Početna stranicaPretraľniksavijanje zeljeznih sipki... 610RegistracijaLogin

 

 savijanje zeljeznih sipki...

Go down 
+8
palomas
Kum
mavo
mungos
calc69
klesoo
swileni
Jack
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 16:43

Danas sam konacno kupio sipke koje mi trebaju za izradu grill-a i sissy-a...

grill sam mislio raditi iz punog okruglog profila fi 15 mm, a sissy iz slicnog, ali fi 12 mm...
u oba slucaja se radi o obicnom konstrukcijskom zeljezu, kataloska oznaka 0361.5 - ako to ikome nesto znaci Very Happy

i sad razmisljam kako savijati sipke...
obje trebam savinuti za 180, tako da je radijus kruga 11 cm...

u svojoj naivnosti sam mislio sipku stegnuti u srafstok, zagrijati brenerom i savinuti rukom...
iako su mi rekli da je bolje ( citaj lakse ) motati oko necega, i da nije nuzno grijati...

najveci mi je problem dobiti cijeli zavoj od 180 sa jednolikim radijusom...

imate koji savijet...

ideje tipa sjedi na stolac, duboko udahni i savini sipku preko koljena cu pazljivo razmotriti, i pazljivo odloziti u za to namjenjenu posudu Very Happy


Zadnja promjena: Jack; čet 04 vel 2010, 17:07; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Gost
Gost




savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 17:08

Jack je napisao/la:
Danas sam konacno kupio cijevi koje mi trebaju za izradu grill-a i sissy-a...

grill sam mislio raditi iz punog okruglog profila fi 15 mm, a sissy iz slicnog, ali fi 12 mm...
u oba slucaja se radi o obicnom konstrukcijskom zeljezu, kataloska oznaka 0361.5 - ako to ikome nesto znaci Very Happy

i sad razmisljam kako savijati sipke...
obje trebam savinuti za 180, tako da je radijus kruga 11 cm...

u svojoj naivnosti sam mislio sipku stegnuti u srafstok, zagrijati brenerom i savinuti rukom...
iako su mi rekli da je bolje ( citaj lakse ) motati oko necega, i da nije nuzno grijati...

najveci mi je problem dobiti cijeli zavoj od 180 sa jednolikim radijusom...

imate koji savijet...

ideje tipa sjedi na stolac, duboko udahni i savini sipku preko koljena cu pazljivo razmotriti, i pazljivo odloziti u za to namjenjenu posudu Very Happy

Čelik gore navedene oznake je čelik sa negarantiranim sastavom , tako u priručniku " Bojan Kraut " kaže .

Idemo sad ozbilnije . Da trebaš svakako rpirediti alat za savijanje ili priručno si pripreniti promjer oko kojega savijaš da bi dobio ispravan radijus savijanja . Grijanjem dobiti ćeš mogučnost da taj radijus bude što točniji , ali ako si već to prije radio (savijao grijanjem ) jer i za to treba iskustvo .
Nema ništa preko koljena jer uz priprenu i priručnog alata ,treba voditi računa da mjere moraju biti zadane i nema ništa odprilike . Ako ti nedostaje iskustva , zatraži pomoć onih koji su to već činili ili nekoga tko će ti moći pomoći sa svojim iskustvom , ali ne ovako preko tipkovnice nego uživo .


Zadnja promjena: deep; uto 02 vel 2010, 22:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 17:25

ako budes samo tako savijao cijev na mjestu gdje ju savijas ce se rasirit i vise nece bit okrugla nego plosnata...ako vec nemas kako pokusaj stavit dvije remenice ili lezaja u skripac jednu do druge i savijaj po njima,kako su remenice jedna uz drugu nece ti dopustat cijevi da se siri,ostat ce okrugla...nadam se da me kuzis,treba ti ovak nes;

savijanje zeljeznih sipki... Remenica
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 17:35

evo,nadam se da ce ti ovo bar malo pomoc,potrudio sam se Very Happy ;

savijanje zeljeznih sipki... 89665777
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 17:44

govoris da si kupio CIJEVI, a poslije da bi savijao sipke....
Bitna je razlika izmedju savijanja cijevi i punog profila, pa reci tocno sto bi radio.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 18:16

klesoo je napisao/la:
govoris da si kupio CIJEVI, a poslije da bi savijao sipke....
Bitna je razlika izmedju savijanja cijevi i punog profila, pa reci tocno sto bi radio.

ajme, ispricavam se...
valda sam mislio o necem drugom dok sam tipkao...
evo, ispravio sam prvi post...

kupio sam puni profil, odnosno sipku...

znam da se najcesce koriste cijevi, no one se kod savijanja znaju stanjiti na mjestu savijanja - kako je Swileni napisao...
postoji stari stos sa punjenjem cijevi pijeskom...
svejedno, zbog varenja sam oslucio da mi je lakse raditi sa sipkom nego sa cijevi ( koja ima tanku stijenku )...

evo kako bi to otprilike izgledalo...

savijanje zeljeznih sipki... Grill110


Zadnja promjena: Jack; pon 01 vel 2010, 18:43; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 18:21

deep je napisao/la:


Čelik gore navedene oznake je čelin sa negarantiranim sastavom , tako u pripučniku " Bojan Kraut " kaže .


tocno, to sam i trazio...
dakle, ono sto u ducanu zovu ' zeljezna sipka ' - iako je zapravo konstrukcijski celik...
za razliku od drugih celika koji su elasticniji i time se teze savijaju u potreban oblik...
navodno se i ne smiju grijati...

hebiga, vrste celika su mi bile vazan dio gradive iz Materijala na strojarskom, ali je to bilo davno Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 18:25

nekak imam osječaj da nisi to nikad radio u životu, da nemaš potreban alat a ni
mjesto gdje ćeš to raditi.
A najviše ti fali stručnog znanja i iskustva iz bravarije.

Kaj bi mi ti preporučio kad bi ti ja došao sa idejom da napravim reklamnu kampanju za
Playboy sa Sony foto idiotom i stolnom lampom... What a Face Question


Znači, obrati se profesionalcu, bit će to puno jednostavnije i jednako koštati...
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 18:26

Jack je napisao/la:
deep je napisao/la:


Čelik gore navedene oznake je čelin sa negarantiranim sastavom , tako u pripučniku " Bojan Kraut " kaže .


tocno, to sam i trazio...
dakle, ono sto u ducanu zovu ' zeljezna sipka ' - iako je zapravo konstrukcijski celik...
za razliku od drugih celika koji su elasticniji i time se teze savijaju u potreban oblik...
navodno se i ne smiju grijati...

hebiga, vrste celika su mi bile vazan dio gradive iz Materijala na strojarskom, ali je to bilo davno Very Happy

Dero si negdje i FeC dijagram do bola.

Po meni je OK grijanjem zbog preciznosti. Ostavljaj krajeve duže da možeš precizno krojiti. Ja zavarim maticu na čeličnu cijev, u maticu uvedem kraj šipke, ostavim 3 - 5 cm viška i namotam oko cijevi. Motaj uvijek oko 30 % više ako je na hladno zbog elastične deformacije. Ako griješ i 10 % je dovoljno jer si grijanjem prešao u plastičnu tj. nepovratnu deformaciju.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 18:48

calc69 je napisao/la:
nekak imam osječaj da nisi to nikad radio u životu, da nemaš potreban alat a ni
mjesto gdje ćeš to raditi.
A najviše ti fali stručnog znanja i iskustva iz bravarije.


sigurno mi fali iskustva sa svijanjem cijevi...
a bravarija...
nisam do sada napravio nista posebno veliko ili precizno...
vecinom sam radio sa cetvrtastim profilima i koristio klasicno varenje ( s elektrodom )...
zasada sam napravio...
desetak metara ograde za balkon...
protuprovalna vrata za studio...
nekoliko stalaka za plocu stola, na podizanje...
kuciste ormara sa sedam ladica...
djeciju ljuljacku...

istina, niti u jednoj od ovih konstrukcija preciznost nije isla ispod nekih 5 mm...
al covjek se uci dok je ziv Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 19:01

Bu ti špena u oko zletila, kak' je meni i oko je sad samo za ukras.
A znaš da ti oči trebaju u tvom biznisu... Cool
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 19:12

calc69 je napisao/la:
Bu ti špena u oko zletila, kak' je meni i oko je sad samo za ukras.
A znaš da ti oči trebaju u tvom biznisu... Cool

ajme, to je gadno...
hvala ti za brigu...
mozda bolje da dam nekome tko to zna...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 22:13

https://cro-chopper.forumcroatian.com/moja-prerada-f3/vn-900-krenulo-jevaljda-t4015.htm

Probaj malo pregledat Rudin rad, svašta pametno se da pročitat i vidjet na slikama, možda ti pomogne.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimepon 01 vel 2010, 23:42

Jack je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
govoris da si kupio CIJEVI, a poslije da bi savijao sipke....
Bitna je razlika izmedju savijanja cijevi i punog profila, pa reci tocno sto bi radio.

ajme, ispricavam se...
valda sam mislio o necem drugom dok sam tipkao...
evo, ispravio sam prvi post...

kupio sam puni profil, odnosno sipku...

znam da se najcesce koriste cijevi, no one se kod savijanja znaju stanjiti na mjestu savijanja - kako je Swileni napisao...
postoji stari stos sa punjenjem cijevi pijeskom...
svejedno, zbog varenja sam oslucio da mi je lakse raditi sa sipkom nego sa cijevi ( koja ima tanku stijenku )...

evo kako bi to otprilike izgledalo...

savijanje zeljeznih sipki... Grill110

sipka fi 15 i 12mm???
ajd uzmi te komade materijala i stavi na bilo kakvu vagu. Koliko ce to biti tesko? 5kg?
Dobro ti calc govori. odi kod nekog i nek ti napravi to od cijevi, povari itd itd, a ti poslije smirglaj i lakiraj.
Postoje bravari koji imaju rucne savijacice za cijevi i tada se nece "prezabiti" i lijepo ce izgledati.
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimeuto 02 vel 2010, 03:00

Ajmo ljudi tko ima savijacicu neka kaze covjeku na koju adresu da se pojavi i dvoguzu kojeg piva da donese. Sumnjam da nitko nema 10 minuta koliko ovaj posao uzima vremena!

Ako ti se nitko ne javi, probaj saznati broj neke radionice gdje to imaju. Zaista mislim da bi ti to majstor odradio za pivo.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimeuto 02 vel 2010, 13:45

klesoo je napisao/la:
sipka fi 15 i 12mm???
ajd uzmi te komade materijala i stavi na bilo kakvu vagu. Koliko ce to biti tesko? 5kg?
Dobro ti calc govori. odi kod nekog i nek ti napravi to od cijevi, povari itd itd, a ti poslije smirglaj i lakiraj.
Postoje bravari koji imaju rucne savijacice za cijevi i tada se nece "prezabiti" i lijepo ce izgledati.

mislio sam otici do ElTora...
a tezina...
vagao sam, ispasti ce oko 2.5 - 3 kg...
ima 1.2 m sipke fi 15 mm i 0.7 m fi 12 mm...
dobro, plus sitne preckice, ali mislim da je to to...
cca 3 kg... ili malo manje...

hebiga, kad se volim igrati...

hvala vam na savijetima...
ako se netko sjeti gdje bi se to dalo saviti molim info...
Toro mi je malo izvan ruke...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimeuto 02 vel 2010, 14:04

Po meni se puno više isplati odabrati i kupiti neki od gotovih kromiranih nosača prtljage, i onda ga samo preraditi - prilagoditi prema dimenzijama vašega motora. A ponuda na eBayu je dobra i povoljna:

http://motors.shop.ebay.com/Motorcycle-Parts-/10063/i.html?_npmv=3

Traži - chrome luggage carrier
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimeuto 02 vel 2010, 14:15

palomas je napisao/la:
Po meni se puno više isplati odabrati i kupiti neki od gotovih kromiranih nosača prtljage, i onda ga samo preraditi - prilagoditi prema dimenzijama vašega motora. A ponuda na eBayu je dobra i povoljna:

http://motors.shop.ebay.com/Motorcycle-Parts-/10063/i.html?_npmv=3

Traži - chrome luggage carrier

hvala, pogledati cu Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
dejus
man
man
dejus


Broj postova : 37
Godina imam : 50
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Drag star 650 clasic Husqvarna TE610
Na forumu od : 01.01.2010

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimeuto 02 vel 2010, 20:43

Evo prijatelju ja imam prirućnu savijaćicu promjera 120 mm jedino što sam isto u blizini Eltora pa ak si zainteresiran možeš me nazvati pa se i ostatak sissy bara odradi kod mene jasno ako je od crnih cijevi mob.098/9228728 Dejan dobar
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimečet 04 vel 2010, 17:06

dejus je napisao/la:
Evo prijatelju ja imam prirućnu savijaćicu promjera 120 mm jedino što sam isto u blizini Eltora pa ak si zainteresiran možeš me nazvati pa se i ostatak sissy bara odradi kod mene jasno ako je od crnih cijevi mob.098/9228728 Dejan dobar

hvala ti
jucer sam dan proveo u radioni...
poceo sam sa 15 mm sipkom, grijao sa brenerom, i savijao u srafstoku...
preciznost nije zavidna, i traje prilicno...
trebam jos malo doraditi glavnu sipku za grill...
ali mislim da ce na kraju izgledati pristojno - za prvi takav uradak...
a sad idem natrah u radionu, na redu je varenje i savijanje sissy-a Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimesri 17 vel 2010, 15:37

grill je skoro gotov, jos ga trebam pobrusiti i zavirti sissy na njega...
ide polako, varovi su relativno dobri, ali ne i izgledom savrseni...

zvao sam covjeka koji radi pripremu i plastificiranje, i pitao kako popuniti sitne rupe u varovima...
kaze da se moze kitati samo ako je kit otporan na temp. od oko 200 C - to je valda temperatura koja se razvija kod plastificiranja...

imate li kakvih iskustva...
sad si cak razmisljam da sve dobro pobrusim, pokitam spric kitom i dam lakirati...
ili cak kromirati... al to je skupo ko pas...
idem saznati...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimesri 17 vel 2010, 16:13

Jack je napisao/la:
imate li kakvih iskustva....

Ako ti varovi baš ne izgledaju najbolje, mogu se pobrusiti, bolje rečeno odbrusiti sve što se da, i zavariti ponovno, po mogućnosti sa MIG / MAG aparatom (CO2). Danas već dosta ljudi ima takve aparate, pa ti ne bi trebalo biti teško pronaći nekog majstora, koji će ti za malo novaca napraviti tu uslugu. Dalje možeš dati na plastificiranje, ili pak sam prelakirati po želji.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimesri 17 vel 2010, 16:22

palomas je napisao/la:


Ako ti varovi baš ne izgledaju najbolje, mogu se pobrusiti, bolje rečeno odbrusiti sve što se da, i zavariti ponovno, po mogućnosti sa MIG / MAG aparatom (CO2). Danas već dosta ljudi ima takve aparate, pa ti ne bi trebalo biti teško pronaći nekog majstora, koji će ti za malo novaca napraviti tu uslugu. Dalje možeš dati na plastificiranje, ili pak sam prelakirati po želji.

vario sam s aparatom s elektrodama...
MIG / MAG je sigurno bolji za ovakove radove... na zalost ne znam nikoga osobno...

varovi su pobruseni, vjerujem da ce i bez kitanja izgledati prihvatljivo... plastika ce pokriti sitnije nepravilnosti...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimesri 17 vel 2010, 17:04

ako ti je cirkus u gradu, ondesi snagatoru da ti savije šipke i tako pokaže snagu
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitimesri 17 vel 2010, 17:36

magna je napisao/la:
ako ti je cirkus u gradu, ondesi snagatoru da ti savije šipke i tako pokaže snagu

ajme, koji si ti konj ha ha
ja idem pogledati koji je to savijet magna dao...
a i ja sam konj Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Sponsored content





savijanje zeljeznih sipki... Empty
PostajNaslov: Re: savijanje zeljeznih sipki...   savijanje zeljeznih sipki... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
savijanje zeljeznih sipki...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Savijanje inox-cijevi u Slavoniji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: