Početna stranicaPretraľnikAquila gv250 - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Aquila gv250

Go down 
+10
Zlac
maxart
MP86
Rocker-C
Dukes of hazzard
Hedo
nenad barinić
palomas
Cube
DavorS
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 12:35

palomas je napisao/la:
Da, zadnja tvornička guma nije baš najbolja, a naročito sada kad je podloga hladna i niske su temp. zraka. Također i volan, u smislu izgleda i estetike on je više nego super, ali kod dužih vožnji moglo bi biti velikih problema zbog položaja tijela.

Samo ti i dalje nastavi pisati svoje dojmove o novom ljubimcu, prije par dana i sam si tražio pomoć, a sada već i ti možeš pomoći nekome drugome, tko je u dilemi.


Slažem se potpuno s palomasom, volan izgleda mrak, stvarno "nabilda" motor, ali ja na svojoj imam tvornički volan koji je "opušteniji" od ovog pa me svejedno lopatice ubijaju nakon duže vožnje. Mislim da ti ne bu baš preudobno s ovim.... Ja na svog stavljam ape prvom prilikom. Ne previsok, tek toliko da mi podigne ruke u ravninu ramena. Jedino kaj mi se riga kad se sjetim produžavanja sajli, instalacija, lajtunga od ulja.... Rolling Eyes

[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 18:35

Cube je napisao/la:
palomas je napisao/la:
Da, zadnja tvornička guma nije baš najbolja, a naročito sada kad je podloga hladna i niske su temp. zraka. Također i volan, u smislu izgleda i estetike on je više nego super, ali kod dužih vožnji moglo bi biti velikih problema zbog položaja tijela.

Samo ti i dalje nastavi pisati svoje dojmove o novom ljubimcu, prije par dana i sam si tražio pomoć, a sada već i ti možeš pomoći nekome drugome, tko je u dilemi.


Slažem se potpuno s palomasom, volan izgleda mrak, stvarno "nabilda" motor, ali ja na svojoj imam tvornički volan koji je "opušteniji" od ovog pa me svejedno lopatice ubijaju nakon duže vožnje. Mislim da ti ne bu baš preudobno s ovim.... Ja na svog stavljam ape prvom prilikom. Ne previsok, tek toliko da mi podigne ruke u ravninu ramena. Jedino kaj mi se riga kad se sjetim produžavanja sajli, instalacija, lajtunga od ulja.... Rolling Eyes


Ak nije problem da mi javis kad radis ape i di ga dajes raditi, ja bi ga isto dao napraviti ali da mi pase za ovaj nosac i da ove rucke pasu gore
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 18:43

DavorS je napisao/la:


Ak nije problem da mi javis kad radis ape i di ga dajes raditi, ja bi ga isto dao napraviti ali da mi pase za ovaj nosac i da ove rucke pasu gore

Nema frke, znam za lika na Bukovcu kaj dela sajle, u donjoj dubravi majstor dela lajtunge (mislim stavljat teflonski opleteni, nije da treba ali....), a ape ću vjerojatno delati kod frendovog starog, lik ima TIG aparat i bavi se inoxom, prokromom i slično.... Možemo se čuti pa odemo skupa.... dobar

Ne ovak jako, ali blizu:

http://wn.com/Custom_Chopper_Hyosung_Naza_Cruise_Aquila_Kasinski_Mirage_GV_250
[Vrh] Go down
DavorS
man
man
DavorS


Broj postova : 428
Godina imam : 41
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Venox
Na forumu od : 29.05.2011

Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 19:09

Cube je napisao/la:
DavorS je napisao/la:


Ak nije problem da mi javis kad radis ape i di ga dajes raditi, ja bi ga isto dao napraviti ali da mi pase za ovaj nosac i da ove rucke pasu gore

Nema frke, znam za lika na Bukovcu kaj dela sajle, u donjoj dubravi majstor dela lajtunge (mislim stavljat teflonski opleteni, nije da treba ali....), a ape ću vjerojatno delati kod frendovog starog, lik ima TIG aparat i bavi se inoxom, prokromom i slično.... Možemo se čuti pa odemo skupa.... dobar

Ne ovak jako, ali blizu:

http://wn.com/Custom_Chopper_Hyosung_Naza_Cruise_Aquila_Kasinski_Mirage_GV_250

Ovo je malo pretjerano.

Ja sam mislio nesto kao cca 15 cm vise od tvornickog i to sve iskombinirao s postojecim, ali svakako bih obisao te ljude pa ako se dogovorimo za vrijeme mogli bi zajedno otici
[Vrh] Go down
Cube
man
man
Cube


Broj postova : 319
Godina imam : 39
Prebivalište : Zagreb
Vozim : yamaha XJ6n
Na forumu od : 19.08.2011

Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 20:33

DavorS je napisao/la:
Cube je napisao/la:
DavorS je napisao/la:


Ak nije problem da mi javis kad radis ape i di ga dajes raditi, ja bi ga isto dao napraviti ali da mi pase za ovaj nosac i da ove rucke pasu gore

Nema frke, znam za lika na Bukovcu kaj dela sajle, u donjoj dubravi majstor dela lajtunge (mislim stavljat teflonski opleteni, nije da treba ali....), a ape ću vjerojatno delati kod frendovog starog, lik ima TIG aparat i bavi se inoxom, prokromom i slično.... Možemo se čuti pa odemo skupa.... dobar

Ne ovak jako, ali blizu:

http://wn.com/Custom_Chopper_Hyosung_Naza_Cruise_Aquila_Kasinski_Mirage_GV_250

Ovo je malo pretjerano.

Ja sam mislio nesto kao cca 15 cm vise od tvornickog i to sve iskombinirao s postojecim, ali svakako bih obisao te ljude pa ako se dogovorimo za vrijeme mogli bi zajedno otici

ma naravno da ne ovak jako, meni je bitno da su mi ruke u ravnini s ramenima i to je to.... OK, ja ovo planiram iza Nove pa se čujemo....
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitimepon 12 pro 2011, 21:02

Ovo je normalni položaj, s tvorničkim guvenalom.. Malo viši položaj nije na odmat, ali ruke u visini ramena su puno više od toga.. Rolling Eyes

Aquila gv250 - Page 2 2012-Hyosung-GV250-Aquila-riding
[Vrh] Go down
Sponsored content





Aquila gv250 - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Aquila gv250   Aquila gv250 - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Aquila gv250
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» aquila GV250
» aquila gv250 trokira.
» Moj Hyosung Aquila GV250 EFI
» Napokon: Aquila GV250
» Aquila GV250 2009

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: