Početna stranicaPretraľnikVance&Hines Short Shots,vasa iskustva 610RegistracijaLogin

 

 Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva

Go down 
+6
Safet(y)
merla
zanotti
magna
maxart
Bosqeto
10 posters
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimečet 29 ruj 2011, 14:21

Zanima me inace misljenje ekipe o V&H?

također sam dobio extra ponudu za ovaj naravno full sistem!
samo treba pola novca kaparisati unaprijed!
nema povrata pdv-a ali ce zato malo oboriti cijenu! evo slika;[img]Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva 18599771[/img]
[img]Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva 81782117[/img]
[img]Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Ssspd[/img]
[img]Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva 81343895[/img]

karakteristike su extra,full chrome,garancija da nece biti diskolorizacije,
koliko sam uspio uhvatiti prijevod kao pojacan zid,trpi temperaturur oko 220 stupnjeva Celzija
daje dubok,jak zvuk,uz HC pojacava vozne karakteristike masine itd.

da li neko ima iskustva sa ovim proizvođacem?

unaprijed hvala svima
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimečet 29 ruj 2011, 14:42

dobar kvaliteta izrade:vrh , zvuk dubok ,predivan, cjena trenutna nepoznanica dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimečet 29 ruj 2011, 14:56

meni su odlični, cca 30 000 km su na motoru, ali ipak malo preglasni na dužim turama kad guram dB killere unutra
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimečet 29 ruj 2011, 15:50

Tu se nemere faliti dobar
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimečet 29 ruj 2011, 16:22

magna je napisao/la:
meni su odlični, cca 30 000 km su na motoru, ali ipak malo preglasni na dužim turama kad guram dB killere unutra

meni ne pomažu ni dB killeri... Wink

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimečet 29 ruj 2011, 16:25


_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimepet 30 ruj 2011, 12:51

Safet(y) je napisao/la:
...mogu ti reci da si poprilicno neodlucan... Twisted Evil ..ajde kupi i namontiraj nesto, pa da cujemo i tvoje misljenje o necemu... dobar

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t11673-marving-kompletan-sistemvasa-iskustva
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t11443-cobra-ili-vancehines
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t11381-kakav-zvuk-daju-kracia-kakv-duzi-topovi
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t11376-potpuno-otvoreni-auspusi-i-hypercharger
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t9839-auspuh-dragstar-650-marving-dubravcic-usporedba
https://cro-chopper.forumcroatian.com/t10006-otvoreni-auspusi-da-ili-ne

cuga

a moderatora sto su postali revni,ajde ajde Very Happy

kolega za tvoju informaciju,nisam neodlucan,nego istrazujem javno mjenje,rekao bih!
to je valjda jedna od bitnijih svrha foruma,ako se ne varam Question

p.s jedan od ovih ce biti,a najvjerojatnije V&H!
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimesub 01 lis 2011, 08:47

Koliko vidim po slikama, ovi su slicni jednima sto ja planiram za H-D, u svakom slucaju cini mi se da su predlozeni auspusi - kraj svijeta, vrhunac. Mislim da je ovo opcija sa keramickom oblogom + unutarnji debeli lim + vanjski debeli kromirani lim. Nesto slicno ima Mirza na svom H-D i ja sam prosto odusevljen.

Ali ne vjerujem da su u HR ispod 400- 500 euro !!!

P.S.
@Boske: ovo je moto forum za zabavu i informacije i po mom skromnom misljenju imas pravo da postvljas neogranicena pitanja, a na forumasima je da odgovore ili ne odgovore. Pa nije forum sapun da se istopi od jedne ili dvije teme manje ili vise.

Safet(y), prijatelju, ne sudi strogo, a imas i pivu u Sarajevu koja se je vec ohladila, obzirom da si rekao da ces doci, a ne dolazis..... cuga ......... Da ti se nije pokvario motor? nemoj me nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimesub 01 lis 2011, 09:13

Ja imam taj model ali u crnoj varijanti i mogu reći da sam jako zadovolja izgledomi zvukom.

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva 25021718672362805661310
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimesub 01 lis 2011, 11:50

... nisam strog, nego mi vec polako ta pitanja idu na neku stvar... znas kako kod nas kazu - il' me sex il' me kuci vodi lol!

...bosqueto... ma slobodno ti ispituj, nemam ja nista protiv... ali probaj malo drugacije zapoceti s temama, ne ja bih kupio xyz ali ne znam je li mozda bolji fgh? Very Happy ... ugledaj se na emira koji cesto nesto propituje i istrazuje, ali to formulira na drugaciji nacin, da to doista i izgleda kao zajednicka tema... (e sad sam sigurno zasluzio to hladno pivo dancingbanana )

...NHF, nista lose ti nisi ucinio, cak dapace... ovo je samo dobronamjeran savjet koji naravno vrijedi i za druge... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimesub 01 lis 2011, 14:56

[quote="Safet(y)"]... nisam strog, nego mi vec polako ta pitanja idu na neku stvar... znas kako kod nas kazu - il' me sex il' me kuci vodi lol!

...bosqueto... ma slobodno ti ispituj, nemam ja nista protiv... ali probaj malo drugacije zapoceti s temama, ne ja bih kupio xyz ali ne znam je li mozda bolji fgh? Very Happy ... ugledaj se na emira koji cesto nesto propituje i istrazuje, ali to formulira na drugaciji nacin, da to doista i izgleda kao zajednicka tema... (e sad sam sigurno zasluzio to hladno pivo dancingbanana )

...NHF, nista lose ti nisi ucinio, cak dapace... ovo je samo dobronamjeran savjet koji naravno vrijedi i za druge... dobar [/quot

cuj tebi moja pitanja idu na neku stvar??!!

pa nemoj ih citati i odgovarati na temu!!

nisam ja nepismen da me ti ucis kako cu ja postavljati temu!!
i meni na ovom forumu neke stvari idu na neku stvar ali ja ih zaobiđem i idem dalje!
mislim da dajes sebi previse slobode bez obzira sto si moderator!!
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimesub 01 lis 2011, 15:10

...ako zelis dalje raspravlajti na tu temu molio bih te da predjemo na pp dok ne budemo u prilici to rijesiti uzivo... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimesub 01 lis 2011, 15:20

Safet(y) je napisao/la:
...ako zelis dalje raspravlajti na tu temu molio bih te da predjemo na pp dok ne budemo u prilici to rijesiti uzivo... dobar

sto se mene tice nemam ti sta pisati na pp,
ja sam ti rekao sve sto sam htio!
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimened 02 lis 2011, 10:33

Nemaš se što misliti... ko ti je prilika, kupuj i stavljaj na bike Exclamation
Ja iman na mome jedan drugi model od V&H i mogu reći da san jako zadovoljan sa svime što pruža ( performanse, zvuk, izgled)... Exclamation
Ajd Ž. Wink
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimened 02 lis 2011, 11:18

....kao istinski zabesenjak, zaljubljenik i obožavatelj, a uz to i vlasnik drag/V star serije, sa ovim topom nisam uopće zadovoljan. Zašto: dragica nije motor za taj zvuk, taj zvuk je brutala namjenjena čarliju i sličnima kojima stoji ko budali šamar.
Dragica je uglađen, fin.......motor i njoj treba nešto fino, meko, ali da se ipak ćuje....

btw nije svaki top za svaki motor a firme to upravo rade, gama topova za sve motore,,,,pa ti budi pametan.......

........i na kraju, "supper trapp" najbolji ikad napravljen top......ali samo za čarli...... mislim da ga u zadnje vrime ima za još neke modele. Ljubitelji tog zvuka su ga kupovali za ostale tipove motora uz razne modifikacije grana i sl.....ali ne mogu dobiti taj praskavi zvuk izražen grmljavinom.....tako da to rijetko koji i prizna....ali priznaju vlasnici čarlija i ostalih motora koji su na oba ugradili..........


sretno..............
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitimened 02 lis 2011, 13:18

dragger je napisao/la:
....kao istinski zabesenjak, zaljubljenik i obožavatelj, a uz to i vlasnik drag/V star serije, sa ovim topom nisam uopće zadovoljan. Zašto: dragica nije motor za taj zvuk, taj zvuk je brutala namjenjena čarliju i sličnima kojima stoji ko budali šamar.
Dragica je uglađen, fin.......motor i njoj treba nešto fino, meko, ali da se ipak ćuje....

btw nije svaki top za svaki motor a firme to upravo rade, gama topova za sve motore,,,,pa ti budi pametan.......

........i na kraju, "supper trapp" najbolji ikad napravljen top......ali samo za čarli...... mislim da ga u zadnje vrime ima za još neke modele. Ljubitelji tog zvuka su ga kupovali za ostale tipove motora uz razne modifikacije grana i sl.....ali ne mogu dobiti taj praskavi zvuk izražen grmljavinom.....tako da to rijetko koji i prizna....ali priznaju vlasnici čarlija i ostalih motora koji su na oba ugradili..........


sretno..............

ima ti i te Draggeru,ovakav top daje taj brutalniji zvuk,i mozda se ne slaze sa DragStarom,ali Very Happy
posto je moj ionako u procesu customizacije i nije "cruiserski" nastrojen mislim da ce se dobro uklopiti ako me razumijes?

a ja volim taj "sound",bar dok sam lud i mlad Twisted Evil

baci oko u rubriku "prerade" da vidis u kom smjeru ide moja customizacija pa ces se mozda sloziti sa mnom!

pa javi sta mislis dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Empty
PostajNaslov: Re: Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva   Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nolan N-85,vasa iskustva?
» Marving kompletan sistem,vasa iskustva?
» Verona iskustva !
» HJC FG JET kaciga, iskustva?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: