Početna stranicaPretraľnikGillera Coguar 125 ccm problem sa gasom 610RegistracijaLogin

 

 Gillera Coguar 125 ccm problem sa gasom

Go down 
Autor/icaPoruka
MorskiVuk
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 2
Godina imam : 49
Prebivalište : Malinska-O.Krk
Vozim : Gillera Coguar 125
Na forumu od : 05.02.2012

Gillera Coguar 125 ccm problem sa gasom Empty
PostajNaslov: Gillera Coguar 125 ccm problem sa gasom   Gillera Coguar 125 ccm problem sa gasom Icon_minitimened 12 vel 2012, 17:00

Imam problema sa Gillerom Coguar 125 ccm koju sam dobio pod račun i dugo je stajala nevožena od 2004.g.
Pred neki dan sam ju ispeljao iz garaže,stavio novo ulje,benzin,svjećicu,očistio karburator,očistio filter zraka,stavio akumulator i kresnuo.
Motor je upalio gotovo odmah sa čokom naravno,kada se zagrijao spustio sam čok i radi ko urica,ali kada sam ga išao vozit do pola gasa lovi normalno ali ako odvrnem gas do kraja zaguši se,isto tako ako na mjestu turiram i dam gas do kraja motor ko da ostane bez bezina i ugasi se.Probao sam podignut iglu skroz gore i u sredinu i spustit ju skroz dole i ništa,isto tako probao sam vrtit šarafić za zrak 2 kruga pa manje pa više i ništa uvjek ista stvar ko da ostane bez goriva.
Karburator je skinut komplet rastavljen,opran,ispuhan i potpuno čist,plovak je ispravan ne preljeva,jedino na šta ja sumljam da bi mogla glavna dizna bit premala,možda ju je prijašnji vlasnik mjenjao to neznam.
Eto ako netko zna šta bi još mogao pogledat neka mi pomogne ili ako netko ima podatak koje je veličine glavna dizna u karburatoru?
Zahvaljujem.
Crying or Very sad Crying or Very sad
[Vrh] Go down
 
Gillera Coguar 125 ccm problem sa gasom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem s gasom
» Problem sa Viragom
» gilera coguar 125 problem s paljenjem
» problem sa mojim strojem
» problem!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: