Početna stranicaPretraľnikGeneral Lee bobber chopper - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 General Lee bobber chopper

Go down 
+29
HyperCube
Kuma
merla
Safet(y)
asy
Karlo
dragger
crocopzmaj
arcty
magna
nenad barinić
rocky 61
krampus13
lukylipik
Kicho
tochka
Bosqeto
zeljko
Hedo
frutkejk
boober1
enygma
maxart
NadanVN
Vladek
cro.chopper
mrljo#2
Rocker-C
aleksandra goreta art
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 30 tra 2012, 15:31

aleksandra goreta art je napisao/la:
Budemo vidjeli. AKo ništa onda šarmom.

Ajd. Ak ti i ne prođe, ne moraš to ovdje pisat, ionako nama to niš ne znači. Mislim, kog da ja šarmiram? Very Happy glup
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 30 tra 2012, 18:35

... čestitam ti na ljepotanu uz jednu "dixie" obradu!

[youtube][/youtube]
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 18:28

dobar stvarno mrak od motora, bilježim se sa štovanjem slinim
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 18:53

General Lee je moj idol dobar
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimesri 02 svi 2012, 08:30

Hvala ti na odličnoj obradi dixia ali evo mog odgovora na to! General Lee stiže na Gettysburg.
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepet 04 svi 2012, 14:55

aleksandra goreta art je napisao/la:
Budem uskoro stavila slike kako je rađen make over. Dizajn, airbrush, trake za auspuh, kompletno poliranje, zadnji blatobran, sic sam riješila ja. Dečko je radio nosač tablice, spajao struju, kitao tank, oblikovao prednji platobran od serijskog, u firmi je napravio nosač zadnjeg blatobrana. Ramu smo zajedno odrezali. . Davor katušin je odradio plastifikaciju nekih dijelova. Lakirao je auto cerovac i to je to. Plus morala sam položiti i vozački jer mi je policija uhvatila bez dozvole. Eto to su drame sa tim motorom.

Rebeli se ne daju uhvatiti živi roker .... zezam se, motor kao prerada i oslikani motivi su perverzija. Aleksandra, skidam kapu!
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimened 06 svi 2012, 08:04

daklen, više me je ljudi pitalo što se dešavalo u karlovcu van ljusdkih pogleda. po meni ništa spektakularno, ali evo cijele priče iz mog kuta gledanja.
ja i dragger smo se odvojili od karavane i došli u karlovac kako je i trebalo u 14:55. prilikom parkiranja sam spazio mjesto pored gGenerala i odmah ga iskoristio. u tom se trenu stvorila lijepa slika dva lipa motora.

General Lee bobber chopper - Page 2 Ctj88

General Lee bobber chopper - Page 2 29mriu0

kako je vrijeme promicalo i kako se sve više motora naguravalo , u jednom trenutku se general upalio i premjestio. pitaju me ljudi zšto, što se desilo. s ljudske strane ništa. vlasnici motora su se upoznali i i kulturno prozborili par riječi. nakon toga je general valjda shvatio da stoji pored prejake konkurencije i potražio mjesto pod suncem na kojem će bolje doći do izražaja.
ovog puta su indijanci pobijedili blijedolike, slijedeći okršaj je u Arena centru dobar
[Vrh] Go down
arcty
man
man
arcty


Broj postova : 162
Godina imam : 56
Prebivalište : Zadar
Vozim : aquila
Na forumu od : 07.09.2010

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 09:27

magna je napisao/la:
daklen, više me je ljudi pitalo što se dešavalo u karlovcu van ljusdkih pogleda. po meni ništa spektakularno, ali evo cijele priče iz mog kuta gledanja.
ja i dragger smo se odvojili od karavane i došli u karlovac kako je i trebalo u 14:55. prilikom parkiranja sam spazio mjesto pored gGenerala i odmah ga iskoristio. u tom se trenu stvorila lijepa slika dva lipa motora.

General Lee bobber chopper - Page 2 Ctj88

General Lee bobber chopper - Page 2 29mriu0

kako je vrijeme promicalo i kako se sve više motora naguravalo , u jednom trenutku se general upalio i premjestio. pitaju me ljudi zšto, što se desilo. s ljudske strane ništa. vlasnici motora su se upoznali i i kulturno prozborili par riječi. nakon toga je general valjda shvatio da stoji pored prejake konkurencije i potražio mjesto pod suncem na kojem će bolje doći do izražaja.
ovog puta su indijanci pobijedili blijedolike, slijedeći okršaj je u Arena centru dobar

Na prvi pogled oba motora su lijepa i oba motora govore o vlasnicima. Upravo u tome i je bogatstvo, u razlici ukusa, a to je već onaj dio osobnosti u koji ne treba dirati. Možda treba više pažnje obratiti načinu izvedbe i majstorstvu majstora koji su radili na njima, a manje stilu. To je moje mišljenje, a za oba motora dobar dobar
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Ovo je za tebe Magnice1   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 10:19

Magna opet se foliraš i prenemažeš! Kod mene nije rat sa Indijancima već američki građanski rat. Otišla sam od tebe jer sam našla atraktivniju lokaciju u nizu oslikanih motora od airbrushera iz Vukovara. Tvoj sam motor dobro proučila i mogu ti reći sljedeće. Toliko si pretjerao da izgleda kao previše okićena božićna jelka. Ona kožetina nije autentična. Ako želiš autentičnost, pod guzom bi trebao imati bizonovo krzno. Sve one rese i ostale kinđe trebaju biti od jelenske kože. Od takvih materijala Indijanci su izrađivali mokasine i odjeću. Kožni detalji moraju biti žuti a ne crni. Žuta je boja jelenske kože. Kad već pričaš o ratu sa bljedolikima imam priču za laku noć, pa evo: Najpoznatija scena iz američke povijesti i rata bljedolikih je bitka kod Little Bighorna. Siuxi predvođeni Bikom koji sjedi i Ludim konjem razbili su sedmu konjičku generala Custera. Povjesničari tvrde da je na strani američke vojske preživio jedino jedan konj svi ostali su pobijeni i masakrirani. Indijanke su mrtvom Custeru u oči zabijale igle tako da mu duša ne vidi izlaz iz zagrobnog svijeta. Arheolozi su istraživanjem tog lokaliteta otkrili ogroman broj čahura koje su zorno rekonstruirale tijek bitke. Vatrena moć bila je na strani Indijanaca. Oni su koristili puške repetirke. Zapravo su to bile Wincesterke koje su im prodavali šverceri oružja. Indijanci su jahali šarene konje a to su američki mustang, american paint horse i apalossa . To su autohtone vrste američkih konja koji potiču iz prerije. Ja sam u stanju ispričano pretočiti na tvoj bijeli motor. To znači višak van a na njega ono što treba. . Svi kožni detalji moraju biti žuti. Sve oznake se moraju ukloniti. Nabavi repliku Winčesterke u futroli sa resama od jelenje kože. Motor mora cijeli biti obojan kao šareni konj (american paint horse). Na motoru scene iz spomenute bitke (Juriš Indijanaca na konjima). Tada će to biti motor sa pričom a ne neuspjeli pokušaj. Takav bi motor bio pravi mustang za pravog Indijanca. Ja sam to u stanju nacrtati pa kad skupiš lovu javi se. Drago mi je što sam te upoznala i vidimo se u Areni.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 10:28

....hohohooo, rukavica je bacena!!!
...iako vjerujem da janjeca koza tu nije radi autenticnosti vec malo visih ciljeva, a to je sacuvanje guza od pretjeranog znojenja na duzim putovanjima, sto vecina motorista zna.....
...no ako bi bizonovo runo odradilo isti posao, slazem se bilo bi autenticnije....!


Zadnja promjena: mrljo#2; pon 07 svi 2012, 10:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
crocopzmaj
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 946
Godina imam : 42
Prebivalište : matulji
Vozim : Yamaha XVS 1300a midnightstar
Na forumu od : 08.12.2011

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 10:40

ja mislio ovdje svi hrvati, kada ono sami indijanci i bledoliki
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 11:10

aleksandra goreta art je napisao/la:
Magna opet se foliraš i prenemažeš! Kod mene nije rat sa Indijancima već američki građanski rat. Otišla sam od tebe jer sam našla atraktivniju lokaciju u nizu oslikanih motora od airbrushera iz Vukovara. Tvoj sam motor dobro proučila i mogu ti reći sljedeće. Toliko si pretjerao da izgleda kao previše okićena božićna jelka. Ona kožetina nije autentična. Ako želiš autentičnost, pod guzom bi trebao imati bizonovo krzno. Sve one rese i ostale kinđe trebaju biti od jelenske kože. Od takvih materijala Indijanci su izrađivali mokasine i odjeću. Kožni detalji moraju biti žuti a ne crni. Žuta je boja jelenske kože. Kad već pričaš o ratu sa bljedolikima imam priču za laku noć, pa evo: Najpoznatija scena iz američke povijesti i rata bljedolikih je bitka kod Little Bighorna. Siuxi predvođeni Bikom koji sjedi i Ludim konjem razbili su sedmu konjičku generala Custera. Povjesničari tvrde da je na strani američke vojske preživio jedino jedan konj svi ostali su pobijeni i masakrirani. Indijanke su mrtvom Custeru u oči zabijale igle tako da mu duša ne vidi izlaz iz zagrobnog svijeta. Arheolozi su istraživanjem tog lokaliteta otkrili ogroman broj čahura koje su zorno rekonstruirale tijek bitke. Vatrena moć bila je na strani Indijanaca. Oni su koristili puške repetirke. Zapravo su to bile Wincesterke koje su im prodavali šverceri oružja. Indijanci su jahali šarene konje a to su američki mustang, american paint horse i apalossa . To su autohtone vrste američkih konja koji potiču iz prerije. Ja sam u stanju ispričano pretočiti na tvoj bijeli motor. To znači višak van a na njega ono što treba. . Svi kožni detalji moraju biti žuti. Sve oznake se moraju ukloniti. Nabavi repliku Winčesterke u futroli sa resama od jelenje kože. Motor mora cijeli biti obojan kao šareni konj (american paint horse). Na motoru scene iz spomenute bitke (Juriš Indijanaca na konjima). Tada će to biti motor sa pričom a ne neuspjeli pokušaj. Takav bi motor bio pravi mustang za pravog Indijanca. Ja sam to u stanju nacrtati pa kad skupiš lovu javi se. Drago mi je što sam te upoznala i vidimo se u Areni.
A da to rješite uz cuga u miru pljuga
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 11:13

aleksandra goreta art je napisao/la:
Magna opet se foliraš i prenemažeš! Kod mene nije rat sa Indijancima već američki građanski rat. Otišla sam od tebe jer sam našla atraktivniju lokaciju u nizu oslikanih motora od airbrushera iz Vukovara. Tvoj sam motor dobro proučila i mogu ti reći sljedeće. Toliko si pretjerao da izgleda kao previše okićena božićna jelka. Ona kožetina nije autentična. Ako želiš autentičnost, pod guzom bi trebao imati bizonovo krzno. Sve one rese i ostale kinđe trebaju biti od jelenske kože. Od takvih materijala Indijanci su izrađivali mokasine i odjeću. Kožni detalji moraju biti žuti a ne crni. Žuta je boja jelenske kože. Kad već pričaš o ratu sa bljedolikima imam priču za laku noć, pa evo: Najpoznatija scena iz američke povijesti i rata bljedolikih je bitka kod Little Bighorna. Siuxi predvođeni Bikom koji sjedi i Ludim konjem razbili su sedmu konjičku generala Custera. Povjesničari tvrde da je na strani američke vojske preživio jedino jedan konj svi ostali su pobijeni i masakrirani. Indijanke su mrtvom Custeru u oči zabijale igle tako da mu duša ne vidi izlaz iz zagrobnog svijeta. Arheolozi su istraživanjem tog lokaliteta otkrili ogroman broj čahura koje su zorno rekonstruirale tijek bitke. Vatrena moć bila je na strani Indijanaca. Oni su koristili puške repetirke. Zapravo su to bile Wincesterke koje su im prodavali šverceri oružja. Indijanci su jahali šarene konje a to su američki mustang, american paint horse i apalossa . To su autohtone vrste američkih konja koji potiču iz prerije. Ja sam u stanju ispričano pretočiti na tvoj bijeli motor. To znači višak van a na njega ono što treba. . Svi kožni detalji moraju biti žuti. Sve oznake se moraju ukloniti. Nabavi repliku Winčesterke u futroli sa resama od jelenje kože. Motor mora cijeli biti obojan kao šareni konj (american paint horse). Na motoru scene iz spomenute bitke (Juriš Indijanaca na konjima). Tada će to biti motor sa pričom a ne neuspjeli pokušaj. Takav bi motor bio pravi mustang za pravog Indijanca. Ja sam to u stanju nacrtati pa kad skupiš lovu javi se. Drago mi je što sam te upoznala i vidimo se u Areni.


Eto na sad i foliram i prenemažem. pa ne vozim kineza da se prenemažem, a folirati nemam kome više. svi me već znaju
e vidi sad. zaboli mene neka stvar (a ispod nje druge dvije) za indiance, amreičane bivše i sadašnje. zabole me još par stvari za predmete koje su koristili i od čega su ih stvarali. iste stvari me zabole za njihovu povijest koje bi se trebali sramiti a ne je ponosom isticati.
ja imam motor. svrha motora je da me vozi. što dalje to bolje. i dosad me je stvarno vozio. daleko smo bili i dugo se vozili. pri tome smo upoznali puno dobrih i puno loših ljudi. (da nema loših nebi bilo ni dobrih jer bi onda svi bili samo ljudi). to će posvjedočiti svi članovi ovog i ostalih foruma koji znaju kako stvari stoje.
ajmo još malo o motoru. motor sam slagao da bude motor, svi djelovi koji su stavljeni jesu djelovi koji služe u customizaciji motora koji će motor činiti ljepšim. sa svojim motorom ja ne pričam priće ni o indiancima ni o bilo kome drugome. sa svojim motorom ja vozim da bi nakon toga pisao priće. motor je slagan pune 4 godine, a cijeo to vrimeme se vozio i odvozio skoro 35000 km. i sad je gotovo. ima naravno još toga za raditi, ali meni se više neda. otprilike kao što je forrest gump prestao trčati.
dakle motor je savršeno obojen perla bijelom bojom, da bi malo ubio tu bjelinu išao sam na air brush. nisam znao što točno nacrtati pa sam dijelove poslao neni kao prazan list papira. neno je to savršeno odradio, a da mu novac nije bio primaran. tako se rade brushevi. da napomenem da sam nenu upoznao u subotu. dakle u vrijeme crtanja se nismo poznavali. izabrao sam jer sam ocjenio motiv njegovog rada. radi čovjek da radi a ne da zaradi. da je išao na zaradu to bi koštalo vjerojatno puuuno više. dakle brush je ukras na motoru kao i hypercharger a ne polazna točka motora. to je najveća razlika između mog i tvog motora.
ono krzno na sicu ne pokazuje ništa niti što znači. to nije ukras ni detalj motora. to je pomagalo da guzi bude ljepše na dugim putovanjima.
puška neće ni u ludilu ni blizu motora jer sam ja protivnik oružja čak i na slici (posljedica sticanja punoljetstva 1990 g)
oznake ni slučajno uklanjati jer je to HONDA kojom se ja jako ponosim.

dakle meni je moj motor moje treće dijete, a oni koji znaju čitati i oni koji me već poznaju znaju da meni motor ne služi za prezentaciju nego je to moja ljubav. to je razlika između mene i tebe. zato ja motoru ne biram bolje mjesto
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 11:26

...sve dosad napisano držim dobronamjernim i u prijateljskom štihu.
Temu sam malo proćešljao i sve nebitnu pobrisao.
Svaku daljnju međusobnu raspravu obavite putem PM-a ili uz kavica1
Hvala...
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 11:29

dragger je napisao/la:
...sve dosad napisano držim dobronamjernim i u prijateljskom štihu.
Temu sam malo proćešljao i sve nebitnu pobrisao.
Svaku daljnju međusobnu raspravu obavite putem PM-a ili uz kavica1
Hvala...

ako je sve ok i u prijateljskom štihu (a barem s moje strane jest) nevidim razloga za sklanjanje na PM Shocked
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 11:43

magna je napisao/la:
dragger je napisao/la:
...sve dosad napisano držim dobronamjernim i u prijateljskom štihu.
Temu sam malo proćešljao i sve nebitnu pobrisao.
Svaku daljnju međusobnu raspravu obavite putem PM-a ili uz kavica1
Hvala...

ako je sve ok i u prijateljskom štihu (a barem s moje strane jest) nevidim razloga za sklanjanje na PM Shocked

......ponavljam, za sada je sve OK, ali.....ali osječam miris baruta...... Twisted Evil


Neka ova tema ostane u granicama naslova, a ja ču otvoriti novu temu General Lee VS Indian
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 11:51

dragger je napisao/la:
...sve dosad napisano držim dobronamjernim i u prijateljskom štihu.
Temu sam malo proćešljao i sve nebitnu pobrisao.
Svaku daljnju međusobnu raspravu obavite putem PM-a ili uz kavica1
Hvala...
Kako si ocijenio što je nebitno ?
I zašto onda ne pročešljaš i ostale teme ?
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:03

Karlo je napisao/la:
dragger je napisao/la:
...sve dosad napisano držim dobronamjernim i u prijateljskom štihu.
Temu sam malo proćešljao i sve nebitnu pobrisao.
Svaku daljnju međusobnu raspravu obavite putem PM-a ili uz kavica1
Hvala...
Kako si ocijenio što je nebitno ?
I zašto onda ne pročešljaš i ostale teme ?


Karlo.....izgubija sam pola sata a možda i više za očistiti ovu temu....sve nevezano sa naslov teme je "nebitno", pa valjda je to svakom jasno.....zašto ovu a ne ostale....čistim non-stop Karlo, a ova je igrom slučajnosti danas došla na red.
Ma ne brini brigu, i tvoja če doći na red.

[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:09

Nema svađe. Ja se na njega ne ljutim. Ja ovakve baš volim pogotovo kad se zapale i zapjene. Nemojte nas prekidati vi administratori! Taman smo se zaigrali. Što se mene tiče ja ću biti pristojna. Evo obećajem!

Magnice, prijatelju! Koliko sam ja razumjela tvoj je motor tribute to indian (posvećen indijanu). Shadow sa prednjim blatobranom od Indijana. Jesam li u krivu? Posvećen je motoru koji tvornički ima šmek o kome ja pričam. Kažeš kako ono na sjedalu nije niti detalj niti ukras. Sve je detalj, ukras i svrha. Sve što na motor staviš je na njemu i djeluje na vizualni izgled. Kakoi možeš reći da te ne zanimaju Indijanci itd. a motor ti je prepun njihove simbolike i perija? Magnice ja sa tobom prijateljski raspravljam i nabacujem ideje. Nikako ne razumijem zašto se ti ljutiš a skoro bi rekla da si na rubu vulgarnosti. Za jednog muškarca mogao bi biti pristojniji i iznositi svoje argumente mozgom a ne onim što ti je među nogama a svi znamo ta tamo mozga nema. Zbog ovakvih bezobraština dužan si mi cugu i ispriku. Vidimo se u Areni.


.....ma niko Vas ne prekida, bolje spriječiti nego liječiti. Preventiva je majka svih ludosti. Otvorija sam novu temu i tamo raspravljajte o svemu.
Ova je tema za naslovni motor i kao takva neka i ostane. Hvala.
dragger
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:22

eto na sad sam još i bezobrazan i vulgaran. :queen:
vidi, kad okurašavaš neki motor neke te stvari odvedu u nekom smjeru. da svoj motor sam nazvao tribute to indian. kao posvetu nečem napravljenom po mom guštu ali ne i po mom džepu. prednji blatobran je napravljen da bude nalik na onom pravom indianu ( a moga bi reći i vespi iz '60ih koje vjerojatno nisu kopirale indiana). dakle zanima me indian a ne Indijanci. one airbrush crtarije su čisto onako da se slažu uz motor. eto malo pojašnjenja.
ljut, pa zašto...... dok mi je motor ljepši od tvog nema razloga za to glup nemoj me glup nemoj me ŠALA ŠALA
vulgaran.... sunce ti žarko, po čemu si to zaključila scratch
argumente ne iznosim s mozgom, ali ni sa pišom (ako si na to mislila). argumentiram srcem, a srce je koji put kontradiktorno zdravoj pameti

i btw, cugu ipak plaćaš ti jer sam ja stariji affraid
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:33

aleksandra goreta art je napisao/la:
Magna opet se foliraš i prenemažeš! Kod mene nije rat sa Indijancima već američki građanski rat. Otišla sam od tebe jer sam našla atraktivniju lokaciju u nizu oslikanih motora od airbrushera iz Vukovara.

....ja parkirao svoj motor, Kicho i Mirela uz Generala na navedenoj lokaciji gdje je General već bio parkiran zajedno sa skuterom, šteta što smo se tek kasnije sreli sa magnom, mogao je on svog Tribute... dotjerati u niz.... da se izrazim, naši motori dodani su u niz na atraktivnoj lokaciji koji si ti napravila, bilo je par praznih mjesta koja smo popunili motorima koje sam ja oslikao roker . Airbrush uopće ne mora sadržavati priču - postoje samo želje vlasnika, a ako je želja vlasnika da mu motor ima priču, onda je treba ispričati. A od početka do kraja od serijski proizvedenog motora kakva je bila Honda do sadašnjeg 4-godišnjeg rezultata trebalo je puno,puuuno vremena, truda i novaca na customiziranju, pa i airbrushu. Ne podcjenjujem tvoj rad, ali također ne volim ni podcjenjivanje moga rada, što ne znači da ne primam kritike na račun svog rada - ovim apsolutno ne želim reći da ti podcjenjuješ moj rad, ali vidim da podcjenjuješ Magnin rad, koji se stvarno gadno, naporno i vrijedno naradio od prvobitnog izgleda do ovog, zajedno sa prijateljima da njegova Honda bude ovakva kakva je - jedna i jedina. A i to je - umjetnost.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:34

Pazi da ne doživiš srčani udar od tog tvog srca! Vidiš kako možeš biti dobar i pristojan. Bit ćemo mi super frendovi, a kad te u Areni opijem shvatiti ćeš da je Indijan jebeno posvećen Indijancima koji kao tebe ne zanimaju. Platit ću ti cugu u Areni, pošto si ti jel te stariji od mene. Palo mi je napamet da se mjenjamo za motore jer ipak si ti manji od mene pa bi ti trebao manji motor.


Zezammmmm teeee.....
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:37

a kako bi s manjim motorom nadomjestio manjak ....dužine Embarassed
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:41

Nenad Barinić o airbrushu nema niti jedne loše riječi u mojim tekstovima. Ponovo sve pročitaj i vidi. Kam se petlješ i kaj se javljaš? Taman ja i Magna dogovaramo cugu i ne treba nam opet neki dežurni dušebrižnik. Ajd briši!
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitimepon 07 svi 2012, 12:45

Ma ne toliko za tebe. Nego ja velika pa mi treba veći motor a tvoj mi baš zapeo za oko.

Baš se veselim Areni. Budemo se tamo raspravljali. Ja ću ti doći u subotu i biti ću cijeli dan tamo. Naravno u četvrtak ću dopeljati Generala. Vidimo se tamo na cugici.
[Vrh] Go down
Sponsored content





General Lee bobber chopper - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
General Lee bobber chopper
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper
» Aleksandra Goreta Art " Bobber General Lee"
» GSX1100 CHOPPER BOBBER
» Nije bobber ali je GRASS CHOPPER
» Kineski Bobber - Raptor Bobber

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: