Početna stranicaPretraľnikUvijek za akciju ... - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Uvijek za akciju ...

Go down 
+10
huš
nyll
mavo
magna
swileni
klesoo
buba
emirharley
Suhi
Crna
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
huš
cro chopper forum
cro chopper forum
huš


Broj postova : 969
Godina imam : 58
Prebivalište : zagreb,dubrava
Vozim : suzuki v strom 1000 dl
Na forumu od : 06.03.2008

Uvijek za akciju ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... - Page 2 Icon_minitimesri 27 sij 2010, 07:12

biker je napisao/la:
huš je napisao/la:
pa ne kužim sad - pa fino je rekla da se vozila kao suputnik ili ti ćuvarica bubrega na r motorima - znaći iskustvo postoji i to veliko - a to kaj je vas frka tongue
ma nabavi ti sam kacigu a neko se bu uvijek našel za pofurat te na neku fešticu biker2

Kak si samo najusil temu Wink cim nekaj treba voziti odma se javis !!! dobar inace te nema nigdje!
Ajde bar znamo da tebe nije frka Cool

ma ko ja - ma daj ....ma od kud ti to ..... pa znaš da s menom se nije preporućljivo vozit lol!
[Vrh] Go down
Free Spirit
cro chopper forum
cro chopper forum
Free Spirit


Broj postova : 1523
Godina imam : 58
Prebivalište : Pleternica
Vozim : yamaha FZ6S
Na forumu od : 20.11.2007

Uvijek za akciju ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... - Page 2 Icon_minitimesri 27 sij 2010, 09:27

huš je napisao/la:


ma ko ja - ma daj ....ma od kud ti to ..... pa znaš da s menom se nije preporućljivo vozit lol!
ni u autu,a kamo na motoru,uvijek se završi u birtiji What a Face
lol! lol!
pljuga
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Uvijek za akciju ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... - Page 2 Icon_minitimesri 27 sij 2010, 10:08

Crna je napisao/la:
Obzirom da imam doma tattoo studio pa mi je stalno teoretski guzva ... Preko dana nemam bas mogucnosti izaci vanka na kafu ili kakvo druzenje ... Najbolje je vrijeme ako se samnom zelite druziti onda je najbolje vrijeme iza 19h .... preko dana sam jednostavno zauzeta ... i radim ... uhhhh ... ima toga dosta tako da sam ponekad vec i u 20h u banani i Jednostavno zakljucam .... koma koma koma

ALI AKO JE IKAKVA AKCIJA IZA 19, 20H ..... ZOVITE ... cuga palipilu nemabeda nemabeda sator

znači ipak nije uvijek spremna za akciju, u biti više nije nego je
[Vrh] Go down
Crna
man
man
Crna


Broj postova : 68
Godina imam : 46
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Voze me ....
Na forumu od : 21.01.2010

Uvijek za akciju ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... - Page 2 Icon_minitimesri 27 sij 2010, 19:27

koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma koma

ne nisam uvijek za akciju .... hajme .... preko dana je najveca akcija ... navece se nista ne dogadja niti se tko nalazi na nekim cuga glup glup svaka cast
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uvijek za akciju ... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uvijek za akciju ...   Uvijek za akciju ... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uvijek za akciju ...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» POZIV ZA HUMANITARNU AKCIJU u Slavoniji

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Jednodnevne vožnjice & druženja, blic rute-
Forum(o)Bir: