Početna stranicaPretraľnikproblem sa mojim strojem 610RegistracijaLogin

 

 problem sa mojim strojem

Go down 
+5
™LICA_SHADOW
custom rider
Eagle
Acyd
Suhi
9 posters
Autor/icaPoruka
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepet 25 oľu 2011, 11:01

Nakon zimskog stajanja (a pred kraj sezone nisam imao tih problema) kad sam pokušao upalit motor klikom na starter samo je nešto zaružilo al nije zaverglo.
Nakon par pokušaja uspjelo je "uhvatit" i motor sam upalio (na kleme jer se akumulator ispraznio). I kad bio se taj dan vozio dalje nije bilo tih problema.

Kako je bilo loše vrijeme opet je prošla duga pauza pa opet paljenje motora uz roštanje bez verglanja pa verglanje bez paljenja pa kleme pa vožnja i taj dan koliko god puta stao nisam imao više problema sa paljenjem.

Da skratim priču, to ruženje tj. "ne hvatanje" kod pokušaja paljenja se učestalo. I počelo mi nešto lupkat u motoru u vožnji (čujem samo u niskim okretajima)
Kupio novi akumulator pa sad više nema paljenja na kleme al i dalje mi neće ulovit na prvu nek nekaj zaruži na prazno i tako par puta, sve dok ne ulovi i upali.
Ali to lupkanje!!! Koji put mi se učini da je u kotaču ili zbog nezategnutog lanca, a koji put da je u motoru!

Od kud krenut?? Kaj bi moglo bit?

Jedan frend će mi to pogledat drugi tjedan... bojim se da mi nekaj GADNO opet sezonu ne sjebe Shocked Shocked
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1428
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepet 25 oľu 2011, 13:22

To sto ti nece uhvatiti iz prve ovisi o tipu anlasera ali ako tvoj anlaser ima bendix onda je to u pitanju (bendix proklizi) ili su osteceni zupci , a za lupkanje nezam. Nebi trebalo biti povezano scratch
[Vrh] Go down
Eagle
cro chopper forum
cro chopper forum
Eagle


Broj postova : 589
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 22.04.2008

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepet 25 oľu 2011, 14:16

Nadam se da ćeš to šta god da je uspjet riješit brzo bez nekvih većih poteškoća i briga.... dobar
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepet 25 oľu 2011, 14:35

Eagle je napisao/la:
Nadam se da ćeš to šta god da je uspjet riješit brzo bez nekvih većih poteškoća i briga.... dobar

Da, tak se i ja nadam Smile

i neću niš coprat dok mi frend ne pogleda anlaser. Cool

[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 44
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepet 25 oľu 2011, 15:19

Naj vjerovatnije da su zupčanici na elektoropokretaču,il može bit da nije baš u centru pa ga treba skinut i provjerit a može bit i koji ležaj,ne vjerujem da je nešto sa mašinom nego je problem u pokretaču,stvara vrlo neugodan zvuk,al ništa strašno
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 11:43

Uz malo šerafanja i razgovora sa jednim majstorom došo sam do zaključka da imam 2 problema.

1. anlaser. Vjerojatno je došlo do nekog oštećenja, a uslijed preslabog akumulatora. Veli majstor.
2. ležaj u zadnjem kotaču, velim ja Very Happy

Sa kotačem se poigram sam, sutra.
A kod majstora za anlaser idem drugi tjedan, jer ak mi ga raskopa ovaj tjedan sigurno ga neće složit do Mogile Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
™LICA_SHADOW
man
man
™LICA_SHADOW


Broj postova : 286
Godina imam : 37
Prebivalište : Hrvatske Zemlje
Vozim : Honda Shadow 750
Na forumu od : 19.03.2010

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 11:54

ajde suhi glavu gori
rješit ćeš to nije ništa strašno
pa onda opet idemo zajedno na kakvu zanimljivu vožnjicu
problem sa mojim strojem 587466 problem sa mojim strojem 587466 problem sa mojim strojem 587466 problem sa mojim strojem 214252 problem sa mojim strojem 214252 problem sa mojim strojem 943962 problem sa mojim strojem 943962 problem sa mojim strojem 943962
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 12:19

suhi majstoreeeeeeeeeeeeeeeeeeee dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 13:19

Suhi je napisao/la:
Uz malo šerafanja i razgovora sa jednim majstorom došo sam do zaključka da imam 2 problema.

1. anlaser. Vjerojatno je došlo do nekog oštećenja, a uslijed preslabog akumulatora. Veli majstor.
2. ležaj u zadnjem kotaču, velim ja Very Happy

Sa kotačem se poigram sam, sutra.
A kod majstora za anlaser idem drugi tjedan, jer ak mi ga raskopa ovaj tjedan sigurno ga neće složit do Mogile Evil or Very Mad

pa čuj, ako ga posječuješ sa kikirikijem u džepu , onda sigurno neće biti gotov Smile
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimepon 28 oľu 2011, 19:54

magna je napisao/la:

pa čuj, ako ga posječuješ sa kikirikijem u džepu , onda sigurno neće biti gotov Smile

Ha ha! Evil or Very Mad

Problem je kaj će sigurno trebat i zamjenit koji dio, a tu dolazi "period čekanja" u dolasku naručenih djelova.

I prešo sam sa kikirikija na koštice! Very Happy
[Vrh] Go down
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimeuto 29 oľu 2011, 09:01

najbolje promjeni majstora
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimeuto 29 oľu 2011, 14:20

zgrdic je napisao/la:
najbolje promjeni majstora

A preporuku neku?? Very Happy Very Happy

[Vrh] Go down
tamigo
man
man
tamigo


Broj postova : 135
Godina imam : 63
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha VIRAGO 750 / 94g
Na forumu od : 29.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimeuto 29 oľu 2011, 14:45

sličan problem sam imao i ja na viragu i riješio sam ga tako da sam oko klackalice stavil dosta tovatne masti jer se ti dijelovi skoro nikad ne otvaraju i ne podmazuju a mast se ipak istroši i kod mene je stvar hodala. probaj , ne košta te niš osim malo masti. sretno!
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimesri 30 oľu 2011, 06:32

tamigo je napisao/la:
sličan problem sam imao i ja na viragu i riješio sam ga tako da sam oko klackalice stavil dosta tovatne masti jer se ti dijelovi skoro nikad ne otvaraju i ne podmazuju a mast se ipak istroši i kod mene je stvar hodala. probaj , ne košta te niš osim malo masti. sretno!

Hvala! To mi dolazi drugi tjedan na red.




Jučer sam skinuo zadnji kotač ... stvarno je podrobljen ležaj.
Neeeego ko će mi to sastavit?? Embarassed Very Happy
[Vrh] Go down
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimesri 30 oľu 2011, 15:34

preko puta benzinske u Dubravi u grabi meni je složio anlaser prije 7 godina i evo još radi
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimesri 30 oľu 2011, 18:58

zgrdic je napisao/la:
preko puta benzinske u Dubravi u grabi meni je složio anlaser prije 7 godina i evo još radi

Di točno? Baš prek puta benzinske i ne znam za tak nekaj.
Ima Automehanika Štefanek prek puta McDonaldsa. Al on mi je zadnji put reko da ne slaže motore i jedva sam ga nagovorio da mi složi onaj relej za štop svjetlo.
[Vrh] Go down
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitimečet 31 oľu 2011, 08:41

uvučeno unutra mislim da je unutra i auspuh majstor-skini anlaser i donesi pa neka ti popravi mislim da je štefanek neki žuti je
[Vrh] Go down
Sponsored content





problem sa mojim strojem Empty
PostajNaslov: Re: problem sa mojim strojem   problem sa mojim strojem Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
problem sa mojim strojem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Problem s paljenjem
» problem!
» Problem sa Viragom
» Problem s gasom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: