Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV650 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV650

Go down 
+14
magna
Kicho
nenad barinić
palomas
Kingman
Vladek
cro.chopper
jsimic
medo
Hedo
Genesis051
Cube
Rocker-C
TERMINATOR
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesri 15 vel 2012, 02:04

Vladek je napisao/la:
@ ziggy Neznam koji je to model 886? Ja vozim Sportstera od 1200 ccm - iako to nije bitno za ovu temu.

Neznam gdje si zaključio da ja imam apatiju prema hyusungu. Baš suprotno. Da moram preći na motor manje kubikaže dvoumio bih se između Hyusunga GV 250 i straije Yamahe Virago 250.
Ja sam kritičan bez obzira na marku, model... Smiješno mi je kada se neki motori dižu u nebesa, a prešućuju se činjenice.
Znam da svako svoga konja hvali, a ja sam svome Kymcu skoro spomenik digao i mogu reći da mi fali taj motorić. Imao je svojih mana, ali sam se navozao.

NE OSJEĆAJTE SE UGORŽENO AKO VOZITE KOREJSKE, TAJLANDSKE ILI KINESKE MOTORE! Ako se otvori tema o Harley-Davidson Sportsterima, ja ću i tamo pisati o njihovim manama.

Ako imaš apatiju to je tvoj problem, meni su super! Very Happy

Nedaj Bože ..

biker2 cuga
[Vrh] Go down
TERMINATOR
man
man
TERMINATOR


Broj postova : 100
Godina imam : 38
Prebivalište : gr
Vozim : AmaBašNišta4
Na forumu od : 19.03.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 02:38

E jbg. sad,
.. sad ste me doveli u nedoumicu ..
..gv650 mi se sviđao .. e sad .. neznam baš.. ak su kvarovi s elektrikom .i sad mijoš sam to treba ..
sad, neznam šta dalje uzet ..
[Vrh] Go down
http://maximum.com.hr
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 07:31

TERMINATOR je napisao/la:
E jbg. sad,
.. sad ste me doveli u nedoumicu ..
..gv650 mi se sviđao .. e sad .. neznam baš.. ak su kvarovi s elektrikom .i sad mijoš sam to treba ..
sad, neznam šta dalje uzet ..

Vjerujem da nema motora bez neke mane. Za taj novac sigurno nemaš NA SVIJETU boljeg motora. Mislim, korejski motor u oko pola cijene japanca?? Kupuj to i vozi se! Smile
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 07:53

(mislim - ja sam prošle godine kupio japanski motor star 14 godina za 30.000 kn, pa ti usporedi... I ne mogu se pohvalit da sam se bez ikakvog problema vozio, "popušio" mi je regler i spalio akumulator, ostavio me u Trilju, puuuno kilometara od kuće... Srećom su tamošnji bikeri pravi dečki, pa je stvar riješena)
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 09:36

Neka se svako ispruži koliko je dugačak. Međutim,ako taj Hyosung nije ono što želiš,nemoj ga kupovati,skupljaj novce još ovu godinu pa kupi ono što želiš,ako ne novo,ono makar staro par godina! Npr. kupi si Stainovog VN900 Customa, fenomenalan i kvalitetan motor za pristojne novce... a ako ti se ovaj Hyosung sviđa - kupi njega i gotova priča. Kupuješ motor sebi,a ne drugima.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 10:10

kako jebavati tuđu ženu a da ne prevariš svoju , i da te drugi muž ne prebije..... jako teško, a pogotovo ako nisi odlučan.
isto tako i ova kupovina motora ide teško tj nikako.
pazi, ako ti se posluži i to više puta, cijena padne 50% a ti i dalje ne kupuješ, onda nešto tu ne štima.
u temi IMOT su naveli adresu gdje se pružaju stanovite usluge , pa probaj tamo potrošiti koji euro, možda ti pomogne lakše razmišljati
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 10:38

magna je napisao/la:
kako jebavati tuđu ženu a da ne prevariš svoju , i da te drugi muž ne prebije..... jako teško, a pogotovo ako nisi odlučan.
isto tako i ova kupovina motora ide teško tj nikako.
pazi, ako ti se posluži i to više puta, cijena padne 50% a ti i dalje ne kupuješ, onda nešto tu ne štima.
u temi IMOT su naveli adresu gdje se pružaju stanovite usluge , pa probaj tamo potrošiti koji euro, možda ti pomogne lakše razmišljati
iagree
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 10:53

nenad barinić je napisao/la:
Neka se svako ispruži koliko je dugačak. Međutim,ako taj Hyosung nije ono što želiš,nemoj ga kupovati,skupljaj novce još ovu godinu pa kupi ono što želiš,ako ne novo,ono makar staro par godina! ....

Srećom pa moj prijatelj Nenad nije slušao ovakve savjete, jer da jest, ne bi vozio motor već par godina koliko je prošlo od kupnje Keewaya, već bi i dalje ljubomorno zijevao na svakog dvotočkaša čekajući da skupi dovoljno za Fat Boya. Very Happy Very Happy Very Happy :-p
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 11:32

Kicho je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Neka se svako ispruži koliko je dugačak. Međutim,ako taj Hyosung nije ono što želiš,nemoj ga kupovati,skupljaj novce još ovu godinu pa kupi ono što želiš,ako ne novo,ono makar staro par godina! ....

Srećom pa moj prijatelj Nenad nije slušao ovakve savjete, jer da jest, ne bi vozio motor već par godina koliko je prošlo od kupnje Keewaya, već bi i dalje ljubomorno zijevao na svakog dvotočkaša čekajući da skupi dovoljno za Fat Boya. Very Happy Very Happy Very Happy :-p
..........eeeeee sad znamo i Nenadovu tihu patnju Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 11:35

Probao sam Fat Boy-a i uvidio da je premal za mene, pa sam kupio ono za čim sam i slinio. I to je to. Superr se osjećam jer sam kupio baš ono što sam želio, kako se ono kaže: "srce je na mjestu".
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 11:38

nenad barinić je napisao/la:
Probao sam Fat Boy-a i uvidio da je premal za mene, pa sam kupio ono za čim sam i slinio. I to je to. Superr se osjećam jer sam kupio baš ono što sam želio, kako se ono kaže: "srce je na mjestu".
to je ljep osječaj dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 11:46

maxart je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Probao sam Fat Boy-a i uvidio da je premal za mene, pa sam kupio ono za čim sam i slinio. I to je to. Superr se osjećam jer sam kupio baš ono što sam želio, kako se ono kaže: "srce je na mjestu".
to je ljep osječaj dobar

Max...neponovljivo je, kada znaš da jašeš ono što si želio. Kao da najašiš na Angelinu Jolie, ni ne nadajući se Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 12:06

100 baba, kilavo dete! lol!
@terminator: Život se sastoji od odluka koje nemogu drugi donositi u tvoje ime. Stisni zube, pokaži muda i kupi motor koji ti smatraš da odgovara tvojim potrebama. Stvarno su iznesena sva moguća mišljenja i gledišta. Sad je na tebi da popiješ kavu sam sa sobom i doneseš odluku!
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 12:47

nenad barinić je napisao/la:
Probao sam Fat Boy-a i uvidio da je premal za mene, pa sam kupio ono za čim sam i slinio. I to je to. Superr se osjećam jer sam kupio baš ono što sam želio, kako se ono kaže: "srce je na mjestu".


Aha. A koji je bio san prije tvog bikerskog "drugog poluvremena"? O tome ja pričam, jel. Smile)

Vjerujem da bi se i ja zadovoljio VN-om 900, glede veličine motora i nekih drugih karakteristika (na "ejsu" mi fali 10-20 km/h da ne umrem od dosade na autoputu, što je ipak rijetko jer ne volim autoput).
A sliku sam vidio, i Fat Boy ti je taman, ne znam otkud ta priča da je premal.

Stavi fotku negdje tamo u Rock'n'roll, pa'š vidjet da se i drugi slažu sa mnom.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 12:57

Kada sjedneš na motor, odmah znaš odgovara li ti ili ne...meni Fat Boy nije odgovarao, nažalost.... ako sam za ovoga novac nakupio na brzinu, i za njega bi, dakle, financije nisu bile nepremostiv problem... zato bih preporučio kolegi terminatoru, kao što mu i Vladek reče, sada mu je vrijeme da donese odluku. Ako je i nakon svega ovdje rečenoga ili preporučenoga nije doneo - onda motor najvjerovatnije nije za njega. Mora imati svoje "JA". Ako mu se Hyosung sviđa - neka ga kupi i gotova priča... da ne vozi nešto drugo, a na svakom moto susretu obilazi Hyosunga i zagleda i žali za onim što je mogao imati, a uzeo je drugo.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 14:48

eto. A i ekonomski aspekt, odnos uloženog i dobivenog je izuzetno povoljan. Vjerujem da ovo nitko ne može argumentirano osporiti.
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 17:48

TERMINATOR je napisao/la:
E jbg. sad,
.. sad ste me doveli u nedoumicu ..
..gv650 mi se sviđao .. e sad .. neznam baš.. ak su kvarovi s elektrikom .i sad mijoš sam to treba ..
sad, neznam šta dalje uzet ..

Ne postoji gotovo nijedan model motora na svjetu, za kojega na netu nećeš pronaći podatke o teškoj havariji, o tome kako je klipnjača pukla i probila blok motora, kako je preskočo razvodni lanac, pa se se susreli ventili i klipovi, i t.d.

Problem je u tome da će malo tko priznati što je sve radio s motorom, i kako je ustvari do toga došlo... Isto tako, nekome ode "struja" (regler ili stator) nakon 5.000 km, a meni na Hyosungu ni nakon skoro 50.000 km ništa od toga nije otišlo. Ali ljudi su u stanju krivo spojiti polaritet akumulatora, ili pak ga uopće ne održavaju, pa im akumulator na kraju zakuha bez elektrolita, čelije se raspadnu, i izazovu kratki spoj - pregaranje statora. I opet ti nitko neće priznati što je bio razlog...
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 18:14

Ja sam, nakon skutera, u ovom vidio H-D Electra Glide i sva ona slova, pol abecede koju ne znam... Very Happy i to, što je 125 ccm, me nije smetalo da odem u Split.... Zagreb, cijelu Istru ni ne brojim... pa opet u Split (na 4.studeni, klima i nije bila neka), naravno oba puta u istom danu... pa neka ekipa se odlučila nać na 30.prosinac... dan pred Silvestrovo... u Zadru... pod Velebitom bilo ujutro, kad san putoval tamo, pola zavoja bijelih od zaleđene rose.... (sve to 2007. od travnja, kad je kupljen, a 2008. po onom osvježavajućem vremenu, 09. veljače, do G. Desinca na "prvih 100 dana"...)

Ma samo želim reć... kad sam zasjel... više nisam silazil... Cool i nije mi žao niti jednog Km... žao mi ovih propuštenih Km, zbog klimavih financija...

Dakle...

Auto biraš i razumom....
Motocikl biraš samo srcem.... (tu razum ima utjecaja samo kad sjedneš na njega, da paziš kako voziš... pri kupnji - samo kao odabir raspoloživog modela u odnosu na kapital! )
[Vrh] Go down
Kicho
cro chopper forum
cro chopper forum
Kicho


Broj postova : 2249
Godina imam : 53
Prebivalište : Vukovar/Vinkovci
Vozim : Honda Shadow 750 ACE; BMW R 1200 RT, Moto Guzzi Mille GT
Na forumu od : 24.05.2011

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 19:28

palomas je napisao/la:
TERMINATOR je napisao/la:
E jbg. sad,
.. sad ste me doveli u nedoumicu ..
..gv650 mi se sviđao .. e sad .. neznam baš.. ak su kvarovi s elektrikom .i sad mijoš sam to treba ..
sad, neznam šta dalje uzet ..

Ne postoji gotovo nijedan model motora na svjetu, za kojega na netu nećeš pronaći podatke o teškoj havariji, o tome kako je klipnjača pukla i probila blok motora, kako je preskočo razvodni lanac, pa se se susreli ventili i klipovi, i t.d.

Problem je u tome da će malo tko priznati što je sve radio s motorom, i kako je ustvari do toga došlo... Isto tako, nekome ode "struja" (regler ili stator) nakon 5.000 km, a meni na Hyosungu ni nakon skoro 50.000 km ništa od toga nije otišlo. Ali ljudi su u stanju krivo spojiti polaritet akumulatora, ili pak ga uopće ne održavaju, pa im akumulator na kraju zakuha bez elektrolita, čelije se raspadnu, i izazovu kratki spoj - pregaranje statora. I opet ti nitko neće priznati što je bio razlog...

Aha... Kad baja sašije 10 pivi, pa ide malo turirat na moto susretu... Pa isturira klipnjače kroz auspuh. Very Happy Jerbo ga do tad ni jedna koka nije primjetila. Jebajiga. Smile))
[Vrh] Go down
http://www.hr-moto.com
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 18 vel 2012, 19:33

Znam slučajeve koje pica ni nakon istjerivanja klipnjače nije primijetila.... zamisli, skupljaš 10 godina pare za motor, bilo koji, može i Hyosung, i napiješ ga i iznakaziš turiranjem da bi te netko primijetio. Razz
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
bogovic
man
man



Broj postova : 15
Godina imam : 42
Prebivalište : popovaca
Vozim : još ništa.. :S
Na forumu od : 18.07.2013

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimečet 18 srp 2013, 17:25

postovanje svima od "friskog" clana.. Smile
htjedoh pitati da li imate info gdje se moze nac spomenuti bajk?
vidio sam na netu da ima u ludbregu, al ako netko zna nesto u zg ili okolici...

hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Lars_Viking
cro chopper forum
cro chopper forum
Lars_Viking


Broj postova : 1379
Godina imam : 36
Prebivalište : Matulji
Vozim : Kawa VN 800
Na forumu od : 09.06.2012

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimečet 18 srp 2013, 17:57

knjiga članova 
[Vrh] Go down
http://lazarusboink.webs.com/
bogovic
man
man



Broj postova : 15
Godina imam : 42
Prebivalište : popovaca
Vozim : još ništa.. :S
Na forumu od : 18.07.2013

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimečet 18 srp 2013, 21:19

jesam....i nadam se na dobrom mjestu. Smile
[Vrh] Go down
bogovic
man
man



Broj postova : 15
Godina imam : 42
Prebivalište : popovaca
Vozim : još ništa.. :S
Na forumu od : 18.07.2013

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 20 srp 2013, 00:18

jel se zna di ima hyosung u hr?
uvoznik ili tako nešto..
[Vrh] Go down
freebee
man
man
freebee


Broj postova : 480
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb/Sibenik
Vozim : Aquila GV 250 EFI
Na forumu od : 03.10.2012

Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitimesub 20 srp 2013, 12:14

Nema. Bio je Eurorent i propao.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV650
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: