Početna stranicaPretraľniktrebam savjet 610RegistracijaLogin

 

 trebam savjet

Go down 
+13
Hedo
Laci-luc
rocky 61
mbani83
Zlac
Bosqeto
Safet(y)
jebiki
nyll
Free Spirit
Zmija
swileni
baso
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
baso
cro chopper forum
cro chopper forum
baso


Broj postova : 9
Godina imam : 42
Prebivalište : dubeovnik
Vozim : stalker za sad
Na forumu od : 23.02.2011

trebam savjet Empty
PostajNaslov: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 00:38

pozdrav
kupujem motor od 250ccm za pocetak zanimaju me novi motori oko 20000kn
svidjela su mi se 2 motora za sad LIFAN ROYAL 250 i KEEWAY SUPERSHADOW 250
LIFAN mi je ljepsi ali ni jednog nisam vidio u zivo zvao sam zastupnika za lifana ali su oni u nekim problemima pa ce mozda ponovo narucivati motore u 5 mjesecu .keewaya nisam zvao jer mislim da bi njih trebalo biti
e sad, zanima me jeli tko imao iskustva sa LIFANOM (o keewayu sam vec dosta procitao) i mozeli mi tko preporuciti kakav drugi motor u ovim okvirima (250ccm oko20000kn nov)



Zadnja promjena: baso; sub 26 vel 2011, 00:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
baso
cro chopper forum
cro chopper forum
baso


Broj postova : 9
Godina imam : 42
Prebivalište : dubeovnik
Vozim : stalker za sad
Na forumu od : 23.02.2011

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 00:44

keeway
[img]trebam savjet 7777777b [/img]

lifan
trebam savjet 8888888w

[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 00:57

kupujes li novi ili rabljeni..?koje si visine..?
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 09:09

pogledaj motor Hyosung Aquila...ako ti se svidi dizajn (ipak je bliži cruiser nego chopper liniji) to je dobar i pouzdan motor
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 09:57

zašto mora biti nov????
brzo ćeš prerasti 250 ccm i šta onda ??
na novom motoru (takve vrste što ti gledaš)za 1-2 god gubiš pola novaca, a na polovnom nešto sitno
to je moje mišljenje What a Face
kupiš Qingqi 250,platiš 22000 kn,za godinu dana vrijedi 15000-16000 Rolling Eyes
kupi dobar polovni,za malo para i jednakim užitkom

meni osobno najnaj je ovaj:

trebam savjet 556F2A5C-85E2-0D42-98A6-2D5D010A4C4B_thumb

(Powered by frubar.net)

cuga
pljuga
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 12:01

baso je napisao/la:
pozdrav

e sad, zanima me jeli tko imao iskustva sa LIFANOM (o keewayu sam vec dosta procitao) i mozeli mi tko preporuciti kakav drugi motor u ovim okvirima (250ccm oko20000kn nov)


Jinlun i Lifan su msiim 99% isti, a istu mašinu (2V49FMM, klon Yamahe XV250) imaju:

Qinqui Vista QM250
Lifan LF250-4
Jinlun JL-250-5
Keewey Cruiser 250

...plus još par nji koji nema u HR - ugl, odaberi po zastupniku i servisima
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 12:55

[quote="nyll"]
baso je napisao/la:
pozdrav





Jinlun i Lifan su msiim 99% isti, a istu mašinu (2V49FMM, klon Yamahe XV250) imaju:

Qinqui Vista QM250
Lifan LF250-4
Jinlun JL-250-5
Keewey Cruiser 250

...plus još par nji koji nema u HR - ugl, odaberi po zastupniku i servisima


Vrebaj polovne kvalitetnije mašine,nešto uvik iskrsne....samo strpljenja.
[Vrh] Go down
baso
cro chopper forum
cro chopper forum
baso


Broj postova : 9
Godina imam : 42
Prebivalište : dubeovnik
Vozim : stalker za sad
Na forumu od : 23.02.2011

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 14:07

swileni je napisao/la:
kupujes li novi ili rabljeni..?koje si visine..?
-kupujem novi a visina je 1,86

Zmija je napisao/la:
pogledaj motor Hyosung Aquila...ako ti se svidi dizajn (ipak je bliži cruiser nego chopper liniji) to je dobar i pouzdan motor
-motor je jako ljep ali sam vidio na njihovim stranicama cjenu od 31.930,00 to je dosta preko 20000-ak kn(kad dodje vrjeme prodaje tesko ce se naci kupac za dobru lovu kad vec pusim lovu mislim da cu manje popusit na motoru od nekih 20000 kn jer se svim tim motorima od 250 ccm cjene krecu oko 2000 eura cak i godista nisu toliko bitna nemislim na neke zvucne marke

Free Spirit je napisao/la:
zašto mora biti nov????
brzo ćeš prerasti 250 ccm i šta onda ??
na novom motoru (takve vrste što ti gledaš)za 1-2 god gubiš pola novaca, a na polovnom nešto sitno
to je moje mišljenje What a Face
kupiš Qingqi 250,platiš 22000 kn,za godinu dana vrijedi 15000-16000 Rolling Eyes
kupi dobar polovni,za malo para i jednakim užitkom
-zelje su jedno a realnost je drugo nevjerujem da cu ga financijski prerast bar 2-3 g
a sto se tices dobrih polovnih mislim da te motore od 250ccm uzimaju uglavnom pocetnici kao sto sam ja
to znaci da se netko na njemu izivljavao (nemislim samo na stiskanje gasa nego na sve ono sto mora proc novi vozac)dok nije naucio vozit pa ga sad prodaje (bar gledam od sebe) im onda kad sve zbrojis i oduzmes na kraju ti dodju gubitci na isto a novo je novo
to je samo moje misljenje
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 14:32

baso je napisao/la:
Free Spirit je napisao/la:
kupi dobar polovni,za malo para i jednakim užitkom


to je samo moje misljenje

Pazljivo procitaj sto pise u Free Spiritovom potpisu....

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
baso
cro chopper forum
cro chopper forum
baso


Broj postova : 9
Godina imam : 42
Prebivalište : dubeovnik
Vozim : stalker za sad
Na forumu od : 23.02.2011

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 14:45

nyll je napisao/la:
Jinlun i Lifan su msiim 99% isti, a istu mašinu (2V49FMM, klon Yamahe XV250) imaju:

Qinqui Vista QM250
Lifan LF250-4
Jinlun JL-250-5
Keewey Cruiser 250

...plus još par nji koji nema u HR - ugl, odaberi po zastupniku i servisima
-e sad svi navedeni mi se svidjaju ali niti jedan se nemoze nabavit prije 5-6 mjeseca (za keeway cekam odgovor na mail)
mislim da mi nema druge nego nabaciti kit na stalkera i cekati do 5/6 mjeseca
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 16:29

kolega zasto ne razmislis o polovnom motoru a nekog renomiranog proizvođaca!

npr. za te novce mislim da se moze uzeti Yamaha DragStar ili Viraga 250 ccm u dobrom stanju kojeg ces uvijek moci prodati za dobre novce kada ga prerastes!

a na ovim kinezima ces bojim se puno izgubiti!

a cini mi se da su ovi polovni bolji na određen nacin nego ti novi sto se tice "poslije"
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 17:58

http://www.njuskalo.hr/chopperi/hyosung-gv250-249-cm3-oglas-1319788
Evo npr. jedna Aquila s oglasa....za razliku cijene promjeniš gume,lanac,sva ulja itd, i kada (ne 'ako') ga prerasteš ne gubiš skoro ništa na novcima.Provjeren motorić koji će podnijet i dva vozača početnika, iako se ne slažem s tvojom tezom 'iživljavanja' početnika.
Ja sam kupio prvi motor u 28-oj ( https://cro-chopper.forumcroatian.com/t939-keeway-cruiser-250 ) i to kineza s kojim sam čak bio zadovoljan pa ti nudim provjeren savjet iz prve ruke, da idem iznova učinio bih tako ili čak polovnog jačeg japanca, a tada sm razmišljao kao ti sada.

P.S.' Novo je uvijek novo'....izreka koja jako malo vridi kad naletiš na servisnu podršku kineskih motocikala, ni drugi nisu sjajni ali oni su krema Razz ...čast iznimkama.
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 19:28

Free Spirit je napisao/la:
zašto mora biti nov????
brzo ćeš prerasti 250 ccm i šta onda ??
na novom motoru (takve vrste što ti gledaš)za 1-2 god gubiš pola novaca, a na polovnom nešto sitno
to je moje mišljenje What a Face
kupiš Qingqi 250,platiš 22000 kn,za godinu dana vrijedi 15000-16000 Rolling Eyes
kupi dobar polovni,za malo para i jednakim užitkom

meni osobno najnaj je ovaj:

trebam savjet 556F2A5C-85E2-0D42-98A6-2D5D010A4C4B_thumb

(Powered by frubar.net)

cuga
pljuga
iagree
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 19:46

Prika i ja mislim da ti je dobar savijet za kupnju polovnog brenda nego nekog novog kineza ...
Ja sam npr. prije 4 god. kupio ovo polovno http://www.njuskalo.hr/chopperi/kymco-venox-250-cm3-oglas-968819 ....


Mog ti reć da sam zadovoljan s njim do dana današnjeg i nikad me nije iznevjerio . Prodajem ga isključivo jer na partije i vožnje idemo u duetu s boljom polovicom i stoga mi treba nešto jače isključivo radi pretjecanja , dok za sve ostalo on zadovoljava.

Uzeo sam prije 3 mjeseca korejca aqilu 650 iz istih razloga , primjetio da nešto ne štima ( napisano pod moj bike :moja zvijerka aqila 650 ) i serviser i zastupnik me samo ojebao , iz razlog što je motor navršio 2 god. dok mi je frend na kawi VN 900 isti problem imao nakon 3i kusur god. i njemu je remenica oštetila deklo što je serviser bez prigovora napravio pod izlikom "tvornička greška " ....


Pa ti onda kupi kineza .-.. puca1
[Vrh] Go down
Gost
Gost




trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimesub 26 vel 2011, 19:55

mbani83 je napisao/la:
Prika i ja mislim da ti je dobar savijet za kupnju polovnog brenda nego nekog novog kineza ...
Ja sam npr. prije 4 god. kupio ovo polovno http://www.njuskalo.hr/chopperi/kymco-venox-250-cm3-oglas-968819 ....


Mog ti reć da sam zadovoljan s njim do dana današnjeg i nikad me nije iznevjerio . Prodajem ga isključivo jer na partije i vožnje idemo u duetu s boljom polovicom i stoga mi treba nešto jače isključivo radi pretjecanja , dok za sve ostalo on zadovoljava.

Uzeo sam prije 3 mjeseca korejca aqilu 650 iz istih razloga , primjetio da nešto ne štima ( napisano pod moj bike :moja zvijerka aqila 650 ) i serviser i zastupnik me samo ojebao , iz razlog što je motor navršio 2 god. dok mi je frend na kawi VN 900 isti problem imao nakon 3i kusur god. i njemu je remenica oštetila deklo što je serviser bez prigovora napravio pod izlikom "tvornička greška " ....


Pa ti onda kupi kineza .-.. puca1

Koreanca!
Wink

U svijetu inače takva oštećena bi se naknadno pogledala od strana generalnog zastupnika ako postoji u sumnja u fatalnu tvorničku grešku.
E sad to što mi rvati imamo lopove kao eurorent , to je druga stvar.
Manib ja bi na tvom mjestu kontaktirao Hyosung ( ili S&T) i objasnio im situaciju .Mislim da je takvih stvari bilo već na Alternative forumu i da je bilo odgovora od strane Hyosunga.
[Vrh] Go down
baso
cro chopper forum
cro chopper forum
baso


Broj postova : 9
Godina imam : 42
Prebivalište : dubeovnik
Vozim : stalker za sad
Na forumu od : 23.02.2011

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 00:04

hvala ekipa na savjeima mislim da cu ipak zahvaljujuci vama pogledat polovne motore ali za nekih mjesec dana (kad prodam auto) i kad malo zatopli ali se mislim drzat yamahe virago jer u mom ljepom gradu nema postenog servisera nego yamaha a i mislim da ce to sto sam iz dubrovnika pretstavljat najveci problem jer sve sto sam motora vidio po oglasima su od splita pa nadalje ali snacu se ja nekako samo da utopim auto
falalepa
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 00:13

Free Spirit je napisao/la:
zašto mora biti nov????
brzo ćeš prerasti 250 ccm i šta onda ??
na novom motoru (takve vrste što ti gledaš)za 1-2 god gubiš pola novaca, a na polovnom nešto sitno
to je moje mišljenje What a Face
kupiš Qingqi 250,platiš 22000 kn,za godinu dana vrijedi 15000-16000 Rolling Eyes
kupi dobar polovni,za malo para i jednakim užitkom

meni osobno najnaj je ovaj:

trebam savjet 556F2A5C-85E2-0D42-98A6-2D5D010A4C4B_thumb

(Powered by frubar.net)

cuga
pljuga

A tvom dragstaru je opala cijena samo za 0,033%,ma daj nemoj me ....Bilo koji motor izvezi iz salona ti pušiš 30% a da nisi ni pločice stavio.
Druga stvar nitko od nas nije istog imovnog stanja,momak najbolje zna što može sebi priuštiti,zato ne možemo nikog gledati kroz svoju prizmu.
Slažem se da ako kupuje kineza da ga kupi polovnog,takvih se može naći podosta u veoma dobrom stanju,još ako zna da prčka oko motora ,to je dobitna kombinacija,ti motori su veoma prosti i lagani za opravke.
I treće 250 ccm je 250 ccm pa vozio ti virago ili dragstar ili aqilu ili jinluna , brzo će prerast bilo kojeg.Ja za sada imam samo jin luna , a namjeravam uzeti nešto od 1000 ccm i ivše...i to novog.Jin luna ne bih prodao ni za šta na svijetu,to mi je magare za sve , vjerovali ili ne za dvije godine ću ga isplatiti samo na gorivu u razliki između njega i automobila,majstor mi ne treba održavam ga sam ( mada se nikad nije ni kvario ), do sad me nije koštao ni opuška.


[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 06:55

rocky 61 je napisao/la:
Free Spirit je napisao/la:
zašto mora biti nov????
brzo ćeš prerasti 250 ccm i šta onda ??

A tvom dragstaru je opala cijena samo za 0,033%,ma daj nemoj me ....Bilo koji motor izvezi iz salona ti pušiš 30% a da nisi ni pločice stavio.
Druga stvar nitko od nas nije istog imovnog stanja,momak najbolje zna što može sebi priuštiti,zato ne možemo nikog gledati kroz svoju prizmu.
Slažem se da ako kupuje kineza da ga kupi polovnog,takvih se može naći podosta u veoma dobrom stanju,još ako zna da prčka oko motora ,to je dobitna kombinacija,ti motori su veoma prosti i lagani za opravke.
I treće 250 ccm je 250 ccm pa vozio ti virago ili dragstar ili aqilu ili jinluna , brzo će prerast bilo kojeg.Ja za sada imam samo jin luna , a namjeravam uzeti nešto od 1000 ccm i ivše...i to novog.Jin luna ne bih prodao ni za šta na svijetu,to mi je magare za sve , vjerovali ili ne za dvije godine ću ga isplatiti samo na gorivu u razliki između njega i automobila,majstor mi ne treba održavam ga sam ( mada se nikad nije ni kvario ), do sad me nije koštao ni opuška.


malo te ne razumijem zašto trpaš moj motor,a čovjek priča o 250 ccm???
i nije mi jasno šta si ti rekao,a da ja nisam
ajde molim te pročitaj moj post još jednom!!!
drž se teme
pljuga
[Vrh] Go down
Laci-luc
man
man
Laci-luc


Broj postova : 112
Godina imam : 46
Prebivalište : Bistra
Vozim : ternutno sanjam
Na forumu od : 22.01.2009

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 14:17

[quote="baso"]
swileni je napisao/la:
kupujes li novi ili rabljeni..?koje si visine..?
-kupujem novi a visina je 1,86[

Pa ti nisu uopče mali
moje mišljenje da sa tvojom visinom češ patit sa bilo kojom 250-ticom
ja sam dosta niži i kewaj mi je bio premali dimenzijama, Jinlun je po tom pitanju puno bolji
pripazi jer si podosta visok a negdje treba smjestit i noge
[Vrh] Go down
http://www.simek.hr
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 16:40

[quote="Laci-luc"]
baso je napisao/la:
swileni je napisao/la:
kupujes li novi ili rabljeni..?koje si visine..?
-kupujem novi a visina je 1,86[

Pa ti nisu uopče mali
moje mišljenje da sa tvojom visinom češ patit sa bilo kojom 250-ticom
ja sam dosta niži i kewaj mi je bio premali dimenzijama, Jinlun je po tom pitanju puno bolji
pripazi jer si podosta visok a negdje treba smjestit i noge

iagree

Odustani od supershadowa jer na njemu češ izgledat kao na igrački, ja sam visok kao ti i kruzer mi je mal ...čim se dođe do para mijenjam guvernal i produžujem komande i oslonce za noge....ugl. moj savjet ti je keeway cruiser 250...idealan za početnike jer je dosta velik i težak i s njega možeš na bilo koji ozbiljniji chopper- cruiser a košta mislim sad 20 t kn a bio je 23... sretno!
[Vrh] Go down
baso
cro chopper forum
cro chopper forum
baso


Broj postova : 9
Godina imam : 42
Prebivalište : dubeovnik
Vozim : stalker za sad
Na forumu od : 23.02.2011

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 18:58

a joj nije dosta sto mi je u dubrovniku nikakav izbor motora jos sad i nato moram gledat ovo postaje mala ..bada
OK IMAM 1.86 KOJI MI MOTOR DO 250 CCM PREPORUCUJETE
cruiser je 1 imali drugih
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 19:05

https://cro-chopper.forumcroatian.com/t10317-jinlun-prvih-20-000-km

mislim da je u toj klasi najkomotniji ,vozio ga moj brajo 195 i 150 kg
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 19:08

baso je napisao/la:
a joj nije dosta sto mi je u dubrovniku nikakav izbor motora jos sad i nato moram gledat ovo postaje mala ..bada
OK IMAM 1.86 KOJI MI MOTOR DO 250 CCM PREPORUCUJETE
cruiser je 1 imali drugih


.......ima, ali ne novi...........dragstar 250 i biker2 i neći ti biti mali.
Nije ni meni bio a visok sam 186/85 i nije pretjerano mali i nije mi smetalo ama baš ništa.
Ali zato košta Twisted Evil
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

trebam savjet Empty
PostajNaslov: Re: trebam savjet   trebam savjet Icon_minitimened 27 vel 2011, 20:17

Ja sa 190cm na keeway cruiseru dok je još bio u mene
PS.. podignut volan.....