Početna stranicaPretraľnikMoja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 610RegistracijaLogin

 

 Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
croKnight
man
man
croKnight


Broj postova : 95
Godina imam : 35
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Yamaha
Na forumu od : 20.06.2015

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitimesub 04 lip 2016, 02:57

evo da se i ja javim sa svojim prvim putopisom i sa svojom prvom rutompo Slavoniji...
vidim da je Baranja prošle tjedne bila jako aktualna Very Happy
tako sam i ja svoju gospodičnu odlučio iznenaditi za 2 godišnjcu veze sa jednim mali izletom i pansionom u Hotelu Lug koji sam riješio preko one crne pisanice....
Mogu vam reći da sam i više nego oduševljen... No krenimo redom:
kao prvo putovanje do Baranje po Novi Marof, Varaždinske Toplice, Koprivnica i dalje po podravskoj, pa preko Donjeg Miholjca za Osijek, nikad više!!! jedina zanimacija na onim ravnicama izbjegavati zakrpe -.-
Kad smo stigli tamo u hotel, riješili se tereta i odma krenuli u vozikanje, posjet Zmajevcu, Batina, Sombor, a kasnije malo do Osijeka...
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 1zqr7th
jedna od vinskih cesta u Zmajevcu

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2ccm3h2
zmajevac

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2r2xe7t
jedan putni selfij

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 15cc8ec
pošto drugi nisu mogli, al zato smo uspjeli mi napravit fotku sa aparatom, i kasnije popili kavu kod muzeja i krenuli za Osijek, popili kavu u tvrđi i prošetali malo uz Dravu

Drugi dan
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Op1xk7
Sombor, nismo se dugo zadržavali, malo se prošetali po centru, kupili par razglednica i popili pivu u centru i napravili par pikčera za uspomenu i dugo sječanje na naš prvi prijelaz preko Dunava

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 20krq5j

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 143n620
odmah ga počela švalerirati

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2yowu86

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 28k3r6u
kanal Dunava prije granice

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2ymycyh
Batina uslikano sa mosta

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Xmny9c

eh onda u Hotelu Lug na ručak i jahanje al sad pravih konja Very Happy
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 20z2x3o
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 358ayds
poslje na veceru i spremanje za sutrašnju rutu

treći dan
povratak kući, ruta: Osijek, Vukovar, Ilok, Vinkovci, Đakovo, Pleternica, Požega, Pakrac, Lipik, Garešnica,
Čazma, Vrbovec, S. Ivan Zelina i onda doma

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 280m4io
Iz Baranje prema Osijeku, pre odlično izgleda i taman i gazda došo da vidi polje, njemu nije to izgledalo "pre odlično"  lol!  lol!  lol!

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 33dzgxl
naravno šetnja kroz korzo, i staru jezgru do Mitnice i vodotornja...

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 333zrkh

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Beq8m
spuštanje prema Šarengradu

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 291dd2a
Polja prema Iloku

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2s1lwev
spuštanje prema Iloku

U Iloku prošetali po tvrđavi, spustili se do Dunava i onda se zaputili na Principovac da nešto stavimo u kljun

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 1rrcet
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 102mhqf
pogled s tvrđe

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2aj2ufq
i pogled na tvrđu

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Kf408z
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2evtbet
Principovac, tuten smo malo zamezili, okrijepili se i krenuli dalje via Đakovo

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 152kg43
Katedrala u Đakovu, da se vidi da smo i tuten bili...
e sad slijedi ono zbog čega sam još i dan danas oduševljen, dakle cesta od Đakova prema Pleternici
naj jača cesta koju sam ikad vozio, neznam dal su ostali vozili ovom cestom al je pre je.ena....  Laughing
vijuga ko anakonda kroz šume, brda i doline, ma preljepo, kvaliteta ceste je preodlična jer je očvana zbog slabog prometa... kolko slabog prometa eto nek vam kaže ovih par slika

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... 2rpdw9f
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Zixeg2
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Sd3810
tolko je malo prometna da ljudi pasu krave kraj ceste, i to ne jednu ili dvije nego njih 15 affraid

kažem cesta je pre dobra i proteže se sigurno nekih 30 km, od Levanjske Varoši do Kalinića prije Pleternice evo i kratak video kao dokaz....
View My Video

od sad pa na dalje ja idem za Osijek preko Požege i Đakova i nikako drugačije Very Happy

eto to je sve od mene za sada... krajem mjeseca je u planu Banja Luka, Sarajevo, rafting na Tari i Drini, pa Mostar, Dubrovnik, Pelješac, Mljet, Vis i Modra špilja na Biševu, ja se nadam da ću uspjeti to sve ugurati
ja se nadam da nisam napravio pre veliki putopis, možda previše nepotrebnih slika... molim moderatora da editira ono šta nije dobro i da me opomene za sljedeći puta kako ispravno napraviti
fala ljudovi i živeli
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Re: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitimesub 04 lip 2016, 13:08

croKnight je napisao/la:

ja se nadam da nisam napravio pre veliki putopis, možda previše nepotrebnih slika... molim moderatora da editira ono šta nije dobro i da me opomene za sljedeći puta kako ispravno napraviti
fala ljudovi i živeli




evo ti onda jedna opomena!.. morao sam odojiti tvoj post i napraviti zasebnu temu, jer bi bila prava steta da ovo ostane zatrpano drugim postovima i definitivno je zasluzilo zasebnu temu.. dobar3

..i jos jedna opomena!... mogao si i najaviti dolazak, pa bismo vjerojatno uspjeli odvesti i koji kilometar zajedno, a mozda i nesto poiti,, Twisted Evil


...a za tu cestu kojom si bio odusevljen znam.. jedna od meni omiljenih za voznju.. ali nije to sve.. drugi puta ti mozda i pokazem pinesto od toga, naravno ako se javis.. dobar3

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
croKnight
man
man
croKnight


Broj postova : 95
Godina imam : 35
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Yamaha
Na forumu od : 20.06.2015

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Re: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitimesub 04 lip 2016, 14:09

ma ja se bi najavio, al nemoj me opće bolje ništa pitati, 3 puta sam mijenjao datume dolaska u hotel zbog obaveza.... tak da ti to sve govori, i ja sam to bio od ponedjeljka do srijede, pa bilo bi teško sve to uskladiti... al za sljedeći put važi Wink
jer ta dionica me definitivno zanima i dolazim ju još jednom odvoziti sigurno, tako da ako ima još nekih takvih dionica, onda mogu reci ne da sam zainteresiran nego nestrpljiv Very Happy dancingbanana dancingbanana Laughing
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Re: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitimepet 15 srp 2016, 20:16

Lijepa ruta i putopis dobar , jedan dio sam biker2 ne po lijepom danu već po kiši a opet mi je bilo pravo uživanje, stoga lajk za putopis i fotke! cuga
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Re: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitimened 17 srp 2016, 01:52

... bitno da si uživao u vožnji, a lijepo je to i podijeliti !
... nastavi uživati i voziti te i dalje fotkati i pisati !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Re: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitimepon 18 srp 2016, 10:51

Lijepa ruta i fotke dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Empty
PostajNaslov: Re: Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...   Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja prva ruta po Slavoniji i Baranji...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» moja prva mz-a
» moja prva ljubav
» moja prva Sinjska Alka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: