Početna stranicaPretraľnikFluffy Butt Ride (Split -Zagreb) 610RegistracijaLogin

 

 Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)

Go down 
+6
kec1982
asy
Jack
cro.chopper
magna
stain
10 posters
Autor/icaPoruka
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 08:58

Dan nakon što je Tonči Ordulj "pokorio" Europu i prikovao nas za ekrane na 72 sata, ja sam tako iscrpljen od konstantnog buljenja u mobilisovu navigaciju odlučio krenit na svoju, tko zna koju po redu Fluffy Butt vožnju do Zagreba.
Nisam imao nikakve posebne pripreme (osim odrađene magnetne rezonance desnog koljena), nego sam se jednostavno uputio. Dobro, da ne lažem previše, dogovorio sam pregled kod dva liječnika, jedan u Zagrebu i jedan u Krapinskim toplicama.
Taj dio je pomalo u kontradikciji s propozicijama FBA, u kojim jasno stoji da osim što moraš odvozit što manje kilometara u što više vremena, nije dozvoljeno imati nikakav dogovor u određeno vrijeme jer te to tjera na bržu i neoprezniju vožnju (što će se kasnije pokazati kao istina)

Pokret je bio planiran za 10 ujutro što je uspješno izbjegnuto, te sam na put krenuo tek oko 11.30h dijabetičarske pripreme su mi pomogle u tome. Trebalo je sve detaljno isplanirat i izvagati hranu za po putu.

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb1



Dogovor s Jackom je bio poprilično u skladu, cujemo se kad krenemo..... i tako smo se i čuli par puta u toku vožnje. On je krenuo otprilike u isto vrijeme kad i ja prema plitvicama, gdje smo se i našli nako višesatne vožnje. Moja paperjasta guzica uspjela je u komadu izdržati vožnju od Splita do Knina, gdje mi je očajnički trebala kava pa sam tu izgubio još sat vremena. Nakon toga sam tempo ipak malo podigao, jer sam osiječao kako mi pada šećer pa sam želio na Plitvice stići prije Jacka da stignem izvaditi vagu i izvagati 2 jedinice povrća, 3 jedinice mesa i 3 jedinice kruha. Nakon klope stigao je i Jack ali i kiša, pa sam obukao kišno odijelo (koje Jack nema) i nastavili smo prema Zagrebu. Tu je pao i prvi "foto - session", ali nije pao samo on. Nažalost i Jack je pao.....

Ne bih želio u detalje o tom padu, jer pretpostavljam da će Jack imati svoju viziju pada i brzine u kojoj se to dogodilo, pa bi taj dio priće prepustio njemu.....

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb7



Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb10



Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb12



Nakon što smo ustanovili da je Jack dobro, te da osim koljena koje malo boli nije ništa ozbiljno, pristupili smo pregledu motora i ustanovili da osim rasklimanog retrovizkora i puknutog žmigavca nije ništa. (kasnije se pokazalo da smo bili u krivu..)

Pao mu je i lanac, kojeg je on majstorski vratio nazad u roku par minuta i put smo mogli nastaviti, ali sam na kratko (5-10 metara) jer je lanac opet pao dole.. bio je poprilicno labav pa smo zaključili da bi ga bilo dobro nategnit, to i ne bi bio problem da smo znali šta i kako te da smo pri tome imali adekvatan alat...

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb28


Na svu sreću imali smo mobitel (koji je strogo zabranjen u FBA) pa smo nazvali majstora Liju da nam objesni šta i kako. Nakon toka smo se uputili do prve kuće posuditi malo alata, a kao u najboljim prićama u toj prvoj kući stanuje mehaničar Smile

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb18


Sve u svemu lanac je nategnut, a mi umorni i mokri od kiše, a moj šećer je opet nisko.... Ipak se odlučujemo uputiti u Ozalj do HD Bikera da ja kupim oslonce za noge jer zbog mojih problema sa koljenom bilo bi dobro da nogu držim ispruženo....
U Ozlju kupujemo oslonce i produžujemo do Desinca na pizzu u Gaj, pa nakon toga jos 24 km teške, noćne vožnje do doma....

Dan drugi:

Krenuo sam obavljati ono zbog čega sam i došao, pregled prvi u Zagrebu, a neki su otišli kod majstora Lije da provjeri lanac i da li smo sve dobro obavili...

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb43


Nakon što je ustanovljeno da je lanac dobro zategnut i da nema nikakvih druh oštećenja i nakon što sam obavio i pregled u Krapini i servis motora u Moto Markez-a došlo je vrijeme da se uputim nazad za Split....

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb65



Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Motosplitzagreb78


Put nazad je isto bio u skladu sa propozicijama FBA i trajao je od 13h pa sve do 20h, vožnja je bila super, i mislim da lagano odustajem od prodaje motora Smile

P.S. Nadam se da se Iron Butt-eri neće ljutiti, ali nekako u toj ludnici koja vlada oko željezne guzice poslijednjih dana, jednostavno me ponilo.....


Zadnja promjena: stain; sri 11 svi 2011, 12:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 09:02

sve ti je oprošteno





[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 10:17

glavno da je sve prošlo OK, i jel bila dobra pizza u Gaju What a Face , na žalost neisam bio doma da vam poželim dobar tek slinim i pomognem pojest pizzu

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 10:51

eee, vidim da si odlučio ispričati svoju verziju događaja Rolling Eyes

dakle, bilo je zapravo ovako...

dobro si ti krenuo prema Plitvicama, u ranu zoru... oko jedanast... i ja sam htio, ali sam curu morao odvesti na posao, i u procesu izlaska na autoput sam klasično blesavo krivo skrenuo... i pritom izgubio onih dragocijenih 45 min, što je bilo ključno za uspjeh naše iron but paperjasto guzičaste vožnje...

i tako stignem ja na Plitvice, a kad ono - Stain je bio taman u pola sendviča... nedopustivo sporo jede, opet smo izgubili dodatnih 30 sekundi Evil or Very Mad
i narednih sat i pola, jer je red ipak red...
na Plitvicama se pije pivo ( onako, frajerski, do pola boce kad se zaključi da mi je zapravo zima u p.m. i da mi ne paše ), i kava koja je sigurno sjela bolje od već spomenute pive...

nakon tradicionalne godišnje kupovine sira - ma, 60 je al za tebe jer si domaći 50 - krenemo mi natrag...

i naravno da je počela kiša, i Stain ide stavit kišnjak... i pita - a ti ?
a ja ga nisam nikad ni kupio, i on u nevjerici okreće očima tipa ' a ono po Italiji, nisi investirao 100 kn u to '...
ma kak'i, meni to ne treba, a i malo mi je gay voziti se zapakiran u mega kondom What a Face
svi komentari su dobro došli, uzevši u obzir da sam u narednih sat fino pokisao Embarassed

i tako se mi vozimo, Stain ide prvi, vozi ko da ga sami vrazi ( oni crni ) ganjaju... oko 80 - 90...
cesta mokra, kolone idu u susret, i meni se počelo činiti da mi je malo prebrzo...
kaciga mi se naravno magli ko luda, i vozim sa podignutim vizirom Very Happy
milina, sve one kišne kapi koje me nepogrešivo pogađaju i popur malih iglica se zabijaju u lice, ma ko to može platit I love you

i prije Tušilovića dođe neki lagani uspon, i mi usporili...
sa 80 na 40... i kolona stane...
i ja reko', ajd da ja 'nako šere'ski stanem kraj Staina i upozorim ga da bi mogli malo sporije - sada kad stojimo...
i lijepo stisnem zadnju, pokušam dozirati, i ipak blokira...
i motor se kao u usporenom filmu zanese na desnu ( uvijek vuče na desnu kad se to dogodi ), i pustim kočnicu i uspijem ga ispraviti...
i onda se kod 20 na sat prevrnem na lijevi bok...

eee, sad tu postoje verzije...
Stain tvrdi da je vidio da je motor već ispravljen, i da sam se prevrnuo kad sam već skoro stao...
i da je vidio izraz lica čovjeka u autu iza mene, tipa ' hebote, pa on je kaskader, sad će namjerno pasti '
možda je lanac pao kod trzaja dok sam kočio, jer je i tako bio prilično labav...
i činjenica je da sam u tom trenu vidio cijeli svoj život, i kako tamburaši sviraju ' od koljevke pa do groba najljepše je đačko doba ' Rolling Eyes

sve ostalo je bilo kako je Stain i rekao...
i pizza u Gaju je odlična, ma da nije tako daleko otišao bih opet slinim

kao posljedica ovog pothvata Stain je očito promjenio način vožnje, i po povratku u Split kaže da sam ga zarazio brzinom i da je na putu natrag integralku zamjenio jet-icom i vozio se nezamislivih 80 - 90 km/h

koljeno je dobro, samo se Silvija malo uzjogunila i bacala komentare tipa ' ti se uvijek vratiš kao da dolaziš iz rata '... i ' da, vama je to smiješno, debili '...
i drugu večer smo nakon ispijene cijele čaše pive ( svatko svoju, to je tri čaše ) počeli raditi planove za ovo ljeto... ali to je već jedn druga štorija Very Happy

[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 10:58

cro.chopper je napisao/la:
glavno da je sve prošlo OK, i jel bila dobra pizza u Gaju What a Face , na žalost neisam bio doma da vam poželim dobar tek slinim i pomognem pojest pizzu

hvala ti za preporuku...
pizza je odličnaaa, stvarno je super slinim
vidimo se drugi puta...


[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 11:11

dobar nema na ćemu, glavno je da mi vi niste bili gladni What a Face

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 11:24

Jack je napisao/la:

koljeno je dobro, samo se Silvija malo uzjogunila i bacala komentare tipa ' ti se uvijek vratiš kao da dolaziš iz rata '... i ' da, vama je to smiješno, debili '...
i drugu večer smo nakon ispijene cijele čaše pive ( svatko svoju, to je tri čaše ) počeli raditi planove za ovo ljeto... ali to je već jedn druga štorija Very Happy


lol! nemoj me nemoj me lol!

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimesri 11 svi 2011, 14:16

Jack je napisao/la:

i tako se mi vozimo, Stain ide prvi, vozi ko da ga sami vrazi ( oni crni ) ganjaju... oko 80 - 90...


Kako da ne, 200 km/h smo isli, samo sta je tebi pokvaren brzinomjer tongue

Osim toga, sutradan kad si ti vodio do Krapinskih toplica, jedva sam držao tvoj ritam od 100-110 km/h istina bilo je suho i ravno ali ipak Shocked Very Happy
[Vrh] Go down
kec1982
man
man



Broj postova : 213
Godina imam : 42
Prebivalište : zagorje
Vozim : raptor spyder
Na forumu od : 26.08.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimečet 12 svi 2011, 06:45

Drugi put se slobodno javite kad dolazite u Krapinske Toplice cuga
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimečet 12 svi 2011, 13:02

Ne štedi te slike Staine, nikad tvojih uradaka dosta dobar4 dobar4 king

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimečet 12 svi 2011, 19:02

vas dvojice da nema, trebalo bi vas traziti... Very Happy .. i kao sto asy vec rece, daj tih slika... dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimepet 13 svi 2011, 09:28

Ma ne štedim ja slike, nego se neki put moram malo vozit a ne samo slikat Smile

Osim toga da Jack nije odlucio položiti motor na asfalt ne bi ovaj put bilo uopce slika Smile
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimepet 13 svi 2011, 09:47

Koji putopis i slije...... Ni Magna ni Tonči željezneFluffy Butt Ride (Split -Zagreb) 60728 nisu vam ni do kolina .

ps.

Jack mora bit da si presta buljit u SUNCE Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) 231422 Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) 231422

Stain vidiš koji lipi razlozi ZA NE PRODAT MAKINU .
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimepet 13 svi 2011, 09:59

O56"
Stain vidiš koji lipi razlozi [color=red]ZA NE PRODAT MAKINU
.[/quote]

Makina je pobrisana iz oglasnika.... servis napravljen, registriran jucer..... Laughing
[Vrh] Go down
zed12
cro chopper forum
cro chopper forum
zed12


Broj postova : 1932
Godina imam : 50
Prebivalište : ni vrit ni mimo
Vozim : da
Na forumu od : 02.03.2010

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimepet 13 svi 2011, 10:01

stain je napisao/la:

Makina je pobrisana iz oglasnika.... servis napravljen, registriran jucer..... Laughing

vn900 king Very Happy
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimepet 13 svi 2011, 10:57

stain je napisao/la:
[color=red]O56"
Stain vidiš koji lipi razlozi ZA NE PRODAT MAKINU .

Makina je pobrisana iz oglasnika.... servis napravljen, registriran jucer..... Laughing [/quote]

a stvarno mislim...
kad sam vidio da navodno pokušavaš prodati motor znao sam da ništa od toga Razz
jer nema smisla, ma ideja je na granici ludila What a Face
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitimepet 13 svi 2011, 11:37

Bravo Džeče,nakon dugo vrmena odličan post cheers dobar dobar
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Sponsored content





Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Empty
PostajNaslov: Re: Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)   Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Fluffy Butt Ride (Split -Zagreb)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Fluffy butt ride Zagreb - Split
» ... Gentlemans ride - Zagreb, 24.09. !
» Zagreb - Drnek - Zagorje - Zagreb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: