Početna stranicaPretraľnikgilera coguar 125 problem s paljenjem 610RegistracijaLogin

 

 gilera coguar 125 problem s paljenjem

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
zlajac
cro chopper forum
cro chopper forum
zlajac


Broj postova : 8
Godina imam : 45
Prebivalište : novska
Vozim : gilera coguar 125
Na forumu od : 21.04.2012

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 17:13

poz svima, evo ovim putem bih zamolio pomoć.
posjedujem gileru coguar 125 iz 1999g i jesenas sam motor ugasio i od tad ga nisam mogao upaliti, gledajući po raznim forumima sam pretpostavio da je kvar na CDI-u i odneo sam ga električaru i on je etkrio da je nekoliko spojeva se odlemilo i nakon te sanacije je poslan da ga u Križevcima provjere i vraćen je kao ispravan (svi parametri uredni) nakon toga sam ga vratio na motor i sad mi ćim dam kotakt na ključu on daje iskru na svijećici (predpostavljam da to nesmije)!
nakon toga sam zatego sviječicu u cilindar i jedva ga upalio nakon nekoliko pokušaja sa malim gasom i radio je jako nemirno i pucketa na auspuh a čim dodam ili smanjim gas on se odmah gasi?
stavio sam novu sviječicu i promjenio bobinu ali sve je ostalo isto?
da nezaboravim, motor je 4T
unaprijed se zahvaljujem na pomoći! Laughing
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 18:49

knjiga članova
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 20:54

zlajac je napisao/la:
poz svima, evo ovim putem bih zamolio pomoć.
posjedujem gileru coguar 125 iz 1999g i jesenas sam motor ugasio i od tad ga nisam mogao upaliti, gledajući po raznim forumima sam pretpostavio da je kvar na CDI-u i odneo sam ga električaru i on je etkrio da je nekoliko spojeva se odlemilo i nakon te sanacije je poslan da ga u Križevcima provjere i vraćen je kao ispravan (svi parametri uredni) nakon toga sam ga vratio na motor i sad mi ćim dam kotakt na ključu on daje iskru na svijećici (predpostavljam da to nesmije)!
nakon toga sam zatego sviječicu u cilindar i jedva ga upalio nakon nekoliko pokušaja sa malim gasom i radio je jako nemirno i pucketa na auspuh a čim dodam ili smanjim gas on se odmah gasi?
stavio sam novu sviječicu i promjenio bobinu ali sve je ostalo isto?
da nezaboravim, motor je 4T
unaprijed se zahvaljujem na pomoći! Laughing


.....2zlajac.......iz neba pa u rebra....
kad se uđe kod nekog u kuću "pozdravi se" pa onda nastavi razgovor......i dobro promislit o čemu ćeš pričati......
I pogledat gdje pitanje spada.

Sad se predstavi ovdje;

https://cro-chopper.forumcroatian.com/f1-knjiga-elanova

Hvala,
[Vrh] Go down
zlajac
cro chopper forum
cro chopper forum
zlajac


Broj postova : 8
Godina imam : 45
Prebivalište : novska
Vozim : gilera coguar 125
Na forumu od : 21.04.2012

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 21:01

a ljudi šta da vam velim, ono već sam sav iznerviran pošto nemogu naći kvar a ovdije sam prvi put pa se iskreno ni ne snalazi, oprostite na svim greškama Embarassed
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 21:05

zlajac je napisao/la:
a ljudi šta da vam velim, ono već sam sav iznerviran pošto nemogu naći kvar a ovdije sam prvi put pa se iskreno ni ne snalazi, oprostite na svim greškama Embarassed

snaći češ se ti ovdje...nije to ništa strašno,a i problem oko motora češ riješiti .... dobar samo strpljenja...
[Vrh] Go down
zlajac
cro chopper forum
cro chopper forum
zlajac


Broj postova : 8
Godina imam : 45
Prebivalište : novska
Vozim : gilera coguar 125
Na forumu od : 21.04.2012

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 21:08

kako se ono veli: "iz tvojih usta u Božje uši" Very Happy
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitimesub 21 tra 2012, 22:01

zlajac je napisao/la:
kako se ono veli: "iz tvojih usta u Božje uši" Very Happy

dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





gilera coguar 125 problem s paljenjem Empty
PostajNaslov: Re: gilera coguar 125 problem s paljenjem   gilera coguar 125 problem s paljenjem Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gilera coguar 125 problem s paljenjem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gilera cougar 125
» Hyosung Aquila GV250 (2002) - Problemi s paljenjem
» Gillera Coguar 125 ccm problem sa gasom
» Kawasaki VN900 (problem s paljenjem)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: