Početna stranicaPretraľnikVenox by frutkejk - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Venox by frutkejk

Go down 
+30
Cube
sale 73
magna
boober1
maxart
bero73
cro.chopper
Bart
poč85
palomas
Lucciano
mbani83
mustra
Vladek
One Night Stand
krampus13
učo_sb
Karlo
ninek
Dukes of hazzard
Zlac
swileni
Hedo
rmalic6
webrider
pinky
GreatJumbo
regal
Cere
frutkejk
34 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepon 29 kol 2011, 16:34

evo malo sam snimio zvuk koliko se može dobro snimit običnim mobitelom....
Dakle odmaknut prigušivač na auspusima...mislim da to svi rade na venoxima. Vozio sam se i bez toga ali više mi se sviđa kad ima prigušivače ali su malo odmaknuti.

[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesri 31 kol 2011, 23:22

frutkejk je napisao/la:
evo malo sam snimio zvuk koliko se može dobro snimit običnim mobitelom....
Dakle odmaknut prigušivač na auspusima...mislim da to svi rade na venoxima. Vozio sam se i bez toga ali više mi se sviđa kad ima prigušivače ali su malo odmaknuti.

Je li kod orginalnih auspuha idu dvije cijevi? ... scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepon 12 ruj 2011, 17:37

pa dvije idu da...

evo danas montirao sissy...platio ga 200 kuna a nosače smislio sam i prezadovoljan sam kak je ispalo. Sad mi još fali windshield

Venox by frutkejk - Page 3 29cos52

Venox by frutkejk - Page 3 Atncdw
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 21 sij 2012, 16:11

Lijep je dan pa sam se malo provozao na motoru, ali prije toga poliro sam prednji blatobran i razlika je drastična. Naime taj blatobran sam ja i sam doma lakiro jer je bilo skroz izgreban do temeljne. Sve to zajedno je čak i ok ispalo scratch

prije
Venox by frutkejk - Page 3 261dbb5

poslije (ne obazirat se na prašinu)
Venox by frutkejk - Page 3 2zny5ua
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 21 sij 2012, 16:19

super si to ispolira!!! dobar
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 21 sij 2012, 16:36

Zaista je vrijedilo truda. dobar
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 21 sij 2012, 17:28

ima još puno za zajebavat se s poliranjem kromiranih i aluminiskih dijelova ali to će pričekat jer je sve sitno i zajebano al bit će kad tad Cool
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 21 sij 2012, 18:30

fino fino, samo daj What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 17 vel 2012, 14:13

evo malo se radi po motoru...

Skinuo sam rezervar i sljedeći tjedan će se konačno riješit ono udubljenje i prelakirat će se...

Kad je već motor raskopan palo mi na pamet da malo promjenim osvjetljenje na kontrolnoj jer originalno i nije baš najbolje pa sam umjesto ubodne obične stavio LEDicu koja svijetli puno jače. Inače je čisto bijela ali na slici je ispalo plavkasto iz nekog razloga.
Uglavnom puno bolje se vidi sve.


prije
Venox by frutkejk - Page 3 Dzge36

poslije
Venox by frutkejk - Page 3 14cbguu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 17 vel 2012, 14:24

Ponekad se namjerno stavlja slabije osvjetljenje da ne smeta i ne odvraća pažnju na cesti zbog perifernog vida.
Ako ti ne bude smetalo ..go ahed dobar

Kod mene je recimo lcd sa mogućnošću regulacije tri jačine kontrasta i mogu ti reći da mi je jedan puta dobro došlo dok smo se probijali kroz neka sela na putu prema Omišu u mrkloj mrakači.
Vjerujem da bi se moglo i kod tebe riješiti sa nekim linearnim dimmerom.
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 17 vel 2012, 14:32

znam da je bolje da ne svijetli prejako, ali ono kaj je bilo je stvarno bilo preslabo.

Ovo kaj sam sad stavio mi se činilo OK u podrumu u mraku i mislim da nebi trebalo smetat. Sad se bar vide sve brojke da svijetle.

U slučaju da bude prejako, lako se zatamne određene LEDice i bit će slabije odmah. Jednu, ovu gornju, sam već zatamnio jer se poznala točka jedna kako jače svijetli ali sad je ok.
[Vrh] Go down
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 17 vel 2012, 14:53

Dobro riješeno, dobar
[Vrh] Go down
bero73
man
man
bero73


Broj postova : 380
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : regal raptor 250 hawk
Na forumu od : 31.05.2009

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimečet 23 vel 2012, 20:25

o nečem takvom i ja razmišljam. lijep je
[Vrh] Go down
http://www.regalraptorriders.com
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 24 vel 2012, 15:24

evo radilo se na motoru....rezervar sam radio doma u garaži. Frend mi pomogo s kitanjem a šprico sam sam. Čak i nije ispalo toliko loše, al malo prije mi benzina zacurilo po njemu a očito nije skroz suh lak i eto sranja. Nea veze, popravit će se za koji mjesec... Rolling Eyes

udubljenje
Venox by frutkejk - Page 3 14lnip

baza
Venox by frutkejk - Page 3 2z3xudx

lak
Venox by frutkejk - Page 3 X5rpz9

i evo kako to danas izgleda...jako lijep dan i vožnja je pala naravno. Konačno! Smile
Venox by frutkejk - Page 3 Igj0qa

Venox by frutkejk - Page 3 1hf920

Venox by frutkejk - Page 3 2uxwd3r
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 24 vel 2012, 16:22

dobar super
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Bart
cro chopper forum
cro chopper forum
Bart


Broj postova : 1154
Godina imam : 57
Prebivalište : Nova Gradiška
Vozim : BMW R1200RT
Na forumu od : 14.07.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepet 24 vel 2012, 19:26

Dobro je ispalo, dobar
[Vrh] Go down
bero73
man
man
bero73


Broj postova : 380
Godina imam : 51
Prebivalište : karlovac
Vozim : regal raptor 250 hawk
Na forumu od : 31.05.2009

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 25 vel 2012, 13:08

dobar dobar dobar
[Vrh] Go down
http://www.regalraptorriders.com
pinky
cro chopper forum
cro chopper forum
pinky


Broj postova : 2862
Godina imam : 56
Prebivalište : Banja Luka
Vozim : Keeway Cruiser 250
Na forumu od : 23.01.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimesub 25 vel 2012, 21:23

dobar dobar dobar slinim još amo kreš bar i mislim da je to to, jako mi se dopada, bisage i sve ostalo mu je baš čučnulo, i uživaj u biker2 cuga
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimened 26 vel 2012, 11:38

hvala svima Cool

sad su na redu lančanici za kupovinu jer imam doma novi lanac a lančanici su dosta potrošeni pa mi žao stavit novi lanac na stare lančanike. Probat ću iskemijat nešto sa stražnjim većim lančanikom ak će se moć kaj.

Htio bih stavit i crash bar...vidit ćemo ak uleti kaj povoljno u oglasniku
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimened 11 oľu 2012, 17:50

Ako staviš zadnji veći lančanik dobijaš bolje ubrzanje i manju krajnju brzinu ...
Ipak sretno ... ti ipak znaš šta je za tebe naj... dobar
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimened 11 oľu 2012, 18:13

ma bila bi podjednaka krajnja brzina jer ovak ide nizbrdo 150, a po ravnom 130 jer nema dovoljno snage ić brže od toga.

Kad se stavi veći lančanik straga (ili manji naprijed) skrate se brzine i prenosi se više momenta na podlogu.

Po ravnom bi išao podjednako, al nizbrdo onda nebi mogao uhvatit toliko jer bi došao do blokade puno prije 150, to naravno ovisi koliko veći lančanik se stavlja.

Jedino je naravno stvar u tome da bi bio na višim okretajima na određenoj brzini pogotovo ak se vozi po autoputu, ali autoput izbjegavam.

Potrošnja isto nebi trebala biti veća jer više momenta na poglozi znači manje mučenja, tj manje gasa naravno. Moment još naravno znači i lakše uzbrdice i ubrzanje.

Jedino bi bila mana ta vožnja na brzinama preko 110-120, ne zbog goriva nego samo zbog okretaja. Bolje štedit malo mašinu.
Otvorenom cestom rjetko idem preko 100 tako da bi po meni taj veći lančanik bio pun pogodak.
Eto malo se raspiso Very Happy
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimened 11 oľu 2012, 18:18

To štima ali ipak gubiš na brzini kod stavljanja većeg zupčanika tj. za istu brzinu veći okretaji ...
[Vrh] Go down
frutkejk
man
man
frutkejk


Broj postova : 282
Godina imam : 37
Prebivalište : Karlovac
Vozim : vn800
Na forumu od : 16.05.2011

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimened 11 oľu 2012, 20:38

mbani83 je napisao/la:
To štima ali ipak gubiš na brzini kod stavljanja većeg zupčanika tj. za istu brzinu veći okretaji ...

to definitivno.....samo kažem da neće izgubit baš na krajnjoj jer on sa serijskim lančanicima ne može doć do blokade u 5. brzini osim ako je izrazita nizbrdica i to je negdje oko 150, toliko sam ja bar uhvatio i dalje nije ubrzavo iako je bila nizbrdica

edit: pitanje je hoću li uopće naći lančanik koji paše a s drugim brojem zubi (bio prednji ili stražnji) Rolling Eyes
[Vrh] Go down
boober1
man
man
boober1


Broj postova : 246
Godina imam : 44
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Bobber Chopper VN 800
Na forumu od : 23.02.2012

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimened 11 oľu 2012, 21:07

Twisted Evil Twisted Evil Very Happy
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitimepon 12 oľu 2012, 20:13

frutkejk je napisao/la:
mbani83 je napisao/la:
To štima ali ipak gubiš na brzini kod stavljanja većeg zupčanika tj. za istu brzinu veći okretaji ...

to definitivno.....samo kažem da neće izgubit baš na krajnjoj jer on sa serijskim lančanicima ne može doć do blokade u 5. brzini osim ako je izrazita nizbrdica i to je negdje oko 150, toliko sam ja bar uhvatio i dalje nije ubrzavo iako je bila nizbrdica

edit: pitanje je hoću li uopće naći lančanik koji paše a s drugim brojem zubi (bio prednji ili stražnji) Rolling Eyes

Ne znam o kakvoj blokadi brzine govoriš ... , za venoxa znam da ima blokadu okretaja na 12 tisuća, a blokada brzine ... Question Question Question
[Vrh] Go down
Sponsored content





Venox by frutkejk - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Venox by frutkejk   Venox by frutkejk - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Venox by frutkejk
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Venox 250
» Sic za Venox
» Venox 250
» Venox 250
» Moj Venox

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: