Početna stranicaPretraľnikNeuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca

Go down 
+11
Felix
webrider
Safet(y)
medo
rocky 61
nyll
lavica
Picasoo MZ
klesoo
Suhi
lukylipik
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Kuma
girl
girl
Kuma


Broj postova : 484
Godina imam : 56
Prebivalište : Lozan (udomljena kod maxarta)
Vozim : Siemens 1400w (kawac 750)
Na forumu od : 12.11.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Icon_minitimepet 02 ruj 2011, 19:39

Jaaao MZ je moj prvi motor! MZ 250TS,na njoj se učila voziti,padati i ići u rikverc!!! roker roker roker

Greška na lancu (prijenosu valjda) i kod paljenja nisam nikad znala kud će krenuti,naprijed ili nazad... nemoj me nemoj me

pa ti budi frajer i startaj... glup glup

imala sam nepunih sedamnaest ,dala za nju Tomosa + 100 DM

Ajme Luky što me vrati u mladost... dobar
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Miho
man
man
Miho


Broj postova : 11
Godina imam : 66
Prebivalište : Beograd
Vozim : Triumph Tunderbird
Na forumu od : 12.03.2018

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Icon_minitimečet 15 oľu 2018, 20:15

Sticajem vrlo cudnih okolnosti 6 meseca 2017 postadoh vlasnik jednog orginalnog produkta  realnog socijalizma iz 60 tih godina proslog veka. Pozvao me jedan prijatelj sa juga (nije sa LADU) Srbije, kaze : ima jedan MZ iz 60 tih u garazi kod komsije, da li me zanima? Pitam , da li je ispravan, ima li papire itd. Kaze : nije vozen pola veka a paire (ima i nema). MZ je imao samo jednog vlasnika  kupljen NOV, 11000 km ali papiri "ko zna gde",,,,, itd.... posalje mi par fotki ..... i ja se ko mlad majmun odmah UPECAM....))) Vlasnik mi da svoje podatke , br.motora i rama...... i ja ga kupim na nevidjeno,,,,,(na fotku).Model je ES175/1 iz 1966. Prebacim ga u BG...... Operm i gle cuda.....uopste nije mnogo propao. Ocistm slavinu, karburator, svecicu..... stavim akumulator 6 volti,,,,,,, i posle 10to minutog kurblanja ........ trt,,,,mrt,,,ninannaan,,,nana ,,,,na . Ove zime zapocnem minimalnu restauraciju,,,,,  repariram amortizere, nove gume, sedite ce mi ovih dana presvuci prijatelj koji to PROFI radi. Ljudi on je toliko ruzan da je to njegov najveci sarm..... Pinup devojke ostaju .....

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 20170744

https://i.servimg.com/u/f62/19/87/64/94/20170748.jpg

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 20170737

https://i.servimg.com/u/f62/19/87/64/94/20170742.jpg

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 20170721
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Icon_minitimepet 16 oľu 2018, 09:11

Imam i jednog doma ispod štengi crvenog TS 250 (80') kaj čeka restauraciju .... mislim da se bu načekal još Smile
NIKAD registriran, orginal uvozni papiri i račun iz 1980., a na satu 2000 km,
Čak bi ga  i prodao za dobru paru Smile

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'


Zadnja promjena: cro.chopper; sub 17 oľu 2018, 19:21; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Icon_minitimesub 17 oľu 2018, 18:12

dobar
Odlicna Twisted Evil
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Uvijek za akciju ...
» radijalni motocikli
» Hot news!! Victory motocikli u Hrvatskoj!!
» Neobicni i meni lijepi motocikli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: Tako je dobro sjetiti se opet....-
Forum(o)Bir: