Početna stranicaPretraľnikSavijanje inox-cijevi u Slavoniji 610RegistracijaLogin

 

 Savijanje inox-cijevi u Slavoniji

Go down 
+3
Karlo
nenad barinić
Kicho
7 posters
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimeuto 11 ruj 2012, 20:51

Daklem, bajkeri čoperaši... Već neko vrijeme snujem zamjenu upravljača na Svinji, a još duže vrijeme želim nabacit crash-bar. Pa me zanima ima li u Slavoniji i Baranji netko tko se kvalitetno bavi savijanjem cijevi od inoxa? Smile) Radnja koja se u VK bavi inoxom za crash-bar mi je spominjala koljena, dakle, to je varenje, to nije to (ak sam dobro shvatio). Riješio bih to kod Kambe, ali meni je Kamba žešće daleko, pa pokušavam naći nešto bliže.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 01:15

Bio sam ja kod nekog lika u Vukovaru, bavi se time, ja ga pitao za crash... pa mi je pričao o nekim hamburškim lukovima. Pošto sam mislio da me opsovao, rekao sam mu: "I ja tebi isto!" Shocked ...

Navodno mali Plavšić to može riješiti u Vinkovcima, ali ne znam na koji način...
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 01:59

nenad barinić je napisao/la:
Bio sam ja kod nekog lika u Vukovaru, bavi se time, ja ga pitao za crash... pa mi je pričao o nekim hamburškim lukovima. Pošto sam mislio da me opsovao, rekao sam mu: "I ja tebi isto!" Shocked ....

glup glup


nenad barinić je napisao/la:
Navodno mali Plavšić to može riješiti u Vinkovcima, ali ne znam na koji način...

Palo mi na pamet, al mislim da radi to varenje s koljenima. Inače bih već čuo valjda.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 07:25

Majstori koji rade inox ograde izbjegavaju raditi bilo što za motore jer im je to velika zajebancija . Većina njih ograde radi sa gotovim koljenima ( hamburškim lukovima ) što na motor ne ide . Malo ih ima alate za savijanje jer su skupi i njima neisplativi . Ako neki i hoće raditi znaj da je skupo ( ja sam savijanje četiri luka plus 1,5 m cijevi fi 30 platio 300 kn ) . Pitanje je kako bi to ispalo jer treba imati i iskustva .
Zato je moj prijedlog da se obratiš majstorima sa ovog foruma , koji to rade i znaju šta i kako treba napraviti za motor .
Da upravljač i chrash-bar kupiš sa E-bayu koštat će te preko četiri tisuće kuna , a ovi naši majstori će to odradit puno jeftinije od , recimo ,jednog airbrusha . Very Happy

[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 10:07

Karlo je napisao/la:
Majstori koji rade inox ograde izbjegavaju raditi bilo što za motore jer im je to velika zajebancija . Većina njih ograde radi sa gotovim koljenima ( hamburškim lukovima ) što na motor ne ide . Malo ih ima alate za savijanje jer su skupi i njima neisplativi . Ako neki i hoće raditi znaj da je skupo ( ja sam savijanje četiri luka plus 1,5 m cijevi fi 30 platio 300 kn ) . Pitanje je kako bi to ispalo jer treba imati i iskustva .
Zato je moj prijedlog da se obratiš majstorima sa ovog foruma , koji to rade i znaju šta i kako treba napraviti za motor .


Ma nije neki problem upravljač, sve bi se dalo odraditi slanjem (ako ću eventualna produženja sajli i ostalog odraditi sam). Ali za crash bi baš trebao odvesti motor. Za doć do Kambe npr. trebam mali godišnji. Very Happy


Karlo je napisao/la:
Da upravljač i chrash-bar kupiš sa E-bayu koštat će te preko četiri tisuće kuna , a ovi naši majstori će to odradit puno jeftinije od , recimo ,jednog airbrusha . Very Happy


Nemoj cimat Nenada, zauzet je vrbovanjem za gledanje dokumentarca. nemoj me glup
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 11:07

A ovo
http://www.ebay.com/itm/New-Highway-Crash-Bar-Engine-Guard-For-Honda-1997-2003-Shadow-ACE-VT400-VT750-/150880556157?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item23212e947d&vxp=mtr
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 11:18

Kicho je napisao/la:


Ma nije neki problem upravljač, sve bi se dalo odraditi slanjem (ako ću eventualna produženja sajli i ostalog odraditi sam). Ali za crash bi baš trebao odvesti motor. Za doć do Kambe npr. trebam mali godišnji. Very Happy

Samo se ti nigdje nemoj voziti, vraćamo te kući onda mjesecima i u 10 dijelova, u veškorpi nemoj me glup nemoj me glup
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 11:19

[quote="nenad barinić"]Bio sam ja kod nekog lika u Vukovaru, bavi se time, ja ga pitao za crash... pa mi je pričao o nekim hamburškim lukovima. Pošto sam mislio da me opsovao, rekao sam mu: "I ja tebi isto!" Shocked ...

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji 344692 Savijanje inox-cijevi u Slavoniji 231422
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 11:22

darko plavšić iz Vk 098348394..... navodno da radi za motore.... i moj susjed Marin iz Vk: 098270064... nazovi pa napiši što je bilo.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 13:21

nenad barinić je napisao/la:
Kicho je napisao/la:


Ma nije neki problem upravljač, sve bi se dalo odraditi slanjem (ako ću eventualna produženja sajli i ostalog odraditi sam). Ali za crash bi baš trebao odvesti motor. Za doć do Kambe npr. trebam mali godišnji. Very Happy

Samo se ti nigdje nemoj voziti, vraćamo te kući onda mjesecima i u 10 dijelova, u veškorpi nemoj me glup nemoj me glup

Sve nešto kontam kako bih mogao srušit komad zida svoje sobe, pa uvest Svinju unutra i zazidat ponovo. Ljubav je ljubav, jebiga.

Onda mi nitko neće moći reći da nisam strastven čoperaš. Rolling Eyes Very Happy

Al moram prvo skompletirat po svome, da budem zadovoljan pogledom.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 34
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 15:25

mozda ti ja mogu nekako pomoci..
kod mene jedan sta meni radi ramu za motor, i sve ostale stvari, ima automatsku savijacicu,samo ubaci to sta hoce i gotovo.
ako bi ti mogao napraviti nacrt tog crash bara, mislim da nebi bio nikakav problem ga napraviti,isto tako i sve ostalo dobar
[Vrh] Go down
Galen
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 40
Prebivalište : Rijeka
Vozim : ducati
Na forumu od : 04.01.2017

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 07 vel 2018, 13:31

Možda ti ovi mogu to napraviti.
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 07 vel 2018, 15:11

Galen je napisao/la:
Možda ti ovi mogu to napraviti.
Brzi odgovor. nemoj me glup
[Vrh] Go down
deda bum
man
man



Broj postova : 134
Godina imam : 62
Prebivalište : donje jesenje
Vozim : hyosung agila 250 efi
Na forumu od : 18.03.2012

Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitimesri 07 vel 2018, 16:21

Sad se vidi da 5 god. prođe u trenu dancingbanana
[Vrh] Go down
Sponsored content





Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Empty
PostajNaslov: Re: Savijanje inox-cijevi u Slavoniji   Savijanje inox-cijevi u Slavoniji Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Savijanje inox-cijevi u Slavoniji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» piganje inox cijevi
» savijanje zeljeznih sipki...
» Nosac registracije od inox-a
» Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...
» Pitanje za bravare - motanje cijevi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: