Početna stranicaPretraľnikGdje kupiti kvalitetne bisage? 610RegistracijaLogin

 

 Gdje kupiti kvalitetne bisage?

Go down 
+12
Karlo
Matovilka
lukylipik
medo
Rocker
One Night Stand
Zmija
mbani83
magna
dragger
swileni
clansman
16 posters
Autor/icaPoruka
clansman
man
man
clansman


Broj postova : 33
Godina imam : 43
Prebivalište : Okolica Vrbovca
Vozim : VN900 Custom
Na forumu od : 17.01.2011

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimeuto 25 sij 2011, 13:54

Pozdrav svima,
ovo je moj prvi 'pravi' post na forumu pa ne zamjerite ako je na krivom mjestu.

Naime draga i ja dosta putujemo pa nam trebaju velike i dobre bisage, nazalost u moto market ducanu u pozegi su mi prodali male, skupe i lose bisage i sad mi trebaju nove.

Proslo ljeto sam malo gledao na susretu radove od Renzo-Glavak kompanije i bisage su genijalne, no recesijsko je vrijeme pa treba gledati na svaku kunu stoga me zanima sto preporucate, mislim bar da pogledam i informiram se na jos kojem mjestu prije nego odem kod renze...mozda postoji neki konkurent...
hvala

premjestio i razdvojio; dragger
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: kGdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimeuto 25 sij 2011, 19:54

clansman je napisao/la:
Pozdrav svima,
ovo je moj prvi 'pravi' post na forumu pa ne zamjerite ako je na krivom mjestu.

Naime draga i ja dosta putujemo pa nam trebaju velike i dobre bisage, nazalost u moto market ducanu u pozegi su mi prodali male, skupe i lose bisage i sad mi trebaju nove.

Proslo ljeto sam malo gledao na susretu radove od Renzo-Glavak kompanije i bisage su genijalne, no recesijsko je vrijeme pa treba gledati na svaku kunu stoga me zanima sto preporucate, mislim bar da pogledam i informiram se na jos kojem mjestu prije nego odem kod renze...mozda postoji neki konkurent...
hvala


http://www.moto-oprema-amd.hr/held/bisage/bisage

http://www.bikermotoshop.com/index.php?cPath=27_99
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimeuto 25 sij 2011, 21:14

clansman je napisao/la:
Pozdrav svima,
ovo je moj prvi 'pravi' post na forumu pa ne zamjerite ako je na krivom mjestu.

Naime draga i ja dosta putujemo pa nam trebaju velike i dobre bisage, nazalost u moto market ducanu u pozegi su mi prodali male, skupe i lose bisage i sad mi trebaju nove.

Proslo ljeto sam malo gledao na susretu radove od Renzo-Glavak kompanije i bisage su genijalne, no recesijsko je vrijeme pa treba gledati na svaku kunu stoga me zanima sto preporucate, mislim bar da pogledam i informiram se na jos kojem mjestu prije nego odem kod renze...mozda postoji neki konkurent...
hvala

....evo riješeno

Šta se tiće bisaga, ima ih stvarno u izobilju, ali tu triba razmisliti dobro. Jednom si se veće zeznuo, i imaš popravni. Ja bih ti predložio originalne za vnčeka i miran si 20tak godina. Ako uzmeš opet poluproizvod, za nekoliko godina ti slijedi kupovina trećeh i tek ćeš tad shvatiti da si pogrišija dva puta i nećeš dozvoliti sebe da to napraviš i treći put. No, za kvalitetne, morat ćeš malo dublje u đep, mislim oko 500€, pa i nije puno za takvu kvalitetu i proizvod. Da te utješim, jasam svoje platio 1100€ + 130 nosač (u SLO) kod nas su bile 12tkn.
Dobro razmisli.

Ako si za jeftiniju varijantu, ima dobar model od HELD-a, potraži malo a mislim da ih drži amd (swileni stavio link) a mislim da su i na karlovom motoru. Na magninom su 100% pa možeš viditi, ali su isto oko 2500kn ukoliko me pamet ne vara, a i ono će ti reći cijenu.

Za glavaka mogu reći sve najbolje, kvalitetna koža ali neznam cijenu i najbitniju stvar; dali su pojačane iznutra radi kasnije deformacije, ako nisu, nije dobro......
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimeuto 25 sij 2011, 21:19

je ja imam held i to po meni njihov najkvalitetniji model (cca 2300 kuna) ali moram priznati da su VN originali ipak kvalitetnije (ali i skuplje) . također isto tako kvalitetne su i hepco i becker iz louisa koje koštaju oko 550 eura a ima ih zanotti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimeuto 25 sij 2011, 22:09

issssssse MIKI sa kojim vi ciframa baratate?? Moje su izašle u louisu tekstilne 50 eura i nosač napravio za 20 kuna.. 80 litara zapremina..imaju presvlake ..kad se ishabaju ..bacam pa uzimam druge.. dobar
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimeuto 25 sij 2011, 23:07

Najbolje prošvrljaj po forumu pogotovo one postove gdje su VNovi pa priupitaj kolege kako di i šta uzet ...
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimesri 26 sij 2011, 08:41

imaš i ručne radove, sve se može dogovoriti; ali nije baš jeftino:

http://www.glavak-renzzo.com/
ili
http://www.lion-holsters.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=21&Itemid=23
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimesri 26 sij 2011, 11:15

Hepco & Becker
Imam ih i savršene su! Na ključ, skidaju se, ne puštaju ni kap vode ( ni nakon nekoliko sati vožnje po najvećim pljuskovima), održavanje nepotrebno! Ujedno (provjereno) služe kao najbolji crashbar, nakon pada na njima je bila vidljiva crtica- doslovno crtica, a spasile su mi ko zna koliko štete na motoru, nisu se ni deformirale ni niš! Tvrde su, al ne potpuno, tj. drže formu, al ih možeš stisnuti rukama!
Cijena 3500kn+ nosač 1800! Al stvarno vrijede! dobar
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, BMW R1200RT
Na forumu od : 10.11.2007

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimesri 26 sij 2011, 11:29

Ja imam Hepco & Becker Liberty Big (2x 28 l) i jos jedan nazad od iste firme... kvalitetni, zakljucavaju se i skupi :-( (547 Eur) ja sam kupio polovne na eBayu za 250 Eur....




Gdje kupiti kvalitetne bisage? 46281086619558163100664

[Vrh] Go down
http://ulmo.eu
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimesri 26 sij 2011, 13:05

ja imam kofere ,ali kad budem uzimao bisage u obzir dolaze samo ove koje ima one night stand,kao da imaš kofere
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimesri 26 sij 2011, 15:59

... bisage kupljene kod kikija (HD Biker) čekaju na ugradnju...

... zašto platiti više :motoshop:
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Matovilka
girl
girl
Matovilka


Broj postova : 188
Godina imam : 45
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800 (2006.)
Na forumu od : 09.10.2010

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 03 vel 2011, 19:26

moje bisage se upravo rade kod renzza roker i nadam se da će biti gotove tokom drugog mjeseca

ugl kad sam sve uzela u obzir nije skupo
mislim da ima bisaga i za 50 eura ali ja kupila motor s takvima pa se raspale odmah Razz nemam sreće

ugl meni se ne čini skupo... bisage (2x40litara) jednostavne i malim ukrasom malo manje od 300 eura i ok morat ću napraviti nove nosače ali to opet nije tako skupo...

10godina garancije... ručni rad... i baš za moj motor dancingbanana

još se javim kad ih podignem dobar
[Vrh] Go down
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 03 vel 2011, 19:51

Matovilka je napisao/la:
moje bisage se upravo rade kod renzza roker i nadam se da će biti gotove tokom drugog mjeseca

ugl kad sam sve uzela u obzir nije skupo
mislim da ima bisaga i za 50 eura ali ja kupila motor s takvima pa se raspale odmah Razz nemam sreće

ugl meni se ne čini skupo... bisage (2x40litara) jednostavne i malim ukrasom malo manje od 300 eura i ok morat ću napraviti nove nosače ali to opet nije tako skupo...

10godina garancije... ručni rad... i baš za moj motor dancingbanana

još se javim kad ih podignem dobar

Jesi sigurna da su po 40 litara ?
[Vrh] Go down
Matovilka
girl
girl
Matovilka


Broj postova : 188
Godina imam : 45
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki VN 800 (2006.)
Na forumu od : 09.10.2010

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 03 vel 2011, 20:46

Embarassed širim dezinformacije po forumu ouuu jeaaa

2x25 litara (cca)

ovaj put valjda točno lol!
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimepet 04 vel 2011, 12:18

poslusaj Draggera dobar
[Vrh] Go down
boban
cro chopper forum
cro chopper forum
boban


Broj postova : 4
Godina imam : 54
Prebivalište : beograd
Vozim : honda pan european 1100 abs/tsc
Na forumu od : 17.03.2011

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 14:23

Pogledajte nase proizvode na http://WWW.NIXONS.TK
Pozz,sretna voznja
[Vrh] Go down
http://www.nixons.tk
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 14:24

boban je napisao/la:
Pogledajte nase proizvode na http://WWW.NIXONS.TK
Pozz,sretna voznja

knjiga članova
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 14:28

btw;

stranica ti ne sljaka ili..? Shocked

ja ne mogu nis vidjet osim reklame
[Vrh] Go down
boban
cro chopper forum
cro chopper forum
boban


Broj postova : 4
Godina imam : 54
Prebivalište : beograd
Vozim : honda pan european 1100 abs/tsc
Na forumu od : 17.03.2011

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 15:16

Sorry,nisam se snasao u pocetku na forumu ,ispravit cu gresku.A sto se tice stranice ne sjlaka iz mozile, na google pa gore na http://WWW.NIXONS.TK
Pozz i sretna voznja
[Vrh] Go down
http://www.nixons.tk
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 15:52

oprosti,al ja i dalje ne mogu nis vidjet...to je flash web site ili..?mislim da ti nitko tu ne moze vidjet proizvode,bar ja ne mogu

i daj,otvori novu temu u knjizi clanova i predstavi se malo
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 15:55

swileni je napisao/la:
oprosti,al ja i dalje ne mogu nis vidjet...to je flash web site ili..?mislim da ti nitko tu ne moze vidjet proizvode,bar ja ne mogu

i daj,otvori novu temu u knjizi clanova i predstavi se malo

...ja mogu otvorit stranicu, radovi su prva liga al nigdi nepišu cjene proizvoda...
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
boban
cro chopper forum
cro chopper forum
boban


Broj postova : 4
Godina imam : 54
Prebivalište : beograd
Vozim : honda pan european 1100 abs/tsc
Na forumu od : 17.03.2011

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 16:39

*ebi ga u to vreme moralo se registrovati kao udruzenje gradjana.A onaj na salteru za prijem stajase sa palicom i sve sto nije nacionalno Evil or Very Mad Tako bese, ali su ljudi u klubu svi preko 45 i odlicni,imamo clanove i po BIH,ITALIJI,.. a nisu poreklom nasi.Jedini uslov je da si apolitican i dobronameran i +45 leta
Pozz

Pravila nalažu Predstavljanje u knjizi članova kao i na pristojnost izražavanja.
Hvala, dragger
[Vrh] Go down
http://www.nixons.tk
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitimečet 24 oľu 2011, 19:28

Sretao sam Arhangele . dobri momci.
Proizvodi su prva liga ali bi bilo dobro ako bi se mogla postavit i cijena ,i dobro došao na forum.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti kvalitetne bisage? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti kvalitetne bisage?   Gdje kupiti kvalitetne bisage? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti kvalitetne bisage?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti motor
» gdje kupiti sic sa federima?
» gdje kupiti lezajeve???
» kromirani dodaci-gdje kupiti?(rucke,nogostupi i ostalo)
» gdje kupiti nove hyosung/regalraptor ??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: