Početna stranicaPretraľnikHonda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 610RegistracijaLogin

 

 Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper

Go down 
+42
serg
custom rider
badzo2006
chipo
blackcode
darko68
engin2
Scratchy1
chavez
birkan
freddie
vroc-bobi
Lars_Viking
zgrdic
Drifter
kutina vn900
bero73
gingerlik
dhacman2
frutkejk
Vladek
merla
cro.chopper
Bosqeto
ZUBO30
maxart
Razarac
palomas
Rocker-C
mrljo#2
Karlo
lukylipik
magna
pinky
jsimic
boober1
arcty
poč85
Zlac
MP86
Kicho
aleksandra goreta art
46 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimepon 30 tra 2012, 14:07

Od same želje, kupovine do krajnje izvedbe bilo je vrlo dramatično. O motorima nisam znala ništa. Jedina pomoć bili su mi neki prijatelji i moj dečko Danijel. Ono što sam znala sigurno je da mi se sviđaju bobberi. Sam taj naziv je krasan i zvuči nekako debelo. Danima sam proučavala na internetu bobbere i shvatila da je honda shadow najbolji motor za takvu izvedbu. Uz jednostavne modifikacije dobije se odličan rezultat. Kad mi je to u glavi sjelo, našla sam motor i otišla po njega u Zagreb. Čovjeku sam izbrojala novce i kupila nešto za što nisam imala ni vozačku. U početku sam se osjećala grozno i sve skupa mi se činilo da sam totalno promašila ali kad sam jedan dan osjetila strast vjetra u kosi, znala sam da nisam pogriješila. Ubrzo je došla zima i mi krećemo sa radom na motoru. Najprije smo ga raskopali. Sistem je bio kaj je ovo? Joj daj nemoj to dirati! Ajd sad ovo i tako to. Sve sam ispolirala i vratila u izvorno stanje. Tako sam upoznala motor. Izuzetno sam puno čitala na internetu o tom motoru. Dečko je napravio nosač tablice, nosač zadnjeg blatobrana, prijatelj mi je puno dijelova pjeskario i plastificirao, napravila sam airbrush, nabavila hrpu dijelova iz Njemačke i USA te položila vozački. Prije mjesec dana sve smo složili i General Lee je oživio u punom sjaju. Zaboravila sam reći da sam u svim tim fazama sa svim prijateljima popila puno pive i pelinkovaca da mi je bilo slabo od svega toga. Pomislila sam ubit će me General! Ali ne, živa sam! Na mome facebooku aleksandra goreta art i airbrush by aleksandra goreta art možete sve vidjeti detaljnije. Eto na moto sajmu u Zagrebu dobila sam prvu nagradu za najljepši motor. Nadam se da će vam se moj general Lee svidjeti i sve vas pozdravljam sa južnjačkim pozdravom: "South will rise again!"Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 25421515Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 31018311Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 15806533Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 39470900Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 19543120Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 49513618Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Picture054zHonda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Picture114aHonda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Picture123tHonda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Picture1644Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Picture139soHonda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 32058219Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 84077277Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 27455947Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 60006147Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 78523028Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 25689753Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 30455107Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 32144439
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimepon 30 tra 2012, 15:39

aleksandra goreta art je napisao/la:
...Danima sam proučavala na internetu bobbere i shvatila da je honda shadow najbolji motor za takvu izvedbu. Uz jednostavne modifikacije dobije se odličan rezultat....

dobar

Fascinira me taj odličan izbor, uzevši u obzir da se radi o curi koja se time nije bavila do tada. Mislim, stvarno se trebalo uživiti u to do daske, pa odabrati, osmisliti, realizirati.

Sve i da si samo šefovala u svemu tome, rezultat je fenomenalan. A ti si i radila.

Motor je odrađen temeljito i uredno, bez aljkavosti.

Volio bih da i ja mogu tako, ali nemam dovoljno živaca (pogotovo kad se drugi već počnu voziti Very Happy ), a ni vremena, na žalost.

[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
MP86
man
man
MP86


Broj postova : 463
Godina imam : 37
Prebivalište : Zagreb - Gajnice
Vozim : VN 800 Bobber
Na forumu od : 12.10.2011

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimepon 30 tra 2012, 15:41

još jednom sve pohvale, stvarno strašan bajk slinim slinim
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimepon 30 tra 2012, 16:34

svaka čast predobar bober Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 943962
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 38
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimepon 30 tra 2012, 16:40

king .... dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
arcty
man
man
arcty


Broj postova : 162
Godina imam : 56
Prebivalište : Zadar
Vozim : aquila
Na forumu od : 07.09.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimepon 30 tra 2012, 19:36

Još jednom čestitke, od srca. dobar
[Vrh] Go down
boober1
man
man
boober1


Broj postova : 246
Godina imam : 44
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Bobber Chopper VN 800
Na forumu od : 23.02.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 09:56

Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
jsimic
cro chopper forum
cro chopper forum
jsimic


Broj postova : 584
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : yamaha road star warrior 1700
Na forumu od : 05.01.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 10:00

dobar dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 10:09

slinim dobar Šta reći, svaka ti čast, sve riječi pohvale i siguran sam da nema toga ko ti ne bih zavidio na ovakvom remek djelu..... dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar slinim slinim slinim slinim slinim dobar dobar dobar dobar dobar dobar dobar

cuga
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 20:15

ok nećemo sad sliniti i slično. motor je dobro ispao. cijenim ureno obavljen posao. na prvu ozgleda da je radikalno preradilo motor. ali u biti i nije. odličan kolorit air brusha naglašen sa crvenom trakom auspuha te www gumama daju dojam velike preobrazbe. najveća je probrazba sic i zadnji blatobran. upravo u tom dijelu možeš očekivati probleme na tehničkom. tablica mora biti u sredini motora, a blatobran pokrivati najmanje 1/3 kotača. kako prvog tako i stražnjeg. daljnji je problem što se motor na tehničkom mora slikati te kontrole koje te slike gledaju
sretno
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimeuto 01 svi 2012, 21:11

... daj Magna!
... upravo danas smo komentirali neke od najboljih uradaka na CCF-u!

... svaka čast nakupovaniim detaljima nekih vlasnika, ali moja ocjena/procjena je bila kako su tvoja i Aleksandrina prerada meni najljepši motori vlasnika s CCF-a!

... e sad;
što ne bismo slinili,
ja u cjelokupnosti viđenoga cijenim i viziju i trud i uloženo i vrijeme i znanje i stručnost i što je po meni najvažnije -
osobni štih;
a ovdje prema iskazu vlasnice u oslikavanju i trudu
ima toga podosta ...
... blago rečeno - ili te ne shvaćam ili si malkice ljubomoran !?!?!?!?

... osobno žalim što nemam Vaše mogućnosti (talenta) za Šokicu dovesti do željene granice;
ali
Nazorovski rečeno:
"...malen si i trošan, ali ti me ipak nosiš..."!
... a ja i s time u novonastalim okolnostima prezadovoljan!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 07:02

Mozda nisam bio dovoljno izrazajan. Meni je motor posli vladekovog najlipsi dosad i skidam kapu do poda za sve aspekte posla. Za korak je ispred moga jer je ulozeno manje novca i vremena za isti ili bolji rezultat. Nema tu ljubomore. Samo sam htio prokomentirati onako malo sa strane. Hladne glave
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 07:16

Ovaj motor je primjer kako se sa malo rada ( srezani blatobrani i stavljen solo sic ) i malo novaca , sa lijepim airbrush-om i odabirom boja , ( lice picu prodaje ) , može za kratko vrijeme napraviti atraktivan motor .
A Magna je svoj dorađivao godinama i potrošio novaca za još jedan motor . Tu nema ljubomore .
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 07:36

magna je napisao/la:
ok nećemo sad sliniti i slično. motor je dobro ispao. cijenim ureno obavljen posao. na prvu ozgleda da je radikalno preradilo motor. ali u biti i nije. odličan kolorit air brusha naglašen sa crvenom trakom auspuha te www gumama daju dojam velike preobrazbe. najveća je probrazba sic i zadnji blatobran. upravo u tom dijelu možeš očekivati probleme na tehničkom. tablica mora biti u sredini motora, a blatobran pokrivati najmanje 1/3 kotača. kako prvog tako i stražnjeg. daljnji je problem što se motor na tehničkom mora slikati te kontrole koje te slike gledaju
sretno

Ja u ovom pročitah da se čovjeku sviđa motor. A onda upozorava na moguće probleme pri tehničkom, i upozorenje je realno. No, kako rekoh, riješi se s par improvizacija. Napraviš si set od par djelića za montažu onda kad ideš na TP i riješeno.

Ne može se to uspoređivati, bobber odrađen dobro od prve i Magnin motor koji je kroz nekoliko godina doživio nekoliko verzija. A ni stil nije isti da bi se uspoređivalo.
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4025
Godina imam : 73
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 07:43

Kicho je napisao/la:
A ni stil nije isti da bi se uspoređivalo.
Tako je Kićo . dobar
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 08:55

Moj prijatelj Davor Katušin iz Karlovca koji je veliki poznavatelj motora i mehanike oduševljen je mojim djelom. Stalno ističe veliku stvar a to je ćinjenica kako smo dečko i ja osobe bez iskustva a rezultat je odličan. Reći vam samo jedno a to je da se masa odgovora krije oko nas. Morate razumjeti da sam ja dane i dane provela čitajući i gledajući po internetu kako ljudi prerađuju i gdje režu šasiju. Servis manual koji imam ima 500 strana slika i teksta u pdf formatu na engleskom jeziku. Dok su drugi visili po birtijama ovu zimu ja sam čitala, polirala i glancala svoj motor. Prednji je blatobran premodificiran od serijskog a zadnji je kupljen u njemačkoj kao custom blatobran za vn 800. Naravno blatobrani nisu bili oslikani. Traka na auspuhu je iz USA. Dečki ako sam žena ne znači da sam glupa i nepismena. Sjela sam, dopisivala se s ljudima koji su mi dijelove prodali ali sam jako dobro znala što želim. U moj je motor uloženo puno rada i ja bi radila ponovo jer sam uživala svakog trena. Ne mogu vam opisati osjećaje pred sami kraj. Već lagano gubiš živce a onda kad se složi i sve sjedne na svoje mjesto to je stvarno kao da rodiš dijete koje nosiš tolike mjesece.
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2243
Godina imam : 53
Prebivalište : Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; Kawasaki VN 2000 Classic
Na forumu od : 24.05.2011

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 09:06

aleksandra goreta art je napisao/la:
...Dečki ako sam žena ne znači da sam glupa i nepismena...

Tko li je to rekao, *ebemmu? Shocked roker

Ja odavno ne doživljavam žene tako, prije bih rekao da su im interesi u prosjeku preograničeni, no sve češće me iznenade. dobar

aleksandra goreta art je napisao/la:
....Ne mogu vam opisati osjećaje pred sami kraj. Već lagano gubiš živce a onda kad se složi i sve sjedne na svoje mjesto to je stvarno kao da rodiš dijete koje nosiš tolike mjesece....

O, da... Ovo mi je poznato. Prvi dan nakon sastavljanja mi se plakalo od sreće. Very Happy dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.custom-culture.com
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 10:12

lukylipik je napisao/la:

Nazorovski rečeno:
"...malen si i trošan, ali ti me ipak nosiš..."!
... a ja i s time u novonastalim okolnostima prezadovoljan!

ispravak netocnog navoda...

"Malen si, uzak, trošan,
al ti me ipak nosiš, čamče na Kupi!
Sve kamenje mojih briga,
sve gvožđe mojih mržnja,
sve olovo mojih čekanja,
prenosiš preko vode...."
rendeer
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 10:15

svako ko je sastavljao motor po svojoj želji prošao je iste osjećaje. ja sam napisao gomilu postova a jos dvadeset puta više isšitao po raznim svjetskim forumima vezanim za moj motor. neznam ni sam koliko smo ja i dragger kava popili s temaatikom motora. tjedno se boravilo barem 5 sati u garaži tijekom prošle četiri godine. moj je motor prolazio kroz faze tako da sam ja imao "višestruke orgazme"
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 11:06

Dečki, dečki.. Kaj se pravdate? Ko babe ste! Ti magna si nešto posebno zapeo. Čitam te tvoje postove pa mi uopće nije jasan smisao tvog pisanja. Kaj ti želiš dokazati? Daj budi konkretan!


Zadnja promjena: aleksandra goreta art; sri 02 svi 2012, 11:15; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1423
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 883.
Na forumu od : 30.11.2009

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 11:11

aleksandra goreta art je napisao/la:
Dečki, dečki1 Kaj se pravdate? Ko babe ste!
nemoj me glup dobar
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 11:12

premalo je baba na forumu tako da moramo preuzeti i tu ulogu Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 688369
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 11:16

Magna reci nešto!
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 11:27

aleksandra goreta art je napisao/la:
Magna reci nešto!

Magna je ranije bio bolje pričljiv, ali otkako sam se pojavio ja sa svojim Versysom, naprasno je ostao bez teksta. Question Rolling Eyes Twisted Evil

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper 2009_Kawasaki_Versys_650%201
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitimesri 02 svi 2012, 11:48

aleksandra goreta art je napisao/la:
Magna reci nešto!

NEŠTO
[Vrh] Go down
Sponsored content





Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper
[Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Honda XL600 bobber
» GSX1100 CHOPPER BOBBER
» Nije bobber ali je GRASS CHOPPER
» moja honda vf 750 c bobber
» honda shadow i ja...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: