Početna stranicaPretraľnikPomoć!! R1200C se gasi na leru!  610RegistracijaLogin

 

 Pomoć!! R1200C se gasi na leru!

Go down 
+8
merla
Kingman
emirharley
Acyd
magna
palomas
Safet(y)
zagy
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 09:03

Pozdrav svima!

Vozim BMW R1200C, motor je savršen, ali u zadnje vrijeme nešto ne štima sa lerom!

Uvijek pali odprve i radi mirno, ali nakon par kilometara, kad se ugrije, npr na semaforu stisnem kuplung i on se zgasi, tj. moram mu držat lagani gas i polako ga odpuštat da bi on nastavio raditi na leru.

To je prilično iritantno, jer čak i na kružnom toku ili u probijanju u koloni, ak' stisneš kuplung bez pažljivog doziranja gasa on crkne!

Ne radi se o pregrijavanju, jer se to desi več nakon par kilometara......

Bio sam kod Marijana u Tomiću i Bojana u Savskoj, i oba su ga probala spajati na komp ali nisu našli niš pametno....

Jel ima ovdje ko sa iskustvom sa boxer motorima? Kak funkcionira "automatko podešavanje" lera na tom motoru? Pretpostavljam da kod starta ima neki čok, kak se on gasi? Ima neki senzor, koji vrag......

Help!

PS- Nemojte me izvrijeđati sad da se nisam predstavio i sl. Spajam se s posla i ne znam kak da prebacim slike motora na "zaštićeni komp"! Embarassed
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 09:20

zagy je napisao/la:
PS- Nemojte me izvrijeđati sad da se nisam predstavio i sl. Spajam se s posla i ne znam kak da prebacim slike motora na "zaštićeni komp"! Embarassed

..pa s obzirom da se nisi predstavio kod logiranja prije gotovo tri godine, a niti nakon nekoliko postova pretprosle godine, red bi bio da se sada predstavis (za sto ti nije potrbno podizati slike)..

..u medjuvremenu, tema ide pod kljuc, bez obzira sto trebas pomoc.. a nakon kratkog predstavljanja, nadajmo se da ce javiti i netko s nekim savjetom... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 10:50

Koliko vidim po speciikaciji, taj BMW ima digitalno ubrizgavanje goriva s Boshovom elektronikom... Poprilično komplicirana stvar, koja se samo na dijagnostici u servisu može podešavati i istraživati eventualne kvarove.

Nešto slično ima i moj Versys (DFI - digitalno ubrizgavaje), ali on podešavanje okretaja na leru ima izvedeno super jednostavno - skoro pa priprosto. Ima jedan vijak, koji se može prstima okretati, a taj vijak sprječava leptire za zrak na usisu, da se zatvore do kraja.

Vjerojatno je kod tebe nešto drugo u pitanju, ili neki od senzora (možda i onaj u auspuhu), ili pak sama elektronika (manje vjerojatno).
[Vrh] Go down
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 11:02

Neznam, nema nikakvu ručnu regulaciju lera!
A ne znam kaj da radim više, u Tomiću je Marijan čačkao sat vremena po kompu i baš nikakvog pomaka na bolje!
I sad više nisam htio kod njega, onda sam pričao sa Bojanom iz Savske ......rekao je da upravo nabavlja komp za bmw, pričekao sam..... i ništa! Našao je neke greške koje je elektronika javila, pobrisao ih i ništa drugo! On kaže da ima neki motorić koji regulira ler gas, ali da mu se čini da nije do njega.....
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 11:10

ja sam imao isti problem na autu (vW polo). sve radi sve super dok ne stisneš kvačilo na minimumu. stvar je bila do leptira. na leptirima se skupilo gareži tako da nisu dobro otvarali/zatvarali. zamjenom leptira koji idu u sklopu s tim motorićem za ler me je koštalo 4000 kuna i nije bilo moguće (kako kažu) to samo počistiti. kažu da se to desilo zbog lošeg goriva
[Vrh] Go down
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 11:18

Eeee........ ovo je več zanimljivo! Fala!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 11:23

Kad se na leru stisne kuplung, motor ipak dobije neko malo opetrečenje, i ako pri tome dovoljno brzo ne dobije više zraka (tj. smjese), to je dovoljno da ugasne. Vrlo je moguće da leptiri i motorić zaštekaju u tom delikatnom trenutku.

Kad je gas navinut, leptiri otvoreni, tada tih problema nema toliko..
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimečet 14 lip 2012, 20:13

Magna je na dobrom tragu (iako su ga oženili za popravak Twisted Evil ).Potrebno je očistiti leptir usisa ako je zaprljan i nakon toga napraviti kalibraciju tj. osnovno podešavanje putem računala. Ako neide onda se mjenja cjeli sklop tj. integrator lera.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimepet 15 lip 2012, 10:46

Ja mislim, cak siguran sam, da je kvar warm idle/topli štandgas, koji se NE SMIJE podešavati u kućnoj radinosti, a bez da je motocikl spojen na scanalyzer koji očitava i UPOREĐUJE i ostale parametre, pa sukladno SVIM dobijenim informacijama podešava warm idle/topli štandgas. NE ZABORAVI, HLADNI ŠTANDGAS MOŽEŠ SAM PODEŠAVATI ODVRTANJEM I ZAVRTANJEM ŠARAFA-ODSTOJNIKA, TOPLI ŠTANDGAS NE SMIJEŠ SAM PODEŠAVATI NITI TI TO SMIJE RADITI BILO TKO OSIM STRUČNE OSOBE U BMW SERVISU SA SKANALYZEROM! I iskustvom, naravno. NEMOJ DA TE ZAVARAJU NEAUTORIZIRANI MEŠTRI TIPA "NE BRINI SE, ZNAM JA ŠTA RADIM!!!"

Kvar može biti i engine temperature senzor, i još nekoliko stvari, da ih ne nabrajam sada jer ja i dalje misim da to nije kvar, nego samo topli štandgas. Naravno, ovako "daljinski" teško je odraditi dijagnostiku i popravku, no snažno preporučujem da se moderni motori ne voze kod "dobrih meštara", nego samo u autorizirani servis, ovdje mislim na sve što je vezano za elektroniku, a ne za mehaniku, koju ipak može odraditi i "dobar meštar".
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Gost
Gost




Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimepet 15 lip 2012, 23:26

Zagy sorry , al u "krivoj crkvi " se moliš. Kod nas na forumu ti je odvijač , pol kruga sim-tam plafon!

Uglavnom , siguran sam da u Zegeu ima boljih meštara od Tomića koji će ti kvalitetnije pregledati motor.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimesub 16 lip 2012, 00:48

Malo sam se raspitao kod ovih mojih OZBILJNIH beemwaša i oni kazu da je pored relativno velikog broja ovlaštenih i neovlaštnih servisa u BiH, HR i SLO, daleko najbolji

Avtoval d.o.o.
Pod Jelšami 2
1290 Grosuplje

Web: http://www.avtoval.si/
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Gost
Gost




Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimesub 16 lip 2012, 12:33

emirharley je napisao/la:
Malo sam se raspitao kod ovih mojih OZBILJNIH beemwaša i oni kazu da je pored relativno velikog broja ovlaštenih i neovlaštnih servisa u BiH, HR i SLO, daleko najbolji

Avtoval d.o.o.
Pod Jelšami 2
1290 Grosuplje

Web: http://www.avtoval.si/

Evo Emir ti je našao vrlo vjerovatno provjereni info.Slo ti je blizu i nemoj se zezati, općenito noviji motori ne trpe greške .
Vjerujem da je greška meh-električne prirode , a kod takvih kvarova je potreban serviser sa iskustvom , a ne babe gatare.
Wink
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimesub 16 lip 2012, 22:12


Izganjaj tu bembaru po autoputu kolko ide do jaja i bude sve ok Very Happy
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimesub 16 lip 2012, 22:22

Kingman je napisao/la:

Izganjaj tu bembaru po autoputu kolko ide do jaja i bude sve ok Very Happy
a neide... Evil or Very Mad

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimesub 16 lip 2012, 22:48

merla je napisao/la:
Kingman je napisao/la:

Izganjaj tu bembaru po autoputu kolko ide do jaja i bude sve ok Very Happy
a neide... Evil or Very Mad
Ne kužim Merla....bembara ne ide ili ganjanje ne pomaže? Very Happy
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimesub 16 lip 2012, 23:25

Kingman je napisao/la:
merla je napisao/la:
Kingman je napisao/la:

Izganjaj tu bembaru po autoputu kolko ide do jaja i bude sve ok Very Happy
a neide... Evil or Very Mad
Ne kužim Merla....bembara ne ide ili ganjanje ne pomaže? Very Happy

kunki ima cl-a...
dok se vozi solo još je i ok...
sa suvozačem i natovaren Evil or Very Mad
jbg... inače je motor do jaja....


drž se teme
sory

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimened 17 lip 2012, 10:53

Tehnika NIJE savrsena, to je kristalno jasno, sve je podlozno servisiranju i uvijek kazem da je i "najsavrseniji" Space Shuttle pao pred ocima svijeta tik nakon polijetanja. Znaci, redovan ili povremen servis je sasvim uobicajena stvar i za VW Passat i za BMW i za H-D i za svaku vozilicu, jer u krajnjoj instanci sve je podlozno - ako nista drugo - trenju, nema (kug)lagera koji je savrsen, nema kablova koji nisu podlozni pucanju i tako dalje. Znaci, sto se tice ovoga problema, otici na servis, zavrsiti posao podesavanjem pomjerenih parametara i nastaviti sa uzivanjem na predivnom motoru.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimened 17 lip 2012, 20:25

pokusat cu ti pomoc ali je problem u tome da bi to sada moglo biti svasta pogledaj si svecice dali su masne pogledaj ulje dali smrdi po benzinu,filter zraka,los benzin,ulje mozda ti otiso efi ili mozda kroz vrucinu se spalio kabel pa dobiva kontakt mozda je otiso sensor gle jebiga moze biti svasta najbolje bi ti bilo da ides u servis(BMW) i da iscitaju sta je nevozi se previse moze doci do jos veceg kvara pa ce ti od sitnice biti sranja.
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimened 17 lip 2012, 20:41

Sjetio sam se jedne stvari koja bi mogla biti uzrokom kvara, naime, ne znam da li imas one dvije dizne za podesavanje protoka zraka na usisu (inatake), to je cest kvar kada su simptomi loš warm štandgas. Uglavnom, ako imas te dizne, pronadji ih i uvrni ih do kraja, oprezno i pazljivo brojeci i zapisujuci broj okretanja u pravcu kazaljke na satu da bi ih potpuno zavrnuo. Vjerovatnoca je da ces imati mozda cca 2,5 punih okretaja u pravcu kazaljke na satu, ali kazem, broji i zapisi. Dakle, kada si ih zavrnuo do kraja i zapisao broj okreja, sada ih potpuno izvrni van i izvadi i prekontroliraj naslaganu masnocu, garez i ostalo i dobro ocisti. Uzmi malo PLAVOG Loctita i sada ociscene sarafe navrni skroz do kraja i onda ih pazljivo vrati kontra pravcu kazaljke na satu za onoliko obrta(n)ja koliko si bio zapisao kada si ih incijalno zavrnuo do kraja. Mislim da bi ovo moglo pomoci. Sretno.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimepon 18 lip 2012, 09:44

HD Biker je napisao/la:
pokusat cu ti pomoc ali je problem u tome da bi to sada moglo biti svasta pogledaj si svecice dali su masne pogledaj ulje dali smrdi po benzinu,filter zraka,los benzin,ulje mozda ti otiso efi ili mozda kroz vrucinu se spalio kabel pa dobiva kontakt mozda je otiso sensor gle jebiga moze biti svasta najbolje bi ti bilo da ides u servis(BMW) i da iscitaju sta je nevozi se previse moze doci do jos veceg kvara pa ce ti od sitnice biti sranja.

Ja se tak vozim več 5000 km....... a kad je krenulo odmah sam otišo do Tomića, motor je bio sat vremena spojen na komp i Marijan je čačko po njemu....stajao sam pokraj! I baš niš! Motor je radio u radioni i bio vruč i na prvom semaforu je crko kad sam stisnuo kuplung!

Bojan u Savskoj je nabavio komp za bmw prije mjesec dana, naš'o je neke javljene greške, pobriso ih je... i niš! Prije toga je napravio servis! Nove svječice, ulja, filteri.....!

Tak da ... nije ovlašteni servis garancija da će ti sredit stvvar!

I....fala za pomoć!
[Vrh] Go down
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimepon 18 lip 2012, 09:46

emirharley je napisao/la:
Tehnika NIJE savrsena, to je kristalno jasno, sve je podlozno servisiranju i uvijek kazem da je i "najsavrseniji" Space Shuttle pao pred ocima svijeta tik nakon polijetanja. Znaci, redovan ili povremen servis je sasvim uobicajena stvar i za VW Passat i za BMW i za H-D i za svaku vozilicu, jer u krajnjoj instanci sve je podlozno - ako nista drugo - trenju, nema (kug)lagera koji je savrsen, nema kablova koji nisu podlozni pucanju i tako dalje. Znaci, sto se tice ovoga problema, otici na servis, zavrsiti posao podesavanjem pomjerenih parametara i nastaviti sa uzivanjem na predivnom motoru.

U potpunosti se slažem! Ali ak odeš u dva servisa i oba ti kažu da su parametri ok! Kaj onda?
[Vrh] Go down
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimepon 18 lip 2012, 09:51

merla je napisao/la:
Kingman je napisao/la:
merla je napisao/la:
Kingman je napisao/la:

Izganjaj tu bembaru po autoputu kolko ide do jaja i bude sve ok Very Happy
a neide... Evil or Very Mad
Ne kužim Merla....bembara ne ide ili ganjanje ne pomaže? Very Happy

kunki ima cl-a...
dok se vozi solo još je i ok...
sa suvozačem i natovaren Evil or Very Mad
jbg... inače je motor do jaja....


drž se teme
sory

Za CL ne znam! A C ide 180 (po vuri!) i meni čist dosta!
A okretnog momenta ima čudo! Kak misliš da nejde natovaren? Misliš na krajnu brzinu ili kaj?
Pa nije to hayabusa!! scratch
I nemre se to tak riješiti! Very Happy
Da može, veruj da bi motor radio savršeno! Wink
[Vrh] Go down
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimepon 18 lip 2012, 09:55

ZIGGY je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Malo sam se raspitao kod ovih mojih OZBILJNIH beemwaša i oni kazu da je pored relativno velikog broja ovlaštenih i neovlaštnih servisa u BiH, HR i SLO, daleko najbolji

Avtoval d.o.o.
Pod Jelšami 2
1290 Grosuplje

Web: http://www.avtoval.si/

Evo Emir ti je našao vrlo vjerovatno provjereni info.Slo ti je blizu i nemoj se zezati, općenito noviji motori ne trpe greške .
Vjerujem da je greška meh-električne prirode , a kod takvih kvarova je potreban serviser sa iskustvom , a ne babe gatare.
Wink

Fala i tebi i Emiru!
Znam za Grosuplje i ja sam čuo da su najbolji! Oni su mi "sljedeća destinacija"!
Ja sam mišljenja da to nemre bit nešto veliko, a htio sam čut mišljenje nekog pametnijeg! Very Happy

Dečki fala!
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimeuto 19 lip 2012, 07:36

jel ti se to poslje servisa pojavilo ?
ti si bio kod Tomica (BMW) ?
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
zagy
man
man



Broj postova : 21
Godina imam : 1949
Prebivalište : zagreb
Vozim : BMW R1200C
Na forumu od : 10.07.2009

Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitimeuto 19 lip 2012, 08:48

HD Biker je napisao/la:
jel ti se to poslje servisa pojavilo ?
ti si bio kod Tomica (BMW) ?

Ej,

Nije poslje servisa! To se pojavilo nakon cca 5000 km otkako sam kupio motor, negdje na 25-26 000.

I onda sam otišo kod Tomića, i to ne na servis, nego da mi to riješi! Tak da ne krivim ja njega, nego sam
samo razočaran da u ovlaštenom servisu maltene samo mijenjaju ulje i filtere!

Jučer sam bio sa Sitnym.......ovim putem fala još jednom na vremenu!
Nadam se da je dijagnosticirao kvar! Čovjek je sa jednim kombinirkama na parkingu, skužio da je jedna bobina oksidirala, prohrđala! Postoji mogućnost da tu probija struju i da iskra nije dovoljna na toj svječici...

E sad da ne filozofiram, danas ču vidjet kaj košta ta bobina kod Tomića, probat ču ju izolirat sa dak-tejpom i vidjet jel to to!

Ak je to to, s oproštenjem, nabijem ovlaštene i neovlaštene, sa kompjutorom i bez njega....ak ne mogu vidjet da je bobina koja ide na svječicu hrđava !

Jbg, ja ne čačkam po motoru, platim servis i vozim se! Računam da to nije MZ po kojem sam šerafio ko klinac!

Javim se još kad i ako riješim to, čisto za slučaj ak se još nekom desi na C-u ili CL-u!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Empty
PostajNaslov: Re: Pomoć!! R1200C se gasi na leru!    Pomoć!! R1200C se gasi na leru!  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomoć!! R1200C se gasi na leru!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» podesavanje rada motora na stangasu u leru
» Jacina gasa na leru -keeway curusier 250
» VN 900 2013 gasi se u voznji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: