Početna stranicaPretraľnikgdje kupiti sic sa federima? 610RegistracijaLogin

 

 gdje kupiti sic sa federima?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimesub kol 13 2011, 14:15

znaci ako neko zna samo da prijavi

gdje kupiti sic sa federima,ona fora kao na bobberima

[img]gdje kupiti sic sa federima? Bobbermark[/img]
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimesub kol 13 2011, 17:11

upravo jedan radim a umjesto federa koristit ću amortizere od bicikla. roker
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimened kol 14 2011, 09:58

maxart je napisao/la:
upravo jedan radim a umjesto federa koristit ću amortizere od bicikla. roker

po tebi posto si u tom điru koliko bi izasao jedan sic,oblozen,urađen sa federima,znaci sve gotovo samo da se namontira?
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimened kol 14 2011, 10:17

postoje varijacije od 500- 1000 kn ,dali je samo sjediste, dali se vare nosaći ili šarafi na postojeće rupe na okviru
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimened kol 14 2011, 10:51

Svi vec znamo da su ukusi varjabilni, no da kazem svoj komentar baziran na iskustvu, odnosno probao sam/vozio sam H-D Cross Bones sa sjedistem sa oprugama i nista mi se nije svidjelo, truckav je i "ljuljav" maksimalno, odnosno na test voznji Cober je prvi probao i rekao da je sic bez veze, a ja sam mu odgovorio da se*e i da pojma nema, no kada sam i ja probao, shvatio sam da je Cober bio u pravu. Zato - oprez i ako mozes prvo testiraj/probaj nekako.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimened kol 14 2011, 11:37

emirharley je napisao/la:
Svi vec znamo da su ukusi varjabilni, no da kazem svoj komentar baziran na iskustvu, odnosno probao sam/vozio sam H-D Cross Bones sa sjedistem sa oprugama i nista mi se nije svidjelo, truckav je i "ljuljav" maksimalno, odnosno na test voznji Cober je prvi probao i rekao da je sic bez veze, a ja sam mu odgovorio da se*e i da pojma nema, no kada sam i ja probao, shvatio sam da je Cober bio u pravu. Zato - oprez i ako mozes prvo testiraj/probaj nekako.
u pravu si ako motor sa ovjesom stavimo oruge koje rade to je poput nemirnog mora gubi se osjećaj sigurnosti, no zato se svakom pojedinom modelu drugaćije pristua kod svake prerade bilo ćega na motoru .Zato postoje razlike od prerade do prerade i dorade koja bitno ne utjeće na vožnju
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimened kol 14 2011, 17:49

maxart je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Svi vec znamo da su ukusi varjabilni, no da kazem svoj komentar baziran na iskustvu, odnosno probao sam/vozio sam H-D Cross Bones sa sjedistem sa oprugama i nista mi se nije svidjelo, truckav je i "ljuljav" maksimalno, odnosno na test voznji Cober je prvi probao i rekao da je sic bez veze, a ja sam mu odgovorio da se*e i da pojma nema, no kada sam i ja probao, shvatio sam da je Cober bio u pravu. Zato - oprez i ako mozes prvo testiraj/probaj nekako.
u pravu si ako motor sa ovjesom stavimo oruge koje rade to je poput nemirnog mora gubi se osjećaj sigurnosti, no zato se svakom pojedinom modelu drugaćije pristua kod svake prerade bilo ćega na motoru .Zato postoje razlike od prerade do prerade i dorade koja bitno ne utjeće na vožnju

sada si mi dao pravi odgovor,a Emir prenio iskustvo koje sam i pretpostavljao!

sjedalo nije zanimalo mene,vec imam jarana koji bi pravio bobbera pa sam mu rekao istraziti to sjediste preko ekipe ovdje!

hvala vam obojici
[Vrh] Go down
Bosqeto
cro chopper forum
cro chopper forum
Bosqeto


Broj postova : 3849
Godina imam : 40
Prebivalište : Ljubuski
Vozim : Yamaha MT-01 i Suzuki B-King
Na forumu od : 16.11.2010

gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitimened kol 14 2011, 17:50

iako moram dodati sic mi je vizuelno dobar fazon,ali vjerujem da je u voznji precucav Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje kupiti sic sa federima? Empty
PostajNaslov: Re: gdje kupiti sic sa federima?   gdje kupiti sic sa federima? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
gdje kupiti sic sa federima?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti motor
» Gdje kupiti tank cover
» Gdje kupiti kvalitetne bisage?
» gdje kupiti nove hyosung/regalraptor ??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: