Početna stranicaPretraľnikcuri mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 610RegistracijaLogin

 

 curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Adamko
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 56
Prebivalište : Poreč
Vozim : Yamaha dragstar clasik 650
Na forumu od : 21.07.2018

curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Empty
PostajNaslov: Re: curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650   curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Icon_minitimesub 21 srp 2018, 10:24

Poz.ljudi.curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650, zadnji dio, semering i oslalo nabavio u Yamaha ducanu,oni u velikoj gužvi .je li to problem sam promijeniti, na sto treba paziti. Hvala!!
[Vrh] Go down
Carki
man
man
Carki


Broj postova : 164
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb - Volovčica
Vozim : Kawasaki VN900 Classic 2008
Na forumu od : 29.06.2010

curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Empty
PostajNaslov: Re: curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650   curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Icon_minitimepon 23 srp 2018, 08:22

Adamko je napisao/la:
Poz.ljudi.curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650, zadnji dio, semering i oslalo nabavio u Yamaha ducanu,oni u velikoj gužvi .je li to problem sam promijeniti, na sto treba paziti. Hvala!!

Ulje ti curi na kardanu kod mašine ili na diferencijalu kod kotača?
Rastavljao sam od prijetelja prije par dana i osim dosta vremena ne treba ti ni neki poseban alat niti je komplicirano. Samo ti treba dizalica za motor. Mi smo iskoistili palete Smile

Njegov je custom 650 iz 2002 ali koliko znam svi imaju isti prijenos.
[Vrh] Go down
Adamko
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 56
Prebivalište : Poreč
Vozim : Yamaha dragstar clasik 650
Na forumu od : 21.07.2018

curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Empty
PostajNaslov: Re: curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650   curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Icon_minitimepon 23 srp 2018, 10:22

Ulje curi kod kotaca.probat cu sutra rastavit.
Hvala na odg.poz.
[Vrh] Go down
choke
man
man
choke


Broj postova : 46
Godina imam : 44
Prebivalište : Ogulin
Vozim : Yamaha Wild Star 1600
Na forumu od : 31.08.2015

curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Empty
PostajNaslov: curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650   curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Icon_minitimepon 23 srp 2018, 10:23

Nije veliki problem ali nije ni jednostavno.Semering necuri samo tako i moguće je da je uzrok curenja raspadnut ležaj u diferencijalu pa sa timni semering neobavlja svoju funkciju. Za sve to raskopat treba poseban ključ (ja sam ga nabavio za sebe) i par priprema za pravilno stavit novi semering. Daj koju sliku da vidimo gdje curi pa ćemo bit svi pametniji....
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Empty
PostajNaslov: Re: curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650   curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Icon_minitimepon 23 srp 2018, 15:47

Prebacio sam ovo u zasebnu temu...





A i ne bi bilo lose, cak dapace knjiga članova

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Sponsored content





curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Empty
PostajNaslov: Re: curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650   curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
curi mi ulje na kardanu , yamaha dragstar 650
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Koje ulje za dragstar 650 ?
» yamaha dragstar 250
» yamaha dragstar 125
» Yamaha xvs Dragstar 650

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: