Početna stranicaPretraľnikJINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 JINLUN 250----- NAPOKON!!!!

Go down 
+25
besantesteras
Jack
GreatJumbo
Rocker-C
jsimic
mbani83
Kingman
maxart
martinPache
enygma
webrider
Bosqeto
rocky 61
Sos
krampus13
Safet(y)
pinky
Zlac
Karlo
argon5
Yzzy
Brzi
trokut
Bart
Slavonac
29 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
jsimic
cro chopper forum
cro chopper forum
jsimic


Broj postova : 584
Godina imam : 55
Prebivalište : Split
Vozim : yamaha road star warrior 1700
Na forumu od : 05.01.2010

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesub 06 kol 2011, 10:12

sritno i puno ugodnih kilometara dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesub 06 kol 2011, 16:49

Fino,fino...
Baš lipo za viditi....
Sritno i bezbrižno na novom bike-u ti želim Exclamation Laughing dobar
[Vrh] Go down
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimened 07 kol 2011, 17:10

Sretnooooi samo opušteno i uživaj u vožnji.... dobar biker2 cuga
[Vrh] Go down
GreatJumbo
man
man



Broj postova : 211
Godina imam : 46
Prebivalište : Krapina
Vozim : Aquila GV250
Na forumu od : 01.08.2009

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimened 07 kol 2011, 21:42

roker

Puno sretnih kilometara ti želim!
[Vrh] Go down
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 07:22

fala svima na lijepim željama, a sada da kažem koju riječ nakon evo nekih 2mj od kako ga imam;


u proteklo vrijeme sa kupljenih cca 600 km, ja sam to uredno i ubrzo stigao navući do 1000 kroz nekih 2 tjedna lagane vožnje, pa sam se čuo sa g. Draganom iz Motospektra za servis. On je bio malo u gužvi, malo ja pa se to razvuklo nekih skoro mj. dana i evo 15.09. je napravljen "pravi" servis na 1000km i motorić je spreman za vožnju na duže, a i ja (u međuvremenu sam regulirao i svoju vozačku) dancingbanana

upravo se spremam, dok ovo pišem na moju prvu daaaaleku vožnju do ravne mi Slavonije, moram priznati da sam dosta uzbuđen, jer nikada nisam vozio motor tako daleko ni dugo, pa nemam pojma kako će biti. Nadam se bez problema i bez kiše!

motorić je prošao 2 pranja i glancanja, glancanja, a kad se vratim trebat će i lanac našpricati, pa onda opet "pljusnit" malo vode po njemu i autosol-ove kreme za poliranje!

poželite mi sretan put i da se vratim u jednom komadu!

valjda me neće na autocesti pogodit onaj satelit što se približava Zemlji lol!

budite mi pozdravljeni! moramgibat palipilu
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 09:01

drago mi je da uživaš u motoru, ta prva veselja se nikad ne zaboravljaju Very Happy
a ponekad traju i godinama Very Happy

vozi polako, još se navikavaš na motor...
slavonske ceste su sada vjerojatno prepune traktora, i blata koji oni ostavljaju za sobom...
i šljunka, i prašine...
samo polako i sve će biti dobro Very Happy

Englezi imaju pozdrav za sretan put - ' Break a leg ', ili ' strgaj nogu ' Shocked
vjerojatno time tjeraju vraga...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 09:52

Jack hvala!
Pozdrav sa BP Lipovljani!
chopper

[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 11:11

cheers


...kao sto ti je jack vec i rekao... samo polako i pamet u glavu... i kad se oslobodis prvog straha i osjetis sigurnos, tek onda uspori i otvori oci, jer nazalost wc se tek tada desavaju...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos


Zadnja promjena: Safet(y); sri 21 ruj 2011, 14:25; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 12:29

Safet(y) je napisao/la:


...kao sto ti je jack vec i rekao... samo polako i pamet u glavu... i kad se oslobodis prvog straha i osjetis sigurnos, tek onda uspori i otvori oci, jer nazalost wc se tek tada desavaju...

iagree
statistike pokazuju sa se puno nesreća događa u drugoj sezoni vožnje - jer se nakon prve stekao lažan privid sigurnosti...
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Gost
Gost




JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 13:57


valjda me neće na autocesti pogodit onaj satelit što se približava Zemlji lol!

Pa nije valjda da se autocestom voziš? Po meni kako stvari trenutno stoje, vraćali smo se autocestom sa susreta na Rabu, nemaš tamo što tražiti ako se po desnoj strani ne voziš 130 - 150, a to je za ovdje puno motocikala špica.

Još ako ekipu vodi kao taj dan draga nam forumašica Tina na svojoj pili, svaka cast onda ti je to stari moj lijevom stranom 150 - 170. Nije li ljepše preko Dugog Sela, Ivanić, Banova, Lipovljani, Novska.....
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 14:12

nik4cro je napisao/la:


Pa nije valjda da se autocestom voziš? Po meni kako stvari trenutno stoje, vraćali smo se autocestom sa susreta na Rabu, nemaš tamo što tražiti ako se po desnoj strani ne voziš 130 - 150, a to je za ovdje puno motocikala špica.

Još ako ekipu vodi kao taj dan draga nam forumašica Tina na svojoj pili, svaka cast onda ti je to stari moj lijevom stranom 150 - 170. Nije li ljepše preko Dugog Sela, Ivanić, Banova, Lipovljani, Novska.....

meni je isto veći štos voziti se lokalnim cestama...
iako, kada negdje trebam relativno brzo doći sjednem na autoput - i tada mi je i to gušt...
ima nešto u gledanju u ravnu cestu, i činjenici da motor guta kilometre... i još kada isprekidana crta zbog brzine postane puna I love you
dobro, ovo zadnje nisam još osjetio - motor mi ' ide ' oko 105 Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Gost
Gost




JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 14:32

A kraj tebe šleperi i Fapovi kljunaši prolaze, Jeepovi sa jahtama, česi sa starim kampicama, a bome i malo jači skuteri. Very Happy Very Happy
Stari moj to je pogibelj i sve ispod 1000 kubika nema što tražiti na autocesti. Da i ne govorim da se npr zaputiš kroz Njemačku....
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesri 21 ruj 2011, 14:57

nik4cro je napisao/la:
A kraj tebe šleperi i Fapovi kljunaši prolaze, Jeepovi sa jahtama, česi sa starim kampicama, a bome i malo jači skuteri. Very Happy Very Happy
Stari moj to je pogibelj i sve ispod 1000 kubika nema što tražiti na autocesti. Da i ne govorim da se npr zaputiš kroz Njemačku....

čudnovatih kljunaša se najvoše bojim tongue
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesub 08 lis 2011, 12:43

nik4cro je napisao/la:

valjda me neće na autocesti pogodit onaj satelit što se približava Zemlji lol!

Pa nije valjda da se autocestom voziš? Po meni kako stvari trenutno stoje, vraćali smo se autocestom sa susreta na Rabu, nemaš tamo što tražiti ako se po desnoj strani ne voziš 130 - 150, a to je za ovdje puno motocikala špica.

Još ako ekipu vodi kao taj dan draga nam forumašica Tina na svojoj pili, svaka cast onda ti je to stari moj lijevom stranom 150 - 170. Nije li ljepše preko Dugog Sela, Ivanić, Banova, Lipovljani, Novska.....

slažem se, nije moja pila za brzinu autoceste, ali okolnosti su rekle drugačije pa sam onda morao najbržim načinom doći do odredišta....u svakom slučaju bilo je dobro za prvi puta! dancingbanana
[Vrh] Go down
besantesteras
man
man
besantesteras


Broj postova : 20
Godina imam : 44
Prebivalište : Beograd
Vozim : sprint challenger jinlun250
Na forumu od : 13.10.2011

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesub 22 lis 2011, 22:26

jel moze neko da mi kaze koju oznaku nosi Challenger, posto je i on jinlun i koja je razlika izmedju njega i ostalih jinlun'ova izuzev V n+motora, sto se moze videti i na slikama_
hvala
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto 27 pro 2011, 23:09

Crocodile, zelim ti da te mali crveni JinLun koji stvarno izgleda kao novi sluzi vjerno i ponosno, a u svim svojim postupcima na cesti vodi racuna da ste ti i motor kompaktna cjelina na dva tocka, fizicki, dok reakcije jednog i drugog mogu biti sasvim drugacije. Zato ti zelim i puno srece i sretnih kilometara! dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimened 22 srp 2012, 22:21

društvance moje drago sve Vas lijepo pozdravljam!

evo baš sada nešto prebacujem poglavi i nevjerujem da prošlo već godinu dana otkako sam ovdje na forumu i nešto malo manje otakako nisam baš bio aktivan.... Crying or Very sad
nejverojatno je to koliko vrijeme brzo ide...od onoga "sutra ću" evo skupilo se oho-ho da nisam našao vremena za forum i sva događanja koja su ovdje, a bome ni nešto pretjerano za motor...ali evo nadam se da će od sada biti bolje!

da se sada malo nadovežem na temu....

motor još uvijek radi, vozi, dogodile su se neki "problemčići" ali to je sve ono što se može svesti pod jedan nazivnik "kina"


zasad je na satu negdje oko 2200km....nije bilo zaista većih problema...ovog proljeća sam kupio novi akumulator i to je jedino...e sada trebalo bi na slijedećem servisu promijeniti...hmmm....vjerojatno cijeli onaj sklop gdje se nalazi onaj njegov digitalni pokazivač količine goriva....prilikom vožnje (valjda zbog onih malih vibracija) u rezervoaru se vjerojatno otkvačio plovak i dosta zvecka, jer struže po stijenkama rezervoara pa me malo živcira, ali ajde ok....i nekako mi se čini da su te diodice ("sat") koje pokazuju stanje goriva izgorile, jer je to sve onako posivilo i naravno ne pokazuje stanje goriva....to je recimo jedini problem za sada i recimo nekakav kvar i da, nedavno mi je u vožnji otpalo staklo sa desnog retrovizora, tako da sam kupio nekakve sa ebaya, ali čini mi se da i nisu baš nešto sada kad sam ih namontirao....lijepo izgledaju na slici, ali na motoru su nekako malo premali.... i to je za sada to, barem koliko se sjećam.... ovo drugo sve radi, sada čekam da se vrijeme malo popravi, da uhvatim ja slobonog vremena pa da ga malo ulickam i da se malo podružimo! chopper rules

eh, zaboravih napisati, da je jedan od problema što ne vozim baš puno i taj što me kaciga dosta stišće, malo mi je očito mala i već nakon pola sata vožnje me toliko počinje iritirati da moram stati i skinuti ju. žao mi ju prodati, kupio novu u novemi,sharkova flip up je, unutarnji crni vizir, ma stvarno dobra, ali eto malo tijesna...vel xs

pa ako netko ima sličan problem nek se javi da probamo nekakvu zmjenu napraviti
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimepon 06 kol 2012, 22:06

Slavonac je napisao/la:
društvance moje drago sve Vas lijepo pozdravljam!

evo baš sada nešto prebacujem poglavi i nevjerujem da prošlo već godinu dana otkako sam ovdje na forumu i nešto malo manje otakako nisam baš bio aktivan.... Crying or Very sad
nejverojatno je to koliko vrijeme brzo ide...od onoga "sutra ću" evo skupilo se oho-ho da nisam našao vremena za forum i sva događanja koja su ovdje, a bome ni nešto pretjerano za motor...ali evo nadam se da će od sada biti bolje!

da se sada malo nadovežem na temu....

motor još uvijek radi, vozi, dogodile su se neki "problemčići" ali to je sve ono što se može svesti pod jedan nazivnik "kina"


zasad je na satu negdje oko 2200km....nije bilo zaista većih problema...ovog proljeća sam kupio novi akumulator i to je jedino...e sada trebalo bi na slijedećem servisu promijeniti...hmmm....vjerojatno cijeli onaj sklop gdje se nalazi onaj njegov digitalni pokazivač količine goriva....prilikom vožnje (valjda zbog onih malih vibracija) u rezervoaru se vjerojatno otkvačio plovak i dosta zvecka, jer struže po stijenkama rezervoara pa me malo živcira, ali ajde ok....i nekako mi se čini da su te diodice ("sat") koje pokazuju stanje goriva izgorile, jer je to sve onako posivilo i naravno ne pokazuje stanje goriva....to je recimo jedini problem za sada i recimo nekakav kvar i da, nedavno mi je u vožnji otpalo staklo sa desnog retrovizora, tako da sam kupio nekakve sa ebaya, ali čini mi se da i nisu baš nešto sada kad sam ih namontirao....lijepo izgledaju na slici, ali na motoru su nekako malo premali.... i to je za sada to, barem koliko se sjećam.... ovo drugo sve radi, sada čekam da se vrijeme malo popravi, da uhvatim ja slobonog vremena pa da ga malo , ulickam i da se malo podružimo! chopper rules

eh, zaboravih napisati, da je jedan od problema što ne vozim baš puno i taj što me kaciga dosta stišće, malo mi je očito mala i već nakon pola sata vožnje me toliko počinje iritirati da moram stati i skinuti ju. žao mi ju prodati, kupio novu u novemi,sharkova flip up je, unutarnji crni vizir, ma stvarno dobra, ali eto malo tijesna...vel xs

pa ako netko ima sličan problem nek se javi da probamo nekakvu zmjenu napraviti




nemoj me nemoj me nemoj me Hebote zar se to kod svih Jinlunova dešava , nije se plovak otkačio nego se raspao cijeli mehanizam od vibracija , i diode nisu izgorjele nego nemaš plovka sa polugom i nema šta da kliže po prccvrcšpuli ( ili kako se već zove ) jer ti plovak pliva i istražuje nepoznate dijelove tanka ko' Amerigo Vespući . Ja sam taj problem riješio što sam sve povadio i bacio a mjerač isključio iz struje ( da ne bi došlo do kakve pizdarije i da slučajno ne postanem gostrajder i to plamteči ).Sljedeća pizdaeija koja te čeka na motoru je da će ti popucat varovi na nosaču tanka i to od istih hebenih vibracija, doduše samo mjestimice al' je curenje goriva neizbježno ( riješio sa tečnim metalom )
Za sada jedina loša strana kod Jin Luna ( osim snage motora ) je tank i prednji lančanik sa orginalnim lancem kod kojih dolazi do izražaja Kineska poslovična ušteda na meterijalu , naime toliko je loš materijal od kojih su izrađeni da je to nevjerovatno.
Ja sam obrnuo 16-tu tisuću a sve ostalo osim navedenog štima ko' singerica
[Vrh] Go down
zdravko
man
man
zdravko


Broj postova : 264
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : keeway supershadow 250 (palim ga na guranje)
Na forumu od : 02.07.2009

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto 07 kol 2012, 00:22

Slavonac je napisao/la:

eh, zaboravih napisati, da je jedan od problema što ne vozim baš puno i taj što me kaciga dosta stišće, malo mi je očito mala i već nakon pola sata vožnje me toliko počinje iritirati da moram stati i skinuti ju. žao mi ju prodati, kupio novu u novemi,sharkova flip up je, unutarnji crni vizir, ma stvarno dobra, ali eto malo tijesna...vel xs

pa ako netko ima sličan problem nek se javi da probamo nekakvu zmjenu napraviti

i a imam problema mene negdje kod uha pritisce kao da ima neki kurac unutra pa ti ja svakih 200-300km moram kacigu zakretat lijevo-desno ili podvuc prste pod kacigu pa malo pritisnuti lijevu stranu. Pod prstima osjetim da se radi o nekakvom spoju, valjda šavu one tkanine i šta ti ja znam. Uglavnom ja sam svoju kupio u Lidl-u. Tako da i ne očekujem baš nešto za 250kn.
[Vrh] Go down
Danijel
man
man
Danijel


Broj postova : 172
Godina imam : 44
Prebivalište : Zagreb, Sesvete
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 23.04.2009

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto 07 kol 2012, 11:29

Slavonac je napisao/la:

e sada trebalo bi na slijedećem servisu promijeniti...hmmm....vjerojatno cijeli onaj sklop gdje se nalazi onaj njegov digitalni pokazivač količine goriva....prilikom vožnje (valjda zbog onih malih vibracija) u rezervoaru se vjerojatno otkvačio plovak i dosta zvecka, jer struže po stijenkama rezervoara pa me malo živcira, ali ajde ok....i nekako mi se čini da su te diodice ("sat") koje pokazuju stanje goriva izgorile, jer je to sve onako posivilo i naravno ne pokazuje stanje goriva....to je recimo jedini problem za sada i recimo nekakav kvar i da, nedavno mi je u vožnji otpalo staklo sa desnog retrovizora, tako da sam kupio nekakve sa ebaya, ali čini mi se da i nisu baš nešto sada kad sam ih namontirao....lijepo izgledaju na slici, ali na motoru su nekako malo premali.... i to je za sada to, barem koliko se sjećam.... ovo drugo sve radi, sada čekam da se vrijeme malo popravi, da uhvatim ja slobonog vremena pa da ga malo ulickam i da se malo podružimo! chopper rules

pa ako netko ima sličan problem nek se javi da probamo nekakvu zmjenu napraviti


Hehe, ko šta rocky 61 veli izgleda da je to svima boljka. Ščupaj to van i razinu goriva provjeravaj jednostavno gurajuči nos kroz rupu rezervara. Very Happy
Meni se stalno odljepljuje staklo s lijevog retrovizora, ali još nije otpalo, tongue a tank ak ti ga u međuvremenu nisu povarili u Motospektru će procurit prije ili kasnije.
Moj je varen tri puta za redom! roker
Može ti se desit da ti počne cukat u vožnji pa bu trebalo i kleme polemit.
No, sve u svemu, kome ne smetaju nedostaci u završnoj obradi i sitne kineske pizdarije, stvarno solidan motorić za te novce te pouzdan i jeftin servis u Motospektru. Tu stvarno moram skinut kapu gospodi Ivanu i Draganu što se tiče poštenja i svega ostaloga. svaka cast
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto 07 kol 2012, 13:24

Danijel je napisao/la:
pouzdan i jeftin servis u Motospektru. Tu stvarno moram skinut kapu gospodi Ivanu i Draganu što se tiče poštenja i svega ostaloga. svaka cast

Lijepo za vidjeti da netko radi svoj posao kako treba dobar
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto 07 kol 2012, 13:35

Slavonac je napisao/la:
nik4cro je napisao/la:

valjda me neće na autocesti pogodit onaj satelit što se približava Zemlji lol!

Pa nije valjda da se autocestom voziš? Po meni kako stvari trenutno stoje, vraćali smo se autocestom sa susreta na Rabu, nemaš tamo što tražiti ako se po desnoj strani ne voziš 130 - 150, a to je za ovdje puno motocikala špica.

Još ako ekipu vodi kao taj dan draga nam forumašica Tina na svojoj pili, svaka cast onda ti je to stari moj lijevom stranom 150 - 170. Nije li ljepše preko Dugog Sela, Ivanić, Banova, Lipovljani, Novska.....

slažem se, nije moja pila za brzinu autoceste, ali okolnosti su rekle drugačije pa sam onda morao najbržim načinom doći do odredišta....u svakom slučaju bilo je dobro za prvi puta! dancingbanana
ma pusti nik4cro tu priću prodaje boljoj polovici da se može ganjati po zavojitim starim cestama Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Slavonac
man
man
Slavonac


Broj postova : 133
Godina imam : 35
Prebivalište : zagreb
Vozim : jinlun250
Na forumu od : 10.07.2011

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimeuto 07 kol 2012, 21:04

Danijel je napisao/la:
Meni se stalno odljepljuje staklo s lijevog retrovizora, ali još nije otpalo, tongue a tank ak ti ga u međuvremenu nisu povarili u Motospektru će procurit prije ili kasnije.

kad si već spomenuo retrovizor.....meni je nedavno, u vožnji, ispalo staklo sa desnog.... Bohmann

a s rezervoarom još nemam problema, hvala Bogu, ali vjerojatno će i to doći na red....

za par sto km idem na redovni servis, pa ću reći Draganu da mi očisti rezervoar od tih letećih gluposti pa da sam miran...
[Vrh] Go down
Dadoa
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3
Godina imam : 1827
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 09.01.2021

JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitimesub 09 sij 2021, 10:37

Hej pozdrav. Ja imam isto jinlun 250 dali je moguće pogledati tvoje slike nemogu ih otvoriti
Darko
[Vrh] Go down
Sponsored content





JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: JINLUN 250----- NAPOKON!!!!   JINLUN 250----- NAPOKON!!!! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
JINLUN 250----- NAPOKON!!!!
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jinlun 250
» Jinlun 250
» Jinlun JL 250-5
» jinlun 250
» moj bike ( Jinlun 250)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: