Početna stranicaPretraľnikHyosung Aquila GV650 610RegistracijaLogin

 

 Hyosung Aquila GV650

Go down 
+14
magna
Kicho
nenad barinić
palomas
Kingman
Vladek
cro.chopper
jsimic
medo
Hedo
Genesis051
Cube
Rocker-C
TERMINATOR
18 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
TERMINATOR
man
man
TERMINATOR


Broj postova : 100
Godina imam : 38
Prebivalište : gr
Vozim : AmaBašNišta4
Na forumu od : 19.03.2011

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimepon 06 vel 2012, 23:53

Razmišljam si ovog uzet.
Jel valja ovo šta?
http://www.hyosung.hr/default.aspx?p=93&acpid=135
[Vrh] Go down
http://maximum.com.hr
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 07 vel 2012, 06:12

Dosta je da procitas podatke... 220 kg i 82 konja... Izgled i sve ostalo na mistu a cijena je stvarno povoljna za to sto se nudi Exclamation
Ako ti se svidja uzmi i ne misli se puno Exclamation
dobar
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 07 vel 2012, 14:44

Evo, pomogni si i s ovim:

http://motopuls.hr/testovi/336-hyosung/2876-najskuter-2010.html
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 07 vel 2012, 18:49

Evo i ja Very Happy ... morao bi se pomirit s tim, da trenutno imam/o problema sa dilerima i sa rejtingom proizvođača... u prevodu, dijelovi samo izravno preko Koreje (www.hyosungsource.com) i tu nema problema, ako imaš neku kreditnu karticu (obe isporuke su mi došle za 7-8 dana od dana narudžbe)... i drugi dio, upitna ti je preprodaja, jer su ljudi sumnjičavi s Hyosungom... ako ga misliš duže vozit, siguran sam, da nećeš imat nikakvih radikalnih problema... ja imam na 125-ici ( u 4 i pol god) 41500 Km, i "trošim" samo ulje s filterom, filtere zraka, svjećice i lance s lančanicima.... što je sve potrošni materijal... i gorivo, e to sam zaboravio! Very Happy
neki bi ti preporučili rađe rabljenog "provjerenog" japanca ili štogod... ali za 38000 Kn (neki dan, u novoj Motoreviji piše ta cijena)... mislim da bolje ponude nećeš naći....
Moćan je za svoju težinu, pa treba bit oprezan, sve su to modeli koji stoje kod njih zbog slabije prodaje, pneumatici su upitni za moć mašine...
sretno, što god odabereš! dobar
...Ja bi ga već bio potrošio, da sam ga do sad imao čim kupit (otkad je na jesen imao cijenu 40 000 Kn)... 125-ica je pouzdana, udobna... ne vidim nikakvog razloga, niti imam predrasude, da ne bi uzeo 650-icu (po sadašnjoj cijeni, a za novi motor) ...
Klasa do 750 ima Hondu Shadow (a jest, Honda je Honda, bolja serv. mreža i sve to s tim...) je taman 2 nove Aquile 650... oko 76 000 Kn... i recimo Moto Guzzi Nevada 750 blizu 70 000 Kn.... to bi bila 2, recimo, cruisera... ako želiš nakeda, onda ima i nižih cijena a dobrih motora, ali to je već druga tema...
[Vrh] Go down
TERMINATOR
man
man
TERMINATOR


Broj postova : 100
Godina imam : 38
Prebivalište : gr
Vozim : AmaBašNišta4
Na forumu od : 19.03.2011

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 07 vel 2012, 21:28

Hvala svima,
načita sam se po netu di god sam moga šta naći o 650ici
doša vamo pročita još dva vlasnika i nekog lika koji je iš u grčku s njim.
Cijena je ok, motor je ok, svi pričaju sve 5 o njem, i kao što si spomenuo ta distributerska mreža je dosad neki minus.
plus neki kvarovi do 10000km često se spominju
Classic bajkove općenito ne preferiram,
ovaj mi je sad prvi izbor.
..kao što bi svećenik reka na vjenčanju ima li ko šta za reć il nek zauvik šuti.
Nadam se da je dobar.
ok, mislim da je to to. da taj uzimam.
[Vrh] Go down
http://maximum.com.hr
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimesri 08 vel 2012, 03:15

daj već jednom uzmi nešto i zovi na feštu cuga eo ja ću donit viljamovku
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimesri 08 vel 2012, 14:24

Hedo je napisao/la:
daj već jednom uzmi nešto i zovi na feštu cuga eo ja ću donit viljamovku

....a ja napact meso kebab1
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimesri 08 vel 2012, 15:01

ja ću dovest brata pa ćemo zapivat lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
TERMINATOR
man
man
TERMINATOR


Broj postova : 100
Godina imam : 38
Prebivalište : gr
Vozim : AmaBašNišta4
Na forumu od : 19.03.2011

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimesri 08 vel 2012, 21:30

Mislim da konačna oduka je tu.
HAGV 650 uzimam.
Ok, uzmem, javim vam, pa fešta.

hvala svima,
pozdrav
[Vrh] Go down
http://maximum.com.hr
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 11:44

Evo, još samo jednom:
nisam ti ja roditelj ni pop (da ti držim prediku),.... samo u najboljoj namjeri...
Malo tvojih godima za puno konja ispod tebe a ... uvjeti... vozi lagano dok ne vidiš koliko te gume "slušaju"... asfalt sam po sebi jako hladan, gume (ako je Shinko) drže solidno, ali po toplom !...
Svakako, sretno puno Km !!!! dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
jsimic
cro chopper forum
cro chopper forum
jsimic


Broj postova : 584
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : yamaha road star warrior 1700
Na forumu od : 05.01.2010

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 17:07

Kupuj dobar dobar i sritno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 21:29

Genesis051 je napisao/la:
Evo, još samo jednom:
nisam ti ja roditelj ni pop (da ti držim prediku),.... samo u najboljoj namjeri...
Malo tvojih godima za puno konja ispod tebe a ... uvjeti... vozi lagano dok ne vidiš koliko te gume "slušaju"... asfalt sam po sebi jako hladan, gume (ako je Shinko) drže solidno, ali po toplom !...
Svakako, sretno puno Km !!!! dobar dobar dobar

Šta ti lupetaš? Koji bogov Šinko?

Ja sam čuo sve najbolje o tim kinezima!!
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimečet 09 vel 2012, 21:39

kupi i voziiiiiiiiiiiiiiiii miško dobar

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 07:55

ZIGGY je napisao/la:
Šta ti lupetaš? Koji bogov Šinko?

Ja sam čuo sve najbolje o tim kinezima!!

Vjerujem da Genesis zna što govori, jer je s Hyusungom napravio veliki broj kilometara.
Hyusung motori nisu kineski nego korejski, a to znači da su ipak malo iznad ostalih kineskih proizvoda.
Naravno da nisu u rangu japanskih proizvođača. Svaka čast na motorima male kubikaže, ali nisu još spremni raditi velike motore.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimepet 10 vel 2012, 18:37

Vladek je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:
Šta ti lupetaš? Koji bogov Šinko?

Ja sam čuo sve najbolje o tim kinezima!!

Vjerujem da Genesis zna što govori, jer je s Hyusungom napravio veliki broj kilometara.
Hyusung motori nisu kineski nego korejski, a to znači da su ipak malo iznad ostalih kineskih proizvoda.
Naravno da nisu u rangu japanskih proizvođača. Svaka čast na motorima male kubikaže, ali nisu još spremni raditi velike motore.

Onda se ispričavam..
dobar3
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimened 12 vel 2012, 14:37

Evo ga u Harley-Davidson boji za trkaće motore:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t12461-p-hyosung-aquila-gv-650

Wink
[Vrh] Go down
Kingman
cro chopper forum
cro chopper forum
Kingman


Broj postova : 541
Godina imam : 49
Prebivalište : Sesvete
Vozim : GSX 1400
Na forumu od : 31.05.2009

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimened 12 vel 2012, 15:19

Vladek je napisao/la:
Evo ga u Harley-Davidson boji za trkaće motore:

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t12461-p-hyosung-aquila-gv-650

Wink
Tnx Vladek dobar

Eto, ako tražiš baš taj motor....slobodno nazovi čovjeka i dogovaraj/pregovaraj. Cijena nije fix, a motor je kao NOVI!
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimepon 13 vel 2012, 02:48

Ja bi uzeo zajedno... bez ikakvog ustezanja... a za Shinko imam samo dobro mišljenje, dobro me držala i okrenuo sam s njima 24 - 25 tKm kad sam osjetio da više ne drže kao do tad... dok sam kupio nove, imal sam 27160 (sad pogledao serv. knjižicu)... samo nisam kompetentan obzirom na veću snagu motora...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimepon 13 vel 2012, 21:42

Na GV650 ( a mislim da i cijela 650 porodica) u originalu dolaze pneumatici i ispravite me ako griješim tema govori o 650 sport cruiseru, a ne o 125ccm!

Naprijed: ..120/70ZR18 Bridgestone Battlax BT54F na 3.50" x 18" radijus..
Nazad:180/55ZR17 Bridgestone Battlax
BT54R na 5.50" x 17" kotač.

Barem je to na mom tako:
Hyosung Aquila GV650 HPIM3943

Hyosung Aquila GV650 HPIM3942

Hyosung Aquila GV650 IMG_1033




A to da Koreanci nisu spremni praviti velike motore ..oprosti Vladek ali nije li to malo snobovsko razmišljanje.
Pa tolike godine su pravili Suzukiju mašine pa se nitko nije bunio oko kvalitete istih.

Malo sam trollo za kineze jer mi je uobičajeno da ljudi ne znaju geografsku, geo političku razliku.
Neki dan vozim se sa kolegom i komentiramo Kina -Koreja-Japan te mi on potvrdi kako je Hyundai Japansko vozilo jer nema šanse da Koreanci prave te aute..

Reko..




Hyosung Aquila GV650 BITCH-PLEASE_7101f4689c2c669d4bf103ce3d2eb4df
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 13:47

ZIGGY je napisao/la:

A to da Koreanci nisu spremni praviti velike motore ..oprosti Vladek ali nije li to malo snobovsko razmišljanje.
Pa tolike godine su pravili Suzukiju mašine pa se nitko nije bunio oko kvalitete istih.

Malo sam trollo za kineze jer mi je uobičajeno da ljudi ne znaju geografsku, geo političku razliku.
Neki dan vozim se sa kolegom i komentiramo Kina -Koreja-Japan te mi on potvrdi kako je Hyundai Japansko vozilo jer nema šanse da Koreanci prave te aute..

Reko..

Dosta sam čitao o hyusung GV 650 i sl. motorima i slušao što kažu vozači istih i svatko je do sada imao neke probleme (pretežno oko struje) koji su mu pili krv.
Gotovo svi su poslije prešli na stariji japanski motor.
Ja sam prošao put od tajlandskog, japanskog pa do američkog motocikla, pa imam neko iskustvo na temelju kojega govorim.
Istočnjaci (isključeni japanci) su dobri u kopiranju, ali to ne rade dosta traljavo i sa jeftini materijalima. Ovdje ne govorim o auto, već moto industriji.

Hyusung i Suzuki imaju slične mašine, ali ne i iste. To ti mogu potvrditi mehaničari koji slažu hyusung motore.
Ako je kolega to potvrdio, onda mora da je istinito!
:lol:

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 14:30

Vladek, ako Hyosung ne izbacuje na tržište motore u klasi 1000 ccm, to ne znači da ga oni ne znaju napraviti, puno je veća vjerojatnost da oni biraju svoje tržište, i prilagođavaju se njihovim zahtjevima.

Kompanija Hyosung u svijetu je najviše poznata u kemijskoj branši, a usput su kupili pogon Suzukija u Koreji, i tako su nastali Hyosung motori. Same agregate razvija (projektira) posebna japanska tvrtka, ona ista koja to radi i za Suzuki. To je čista logika kapitala i profita, vjerojatno im je daleko jeftinije angažirati drugu firmu, koja ima puno više prakse i iskustva u tom području, nego se učiti na vlastitim greškama.

OK, meni je jasno da su za neke forumaše sve to "istočnjaci" (osim japanaca). S time što ne žele uočiti najbitniju razliku: kinezi, tajvanci i ostali otkupljuju stare licence, za japanske motore koji se više odavno ne proizvode u Japanu.

Hyosungovi modeli su njihov vlastiti proizvod, od ideja i dizajna, pa do konačnog proizvoda. Ništa tu nije po nečijoj licenci, nema recikliranja starih japanskih modela.

http://www.totalmotorcycle.com/photos/2011models/2011models-Hyosung.htm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 14:35

Vladek je napisao/la:
ZIGGY je napisao/la:

A to da Koreanci nisu spremni praviti velike motore ..oprosti Vladek ali nije li to malo snobovsko razmišljanje.
Pa tolike godine su pravili Suzukiju mašine pa se nitko nije bunio oko kvalitete istih.

Malo sam trollo za kineze jer mi je uobičajeno da ljudi ne znaju geografsku, geo političku razliku.
Neki dan vozim se sa kolegom i komentiramo Kina -Koreja-Japan te mi on potvrdi kako je Hyundai Japansko vozilo jer nema šanse da Koreanci prave te aute..

Reko..

Dosta sam čitao o hyusung GV 650 i sl. motorima i slušao što kažu vozači istih i svatko je do sada imao neke probleme (pretežno oko struje) koji su mu pili krv.
Gotovo svi su poslije prešli na stariji japanski motor.
Ja sam prošao put od tajlandskog, japanskog pa do američkog motocikla, pa imam neko iskustvo na temelju kojega govorim.
Istočnjaci (isključeni japanci) su dobri u kopiranju, ali to ne rade dosta traljavo i sa jeftini materijalima. Ovdje ne govorim o auto, već moto industriji.

Hyusung i Suzuki imaju slične mašine, ali ne i iste. To ti mogu potvrditi mehaničari koji slažu hyusung motore.
Ako je kolega to potvrdio, onda mora da je istinito!
:lol:


Vladek nađi gdje sam ja napisao da su mašine iste? Koncept V90 je star 30 godina i tadašnji pogoni u koreji su pravili Suzi mašine..To je samo konceptualno sličan agregat.Ništa novo u svijetu motocikala

Drugo.. aj pronađi mi sličan motor kao GV650 confused V-rod? svaka cast

Prešao si put od Tajlandskog , Japanskog i 886-ce

A Korejski? Ne kužimi poriv da se komentira nešto što je rekla-kazala, prijatelj prijatelja ..
Ja nemam nikakvih problema sa motorom..hmm da nije to možda do održavanja (dobro imao sam 1 kiks What a Face )


Vladek ako imaš apatiju prema Hyosungu , evo i ja imam apatiju prema low budget Harlejima!


[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 14:43

Hyosung ST7 EFI (GV 700), izbačen na tržište prije par godina, za ljubitelje klasičnih linija.

Hyosung Aquila GV650 2010-Hyosung-ST7b
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 15:11

@ ziggy Neznam koji je to model 886? Ja vozim Sportstera od 1200 ccm - iako to nije bitno za ovu temu.

Neznam gdje si zaključio da ja imam apatiju prema hyusungu. Baš suprotno. Da moram preći na motor manje kubikaže dvoumio bih se između Hyusunga GV 250 i straije Yamahe Virago 250.
Ja sam kritičan bez obzira na marku, model... Smiješno mi je kada se neki motori dižu u nebesa, a prešućuju se činjenice.
Znam da svako svoga konja hvali, a ja sam svome Kymcu skoro spomenik digao i mogu reći da mi fali taj motorić. Imao je svojih mana, ali sam se navozao.

NE OSJEĆAJTE SE UGORŽENO AKO VOZITE KOREJSKE, TAJLANDSKE ILI KINESKE MOTORE! Ako se otvori tema o Harley-Davidson Sportsterima, ja ću i tamo pisati o njihovim manama.

Ako imaš apatiju to je tvoj problem, meni su super! Very Happy
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitimeuto 14 vel 2012, 18:18

palomas je napisao/la:
Hyosung ST7 EFI (GV 700), izbačen na tržište prije par godina, za ljubitelje klasičnih linija.

Hyosung Aquila GV650 2010-Hyosung-ST7b

Ma ovaj je super!!!! Klasične linije ipak su klasične linije, i vizualno mi je ovaj bolji.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





Hyosung Aquila GV650 Empty
PostajNaslov: Re: Hyosung Aquila GV650   Hyosung Aquila GV650 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hyosung Aquila GV650
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Hyosung GV 250 Aquila
» hyosung aquila gv 250 efi
» Hyosung aquila 250
» Hyosung GV 250 Aquila

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: