Početna stranicaPretraľnikskidanje - skidanje naljepnica - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 skidanje naljepnica

Go down 
+18
Karlo
poč85
nenad barinić
chinaski
Genesis051
Simba my way
stain
One Night Stand
magna
tata
custom rider
lukylipik
shadow
calc69
Remba
Vladek
cro.chopper
Beatnik
22 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 11:01

nenad barinić je napisao/la:
eh, na to nisam gledao....nadam se da na ovom svijetu ne postoji samo jedna naljepnica i jedan ccf-ovac koji je želi skinuti Bohmann Bohmann Bohmann Very Happy .... taman sam ja gledao one svoje na rezervaru, ali neću još ništa dok ne krenem sa airbrushom

Poslušaj mene : okani se airbrusha ......na svom motoru . Twisted Evil
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 11:02

Karlo je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
eh, na to nisam gledao....nadam se da na ovom svijetu ne postoji samo jedna naljepnica i jedan ccf-ovac koji je želi skinuti Bohmann Bohmann Bohmann Very Happy .... taman sam ja gledao one svoje na rezervaru, ali neću još ništa dok ne krenem sa airbrushom

Poslušaj mene : okani se airbrusha ......na svom motoru . Twisted Evil

dobar3 dobar3 dobar3
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 11:56

........ kod motorcikla nikako ne experimentasiti s' nitrom, dobar deo motora je rađen Termoplastičnim Acrylom koji je slabiji od nitra, možda nekad bio farban opet isto, mora se još paziti da nalepnica nije kojim slučajem prelakirana, to može da bude veliki problem, lepak koji zna da ostane skida se najbolje BENZINOM, može i apotekarski benzin koji je dosta čistiji, može i uljani Razređivač ili Antisilikonski čistač al' to već mora da se kupi, benzin svi imaju u rezervoaru .......
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 11:58

ima i posebna četka za skidanje naljepnica koja se može montirati na bušilicu

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 11:59

cro.chopper je napisao/la:
ima i posebna četka za skidanje naljepnica koja se može montirati na bušilicu
Hehehheheeh, dobra je ona sa čeličnim nitima, onda bude posla za airbrush Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 12:25

nenad barinić je napisao/la:
cro.chopper je napisao/la:
ima i posebna četka za skidanje naljepnica koja se može montirati na bušilicu
Hehehheheeh, dobra je ona sa čeličnim nitima, onda bude posla za airbrush Very Happy Very Happy Very Happy
pa baš tako nekako i izgleda ,samo ima mekane plastične niti

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 15:26

ko je opet digao na noge staru temu evo od kad je samo informaciju Very Happy "čet tra 24, 2008 12:18 pm"
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 15:30

...sigurno ja, od kako imam dva sata vremena dnevno, čuda činim roker
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 15:47

.... ima alat, proizvode 3M i SIA, nažalost nije jeftino tako da se koristi samo za profi upotrebu ...... ja je zovem ''gumica za brisanje'' .......

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 5EB8FA05-25EE-C142-A548-3AC137C0E0ED_thumb

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 2D6DC4A5-B06F-0F45-920B-0252983E7F30_thumb
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 16:17

Koliko vidim, ovo skida naljepnice koje su zalivene u lak zajedno sa ostatkom blatobrana.....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Rocker-C
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker-C


Broj postova : 1424
Godina imam : 47
Prebivalište : Čakovec-Nin
Vozim : H-D Softail Rocker-C ;H-D Sportster 1200.
Na forumu od : 30.11.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 17:32

Zagrijati sa fenom i lagano sastrugati. Ja san nedavno tako uklonija staru naljepnicu od tehničkog.
Wink
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 17:39

nenad barinić je napisao/la:
Koliko vidim, ovo skida naljepnice koje su zalivene u lak zajedno sa ostatkom blatobrana.....

.........ej, nije tako, čini se na slici, luda je stvar, naročito kod starih nalepnica ili Acrylne duplolepljive trake, skida ubija, kod blatobrana je urađena fabrički plava boja kao kao osnovna, kasnije je ofarbano u crno po sredini, e sad su ivicu sakrili jako tankom folijom, nešto kao imitacija pin stripinga .......
........ treb'o bi svako ko često ima muku u radioni ovako nešto da ima ........
[Vrh] Go down
maxart
cro chopper forum
cro chopper forum
maxart


Broj postova : 3064
Godina imam : 64
Prebivalište : Calgary
Vozim : H-D VRSCDX
Na forumu od : 03.10.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 19:27

Felix je napisao/la:
nenad barinić je napisao/la:
Koliko vidim, ovo skida naljepnice koje su zalivene u lak zajedno sa ostatkom blatobrana.....

.........ej, nije tako, čini se na slici, luda je stvar, naročito kod starih nalepnica ili Acrylne duplolepljive trake, skida ubija, kod blatobrana je urađena fabrički plava boja kao kao osnovna, kasnije je ofarbano u crno po sredini, e sad su ivicu sakrili jako tankom folijom, nešto kao imitacija pin stripinga .......
........ treb'o bi svako ko često ima muku u radioni ovako nešto da ima ........
Twisted Evil Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://www.airbrush-maxart.com
Gost
Gost




skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimepet 25 stu 2011, 20:40

Felix je napisao/la:
.... ima alat, proizvode 3M i SIA, nažalost nije jeftino tako da se koristi samo za profi upotrebu ...... ja je zovem ''gumica za brisanje'' .......

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 5EB8FA05-25EE-C142-A548-3AC137C0E0ED_thumb

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 2D6DC4A5-B06F-0F45-920B-0252983E7F30_thumb

Bolje da ovo nisi pokazao .

Skroz sam se naježio Crying or Very sad

Što to radi majstor tom predivnom i kultnom blatobranu ?

Ovo je svetogrđe skidati orginalnu naljepnicu . No
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimesub 26 stu 2011, 02:55

Felix je napisao/la:
.... ima alat, proizvode 3M i SIA, nažalost nije jeftino tako da se koristi samo za profi upotrebu ...... ja je zovem ''gumica za brisanje'' .......

Koliko je eurića taj veseli dodatak za skidanje naljepnica???Ja sam imao veselja sa 2 boje i trakom kao linijom razgraničenja, a zatim sve zajedno olakirano.... Naljepnicu sam iskinuo van fizički, a rupe zakitao, sve u filer pa boja..... tako je bilo jedino moguće - sve radi sex naljepnice.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimesub 26 stu 2011, 15:58

nenad barinić je napisao/la:
Felix je napisao/la:
.... ima alat, proizvode 3M i SIA, nažalost nije jeftino tako da se koristi samo za profi upotrebu ...... ja je zovem ''gumica za brisanje'' .......

Koliko je eurića taj veseli dodatak za skidanje naljepnica???Ja sam imao veselja sa 2 boje i trakom kao linijom razgraničenja, a zatim sve zajedno olakirano.... Naljepnicu sam iskinuo van fizički, a rupe zakitao, sve u filer pa boja..... tako je bilo jedino moguće - sve radi sex naljepnice.

......... trebao bi da imaš u svakoj malo bolje snabdevenoj radnji koja snabdeva Lakirere pripremnim materijalom, moraš obavezno uzeti i nosač za gumuce, 3M i SIA su se pokazali odlično mada su totalno različiti po izvedbi, 3m je iz listića dok ti je SIA iz komada, za cenu neznam, odavno sam kupio a bogami traju dugo, dugo ........
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimesub 26 stu 2011, 16:01

...... @ deep, nemoj tako pa nisam ga ja posek'o samo farb'o Very Happy ........ imaš ovde šta, kako i zašto ........


https://cro-chopper.forumcroatian.com/t8382-boulevardvolusia
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimesub 26 stu 2011, 16:01

...... @ deep, nemoj tako pa nisam ga ja posek'o samo farb'o Very Happy ........ imaš ovde šta, kako i zašto ........


https://cro-chopper.forumcroatian.com/t8382-boulevardvolusia
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitimečet 08 pro 2011, 23:37

Ja sam svoje skinula tako da sam vlažnom spuvom natopila naljepnice, zatim lagano prstima izgulila, kao kožu kao kad se ljušti, a onda mokrom MAGIČNOM krpom skinula ostatke ljepila. Boja nije stradala, a sve je skinuto.
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Sponsored content





skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
skidanje naljepnica
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Naljepnica
» skidanje naljepnice
» Skidanje airbrusha
» Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka
» Skidanje sjedala na Venoxu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: