Početna stranicaPretraľnikGeneral Lee bobber chopper - Page 5 610RegistracijaLogin

 

 General Lee bobber chopper

Go down 
+29
HyperCube
Kuma
merla
Safet(y)
asy
Karlo
dragger
crocopzmaj
arcty
magna
nenad barinić
rocky 61
krampus13
lukylipik
Kicho
tochka
Bosqeto
zeljko
Hedo
frutkejk
boober1
enygma
maxart
NadanVN
Vladek
cro.chopper
mrljo#2
Rocker-C
aleksandra goreta art
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 08:05

Baš sam se pitala gdje si? Što te nema kad evo te i odmah pikaš. Niti jedna tema ne može biti isfurana. Isfurana može biti samo interpretacija. Ovi svi briju na onaj Dodge Charger 01 General Lee. Ja brijem na osobu Generala Leea. Oni su svi narandžasti sa tim brojevima itd. a ja imam portret čovjeka koji je vodio vojsku konfederacije protiv sjevera. Nikada nije dobio američko državljanstvo niti pomilovanje koje je zatražio od kongresa. Umro je na svojoj plantaži u kućnom pritvoru.

Mislila samda ćeš se Magnić pojaviti na nekom moto eventu ovo ljeto ali te nigdje nije bilo a ja te tražila po svuda?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 08:27

Bla bla bla…


Na moto susretima me neces naci. Ja nisam biker dobar
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 12:45

super, a gdje su fotke ????

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 12:53

Fotke su tamo u temi moje prerade pa neka tamo ostane sve.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 13:47

Magna evo sad se mogu baviti sa tobom. Pa kaj nisi prodal motor?
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 13:49

jbga, motor je prenakićen. bez smisla i reda tako da vizualno odbija kupce. a i airbrush nije nešto. sve u svemu neroš prodati a skoro ni pokloniti
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimesri 12 ruj 2012, 14:13

E jebi ga.. Zvučiš mi tako razočarano. Nisi to ti. Narod nema love. Prodaje se sve i svašta. Auta i motora kao dreka po oglasnicima. Ljudi se rješavaju svega da dobiju lovu. Love nema pa sve stoji po oglasnicima i nitko ništa ne prodaje. Kod tih prerada treba imati dobru mjeru uloženo dobiveno jer inače pušiš i to jako. Vozi još neko vrijeme pa ćeš vidjeti što se dešava. Možda se promjeni situacija.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 15:06

Gledaj ovu makinu. Cross bones jedan od najljepših motora a lik također nije za baciti. U biti da prste poližeš.
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 15:10

Ima li ovdje na forumu neka ženska da mi malo prokomentiramo bajk i lika?
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 16:10

ako hoćeš vidjet najljepšeg cross bonesa u HR ,a i šire i naravno vozača morat ćeš potegnut u centar svita što veli Magna tj. u Zaprešić Very Happy Very Happy
legenda Hadra i motor

General Lee bobber chopper - Page 5 Crbs

naravno da u Žbniku nema ni jinluna ,a kamoli ovako nešto,hi hi hi cice

[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 16:51

magna je napisao/la:
jbga, motor je prenakićen. bez smisla i reda tako da vizualno odbija kupce. a i airbrush nije nešto. sve u svemu neroš prodati a skoro ni pokloniti

Custom prerade su općenito dvosjekli mač, a airbrush još više. Tema koju smo odabrali bit će atraktivna rijetkima. Vjerujem da ni "General Lee" neće puno bolje proći kad mu dođe vrijeme. Ja ga ne bih kupio zbog airbrusha. Nije to ono što želim i što mi paše.

Dok sam prodavao motor, bilo je zamjerki tipa "ona svinja na tanku mi je bed". Komičan amblemčić koji zauzima 15 kvadratnih centimetara sa svake strane tanka. I koji mene osobno oduševljava svaki put kad ga pogledam.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 16:54

Kicho je napisao/la:
magna je napisao/la:
jbga, motor je prenakićen. bez smisla i reda tako da vizualno odbija kupce. a i airbrush nije nešto. sve u svemu neroš prodati a skoro ni pokloniti

Custom prerade su općenito dvosjekli mač, a airbrush još više. Tema koju smo odabrali bit će atraktivna rijetkima. Vjerujem da ni "General Lee" neće puno bolje proći kad mu dođe vrijeme. Ja ga ne bih kupio zbog airbrusha. Nije to ono što želim i što mi paše.

Dok sam prodavao motor, bilo je zamjerki tipa "ona svinja na tanku mi je bed". Komičan amblemčić koji zauzima 15 kvadratnih centimetara sa svake strane tanka,

Srećom, još uvijek se na tržnicama može naći ona najljepnica "TURBO", pa se može prelijepiti preko toga tongue ...
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 17:00

nenad barinić je napisao/la:
Kicho je napisao/la:
magna je napisao/la:
jbga, motor je prenakićen. bez smisla i reda tako da vizualno odbija kupce. a i airbrush nije nešto. sve u svemu neroš prodati a skoro ni pokloniti

Custom prerade su općenito dvosjekli mač, a airbrush još više. Tema koju smo odabrali bit će atraktivna rijetkima. Vjerujem da ni "General Lee" neće puno bolje proći kad mu dođe vrijeme. Ja ga ne bih kupio zbog airbrusha. Nije to ono što želim i što mi paše.

Dok sam prodavao motor, bilo je zamjerki tipa "ona svinja na tanku mi je bed". Komičan amblemčić koji zauzima 15 kvadratnih centimetara sa svake strane tanka,

Srećom, još uvijek se na tržnicama može naći ona najljepnica "TURBO", pa se može prelijepiti preko toga tongue ...

Jbg, al nema više onih "Zastava 101 Rally". Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepet 14 ruj 2012, 17:05

Kicho je napisao/la:
...Dok sam prodavao motor, bilo je zamjerki tipa "ona svinja na tanku mi je bed". Komičan amblemčić koji zauzima 15 kvadratnih centimetara sa svake strane tanka. I koji mene osobno oduševljava svaki put kad ga pogledam.

Made by Majstor Multipraktik Nenoos, zaboravih napomenut. Cool
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepon 17 ruj 2012, 08:30

Kicho vidjela sam tvoj motor na njuškalu. Puno para. Prije bi rekla da je to problem nego svinja. Ona se lako ukloni. Poanta mog generala je da se vidi izvedba složene likovne teme u airbrushu. To je neka vrsta reklame koja mora biti dobra. Eto.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepon 17 ruj 2012, 09:37

U jbte pa cak se i slazem
Cijena je bitna. Spusis cijenu na atrakciju i najednom vise nista ne smeta nego je sve lijepo skladno i super
[Vrh] Go down
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepon 17 ruj 2012, 09:45

Ma naravno. Ljudi kenjkaju radi love, radi ničeg drugog.
[Vrh] Go down
mrljo#2
cro chopper forum
cro chopper forum
mrljo#2


Broj postova : 1668
Godina imam : 52
Prebivalište : 45°27'48.03"S 15°31'13.30"I
Vozim : HD - FLHTCUI '97
Na forumu od : 14.08.2010

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepon 17 ruj 2012, 10:16


...ma je ziva istina,....
...dao sam oglas za prodaju auta....gotovo nitko nije zvao 45 dana, izuzev dvoje nepismenih kojima se nije dalo procitat opis auta...
...onda sam popizdio i skinuo cijenu za 4soma kuna....drugo jutro telefon zvoni k'o navijen....poceli se ljepit na oglas k'o muhe na govno....prodao sam ga isto jutro...
...znaci nazalost je doslo vrijeme, kada treba iskljucit sve emocije kld prodaje bilo cega ne racunat trud ulozeno slobodno vrijeme ii tsl, naravno sve to vrijedi ukoliko se zeli prodat....
...ili cekati, cekati i cekati
[Vrh] Go down
https://dragonflynsg.weebly.com
aleksandra goreta art
girl
girl
aleksandra goreta art


Broj postova : 184
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : honda shadow 600
Na forumu od : 19.04.2012

General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitimepon 17 ruj 2012, 10:58

Mene brine što su isti motori i auti u Njemačkoj na Mobile de duplo jeftiniji nego kod nas. Ispada da mi imamo veće plaće nego Njemci pa iste stvari dođu duplo. Mislim da se kod nas iza svih vrijednosti kriju debele trošarine i izmišljeni porezi državi. to generalno sve poskupljuje a ljudi bi rado povratili uloženo. Pogledajte na Mobile de pa ćete vidjeti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





General Lee bobber chopper - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: General Lee bobber chopper   General Lee bobber chopper - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
General Lee bobber chopper
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Honda shadow vt 600 make over to General Lee bobber chopper
» Aleksandra Goreta Art " Bobber General Lee"
» GSX1100 CHOPPER BOBBER
» Nije bobber ali je GRASS CHOPPER
» Kineski Bobber - Raptor Bobber

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: