Početna stranicaPretraľnikSkidanje brand naljepnice sa tanka bajka 610RegistracijaLogin

 

 Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Sam Vrag
man
man
Sam Vrag


Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : Tamni vilajet
Vozim : Yamaha V-star 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2011

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 19:52

Obzirom da je naljepnica na tanku kod Honde Magne približna potpisu Josipa Broza (duža verzija), a ne nekom motoru - cruiseru, odlučio sam da istu zamijenim. Ali problem je nastao kod pokušaja skidanja pomenute nesreće.

Dakle, ovaj potpis:

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Kgrhqfo8e63yccsrbo6vbr5

bih zamijenio sa ovim:

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Kgrhqfhke7smte7bbo6b71h

Prijatelj mi jedan reče da je sasvim moguće da je naljepnica "prešpricana" sa bezbojnim lakom. E sad, obzirom da sam ja laik što se tiče farbanja i sličnih zeza, a da se ne bih žestoko izradio PLZ HELP Smile
[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:26

probaj viditi ako ima kako da je možeš malo dignuti kako bez nikakvih oštečenja laka ,ako ne najfiniji brušpapir i voda takozvani vodobrusni rad Smile i lak dole...samo lak koji drži naljepnicu i onda poslije daš nekom da samo prelakira rezervoar i to je to....nema farbanja i boja če biti koja je sada....
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:27

Ako je prespricana bezbojnim lakom - a meni se po slici cini da jeste - onda se tu ne moze nista uciniti bez ozbiljnijih "radova", no ako je samo naljepnica, onda benzina cuda cini, skida i živo i mrtvo.

Ukoliko se, dakle, radi o naljepnici prespricanoj bezbojnim lakom, onda se sve mora strugati i ponovno farbati, ali sve to te ne bi trebalo kosatati vise od 100 - 150 KM. Ako se odlucis, javi se, dacu ti ime i telefon covjeka u Sarajevu za taj posao.

2poč: ne moze samo prelakirati, bez smirglanja, jer bi osato reljefni trag.


Zadnja promjena: emirharley; pet 16 pro 2011, 20:28; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:28

[Vrh] Go down
poč85
cro chopper forum
cro chopper forum
poč85


Broj postova : 1258
Godina imam : 39
Prebivalište : Flengi - Vrsar - ISTRA
Vozim : Yamaha XT 660 R
Na forumu od : 19.04.2009

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 20:39

šta misliš da je naljepnica odmah na farbi?!?!?!? ako je onda treba i naravno farbanje,a ako teba farbat rezervoar najbolje i blatobrane odmah da motor ima istu farbu svugdje.... dobar
[Vrh] Go down
Sam Vrag
man
man
Sam Vrag


Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : Tamni vilajet
Vozim : Yamaha V-star 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2011

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 21:10

Hvala društvo. Sve su prilike da će nova naljepnica popričekati. Imam neke ideje za Magnu, pa kad budem radio odradim i ovo. Do tad neka malo Titinog potpisa Smile

Emire, radi li onaj Dino ikako? Kad sam god naišao gelenderi na radnji.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 21:45

Sam Vrag je napisao/la:
Hvala društvo. Sve su prilike da će nova naljepnica popričekati. Imam neke ideje za Magnu, pa kad budem radio odradim i ovo. Do tad neka malo Titinog potpisa Smile

Emire, radi li onaj Dino ikako? Kad sam god naišao gelenderi na radnji.


Obadva Dina rade kao sat, bez obzira da li mislis na Dinu Moto Shop sa Ilidze ili na moga bliskog prijatelja bike-mehanicara Dinu sa Kobilje glave i haman svaki dan pijemo kafu. Ako ti treba bilo koji od njihovih brojeva, javi se.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Sam Vrag
man
man
Sam Vrag


Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : Tamni vilajet
Vozim : Yamaha V-star 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2011

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepet 16 pro 2011, 23:02

emirharley je napisao/la:
Sam Vrag je napisao/la:
Hvala društvo. Sve su prilike da će nova naljepnica popričekati. Imam neke ideje za Magnu, pa kad budem radio odradim i ovo. Do tad neka malo Titinog potpisa Smile

Emire, radi li onaj Dino ikako? Kad sam god naišao gelenderi na radnji.


Obadva Dina rade kao sat, bez obzira da li mislis na Dinu Moto Shop sa Ilidze ili na moga bliskog prijatelja bike-mehanicara Dinu sa Kobilje glave i haman svaki dan pijemo kafu. Ako ti treba bilo koji od njihovih brojeva, javi se.

Mislio sam na Dinu s Ilidže (biće da kafenišete u onom kafiću do njegove radnje), a cijenio bih ako bi mi dohaberio broj Dine bajker-mehaničara (unaprijed hvala Smile ).
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimesub 17 pro 2011, 07:51

Sam Vrag je napisao/la:
Obzirom da je naljepnica na tanku kod Honde Magne približna potpisu Josipa Broza (duža verzija), a ne nekom motoru - cruiseru, odlučio sam da istu zamijenim. Ali problem je nastao kod pokušaja skidanja pomenute nesreće.

Dakle, ovaj potpis:

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Kgrhqfo8e63yccsrbo6vbr5

bih zamijenio sa ovim:

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Kgrhqfhke7smte7bbo6b71h

Prijatelj mi jedan reče da je sasvim moguće da je naljepnica "prešpricana" sa bezbojnim lakom. E sad, obzirom da sam ja laik što se tiče farbanja i sličnih zeza, a da se ne bih žestoko izradio PLZ HELP Smile

stani dok ti nije kasno. nemoj da ti se ljudi kasnije smiju. magna NIJE V-TWIN nego v4. potraži malo bolje po netu....
[Vrh] Go down
Sam Vrag
man
man
Sam Vrag


Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : Tamni vilajet
Vozim : Yamaha V-star 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2011

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepon 19 pro 2011, 11:55

magna je napisao/la:
Sam Vrag je napisao/la:
Obzirom da je naljepnica na tanku kod Honde Magne približna potpisu Josipa Broza (duža verzija), a ne nekom motoru - cruiseru, odlučio sam da istu zamijenim. Ali problem je nastao kod pokušaja skidanja pomenute nesreće.

Dakle, ovaj potpis:

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Kgrhqfo8e63yccsrbo6vbr5

bih zamijenio sa ovim:

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Kgrhqfhke7smte7bbo6b71h

Prijatelj mi jedan reče da je sasvim moguće da je naljepnica "prešpricana" sa bezbojnim lakom. E sad, obzirom da sam ja laik što se tiče farbanja i sličnih zeza, a da se ne bih žestoko izradio PLZ HELP Smile

stani dok ti nije kasno. nemoj da ti se ljudi kasnije smiju. magna NIJE V-TWIN nego v4. potraži malo bolje po netu....

Svaka čast. Ja nisam ni skontao. Čudi me onda da prave ovakve naljepnice umjesto V4. Niđe veze. Magna, hvala lijepo. Dakle, Josip Broz i dalje ostaje Sad
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepon 19 pro 2011, 15:40

Nema sta, Magna je soko okolovo, vidi - sve. dancingbanana
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimepon 19 pro 2011, 16:06

emirharley je napisao/la:
Nema sta, Magna je soko okolovo, vidi - sve. dancingbanana

a šta sokom vidi rukom pokvari Very Happy
[Vrh] Go down
Sam Vrag
man
man
Sam Vrag


Broj postova : 32
Godina imam : 49
Prebivalište : Tamni vilajet
Vozim : Yamaha V-star 650 Classic
Na forumu od : 14.12.2011

Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitimeuto 20 pro 2011, 12:59

magna je napisao/la:
emirharley je napisao/la:
Nema sta, Magna je soko okolovo, vidi - sve. dancingbanana

a šta sokom vidi rukom pokvari Very Happy

Lahko se vama dvojici zaje...bavati Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Empty
PostajNaslov: Re: Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka   Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skidanje brand naljepnice sa tanka bajka
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» skidanje naljepnice
» DIY farbanje tanka
» Lethal Threat naljepnice?
» Ljepljenje naljepnice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: