Početna stranicaPretraľnikspyder malo curi 610RegistracijaLogin

 

 spyder malo curi

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
nikomil1
man
man
nikomil1


Broj postova : 326
Godina imam : 45
Prebivalište : Skopje
Vozim : regal raptor dd50e-2 i dd350e-6
Na forumu od : 18.01.2011

spyder malo curi Empty
PostajNaslov: spyder malo curi   spyder malo curi Icon_minitimened 22 srp 2012, 18:57

dakle decki, nemam pojma cemu to sluzi, izgleda mi ko neki chep i iz njega oduvek malo curi (ne znam jel samo benzin il mesavina benzina i ulja).

to se dogadja jedino kad motor poprilicno napregnem i nakon duzeg rada. ne deluje mi strasno jer ne fali ulje ali ipak bilo bi mi drago ako neko od vas zna kako da to resim jer me prosto nervira kad vidim da se masina zaprlja.

koliko sam vidio to se ne da niti strafiti niti nista.. prosto deluje samo kao neka izbocjina na gornjem delu.

evo slike doticnog mesta:

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/138/tece.jpg


hvala puno
[Vrh] Go down
freshman
cro chopper forum
cro chopper forum
freshman


Broj postova : 2150
Godina imam : 57
Prebivalište : zgb-dubrava
Vozim : regal raptor spyder cb 450, bmw f 650, HD sportster xl 1200c
Na forumu od : 13.04.2008

spyder malo curi Empty
PostajNaslov: Re: spyder malo curi   spyder malo curi Icon_minitimened 22 srp 2012, 20:09

imaš pp
[Vrh] Go down
Gost
Gost




spyder malo curi Empty
PostajNaslov: Re: spyder malo curi   spyder malo curi Icon_minitimened 22 srp 2012, 20:19

Koliko ja vidim i na karburatoru imaš tragove masti. E sad logikom bih ti na prvu rekao da predihtaš taj čep. Kako?... ne znam, ali mora postojati riješenje kako ide van. study

Ali na drugu.. prekontroliraj airbox i mogućnost da ti pri velikim okretajim upumpava ulje u box pa da se sljeva u karburatore. E sad velike količine ulja u airboxu mogu biti zbog velikog tlaka u kućištu, previše ulja, ali i lošeg zazora ventila.

Sve u svemu nije baš prirodno da ti izbija ulje na vrhu bloka motora a da se ne radi o kanalima za transport ulja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





spyder malo curi Empty
PostajNaslov: Re: spyder malo curi   spyder malo curi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
spyder malo curi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ...kod Jastreba - malo cuge, malo meze, puno Speed Limita...
» curi mast na vilicama
» curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650
» Raptor Spyder 250
» Spyder carb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr.-
Forum(o)Bir: