Početna stranicaPretraľnikUvijek za akciju ... 610RegistracijaLogin

 

 Uvijek za akciju ...

Go down 
+10
huš
nyll
mavo
magna
swileni
klesoo
buba
emirharley
Suhi
Crna
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Crna
man
man
Crna


Broj postova : 68
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Voze me ....
Na forumu od : 21.01.2010

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 12:51

Obzirom da sam bez vozačke ... Shocked
to ne znaci da nisam za akciju ... dancingbanana

samo mi se javite kada je kakva akcija ... ja sam uvijek spremna ... jedino sto me morate đirati iza sebe i nabaviti mi opremu ... daklem imate iza sebe nesto lagano ... ali s opremom cu dobiti koji kilogram vise ... Embarassed

Moja pametna ujna je bacila citavu opremu i svoju i sticecu kada je stric umro .... a oprema je bila vrhunska ... kokos ...

Razz

Kazem ... ako se ista događa .... znate gdje sam domeka ... samo mi se najavite da jurite prema meni ... s opremom naravno ... i ja spremna za 10 minuta .. za pokret ..... cheers cheers

biker2 biker2 king king king geek

UVIJEK ZA AKCIJU .... nemabeda
[Vrh] Go down
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 13:29

Ponekad,
al samo ponekad, Exclamation Exclamation
požalim kaj imam samo jedan sic Sad
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 14:15

Svaka cast lafice! dobar
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 16:36

shta se podrazumjeva pod akciju What a Face
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 16:38

buba je napisao/la:
shta se podrazumjeva pod akciju What a Face

cemu takav strah?????????
Jesi li biker ili sonjo?

lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 17:02

klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
shta se podrazumjeva pod akciju What a Face

cemu takav strah?????????
Jesi li biker ili sonjo?

lol! lol! lol!

glup glup nemoj me nemoj me nemoj me glup
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 17:22

klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
shta se podrazumjeva pod akciju What a Face

cemu takav strah?????????
Jesi li biker ili sonjo?

lol! lol! lol!

Uvijek za akciju ... Df298de5Uvijek za akciju ... Df298de5Uvijek za akciju ... Df298de5
skoro nebi od tebe ni pivu popio, velim skoro
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 22:09

Suhi je napisao/la:
Ponekad,
al samo ponekad, Exclamation Exclamation
požalim kaj imam samo jedan sic Sad

nikad, ali stvarno nikad
ne požalim što imam samo jedan sic
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimesub 23 sij 2010, 22:13

magna je napisao/la:
Suhi je napisao/la:
Ponekad,
al samo ponekad, Exclamation Exclamation
požalim kaj imam samo jedan sic Sad

nikad, ali stvarno nikad
ne požalim što imam samo jedan sic

ja te kuzim.
Ne volim kad imam obvezu cuvati tudje guzice. Onda moram paziti, ne smijem se opijati do besvjesti, nema struganja usima po asfaltu, nema naglog kocenja..... ma kocenja ima, a ono ljeeetoooo...... aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Smile
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 14:09

klesoo je napisao/la:
magna je napisao/la:
Suhi je napisao/la:
Ponekad,
al samo ponekad, Exclamation Exclamation
požalim kaj imam samo jedan sic Sad

nikad, ali stvarno nikad
ne požalim što imam samo jedan sic

ja te kuzim.
Ne volim kad imam obvezu cuvati tudje guzice. Onda moram paziti, ne smijem se opijati do besvjesti, nema struganja usima po asfaltu, nema naglog kocenja..... ma kocenja ima, a ono ljeeetoooo...... aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Smile

Dobar izgovor zlata vrijedi, ali nekad treba biti iskren i priznati istinu, ponajprije sebi.

Uštrojile vas žene! lol!

Za one koji neznaju: uštrojiti = kastrirati ili odsječi jaja.


Zadnja promjena: mavo; ned 24 sij 2010, 15:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 14:27

ne znam mavo, ni sve u tome.. da bih vozio bilo kog nakon par pivica.. ne hvala. ma i trijeznog me bilo strah ovo par puta kad sam "morao".. a i to je bilo 2-3 km po gradu, na ~40km/h..
nemogu si zamislit da nekog furam doma s kakvog susreta, nakon par dana pijančevanja i nespavanja, fakat paranoja
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 14:52

mavo je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
magna je napisao/la:
Suhi je napisao/la:
Ponekad,
al samo ponekad, Exclamation Exclamation
požalim kaj imam samo jedan sic Sad

nikad, ali stvarno nikad
ne požalim što imam samo jedan sic

ja te kuzim.
Ne volim kad imam obvezu cuvati tudje guzice. Onda moram paziti, ne smijem se opijati do besvjesti, nema struganja usima po asfaltu, nema naglog kocenja..... ma kocenja ima, a ono ljeeetoooo...... aaaaaaaaaaaaaa!!!!!!
Smile

Dobar izgovar zlata vrijedi, ali nekad treba biti iskren i priznati istinu, ponajprije sebi.

Uštrojile vas žene! lol!

Za one koji neznaju: uštrojiti = kastrirati ili odsječi jaja.

pazljivim citanjem ces sve procitati!!!!!!!!!!!!!!

btw. u iznimnim slucajevima povezem komada, ali se mora cvrsto drzati, jelda. Kod mene ne pale one fore s drzanjem za paktreger. Tada moze i pjesaciti! lol!

kad se nadjemo na pivi, ispricati cu ti kako je prosla sadasnja moja zena. Obje bedrene kroz traperice itd. itd. 14 god. po operacijama....
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 15:07

pa ne kužim sad - pa fino je rekla da se vozila kao suputnik ili ti ćuvarica bubrega na r motorima - znaći iskustvo postoji i to veliko - a to kaj je vas frka tongue
ma nabavi ti sam kacigu a neko se bu uvijek našel za pofurat te na neku fešticu biker2
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 15:24

Moj komentar je bio čisti lol!

Načelno se slažem s vama iako se ne ustručavam povesti nekog na vožnju bilo kraču, bilo dužu (odnosi se uglavnom na pripadnice ljepšeg spola, nekako mi je toplije za bubrege kad su one iza). Ali tada sam i duplo oprezniji nego kad se vozim sam a ni inače ne vozim brzo ni divlje jer mi to nije gušt. Isto tako pijan ne sjedam na motor.

Jednom prilikom sam čak povezao i kolegu Quirina 2-3 km do kuće kad je njegova viragica zatajila vračajući se sa susreta, a tko ga je vidio uživo zna o kakvom se "pothvatu" radi. lol!

Uglavnom Crna kad god zatreba javi, tu smo mi slobodni, razvedeni, udovci i sl. lol!
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 15:29

Mavo, pa kaj je šedovica to izdržala, tebe i Quirina Shocked
Valjda mislimo na istog Quirina a ne njegovog identičnog, anoreksičnog brata blizanca lol!

Mora da se osovina popigala, garant... Wink Very Happy
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 15:34

calc69 je napisao/la:
Mavo, pa kaj je šedovica to izdržala, tebe i Quirina Shocked
Mora da se osovina popigala, garant... Wink Very Happy

Pa ipak je to Honda, šta je za nju jedno 270 kg žive vage! A i nisam mogao dozvoliti da kolega Quirin kalira marširajuči do kuće, on marljivo skuplja masu da izgleda ko pravi biker a ne ko neki picopevac. lol!
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimened 24 sij 2010, 15:53

Ja bi ga rađe pustil da se on otpelja sam, sa mojim motorom, a ja bi išao pješice... lol!
[Vrh] Go down
Crna
man
man
Crna


Broj postova : 68
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Voze me ....
Na forumu od : 21.01.2010

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimepon 25 sij 2010, 00:02

Spaljenci jedni ... malo bi me vozikali malo ne bi .. dogovorite se sami sa sobom ... ponovila sam nekoliko puta da sam opremu imala vrhunsku ali ju je moja strina bacila tako da nemam ni kaciga a kamoli ista drugo ...
I btw. znam se voziti na svakom motorru ... jer ako skoro 30 godina iskustva voznje na raznim motorima nije dovoljno ... ondak ....
cura
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimepon 25 sij 2010, 00:14

Crna je napisao/la:
Spaljenci jedni ... malo bi me vozikali malo ne bi .. dogovorite se sami sa sobom ... ponovila sam nekoliko puta da sam opremu imala vrhunsku ali ju je moja strina bacila tako da nemam ni kaciga a kamoli ista drugo ...
I btw. znam se voziti na svakom motorru ... jer ako skoro 30 godina iskustva voznje na raznim motorima nije dovoljno ... ondak ....
cura

to, to cura cice krevet itd.

kacigu kupi sama sebi, po svojoj zelji i odgovarajuce velicine. Pa ne mislis stalno trpati tudje znojave kacige po glavi??? Za 100 eurica biraj cak i boju
Wink

Poslije cu pitati onu Zoku gdje je nabavila carape i to ti je dosta za pocetak!
dancingbanana
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Crna
man
man
Crna


Broj postova : 68
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Voze me ....
Na forumu od : 21.01.2010

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimepon 25 sij 2010, 00:20

klesoo je napisao/la:
Crna je napisao/la:
Spaljenci jedni ... malo bi me vozikali malo ne bi .. dogovorite se sami sa sobom ... ponovila sam nekoliko puta da sam opremu imala vrhunsku ali ju je moja strina bacila tako da nemam ni kaciga a kamoli ista drugo ...
I btw. znam se voziti na svakom motorru ... jer ako skoro 30 godina iskustva voznje na raznim motorima nije dovoljno ... ondak ....
cura

to, to cura cice krevet itd.

kacigu kupi sama sebi, po svojoj zelji i odgovarajuce velicine. Pa ne mislis stalno trpati tudje znojave kacige po glavi??? Za 100 eurica biraj cak i boju
Wink

Poslije cu pitati onu Zoku gdje je nabavila carape i to ti je dosta za pocetak!
dancingbanana

Socijalni slucaj pred vratima wc-a .... kako da skupi 100 jurica za kacigu ... znam kako se cijene krecu al kaj mi to znaci ... reci kako da dodjem do para ... No No No No
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimepon 25 sij 2010, 00:23

Crna je napisao/la:


Socijalni slucaj pred vratima wc-a .... kako da skupi 100 jurica za kacigu ... znam kako se cijene krecu al kaj mi to znaci ... reci kako da dodjem do para ... No No No No

cek, cek, jel ti ne radis tatoo???
Ili sam polupao loncic?

Question
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Crna
man
man
Crna


Broj postova : 68
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Voze me ....
Na forumu od : 21.01.2010

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimepon 25 sij 2010, 00:27

moj najbolji frend radi kod mene u stanu ... ne radim ja jos za sada .... ter pocinjem uciti ... za kojih par mjeseci cu i ja tetovirati ... Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
Crna
man
man
Crna


Broj postova : 68
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Voze me ....
Na forumu od : 21.01.2010

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimeuto 26 sij 2010, 16:20

Obzirom da imam doma tattoo studio pa mi je stalno teoretski guzva ... Preko dana nemam bas mogucnosti izaci vanka na kafu ili kakvo druzenje ... Najbolje je vrijeme ako se samnom zelite druziti onda je najbolje vrijeme iza 19h .... preko dana sam jednostavno zauzeta ... i radim ... uhhhh ... ima toga dosta tako da sam ponekad vec i u 20h u banani i Jednostavno zakljucam .... koma koma koma

ALI AKO JE IKAKVA AKCIJA IZA 19, 20H ..... ZOVITE ... cuga palipilu nemabeda nemabeda sator
[Vrh] Go down
biker
man
man
biker


Broj postova : 494
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Centaurus i BMW K1200LT
Na forumu od : 29.01.2008

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimeuto 26 sij 2010, 16:48

huš je napisao/la:
pa ne kužim sad - pa fino je rekla da se vozila kao suputnik ili ti ćuvarica bubrega na r motorima - znaći iskustvo postoji i to veliko - a to kaj je vas frka tongue
ma nabavi ti sam kacigu a neko se bu uvijek našel za pofurat te na neku fešticu biker2

Kak si samo najusil temu Wink cim nekaj treba voziti odma se javis !!! dobar inace te nema nigdje!
Ajde bar znamo da tebe nije frka Cool
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitimeuto 26 sij 2010, 23:55

Crna je napisao/la:
Spaljenci jedni ... malo bi me vozikali malo ne bi .. dogovorite se sami sa sobom ... ponovila sam nekoliko puta da sam opremu imala vrhunsku ali ju je moja strina bacila tako da nemam ni kaciga a kamoli ista drugo ...
I btw. znam se voziti na svakom motorru ... jer ako skoro 30 godina iskustva voznje na raznim motorima nije dovoljno ... ondak ....
cura

scratch ...znači samo prvu godinu bila u krilu ostalo vožnja ... confused ima li itko ''jači'' svaka cast
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uvijek za akciju ... Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uvijek za akciju ...
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» POZIV ZA HUMANITARNU AKCIJU u Slavoniji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: