Početna stranicaPretraľnikcuri mast na vilicama 610RegistracijaLogin

 

 curi mast na vilicama

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 14:17

dakle,jucer sam primjetio da mi curi malo mast na lijevoj strani vilice,oprao sam motor i vilicu da vidim hoce se ponovit i da,nakon kojih 20ak km opet je malo masna i nauljena...sad me zanima,kako se to rijesava,dali je semering u pitanju ili..?molim malo iskusnije da mi objasne ako znaju kako to sad popravit i dali je to velik trosak,hvala...
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 14:59

swileni je napisao/la:
dakle,jucer sam primjetio da mi curi malo mast na lijevoj strani vilice,oprao sam motor i vilicu da vidim hoce se ponovit i da,nakon kojih 20ak km opet je malo masna i nauljena...sad me zanima,kako se to rijesava,dali je semering u pitanju ili..?molim malo iskusnije da mi objasne ako znaju kako to sad popravit i dali je to velik trosak,hvala...

...vrlo je moguce da ti se od necistoce pohabao semering, no pogledaj same teleskope da slucajno nemaju uzduzne crte kroz koje bi ulje moglo "slinit"..
...inace u vilicama ti je ulje a ne mast...
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 15:26

mrljo#2 je napisao/la:
swileni je napisao/la:
dakle,jucer sam primjetio da mi curi malo mast na lijevoj strani vilice,oprao sam motor i vilicu da vidim hoce se ponovit i da,nakon kojih 20ak km opet je malo masna i nauljena...sad me zanima,kako se to rijesava,dali je semering u pitanju ili..?molim malo iskusnije da mi objasne ako znaju kako to sad popravit i dali je to velik trosak,hvala...

...vrlo je moguce da ti se od necistoce pohabao semering, no pogledaj same teleskope da slucajno nemaju uzduzne crte kroz koje bi ulje moglo "slinit"..
...inace u vilicama ti je ulje a ne mast...

znam da je ulje,zato me i zacudilo jucer kad sam pogledao,bio je film masti,kao grafit...kako to sad sanirat..?
[Vrh] Go down
Rukfa™
cro chopper forum
cro chopper forum
Rukfa™


Broj postova : 650
Godina imam : 63
Prebivalište : Požega
Vozim : Honda Shadow 600 '98/ Horex Regina '53 chopper
Na forumu od : 25.12.2011

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 16:34

[quote="swileni"]
mrljo#2 je napisao/la:
swileni je napisao/la:
dakle,jucer sam primjetio da mi curi malo mast na lijevoj strani vilice,oprao sam motor i vilicu da vidim hoce se ponovit i da,nakon kojih 20ak km opet je malo masna i nauljena...sad me zanima,kako se to rijesava,dali je semering u pitanju ili..?molim malo iskusnije da mi objasne ako znaju kako to sad popravit i dali je to velik trosak,hvala...

...vrlo je moguce da ti se od necistoce pohabao semering, no pogledaj same teleskope da slucajno nemaju uzduzne crte kroz koje bi ulje moglo "slinit"..
...inace u vilicama ti je ulje a ne mast...

znam da je ulje,zato me i zacudilo jucer kad sam pogledao,bio je film masti,kao grafit...kako to sad sanirat..?[/quote

To ti se ulje pomješalo sa prašinom.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 16:45

Nakon tolike kilometraže, sasvim je normalno otfurati motor u servis, radi promjene gumenih brtvi - brisača, zamjene ulja, i svega ostaloga što teba. Po tvorničkom manualu to bi trebalo raditi dosta često, barem samo provjeru ili zamjenu ulja.
[Vrh] Go down
lunaroid
cro chopper forum
cro chopper forum
lunaroid


Broj postova : 547
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagabria
Vozim : Harley Davidson
Na forumu od : 29.08.2009

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 16:54

Sve odreda dobri savjeti.

Ja bih dodao da što prije u servis s njim. Dobrom majstoru to nije puno posla, a bitno je točno ustanoviti što je otišlo i kako.

I sam kužiš da je prednja vilica jedna od stvari s kojom nema sex
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitimeuto 29 svi 2012, 17:01

kada sam kupovao motor,toga nije bilo,tek sam jucer primjetio...izgleda da je meni procurilo sad prije par dana...raspitao sam se malo,230kn semerinzi i ulje...mjenjat ja necu jer neznam,dat cu u servis
[Vrh] Go down
Sponsored content





curi mast na vilicama Empty
PostajNaslov: Re: curi mast na vilicama   curi mast na vilicama Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
curi mast na vilicama
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» spyder malo curi
» curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: