Početna stranicaPretraľniksprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Krpanje gume sprejem

Go down 
+25
mungos
Struja
vroc-bobi
pinky
Wolf
zdravko
nenad barinić
freddie
Bosqeto
barny
emirharley
GIBO56
poč85
nikomil1
Karlo
kec1982
dragger
klesoo
lavica
Safet(y)
lukylipik
mbani83
Rocker
palomas
buba
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
martinx
cro chopper forum
cro chopper forum
martinx


Broj postova : 1106
Godina imam : 58
Prebivalište : Amsterdam
Vozim : VN900 custom
Na forumu od : 28.11.2012

sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Krpanje gume sprejem   sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Icon_minitimened 08 stu 2015, 21:03

mungos je napisao/la:
Meni je braco prije 8 godina kupio u italiji set koji se sastoji od 8 gumenih traka dužine 8 cm, jednim šilom koje je kao okrugla rašpa i drugim koje na sebi ima ušicu. Do sada sam krpao sa tim gumu jednom na autu prije 3 godine i jednom prijatelju lani na motoru. Dan danas drži bez ispuštanja. Izvadiš ono čime si probušio gumu, sa rašpom proširiš rupu do potrebne širine, umetneš gumenu traku u ušicu, gurneš u rupu i ravno povučeš prema van. U rupi ostane guma a višak odrežeš nožem. Nema boljeg krpanja.

Evo to ovako izgleda. Treba bas muski pritisnut da udje. Gledao sam tipa kako to radi i ostao paf.
https://rideapart.com/articles/how-to-patch-a-tubeless-motorcycle-tire

Sljedeci projekt je postavljanje 12V uticnice koja ce inace sluzit za napajanje navigacije, a prema potrebi za kompresor koji ce zajedno sa kitom za krpanje biti u bisagama, a dotle samnom putuje spray.

Nego jedno blesavo pitanje. Kako da znam imam li gumu sa zracnicom ili bez? Shocked
[Vrh] Go down
https://route66.me
Easy rider
cro chopper forum
cro chopper forum
Easy rider


Broj postova : 1021
Godina imam : 62
Prebivalište : World wide
Vozim : Gold Wing, Piaggio X10
Na forumu od : 11.04.2008

sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Krpanje gume sprejem   sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Icon_minitimened 08 stu 2015, 21:44

martinx je napisao/la:
mungos je napisao/la:
Meni je braco prije 8 godina kupio u italiji set koji se sastoji od 8 gumenih traka dužine 8 cm, jednim šilom koje je kao okrugla rašpa i drugim koje na sebi ima ušicu. Do sada sam krpao sa tim gumu jednom na autu prije 3 godine i jednom prijatelju lani na motoru. Dan danas drži bez ispuštanja. Izvadiš ono čime si probušio gumu, sa rašpom proširiš rupu do potrebne širine, umetneš gumenu traku u ušicu, gurneš u rupu i ravno povučeš prema van. U rupi ostane guma a višak odrežeš nožem. Nema boljeg krpanja.

Evo to ovako izgleda. Treba bas muski pritisnut da udje. Gledao sam tipa kako to radi i ostao paf.
https://rideapart.com/articles/how-to-patch-a-tubeless-motorcycle-tire

Sljedeci projekt je postavljanje 12V uticnice koja ce inace sluzit za napajanje navigacije, a prema potrebi za kompresor koji ce zajedno sa kitom za krpanje biti u bisagama, a dotle samnom putuje spray.

Nego jedno blesavo pitanje. Kako da znam imam li gumu sa zracnicom ili bez? Shocked

Kod mene kit za krpanje, a i sprej (zlu netrebalo) stalno putuju u bisagama. Kompresor baš i nije neophodan jer kit sadrži nekoliko ampulica sa stlačenim CO2 kojim se guma može napumpati nakon popravka.
[Vrh] Go down
Zephyr
man
man
Zephyr


Broj postova : 53
Godina imam : 34
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VulcaN 900 Classic
Na forumu od : 26.08.2015

sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Krpanje gume sprejem   sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Icon_minitimepon 09 stu 2015, 15:40

Kompresor baš i nije neophodan jer kit sadrži nekoliko ampulica sa stlačenim CO2 kojim se guma može napumpati nakon popravka.


Ima toga u dućanima s biciklima po 15-20kn... jebena stvar... ali nije potrebna ako imaš sprej za gumu jer on naduva sam :P
prije nekoih 5 godina vozio se cca. 300km sa sprejom u gumi ( zadnjoj) nakon bušenja i držalo bez beda ... jedino sam zaboravio to napomenuti vulkanizeru kad je skidao gumu s felge pa je bio pjena party :p
[Vrh] Go down
Sponsored content





sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Krpanje gume sprejem   sprej - Krpanje gume sprejem - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krpanje gume sprejem
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ..gume, gume, gume trilema...
» Krpanje guma
» ..... gume...
» DIY - krpanje madraca
» gume

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: