Početna stranicaPretraľnikHonda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 610RegistracijaLogin

 

 Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper

Go down 
+42
serg
custom rider
badzo2006
chipo
blackcode
darko68
engin2
Scratchy1
chavez
birkan
freddie
vroc-bobi
Lars_Viking
zgrdic
Drifter
kutina vn900
bero73
gingerlik
dhacman2
frutkejk
Vladek
merla
cro.chopper
Bosqeto
ZUBO30
maxart
Razarac
palomas
Rocker-C
mrljo#2
Karlo
lukylipik
magna
pinky
jsimic
boober1
arcty
poč85
Zlac
MP86
Kicho
aleksandra goreta art
46 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesri 20 oľu 2013, 19:46

aleksandra goreta art je napisao/la:
Ma nije mu ništa. Radi ko urica.

pa normalno da radi , pusti ih , ljubomorni su Very Happy
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesri 20 oľu 2013, 21:34

freddie je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Ma nije mu ništa. Radi ko urica.

pa normalno da radi , pusti ih , ljubomorni su Very Happy

ljubomora nije u pitanju Evil or Very Mad

moje je misljenje da si pred *budjenje iz sna*,
a pod tim smatram da je motor lezao cijelu zimu,
trebala pregledati svijece,akumulator i nije nuzno ali nije lose cak i promijeniti gorivo,
dakle naliti novo,opet sve u zavisnosti koliko je trajao *zimski san*
da bi se izbjeglo onoliko verglanje Exclamation
ne mogu da skontam na videu,a ne znam da li si upoznata,
zimsko paljenje se vrsi iskljucivo sa makar 2/3 podignutim cokom i bez dodavanja gasa bi trebao upaliti ako je sve ok!

druga stvar,onoliko jako turiranje hladne makine koja je jos i jedva upalilla,
takodjer nije dobro Evil or Very Mad
haba se makina i moze doci do cak i vecih komplikacija zbog naizgled bezazlene radnje!

nemoj ovo shvatiti kao kritiku vec kao prijateljski savjet da General pozivi jos koji rat dobar
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: ccc   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesri 20 oľu 2013, 22:18

yap

veri klever end baj d vej pjur trut!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimečet 21 oľu 2013, 09:15

Ne ljutim se ništa. Svaki je savjet dobar a čovjek uči dok je živ. Gorivo je novo na videu se vidi kanistar. Ovo je treće paljenje ovu zimu. Akumulator je bio na punjaču non stop i potpuno je nov. Svjećice su nove stavljene ljetos. Paljen je pod čokom. Istina da sam se malo zaigrala sa gasom u početku pa sam vrlo brzo shvatila da treba pustiti motor da sam radi. Drugi je video već kad se mašina dobro zagrijala pa sam si malo dala oduška. Ipak hvala na savjetima i neću ga više maltretirati.
[Vrh] Go down
birkan
man
man
birkan


Broj postova : 135
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG / posvuda
Vozim : opet ništa
Na forumu od : 17.09.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 07:15

A da probaš ostaviti makinu i držiš se kistova i pretis lonca ?!?!?!?!
[Vrh] Go down
chavez
man
man
chavez


Broj postova : 43
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb
Vozim : scot
Na forumu od : 08.03.2013

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 07:38

birkan je napisao/la:
A da probaš ostaviti makinu i držiš se kistova i pretis lonca ?!?!?!?!

on se ne turira (pretis lonac),a može i ono zviždeće kuhalo za kavu provozati
[Vrh] Go down
freddie
cro chopper forum
cro chopper forum
freddie


Broj postova : 1076
Godina imam : 62
Prebivalište : Ne tamo di bi htio
Vozim : Vozim
Na forumu od : 07.07.2008

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:03

birkan je napisao/la:
A da probaš ostaviti makinu i držiš se kistova i pretis lonca ?!?!?!?!

Kaj ovo zapravo sad znači,baš me zanima....... pljuga
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:09

freddie je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Ma nije mu ništa. Radi ko urica.

pa normalno da radi , pusti ih , ljubomorni su Very Happy

vec si sam odgovorio

......nemre zensko imati jednu od najljepsih prerada na forumu.....

ali nije bad, i to ce se promjeniti kad dovrsim Harley-a....a Aleksandra odradi airbrush....
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:38

Ove macho konjine misle da su sve žene glupave. Očito su cijeli život okruženi takvima a lonac uvjek nađe poklopac. To je moj odgovor ovima sa loncima.


[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:41

Drifter je napisao/la:
freddie je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Ma nije mu ništa. Radi ko urica.

pa normalno da radi , pusti ih , ljubomorni su Very Happy

vec si sam odgovorio

......nemre zensko imati jednu od najljepsih prerada na forumu.....

ali nije bad, i to ce se promjeniti kad dovrsim Harley-a....a Aleksandra odradi airbrush....

Već sam ti rekla da mi se taj motor strašno sviđao. Stvarno je predivan klasik. Vidim da sada radiš doradu u ovjesu da ga spustiš u zadnjem kraju i dobiješ liniju za bobanje. Veselim se izazovu da imam konkurenciju na forumu. Još više se veselim da napravimo daobar airbrush i sretimo motor do kraja. Jedva čekam. Moram ti reći da sam vidjela driftera u oglasu. Jel to tvoj?
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:47

Imam ja zapravo jedno konkretno pitanje. Danas izvučem čok i upali ko mina. Radi dobrik 15 minuta dok se nije zgrijao. Osjetim miris traka na auspuhu kad se zgije motor. Krenem ja na prvu vožnju u ovoj sezoni. Zapravo sam otišla na posao. Vozila sam skroz lagano. Sve super ali šalter za pokazivače smjera teško radi. Prebacije lijevo i desno ali se teže isključuje. E sad, kaj da se radi? Da li da otvorim i sve očistim pa podmažem nečim ili kaj. Dosta je bilo hladno u jutro pa si mislim da je možda od toga. Budem vidjela tokom dana. Ima tko kaj za reći?
[Vrh] Go down
Drifter
cro chopper forum
cro chopper forum
Drifter


Broj postova : 1541
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb
Vozim : HD Ironhead 1972., HD Road King 107
Na forumu od : 28.09.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:52

Je, i na forumu sam oglasio da ga prodajem. Nasao sam nesto novo sto cu kupiti ako uspijem prodati Driftera. Nemrem doma dovesti treci - sta reci, kompromis.

Za Harleya sam nasao springer vilicu (original HD) ali moram do Beca. Mozda uspijem slijedeci tjedan....sto je mail paradoks jer upravo sjedim na Beckom aerodromu i cekam let za Zagreb.


Vec sam se htio javiti jer sam imao dilemu za zadnji blatobran - cista bober varijanta kao tvoj ili mrvu jaci na nosacima sa okvira (skrivenim) ali koji se klasicno giba s okvirom (amortizeri su mi tak tvrdi da ga mogu staviti 3 cm od gume i nema sanse da zagrebe).

I vidjevsi tvoj problem s prtljagom i nosacem odluka je pala i ide ova druga varijanta jer onda mogu staviti (skrivene) kopce za klasicnu bisagu ili bisage - ili slicnu torbu - bez nadogradnji i utjecaja na gornju liniju zadnjeg blatobrana.
[Vrh] Go down
https://www.youtube.com/watch?v=qHg6pEhDguE
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 08:55

Neznam di je stajao, al može bit vlaga, a od stajanja može i bit malo slabija baterija.
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 10:52

Malo ću našpricati wd i ispuhati na kompresor. Stajao je u normalnom prostoru a baterija je potpuno nova.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 10:55

Drifter je napisao/la:
Je, i na forumu sam oglasio da ga prodajem. Nasao sam nesto novo sto cu kupiti ako uspijem prodati Driftera. Nemrem doma dovesti treci - sta reci, kompromis.

Za Harleya sam nasao springer vilicu (original HD) ali moram do Beca. Mozda uspijem slijedeci tjedan....sto je mail paradoks jer upravo sjedim na Beckom aerodromu i cekam let za Zagreb.


Vec sam se htio javiti jer sam imao dilemu za zadnji blatobran - cista bober varijanta kao tvoj ili mrvu jaci na nosacima sa okvira (skrivenim) ali koji se klasicno giba s okvirom (amortizeri su mi tak tvrdi da ga mogu staviti 3 cm od gume i nema sanse da zagrebe).

I vidjevsi tvoj problem s prtljagom i nosacem odluka je pala i ide ova druga varijanta jer onda mogu staviti (skrivene) kopce za klasicnu bisagu ili bisage - ili slicnu torbu - bez nadogradnji i utjecaja na gornju liniju zadnjeg blatobrana.


Kužim problem. On nema gibljivu zadnju vilicu već mu amortizaciju odražuju opruge amortizera. Meni blatobran radi zajedno sa zadnjom vilicom. Budeš nešto složio a bisaga bi bila dobra ona sa strane. To je jako coool na takvim motociklima.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepet 22 oľu 2013, 17:16

Problem šalter za pokazivanje smjera riješen. WD odradio posao. Sve radi super.
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesub 23 oľu 2013, 12:27

aleksandra goreta art je napisao/la:
Imam ja zapravo jedno konkretno pitanje. Danas izvučem čok i upali ko mina. Radi dobrik 15 minuta dok se nije zgrijao. Osjetim miris traka na auspuhu kad se zgije motor. Krenem ja na prvu vožnju u ovoj sezoni. Zapravo sam otišla na posao. Vozila sam skroz lagano. Sve super ali šalter za pokazivače smjera teško radi. Prebacije lijevo i desno ali se teže isključuje. E sad, kaj da se radi? Da li da otvorim i sve očistim pa podmažem nečim ili kaj. Dosta je bilo hladno u jutro pa si mislim da je možda od toga. Budem vidjela tokom dana. Ima tko kaj za reći?

ako ti motor ima samo zracno hladjenje ne smije raditi na mjestu 15 min Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesub 23 oľu 2013, 14:38

Bosqeto je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Imam ja zapravo jedno konkretno pitanje. Danas izvučem čok i upali ko mina. Radi dobrik 15 minuta dok se nije zgrijao. Osjetim miris traka na auspuhu kad se zgije motor. Krenem ja na prvu vožnju u ovoj sezoni. Zapravo sam otišla na posao. Vozila sam skroz lagano. Sve super ali šalter za pokazivače smjera teško radi. Prebacije lijevo i desno ali se teže isključuje. E sad, kaj da se radi? Da li da otvorim i sve očistim pa podmažem nečim ili kaj. Dosta je bilo hladno u jutro pa si mislim da je možda od toga. Budem vidjela tokom dana. Ima tko kaj za reći?

ako ti motor ima samo zracno hladjenje ne smije raditi na mjestu 15 min Exclamation Exclamation

Bosqe... Nije to Yamaha. Rolling Eyes Smile

Vodeno, vodeno.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesub 23 oľu 2013, 16:15

Kicho je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Imam ja zapravo jedno konkretno pitanje. Danas izvučem čok i upali ko mina. Radi dobrik 15 minuta dok se nije zgrijao. Osjetim miris traka na auspuhu kad se zgije motor. Krenem ja na prvu vožnju u ovoj sezoni. Zapravo sam otišla na posao. Vozila sam skroz lagano. Sve super ali šalter za pokazivače smjera teško radi. Prebacije lijevo i desno ali se teže isključuje. E sad, kaj da se radi? Da li da otvorim i sve očistim pa podmažem nečim ili kaj. Dosta je bilo hladno u jutro pa si mislim da je možda od toga. Budem vidjela tokom dana. Ima tko kaj za reći?

ako ti motor ima samo zracno hladjenje ne smije raditi na mjestu 15 min Exclamation Exclamation

Bosqe... Nije to Yamaha. Rolling Eyes Smile

Vodeno, vodeno.

ma ja Yamaha je ionako bezze Very Happy
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesub 23 oľu 2013, 17:00

Bosqeto je napisao/la:


ma ja Yamaha je ionako bezze Very Happy

Nije, samo je mala. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Scratchy1
man
man
Scratchy1


Broj postova : 285
Godina imam : 40
Prebivalište : Vukovar
Vozim : XVS950 Midnight Star
Na forumu od : 22.10.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesub 23 oľu 2013, 17:06

Kicho je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:


ma ja Yamaha je ionako bezze Very Happy

Nije, samo je mala. Very Happy

Nije mala samo nije za velike ljude Very Happy
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimesub 23 oľu 2013, 19:42

Kicho je napisao/la:
Bosqeto je napisao/la:


ma ja Yamaha je ionako bezze Very Happy

Nije, samo je mala. Very Happy

ma ona je bezvezna,mala i prejeftina dobar
[Vrh] Go down
engin2
man
man
engin2


Broj postova : 54
Godina imam : 60
Prebivalište : okolica pule
Vozim : yamaha XV 950 R
Na forumu od : 14.03.2013

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimened 24 oľu 2013, 09:22

aleksandra goreta art je napisao/la:
Ove macho konjine misle da su sve žene glupave. Očito su cijeli život okruženi takvima a lonac uvjek nađe poklopac. To je moj odgovor ovima sa loncima.
Pa stvarno si žensko! Trebalo je još malo više!!!!!!! dobar Very Happy cheers
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 09:24

Bosqeto je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Imam ja zapravo jedno konkretno pitanje. Danas izvučem čok i upali ko mina. Radi dobrik 15 minuta dok se nije zgrijao. Osjetim miris traka na auspuhu kad se zgije motor. Krenem ja na prvu vožnju u ovoj sezoni. Zapravo sam otišla na posao. Vozila sam skroz lagano. Sve super ali šalter za pokazivače smjera teško radi. Prebacije lijevo i desno ali se teže isključuje. E sad, kaj da se radi? Da li da otvorim i sve očistim pa podmažem nečim ili kaj. Dosta je bilo hladno u jutro pa si mislim da je možda od toga. Budem vidjela tokom dana. Ima tko kaj za reći?

ako ti motor ima samo zracno hladjenje ne smije raditi na mjestu 15 min Exclamation Exclamation

Honda shadow 600 vodeno hlađenje!
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitimepon 25 oľu 2013, 09:29

engin2 je napisao/la:
aleksandra goreta art je napisao/la:
Ove macho konjine misle da su sve žene glupave. Očito su cijeli život okruženi takvima a lonac uvjek nađe poklopac. To je moj odgovor ovima sa loncima.
Pa stvarno si žensko! Trebalo je još malo više!!!!!!! dobar Very Happy cheers


Ma zapravo nemam volje tumačiti i opravdavati se onima koji ne žele mentalno napredovati. Ima na forumu divnih ljudi. Provokatori me na zanimaju. Više se neću dati navesti na rasprave i objašnjavanja mimo teme. Teme su motori a za ostalo me baš briga.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper   Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper
[Vrh] 
Stranica 6 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Honda XL600 bobber
» GSX1100 CHOPPER BOBBER
» Nije bobber ali je GRASS CHOPPER
» moja honda vf 750 c bobber
» Honda Shadow vt 600 c

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: