Početna stranicaPretraľnikskidanje - skidanje naljepnica 610RegistracijaLogin

 

 skidanje naljepnica

Go down 
+18
Karlo
poč85
nenad barinić
chinaski
Genesis051
Simba my way
stain
One Night Stand
magna
tata
custom rider
lukylipik
shadow
calc69
Remba
Vladek
cro.chopper
Beatnik
22 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 24 tra 2008, 13:18

Zna neko kako je najbolje skidati naljepnice s motora?
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 24 tra 2008, 13:23

nereo85 je napisao/la:
Zna neko kako je najbolje skidati naljepnice s motora?
rukama cheers

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 24 tra 2008, 13:33

Lagano zagriješ fenom i trebala bi ići dole. Ili ostaviš na suncu sat-dva i isto se lagano odljepi. Poslije kod prvog pranja ispoliraš gdje je bila i to jeto.
[Vrh] Go down
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 24 tra 2008, 16:10

malo ih ugrijes, skines rukom, pa poslije prebrises malo nitro azrijedivacem, samo ona mjest gdje je ljepio ostalo!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 tra 2008, 15:32

Remba je napisao/la:
malo ih ugrijes, skines rukom, pa poslije prebrises malo nitro azrijedivacem, samo ona mjest gdje je ljepio ostalo!!

Nipošto nitro razređivačem jer bi mogao i farbu skinit . lagano alkoholom i zaostalo lijepilo ide dole . samo to što prije napraviti jer naljepnice kad dugo stoje ispod njih je boja koju nije sunce izblijedilo i tako se dobije razlika u nijansi boje .
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 tra 2008, 19:45

...pa kaj si to išel uopće ljepiti po motoru... scratch
[Vrh] Go down
shadow
cro chopper forum
cro chopper forum
shadow


Broj postova : 1100
Godina imam : 38
Prebivalište : Livno, Boravište: Zagreb
Vozim : Honda VT1100 shadow
Na forumu od : 15.03.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 tra 2008, 22:00

ja znam za foru (tako sam skidao naljepnice sa starog motora) da uzmeš krpu natopiš je benzinom i tim dobro natopiš naljepnicu i ona se sama odlijepi ni ljepilo ne ostane...ali se motor jedno vrijeme čuje na benzin...ali ako si pravi biker to ti uopće neće smetati... svaka cast ...eto imaš par prijedloga već pa izabereš onaj za koji misliš da je najbolji
pozz
[Vrh] Go down
http://spom-livno.com
Beatnik
cro chopper forum
cro chopper forum
Beatnik


Broj postova : 2135
Godina imam : 39
Prebivalište : Rovinj
Vozim : Dragstar 1100
Na forumu od : 11.04.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 tra 2008, 23:52

calc69 je napisao/la:
...pa kaj si to išel uopće ljepiti po motoru... scratch

Ma nisam nis ljepio nego na rezervaru novog motora je ona glupa naljepnica gdje pise da moras citati upute prije uporabe
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimesub 26 tra 2008, 01:01

Vladek je napisao/la:
Lagano zagriješ fenom i trebala bi ići dole. Ili ostaviš na suncu sat-dva i isto se lagano odljepi. Poslije kod prvog pranja ispoliraš gdje je bila i to jeto.

...poliranje (skidanje) ostatka ljepila ide NIVEA kremom za ruke!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Remba
man
man
Remba


Broj postova : 381
Godina imam : 36
Prebivalište : Osijek
Vozim : sebe
Na forumu od : 22.03.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimesub 26 tra 2008, 03:25

ja sam na svom skuteru velik broj naljepnica skido nitroom pa mu je boja i dalje postojana a 2004 godiste je!!!
[Vrh] Go down
custom rider
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3324
Godina imam : 45
Prebivalište : Pula
Vozim : vozim crni motor
Na forumu od : 18.03.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimened 27 tra 2008, 21:54

ima fen za skidanje naljepnica(ja ga imam),poslje toga je samo odljepiš i pobrišeš sa benzinom i poslje sa čistom krpom i to je to,ćas posla.
[Vrh] Go down
tata
man
man
tata


Broj postova : 458
Godina imam : 65
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : bicikl...nekad
Na forumu od : 24.11.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimened 27 tra 2008, 22:18

nema potrebe za benzinom nego sprej za coc pit ili kako se već piše skida sva sranja u trenu od ljepila naljepnica do bilo kakvih mrlja a možeš i samu naljepnicu natopit tim sprejem da se lakše skine a uz to fino miriše
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimened 27 tra 2008, 22:55

imam i ja naljepnicu od registracije na vilicama, i baš će biti super kad ih namirišem
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 01 svi 2008, 02:08

magna je napisao/la:
imam i ja naljepnicu od registracije na vilicama, i baš će biti super kad ih namirišem
Za ovu od tehničkog sam čuo da ovi u stanici imaju neki stroj kaj skidaju to! Inače, njima je to dužnost skidati, a to kaj ne skinu *ebiga... al kažeš im pa moraju...
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 01 svi 2008, 08:00

Nisam probao, ali dobio sam savjet da se ostatak ljepila lagano skida sa WD-40 i krpicom,
kazem nisam probao jer sam prodao motor jucer.
[Vrh] Go down
Simba my way
man
man
Simba my way


Broj postova : 259
Godina imam : 54
Prebivalište : Bilje
Vozim : Vulkan 900 classic
Na forumu od : 29.12.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 01 svi 2008, 21:46

nereo85 je napisao/la:
Zna neko kako je najbolje skidati naljepnice s motora?

Probaš rukom ako ostane ljepila onda sintetički razređivač(ne oštećuje boju jer je boja na bazi nitra) obrišeš suhom krpom i to je to!
[Vrh] Go down
Genesis051
cro chopper forum
cro chopper forum
Genesis051


Broj postova : 740
Godina imam : 64
Prebivalište : Rijeka
Vozim : H-D Street 750
Na forumu od : 15.12.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 02 svi 2008, 00:50

Svakako nastoj izbjegavati kemikalije... ne znam za niveu, ali WD 40 može, a ja sam skidao polir-pastom (koja je u principu i namijenjena za očistit lak) naravno da skida i neki mikro sloj laka, ali je to neznatno...
Naljepnicu od tehničkog već nekoliko godina lijepim NA samoljepivu (prozirnu) tapetu, pa tako na lak... pa, preko svega, ponovno prozirna samoljepiva tapeta, ali veće površine, da naljepnicu potpuno prekrije, sa bar 1 cm većom dužinom i širinom...

Prvih godina, kako sam se vozio i po kiši... sasvim se raspala-rastopila...
assholes... da nisu mogli napravit plastičnu za motore, koja je izložena atmosferilijama... da ne bi (po)trošili novac, više nego što košta papirnata...
Pa sam na taj način postigao obostrani učinak... lako se skinula stara (i lako očistila podloga), a gornji dio je štitio od vode/vlage...
Samo ne očisititi podlogu (za novu) WD-om, jer na masno ne bi uhvatila nova naljepnica...

P.S. na auto isto lijepim na samoljepivu prozirnu tapetu, pa lakom za kosu na staklo Cool ...lak za kosu drži godinu dana, a očisti se sredstvom za stakla čistit (ako nije benzina pri ruci)...
[Vrh] Go down
tata
man
man
tata


Broj postova : 458
Godina imam : 65
Prebivalište : Slavonski Brod
Vozim : bicikl...nekad
Na forumu od : 24.11.2007

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 02 svi 2008, 22:43

One Night Stand je napisao/la:

Za ovu od tehničkog sam čuo da ovi u stanici imaju neki stroj kaj skidaju to! Inače, njima je to dužnost skidati, a to kaj ne skinu *ebiga... al kažeš im pa moraju...

da znam te likove uzmu nešto oštro i istružu sa stakla (na autu) tek toliko da ju unište a poslije se sam snalazi.
[Vrh] Go down
chinaski
man
man
chinaski


Broj postova : 58
Godina imam : 37
Prebivalište : zagreb-čakovec
Vozim : '06 honda shadow 750
Na forumu od : 13.05.2008

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimesri 14 svi 2008, 15:44

samo nemoj koristit razrjeđivač! ne bih čak ni alkohol preporučio... ja sam skidao njime i oštetio lak prije 2 godine. al sad je fala bogu cijela zvijer mat crna pa nemam s tim problema Cool
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimečet 24 stu 2011, 23:03

Benzin za čišćenje mrlja za uklanjanje ljepila, kao i antisilikonsko sredstvo. Naljepnicu skiuti nakon zagrijavanja.
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 stu 2011, 10:06

sa WD-on i trljaj...najbolje i najlakše...

wd nwčw nagristi lak ni pituru...a aceton i kojekakve benzine kako ča su se nabrojile če zato samo sa WD!!!! znan iz izskustva!!!!
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 stu 2011, 10:08

...a i lijepo miriši....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 stu 2011, 10:11

poč85 je napisao/la:
sa WD-on i trljaj...najbolje i najlakše...

wd nwčw nagristi lak ni pituru...a aceton i kojekakve benzine kako ča su se nabrojile če zato samo sa WD!!!! znan iz izskustva!!!!


...pa i mi kažemo iz iskustva, to i jeste jedna od svrha foruma Very Happy .... natopi se antisilikonskim čistilom i obriše se, a ne trlja.... trljanjem još uvijek možeš izgrecati lak.... u svakom slučaju, ovdje ima dosta prijedloga, pa neka si čovjek izabere koji mu najviše odgovara.....
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Karlo
cro chopper forum
cro chopper forum
Karlo


Broj postova : 4028
Godina imam : 74
Prebivalište : Sibinj
Vozim : BMW R 1200 RT
Na forumu od : 03.06.2010

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 stu 2011, 10:20

nenad barinić je napisao/la:


ovdje ima dosta prijedloga, pa neka si čovjek izabere koji mu najviše odgovara.....

Čestitke za brzinu dobar .......prošle su samo tri po godine od postavljanja teme . Bohmann
[Vrh] Go down
nenad barinić
cro chopper forum
cro chopper forum
nenad barinić


Broj postova : 2936
Godina imam : 52
Prebivalište : vukovar
Vozim : Kawasaki VN2000 2005.
Na forumu od : 30.07.2009

skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitimepet 25 stu 2011, 10:48

eh, na to nisam gledao....nadam se da na ovom svijetu ne postoji samo jedna naljepnica i jedan ccf-ovac koji je želi skinuti Bohmann Bohmann Bohmann Very Happy .... taman sam ja gledao one svoje na rezervaru, ali neću još ništa dok ne krenem sa airbrushom
[Vrh] Go down
http://nenadbarinic.com/
Sponsored content





skidanje - skidanje naljepnica Empty
PostajNaslov: Re: skidanje naljepnica   skidanje - skidanje naljepnica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
skidanje naljepnica
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Naljepnica
» skidanje naljepnice
» Skidanje airbrusha
» Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka
» Skidanje sjedala na Venoxu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: