidim samo jednog pratitelja. Nakon zaustavljanja kod prvog nadvožnjaka pokušavamo na mob dobiti izgubljenog sina. Zamoljen sam da ga ne imenujem , tako da ću to i poštivati.
Dakle, Sitni je krenuo na put sa otvorenom kacigom i naravno da po takvom nevremenu nije vidio doslovce prst pred nosom i čovac je stao na benzisku , ali nakon kratkog zaustavljanja kreče u lov za nama…. Mi stajemo na prvoj pumpi u Bratislavi a Sitni na prvoj pumpi u smjeru za BRNO?!(.. op.a. on je onaj šesti ). Nakon nekog vremena ( čitave vječnosti) uspjevamo se čuti na mob i tada počinje potraga po Bratislavi.. Nakon 72 kriva navođenja od strane mog vjernog Garmina , napokon smo (opet) kompletni i sada slijedi traženje smještaja ( već je 1 sat)..
..Smještaj smo u našli u nekom fajnšmekerskom hotelu , gdje smo zamoljeni za plaćanje unaprijed?! OK! .. Ulazimo u lift i tada skužimo ( pogledom u zrcalo) zašto je bilo plaćanje unaprijed.. Zbilja smo jadno izgledali.. Merla je takav dojam pripisao kroničnom nedostatku promila u krvotoku , tako da je brzinski nabavio par pivica.. Moram priznati da je za promjenu bio u pravu.. Osim što smo si bili ljepši nakon par piva, i raspoloženje je poskočilo. ( preporučam konzumaciju i u ostalim situacijama )
Jutro, kava, oblačno.. Nastavak do Wadowica ,rodnog grada Ivana PavlaII. Po putu stajemo u prekrasno uređeno „nešto“ ( skijaški centar+toplice+odmorište…)
Do Poljske i nazad 24535814 Do Poljske i nazad 38861749 Do Poljske i nazad 46909036
Do Poljske i nazad 98569022 Do Poljske i nazad 73884967 Do Poljske i nazad 91661283
Do Poljske i nazad 79164571 Do Poljske i nazad 73127667 Do Poljske i nazad 87525488
Do Poljske i nazad 49938962 Do Poljske i nazad 38706498

Oko 19 dolazimo na moto susret gdje je već cca 4.000 ljudi ( vrata otvorena prije 3 sata!!). Na ulazu nas dočekuju naši domaćini i ne plaćamo upad. Nakon postavljanja šatora i ispiranja prvog sloja prašine u grlu , odlazimo obići to čudo od susreta…. 20-ak vrsta hrane , ljubazno osoblje ,super organizacija.. fakat nešto posebno..
Do Poljske i nazad 87359440 Do Poljske i nazad 91878032

Slijedeći dan su si naši domaćini dali truda i organizirali jedno kratko razgledavanje okolnih znamenitosti .. Kratko = 300tinjak km , 3 HR motora + 20-ak lokalnih,brzina cca 2do3 puta veća od ograničenja.. Znamenitosti sam kasnije (po prvi put)vidio na fotografijama.
Do Poljske i nazad 51205445 Do Poljske i nazad 71051065 Do Poljske i nazad 51079151
Do Poljske i nazad 65857143 Do Poljske i nazad 68098529 Do Poljske i nazad 34459961
Do Poljske i nazad 99092438 Do Poljske i nazad 16462719 Do Poljske i nazad 11760853

Sutra imamo fini komad za odvaliti ( od Poljske,preko Slovačke i Mađarske do Novog Sada), tako da smo se koncentrirali samo na par vrsta Vodki , a ne ko večer prije kada smo „morali“ sveeee isprobati ( od marelice,mandarine,kruške,jabuke,bobica….)
Jutro,doručak,cmok-cmok i krećemo .. Vrlo optimistično želimo još vidjeti i neke znamenitosti po putu ( poznati rudnik soli..+… ) , ali jednostavnom matematičkom operacijom zbrajanja ispada da nema teorije da odradimo planiranu kilometražu uz toliko zaustavljanja .. Od silnog zbrajanja smo ogladnili, pa smo stali na klopicu u Krakowu.
Do Poljske i nazad 61405078 Do Poljske i nazad 89698395 Do Poljske i nazad 45124718
Do Poljske i nazad 23806235 Do Poljske i nazad 12971031 Do Poljske i nazad 65199516

Negdje po putu smo se (ovaj put dogovorno) odvojili od Sitnog , jer je njegov plan da posjeti ranč u Bojnoj ( tam smo već bili par puta.. Merla je neš pisal) , a mi idemo do Novog Sada..
U Slovačkoj se morate voziti po propisima.
Ako se ne vozite po propisima, onda morate platiti 50€ kaznu ( a s tim papirom si ni rit nemrete obrisati , jer je veličine tramvajske karte.. ).. Dakle , na ulasku u naseljeno mjesto STATI na kočnicu ko manijak i kroz isto to naseljeno mjesto proći sa 50km/h….
U Mađarskoj stali pojesti finuu klopicu i nastavili do Novog Sada.. Tu se Garmin opet malo zbunio , ali uz dodatnih 30-ak km sretno stižemo (oko 1 sat) na ranč od MC Brothers, gdje nas ekipa čeka s hladnim pivama..
Doručak i kavica u Novom Sadu i lagano prema Brodskom Stupniku.. Super klopa,hotel i vino..
Doručak i kavica u Brodskom Stupniku i lagano prema Zagrebu. Nema klope ni hotela ni vina.. Popili pivicu.


Zadnja promjena: Kunki; pet 05 lis 2012, 18:42; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
gaso999
cro chopper forum
cro chopper forum
gaso999


Broj postova : 853
Godina imam : 50
Prebivalište : Slav.Brod
Vozim : Yamaha Midnightstar 1300A
Na forumu od : 07.08.2012

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 12:39

Pročitao i pregledao slike Very Happy

Baš super i pravo putovanje.

svaka cast
[Vrh] Go down
Rukfa™
cro chopper forum
cro chopper forum
Rukfa™


Broj postova : 650
Godina imam : 63
Prebivalište : Požega
Vozim : Honda Shadow 600 '98/ Horex Regina '53 chopper
Na forumu od : 25.12.2011

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 14:12

Počastio si nas lijepim putopisom. dobar
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 15:55

Kunki prijatelju, hvala za ovaj putopis, kad gledaš ovakve stvari odmah se otvaraju vidici i sam kreneš planirati nešto slično a valjda se jednog dana i ostvariti. dobar
[Vrh] Go down
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 16:12

hvala na pozitivnim komentarima dobar

u pripremi je turneja 2013-a koja će biti malo konkretnija od ove recesijske Smile
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 16:51

Vidiš kak to Kunki zna lijepo ispričat! Wink
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 16:53

... odlična vožnja kao i uvijek kod Vas !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 17:13

..lijepa tura dobar .. jos da mogu slike vidjet.. pljuga

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 17:15

Safet(y) je napisao/la:
..lijepa tura dobar .. jos da mogu slike vidjet.. pljuga


... doplivaj do mene na pivo pa ti ja pokažem Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 17:16

ima li neka kombinacija da se ovdje vide slike,
jer nemam facebook puca1 puca1
[Vrh] Go down
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 17:28

Bosqeto je napisao/la:
ima li neka kombinacija da se ovdje vide slike,
jer nemam facebook puca1 puca1

pa ne treba ti face da bi pogledao slike!!! scratch

klikni na link
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 18:02

ja svoje kompove podesio da imaju zabranu izlaska na madrfaking fejs, ali nema veze, znam kako izgledaju i kunki i merla i još neki dobar
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 18:08

lord je napisao/la:
Vidiš kak to Kunki zna lijepo ispričat! Wink

za razliku od nekih... Embarassed

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
TommyZG
cro chopper forum
cro chopper forum
TommyZG


Broj postova : 1131
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb - Podsused
Vozim : kolica - djecja
Na forumu od : 27.12.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 18:21

dobar putopis Laughing
bio u Krakowu višeputa, ali išao preko Mađarske i Szombthely-a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/257482367773141/
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 20:45

postavil slike ( mislio sam da je to lakše Smile)
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 22:00

Kunki je napisao/la:
postavil slike ( mislio sam da je to lakše Smile)

falalepa ..sad jepuno bolje.. znam da je zahebancija s postavljanjem slika ovdje, ali zato imas cugu prvom prilikom dobar3

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Kunki
man
man
Kunki


Broj postova : 402
Godina imam : 53
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Bandit 1250
Na forumu od : 28.02.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 22:16

Safet(y) je napisao/la:
Kunki je napisao/la:
postavil slike ( mislio sam da je to lakše Smile)

falalepa ..sad jepuno bolje.. znam da je zahebancija s postavljanjem slika ovdje, ali zato imas cugu prvom prilikom dobar3

dobar
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 22:16

Bravo ekipa! king
Super slike i opis!
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimeuto 02 lis 2012, 23:29

jedna kratka anegdota:
prije puta u Poljsku kupio sam 2 paketa duhana, 4 paketa papirića i filtere. Papiriće sam (greška) stavio u prsluk. Sutra ujutro, nakon tih par kapljica kiše kroz Austriju i Slovačku, iz džepa izvadim potpuno razmočene papiriće puca1 ... cijeli dan pokušavam kupiti papiriće, ali poljaci očito nikad nisu čuli za motanje duhana (naravno, kad su oni jedina zemlja u Europi koja nema recesiju...). osuđen na cjelodnevno pušenje smrdljivih cigareta Evil or Very Mad ... Drugi dan nadobudno uletim u neki mali dućan gdje prodaju cugu i cigarete i pokušavam objasniti zgodnoj mladoj poljakinji : "do you have papers for rolling tobbaco?" - ona me blijedo gleda... ok, moram upotrijebiti govor tijela Very Happy - rukom joj oponašam motanje cigarete i pitam: "tobacco - rolling paper" - i gle čuda: njoj se upali žaruljica iznad glave (sjećate se stripa pajo patak i njegovog otkačenog strica izumitelja? Very Happy ) i klima glavom - aaaaaa da da yes.... NAPOKON !!!!!!!! pokažem joj da mi da 2 komada. i ona jako sretna, što smo zajedničkim snagama premostili jezičnu barijeru, ispod šanka izvadi - 2 role WC PAPIRA!!!!!

AAAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHHHHHHHHHH

nemoj me nemoj me glup glup nemoj me nemoj me

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
vroc-bobi
cro chopper forum
cro chopper forum
vroc-bobi


Broj postova : 1317
Godina imam : 56
Prebivalište : dalmacija
Vozim : M1800R / nocni bijes , K1600GT SE
Na forumu od : 09.10.2011

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimesri 03 lis 2012, 06:27

Anegdota je vrhunska :-)
[Vrh] Go down
Rukfa™
cro chopper forum
cro chopper forum
Rukfa™


Broj postova : 650
Godina imam : 63
Prebivalište : Požega
Vozim : Honda Shadow 600 '98/ Horex Regina '53 chopper
Na forumu od : 25.12.2011

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimesri 03 lis 2012, 07:14

Od jedne role imao bi dovoljno papira za cijelu godinu Very Happy
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimesri 03 lis 2012, 08:06

merla je napisao/la:
jedna kratka anegdota:
prije puta u Poljsku kupio sam 2 paketa duhana, 4 paketa papirića i filtere. Papiriće sam (greška) stavio u prsluk. Sutra ujutro, nakon tih par kapljica kiše kroz Austriju i Slovačku, iz džepa izvadim potpuno razmočene papiriće puca1 ... cijeli dan pokušavam kupiti papiriće, ali poljaci očito nikad nisu čuli za motanje duhana (naravno, kad su oni jedina zemlja u Europi koja nema recesiju...). osuđen na cjelodnevno pušenje smrdljivih cigareta Evil or Very Mad ... Drugi dan nadobudno uletim u neki mali dućan gdje prodaju cugu i cigarete i pokušavam objasniti zgodnoj mladoj poljakinji : "do you have papers for rolling tobbaco?" - ona me blijedo gleda... ok, moram upotrijebiti govor tijela Very Happy - rukom joj oponašam motanje cigarete i pitam: "tobacco - rolling paper" - i gle čuda: njoj se upali žaruljica iznad glave (sjećate se stripa pajo patak i njegovog otkačenog strica izumitelja? Very Happy ) i klima glavom - aaaaaa da da yes.... NAPOKON !!!!!!!! pokažem joj da mi da 2 komada. i ona jako sretna, što smo zajedničkim snagama premostili jezičnu barijeru, ispod šanka izvadi - 2 role WC PAPIRA!!!!!

AAAAAAARRRRRRGGGGGGHHHHHHHHHHHHH

nemoj me nemoj me glup glup nemoj me nemoj me

Dobro....i kakav je okus onda na kraju....kad smotaš u toaletni...? Smile

Kunki fino si to opisao a i fotke su dobar
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimesri 03 lis 2012, 15:20

Kunki je napisao/la:
postavil slike ( mislio sam da je to lakše Smile)

sad je cool dobar

putopis i djir je do jaja dobar
[Vrh] Go down
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimečet 04 lis 2012, 17:02

svaka ti cast!!!

... sad ti i zavidim, divim ti se i mrzim te i sve redom ... ja vec godinu dana sanjam da idem do poljske motorom ali nikako da skupim dovoljno pare Razz

ali jednom cu i ja do i kroz poljske videt ces Very Happy


ma bas super voznja!
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitimečet 04 lis 2012, 17:15

Nikomil, kad smo već kod turneja, ove slike su slikane prije 2 godine na našoj turneji.
ako pogodiš gdje je slikano, imaš cuga ili cuga cuga cuga kad se tamo sretnemo Cool

Do Poljske i nazad 356d9010

Do Poljske i nazad Da6ed910

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Sponsored content





Do Poljske i nazad Empty
PostajNaslov: Re: Do Poljske i nazad   Do Poljske i nazad Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Do Poljske i nazad
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» prerade iz poljske
» S Korcule do Istre i nazad ( ili kako do nagradnog GPS-a)
» Do Broda i nazad
» ... lijevo, desno - naprijed, nazad!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: