Početna stranicaPretraľnikNeuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca 610RegistracijaLogin

 

 Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca

Go down 
+11
Felix
webrider
Safet(y)
medo
rocky 61
nyll
lavica
Picasoo MZ
klesoo
Suhi
lukylipik
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepet 03 pro 2010, 19:47

Malo je poznato da su najpopularniji motociklina Kubi 'emzejci' koji su stari od 20 do 40 godina, proizvedeni još uIstočnoj Njemačkoj.

'Honeckerov harley' svoju reputaciju na Kubi je stekao zahvaljujući svojoj jednostavnoj konstrukciji, robustnosti i pouzdanošću.

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Cuba%20mz_thumb



Tako u drugom po veličini gradu na Kubi, Santiagu de Cuba vozi još 10.000 'emzejaca' od ukupno 15.000 motocikala.

Istočnonjemačka tehnologija iz prošlog stoljeća na egzotičnom karipskom ostrvu pokazala se kao gotovo neuništiva.


Kako rezervnih dijelova za 'emzejca' više nema u prodaji, vrijednizanatlije pokrenuli su novu gospodarsku mikro-granu kućne proizvodnjedijelova za ovaj antiktni motocikl.

'Emzejac' na Kubi također služi kao 'mototaxi' s cijenom desetak puta većom od prijevoza autobusom.

Popularnost 'emzejca' na Kubi je tolika da je među mladima ovaj moto-otldtimer pravi statusni simbol.

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Mz_sidecar_thumb Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Mz_trophy_thumb

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Cubamz3_thumb Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Cubamz2_thumb
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Suhi
cro chopper forum
cro chopper forum
Suhi


Broj postova : 1052
Godina imam : 50
Prebivalište : Zagreb, Dubrava
Vozim : between two bikes
Na forumu od : 04.12.2007

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepet 03 pro 2010, 21:34

dobar jebeno!

Pojma imo!
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepet 03 pro 2010, 21:42

lol! lol! lol!

nemoj me glup nemoj me glup nemoj me glup

ma jel ti to pricas o Kubi???? Znas li kakvi se auti tamo voze? Znas li u kakvim se redovima ceka sladoled???
Daj, majke ti, otkuda si to iskopao, da se malo bolje nasmijem. Mora biti brdo socijalistickih fora

lol!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Gost
Gost




Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 07 pro 2010, 00:46

Kad bi regler riknuo..točno smo znali točku od koje nema povratka...heh

Pa nazad u šupu na infuziju(grunemo na veliki traktorski ispravljač ) pa oper...Rnnnntrt..........rntrt......rnnnnnrrr.....

Ali naj jače je kad ga zafuriš nizbrdo...pa kad u jednom trenutku nestane zvuk....ono ništ par sekundi.. pa opet....

Rnnnntrt..........rntrt......rnnnnnrrr..... Kao da padne u nesvjest...
glup glup

Svejedno..Krmača mi je drag motor..
[Vrh] Go down
Picasoo MZ
man
man
Picasoo MZ


Broj postova : 97
Godina imam : 51
Prebivalište : Serbia
Vozim : MZ TS custom bobber
Na forumu od : 07.04.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 07 pro 2010, 14:59

Ha ha ...

MZ umreti nece...Long live MZ, yeah!! roker roker
[Vrh] Go down
lavica
cro chopper forum
cro chopper forum
lavica


Broj postova : 791
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb-Stenjevec
Vozim : više ništa
Na forumu od : 13.05.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 07 pro 2010, 20:59

Ah nostalgija, dobri stari MZ. Sva sreća kaj motiri ne pričaju, jer bilo bi tu svašta.
Znam jednog koji je išao na avionsku sviječicu.
[Vrh] Go down
Picasoo MZ
man
man
Picasoo MZ


Broj postova : 97
Godina imam : 51
Prebivalište : Serbia
Vozim : MZ TS custom bobber
Na forumu od : 07.04.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimesri 08 pro 2010, 13:30

MZ Cuban forum dobar

http://mzclub.forosactivos.net/forum.htm
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimesri 08 pro 2010, 14:46

Picasoo MZ je napisao/la:
MZ Cuban forum dobar

http://mzclub.forosactivos.net/forum.htm

Eeeee pod ovim logom već nije onaj izvorni MZ koji se radio u istočnoj švabiji od 1922 . godine kao jedna od najstarijih tvornica motocikala . MZ je logični slijed DKW-a . Da vas ne zatrpavam ciframa koji tipovi su proizvedeni ,odnosno koliko je MZ motocikala ukupno proizvedeno .

Pod ovim novim logom tvornica je prebačena u Maleziju ,odnosno u večinsom vlasničtvu jedne maleziske tvrtke 1996. godine .I ako su se u cijelu priču umješali i na daleko poznate Japanske tvrtke za proizvodnju motora , uprava je tvrdila kako im MZ samo stvara gubitke i da je neminovnost da se proizvodnja MZ ugasi . Što je i učinjeno prije dvije do tri godine i službeno . Da objedinim postove i demantiram tvrdnju da se dijelovi za MZ više ne mogu kupiti , ne stoji , jer je komplet tvornica sa svom zalihama kupljenja (ova u istočnoj njemačkoj) od strane dioničara klubova i još nekih interesnih skupina .

Cijeli pogoni iz koperacijskig ugovora postoje diljem Mađarske , pa i sa tog izvora nema bojazni za rezervne dijelove . U Njemačkoj postoji veliki sajam dijelova koji se održava svaki mjesec i da sad tu ne prosipam svoje znanje o MZ koji je moja ljubav , nekad mi bio i osnovna djelatnost obeteljske tvrtke i motor koji je upisan u anale moto industrije .

Da dodam i kod mene se još pronađe pokoji orginalni rezervni dio (naravno novi ) iz vremena ovlaštenog servisa koji sam posjedovao prije rata .
[Vrh] Go down
nyll
cro chopper forum
cro chopper forum
nyll


Broj postova : 1045
Prebivalište : ZG
Vozim : ZS-125-30
Na forumu od : 05.06.2009

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimesri 08 pro 2010, 16:12

Picasoo MZ je napisao/la:
MZ Cuban forum dobar

http://mzclub.forosactivos.net/forum.htm

kako znaš da je kubanski? mali pogled na njihova predstavljanja, i vidim svašta: canare, madrid, gibraltar, venezuela.. al ne santiago il havanu
[Vrh] Go down
Picasoo MZ
man
man
Picasoo MZ


Broj postova : 97
Godina imam : 51
Prebivalište : Serbia
Vozim : MZ TS custom bobber
Na forumu od : 07.04.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimesub 11 pro 2010, 13:46

nyll je napisao/la:
Picasoo MZ je napisao/la:
MZ Cuban forum dobar

http://mzclub.forosactivos.net/forum.htm

kako znaš da je kubanski? mali pogled na njihova predstavljanja, i vidim svašta: canare, madrid, gibraltar, venezuela.. al ne santiago il havanu

...da se ispravim:
"MZ Latino forum" Cool Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimened 12 pro 2010, 20:36

deep je napisao/la:
Picasoo MZ je napisao/la:
MZ Cuban forum dobar

http://mzclub.forosactivos.net/forum.htm

Eeeee pod ovim logom već nije onaj izvorni MZ koji se radio u istočnoj švabiji od 1922 . godine kao jedna od najstarijih tvornica motocikala . MZ je logični slijed DKW-a . Da vas ne zatrpavam ciframa koji tipovi su proizvedeni ,odnosno koliko je MZ motocikala ukupno proizvedeno .

Pod ovim novim logom tvornica je prebačena u Maleziju ,odnosno u večinsom vlasničtvu jedne maleziske tvrtke 1996. godine .I ako su se u cijelu priču umješali i na daleko poznate Japanske tvrtke za proizvodnju motora , uprava je tvrdila kako im MZ samo stvara gubitke i da je neminovnost da se proizvodnja MZ ugasi . Što je i učinjeno prije dvije do tri godine i službeno . Da objedinim postove i demantiram tvrdnju da se dijelovi za MZ više ne mogu kupiti , ne stoji , jer je komplet tvornica sa svom zalihama kupljenja (ova u istočnoj njemačkoj) od strane dioničara klubova i još nekih interesnih skupina .

Cijeli pogoni iz koperacijskig ugovora postoje diljem Mađarske , pa i sa tog izvora nema bojazni za rezervne dijelove . U Njemačkoj postoji veliki sajam dijelova koji se održava svaki mjesec i da sad tu ne prosipam svoje znanje o MZ koji je moja ljubav , nekad mi bio i osnovna djelatnost obeteljske tvrtke i motor koji je upisan u anale moto industrije .

Da dodam i kod mene se još pronađe pokoji orginalni rezervni dio (naravno novi ) iz vremena ovlaštenog servisa koji sam posjedovao prije rata .

U potpunosti točno , znam trgovinu koja može nabaviti kompletan motor bilo kojeg modela MZ-a u dijelovima,ali je istina da su dijelovi i papreno skupi.





[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimened 12 pro 2010, 20:51

prijatelj mi je složio najljepšu emzu koju sam vidio,ima i neke veze po mađarskoj,na mz croatia forumu je nick je Krpa

evo malo slikica http://www.starikotaci.hr/forummz/viewtopic.php?t=941&start=0
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimened 12 pro 2010, 22:29

Ko' nov , e ovako složen još nisam vidio,svaka čast frendu.


btw. tebi medo dobrodosao
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimened 12 pro 2010, 23:32

medo je napisao/la:
prijatelj mi je složio najljepšu emzu koju sam vidio,ima i neke veze po mađarskoj,na mz croatia forumu je nick je Krpa

evo malo slikica http://www.starikotaci.hr/forummz/viewtopic.php?t=941&start=0

je nemam riječi .
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepon 13 pro 2010, 08:48

deep je napisao/la:
je nemam riječi .

... rekao je Deep! affraid lol!


Jee, a sto reci o MZ-ama? Jako puno uspomena nas veze za te motore, isto kao i prema Jawama i Tomosima. I ona vjecita prepucavanja koji su bolji... Bohmann

Ali vrijeme nosi svoje i sada sjedimo na nekim drugim makinama, ne nuzno i boljima, i dalje nastavljamo s raspravama... kinezi ili japanci... ili ipak mozda H-D? ... ma talijani su the best! A jeste vidjeli najnovijeg Triumpha? affraid

U svakom slucaju, bila su to lijepa vremena (i mi smo, gle cuda, bili ponesto mladji) i prosla su. Ponegdje su se jos uvijek zadrzala, ali bojim se da bi se oni vrlo rado mijenjali s nama koji zivimo u ovim novim vremenima i uvjetima. Sto nuzno ne znaci i da su bolja. Ili ipak jesu?... scratch

ups sory moramgibat

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepon 13 pro 2010, 09:09

medo je napisao/la:
prijatelj mi je složio najljepšu emzu koju sam vidio,ima i neke veze po mađarskoj,na mz croatia forumu je nick je Krpa

evo malo slikica http://www.starikotaci.hr/forummz/viewtopic.php?t=941&start=0

Jooj, nekad sam imao isti takav. Ali ovaj je tako lijepo sređen ... uff svaka čast. U srce me dira. svaka cast
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepon 13 pro 2010, 13:27

........... kupio švaba mz-a za 90€ i naravno mož' da zamislite u kakvom stanju bio za te pare, evo u kakvom bio ............


Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42113_ts250a_1_122_572lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42114_ts250a_2_122_570lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42116_ts250a_3_122_199lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42117_ts250a_4_122_397lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42118_ts250a_5_122_49lo





.............. demontaža ..........




Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42257_ts250a_06_122_498lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42259_ts250a_07_122_470lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42260_ts250a_08_122_162lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42261_ts250a_09_122_476lo




........ grundiranje, lakiranje...........



[IMG]http://img270.imagevenue.com/loc419/th_42469_grund01_122_419lo.jp
[URL=http://img267.imagevenue.com/img.php?image=42257_ts250a_06_122_498lo.jpg]Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42257_ts250a_06_122_498lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42259_ts250a_07_122_470lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42260_ts250a_08_122_162lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42261_ts250a_09_122_476lo
g[/IMG][/URL] Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42470_grund02_122_79lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42471_grund03_122_372lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42472_grund04_122_405lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42472_grund05_122_36lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42473_grund06_122_443lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42474_grund07_122_217lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42476_fertig1_122_142lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42478_fertig2_122_450lo







......... skupljanje novih delova, pakovanje mašine, čišćenje auspuha Kerherom , centriranje felni Home made i naravno montaža ........







Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42613_aluteile_122_456lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42617_batterie_122_475lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42622_einkauf_122_229lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42623_kolben_122_38lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42631_motor1_122_397lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42635_motor2_122_360lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42641_motor3_122_26lo







Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42866_motor4_122_238lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42870_motor5_122_590lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42873_rad01_122_528lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42876_rad02_122_114lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42878_rad03_122_667lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42881_reifen_122_541lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42883_teile1_122_54lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42888_zentrierst_122_593lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42890_zentriert_122_1078lo








[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepon 13 pro 2010, 13:34


Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43062_feinstaub_122_597lo [URL=http://img285
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42866_motor4_122_238lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42870_motor5_122_590lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42873_rad01_122_528lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42876_rad02_122_114lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42878_rad03_122_667lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42881_reifen_122_541lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42883_teile1_122_54lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42888_zentrierst_122_593lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_42890_zentriert_122_1078lo

.imagevenue.com/img.php?image=43065_montage2_122_216lo.jpg]Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43065_montage2_122_216lo[/URL] Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43068_montage3_122_121lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43071_montage4_122_1084lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43074_montage1_122_399lo

......... spakovan, urađen tehnički i dobio tablicu , ćera zadovoljna , sad pravac Grčka ali to je neka druga priča, interesantna koju sam preveo, skoro celu, pa ako postoji interesovanje .......



Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43246_finale01_122_252lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43248_fertig1_122_375lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43253_finale02_122_185lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43257_finale07_122_257lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43262_finale09_122_355lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43267_finale10_122_94lo
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43272_finale11_122_533lo Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Th_43274_fertig2_122_88lo




[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepon 13 pro 2010, 19:54

Ljudi prekinite više, natjerat će te me da kupim MZ-u,a još jedna ludost u garaži i meni je van iz doma. bolestan2
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimepon 13 pro 2010, 23:16

@ Felix nije loše ali ovi tu 'rvati znaju da je Zaprešić zakon(samo neće priznat) lol! tu je sve i El Toro i cross bones i kerum i walkyra i MZ i jinlun(sve u jednoj birtiji) i nema dalje lol! tako da ovaj tvoj nije loš ali Krpin MZ je zakon ,i još bi tvoj proš'o zbog princeze ,ali ove okupatorske tablice ,ccc lol!
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Gost
Gost




Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 14 pro 2010, 03:24

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Mzservis

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Mznajnovija

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca 62752644

Tako je nekako izgledalo moje dugogodišnje druženje sa tom legendom zvanom MZ
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 14 pro 2010, 08:03

@ Medo, nije ludi Švaba ništa posebno, zašto ga ja pomenuo i šta je interesantno, evo, nakon sređivanja ovog i onog njegovaog drugog zaprašivača komaraca sa prikolicom se uputio taj isti '' ludi Švaba '' na put od 6000 km-a sa tim MZ-ovima do Grčke i nazad, naravno sa njegovom familijom uključujući i princezu kao suvozača roker , skoro 6000 km-a, skoro, jer je jedan deo preš'o trajektom, iz tog razloga se on meni učinio interesantnim.

........... imao Boban Motomehanika jako interesantne primerke MZ-a čak vozio i trke i ..............

........... što se tiče Švabe, pogledaj njegovo putešestvo, oba primerka MZ-a sam radio, sređivao, spremao za put ......

http://forum.coper-srbija.com/index.php?topic=32321.0
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 14 pro 2010, 08:46

sad pročitao svaka cast svaka cast ,al najjači je bumbarov sprovod dobar3
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimeuto 14 pro 2010, 09:51

......... nisam stig'o još sve da prevedem i prilagodim, ima još, šta kažeš za gumu, guma mu pomerila pamet Very Happy
[Vrh] Go down
Zlac
cro chopper forum
cro chopper forum
Zlac


Broj postova : 3127
Godina imam : 44
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : Suzuki M 1800 R
Na forumu od : 08.11.2010

Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitimečet 30 lip 2011, 14:24

Zbilja sta ljudi rade od mz-a svaka im dala dobar
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Empty
PostajNaslov: Re: Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca   Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neuništivi MZ motocikli još uvijek statusni simbol Kubanaca
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Uvijek za akciju ...
» radijalni motocikli
» Hot news!! Victory motocikli u Hrvatskoj!!
» Neobicni i meni lijepi motocikli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Foto - Chopper :: Tako je dobro sjetiti se opet....-
Forum(o)Bir: