Početna stranicaPretraľnikdo "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 610RegistracijaLogin

 

 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati

Go down 
+8
dragger
Acyd
cro.chopper
lord
palomas
buba
lukylipik
magna
12 posters
Autor/icaPoruka
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 07:53

1400 km, 100 litara goriva, dva moto susreta, dvije države, puno poznatih ludi a još više ih upoznao, probao lokalne specijalitete, dva puta prespavao i prepun zasad nesortiranih doživljaja i emocija i sve je to stalo u 49 sati. kratak je to rezime prošlog vikenda , koji će se duboko urezati u mene.
viken koji je došao kao melem na ranu nakon najuzburkanijeg, najstresnijeg i naj zamornijeg ljeta od kad se sjećam. kompletan psihički umor nakupljen u prošlih par mjeseci se pretočio u fizički umor od kojeg se je ipak lakše odmoriti.
na put sam krenija malo na prišu pa sam puno stvari i zaboravio (npr foto aparat) pa sam slikao tek pokoju sliku mobitelom. ali zato sam uvijek imao dobre pratioce koji su marljivo fotkali i ispravljali moje greške.
dakle krenuo sam iz šibenika oko 18 i 30 u petak i rutinski odvozio autoputem do oroslavlja na susret hollistera koji je bio prva točka putovanja. susret kao susret nemogu ničim posebno istaknuti. umjesto pretjerivanja u piću i onim što s tim ide, odabrao sam odmor te sam već oko 1 sati otšao spavati. sapvao sam loše, a kako i nebi kad sam imao noćne more da mi je netko poskidao 80% dijelova sa motora, ukralo je i far i volan i siceve i još gomilu toga... fala bogu ipak samo loš san
ujutro se ustajem oko 7 , na laganini se pakiram te sam oko 8 već na putu. zanimljivo je da ni sam neznam di idem. smjer je slavonija, želja je vukovar a plan je da sam navečer u slavonskom brodu. par puta se čujem sa safetyjem te se pokušavamo iskoordinirati. nakon nekoliko izmjena planova odlučim da želim popiti kavu u đakovu. ni sam neznam što me je odvuklo baš tamo,ali sam imao jaku želju baš u đakovu piti kavu. tu se opet čujem a safetyjem i on stiže za pola sata. to mi je bilo dovoljno da se ,malo prošetam korzom i obiđem katedralu (btw prekrasno zdanje). uz kavu dogovaramo posjet vukovaru. drago mi je da me safety vodi jer se ne moram brinuti o ruti nego se mogu prepustiti pogledima . jednom dalmatinskom tovaru stvarno ima puno zanimljivih stvari za viditi, ali je ipak najčudnije da slavonija nije ništa ravnije nego dalmacija, kako? , neznam!

kako se približavam vukovaru preplavljuju me emocije, godinam sam jako želio doći u vukovar i eto sad sam tu. nevjerujem da itko ko prvi put dolazi u vukovar može ostati mirne duše, a pogotovo mi koje se još jako živo sjećamo glasa siniše glavaševića u posljednjim ratnim izvještajima iz `91. par godina nakon pada sam proživio par mjeseci sa preživjelim vukovarcem koji mi se je postepeno otvarao tako da sam o vukovaru slušao iz prve ruke jako dugo vremena tako da znam i za sitnice koje se nigdje ne mogu pročitati. zbog toga je dolazak u vukovar za mene bio poseban doživljaj

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2hp3mhl

tamo je safety opet došao do izražaje pa me je provezao uz objašnjenja kroz vukovar

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2u6ia3a

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati N5jbo

safetyjev plan je bio da svratimo do iloka na fiš paprikaš, naravno da sam se složio. kad smo došli do restorana na samoj obali dunava, safety je rekao:
"evo na s na kraju svijeta, dalje nema, možemo natrag"
natrag smo i krenuli, ali tek nakon što smo pojeli paprikaš
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 07:57

... zavidim ti na ovoj turi; ali eto treba biti sretan i kada su drugi nečime sretni ....
... a još više vam zavidim na fišu !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 07:58

magna je napisao/la:
1400 km, 100 litara goriva, dva moto susreta, dvije države, puno poznatih ludi a još više ih upoznao,

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 91672 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 231422 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 344692 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 231422 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 344692
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 08:44

Lijepo je vidit da je neko istinski uzhivao, sve to u samo 48h, shta bi tek bilo da si imao vishe vremena dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4404
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 10:00

Svaka čast Magna - i na putovanju, i na iskazanoj volji i želji, i na odveženoj kilometraži u tako kratkome vremenu! dobar
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 10:04

Samo mi stavljaš sol na ranu...

Ja sam već zaboravio kakav je to doživljaj sjest na motor i otić negdje na lokaciju random Embarassed
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 10:46

nastavak:

još dok smo bili u iloku čuli smo se s rockerom i najavili dolazak u tovarnik na rakijadu. međutim ručak se malo otegao a vrijeme pokvarilo tako da smo ipak odustali od tovarnika i produžili ravno do broda. tih 150 km ja bih nazvao dva sata istinskog uživanja. na toj se relaciji sakupilo sve ono radi čega sam i kupio motor: predivna vožnja u novim predivnim krajolicima, vrijeme za vožnju savršeno, kiša se vidi u daljini ali ne pada, osječaj slobode s vjetrom u kosi ( Cool ), mahanje djece pokraj koje smo prolazili..... jednostavno više ne mogu pronaći riječi da bi opisao kako sam sretan bio.
pred sam mrak nas vata kišica koja par kilometara pred slavonskim brodom postaje ozbiljna. kišnjake nismo navlačili jer smo bili blizu, ali nije ni trebalo jer je koža izdržala. doček kod čaplji iznad svakog očekivanja. nedaju mi ni šator da složim nego mi pronalaze sobu za noćenje. a dalje se pive samo redaju.tu se nalazim i sa zanottijem i ivom koji su došli iz trogira. inače bilo je planirano da zajedno idemo , ali se meni ukazala prilika da krenem ranije i sad mi je drago što sam tu priliku i realizirao. na kraju smo mi tovari jednostavno izvadili sve bonove na stol jer nismo uspili doći do šanka da ih potrošimo. atmosfera je prava domaća iako sam tamo prvi put, moram proiznati da mi je bilo puno bolje nego večer prije.
ujutro me budi sunce, dan kao san, temperatura je malo pala ali sunce je gore. spremamo se i lagano idemo na kavu u platernicu kod čovjeka kojeg sam prvog upoznao preko foruma free spirita.nismo je dugo zadržavali, jer je prednama još dug put. još jedan sat smo uživali u slavonskim cestama do granice sa bih u gradiški. ubrzo stižemo i u banjaluku di kupimo ivinu i zanottijevu ženu. naravno da je banjalučki ćevap obavezan, a još kad te vodi fetivi bosanac onda i odeš tamo di je najbolji - "kod muje".
uzalu smo ja i ivo objašnjavali konobarici da se ljudima koje ne poznaješ obraćaš sa vi, ali ipak su konobarice tvrdoglave bosanke pa su nam se obraćale sa ti ka da se poznajemo godinama.
nakon tri sata u banjaluci lagano se kreće na jug. planine uzbrdo i nizbrdo mi nisu baš sjele, bio sam već umoran a i motor mi je preslab da se vozim sa jednim intruderom 1800, tako da sam bio najslabija karika. međutim sve je prošlo bez nervoze, malo su me čekali a ja sam malo vozio ispred njih dok su se oni odmarali.
nakon što su me planinčuge satrale , došli smo u livno i otišli u slastičanu na koleče kao pravi prljavi i zli bajkeri.
dalje se više nam što spominjati, put do kuće je odrađen rutinski jer sam više stvarno bio premoren.
danas dok dolazim k sebi mogu zaključiti da stavrno nije bilo nijedne loše situacije da iti malo naruši lipu sliku ovog malog ali savršenog putovanja. isto tako nije ostalo ništa da sam propustio viditi. iako je moja parola da kad odeš negdi po drugi put propuštaš nešto novo viditi, mogu samo biti paradoksalan samom sebi i reći da ću se vratiti u slavoniju jer je tako posebna da je malo jedan put da bi se je izguštalo
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 14:02

lukylipik je napisao/la:
magna je napisao/la:
1400 km, 100 litara goriva, dva moto susreta, dvije države, puno poznatih ludi a još više ih upoznao,

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 91672 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 231422 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 344692 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 231422 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 344692


iajko je riječ o greški pri tipkanju , i nije daleko od istine, pogotovo prvo večer Very Happy
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 14:08

iz tvog pisanja se vidi da si uživao i da si napunio baterije, to je i meni trebalo prije neki tjedan kad sam bacio isti đir samo malo bliže......
svakako slavonija je do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 943962 destinacija za vožnju,prijatelje,poznanike,klopu i druženje.
svaka čast magna, lijep tekst ili ti putopis

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1428
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 16:48

Magna svaka cast Cuo sam od Safetya (a i naravno vidio slike) da ti je motor prekrasan,ali da je zvuk na njemu ono sto se mora doziviti,i da klinci masu prije nego vas vide! Laughing Svaka cast na 'Voznjici'! dobar
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 17:08

......drago mi je da si uspio u svom naumu, bacio đir, obišao Slavoniju, napunio baterije, posjetio tebi drage ljude...........i da ne nabrajam više.
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 58
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 17:11

... Magna - uz putpopis duguješ nama i slikoopis !
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Hedo
cro chopper forum
cro chopper forum
Hedo


Broj postova : 3302
Godina imam : 37
Prebivalište : Santa Domenica
Vozim : Cruisera
Na forumu od : 16.07.2009

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 18:09

svaka cast

Ludi ( Very Happy ) imaju predrasude prema Slavoniji i ona je sve samo ne ravna i dosadna...
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 18:41

lukylipik je napisao/la:
... Magna - uz putpopis duguješ nama i slikoopis !

Dio slika na putu.

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 18:45

Lijepo si sve napisao i necu dodati nista drugo nego - uz malo vise vremena dalo bi se puno toga izorganizirati. Ovo je bio sam jedan malio dio Slavonije "ravne". A onaj stvarno brdoviti dio nisi niti okusio...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 20:01

Valjda se Magnić neče ljutiti što piskaram ovdje ali jedan dio puta smo proveli zajedno pa da sad da ne otvaram drugi topic.
Ustvari ja ču staviti više slika a manje pričati.
Dogovor je bio krenuti za Sl.Brod subotu ujutro ali su Magni proradili mravi u guzici pa je sprašio prije nas.
Mi smo laganini krenuli u subotu jutro pa pravac Livno-Kupres-Bugojno-Jajce-BL-Prnjavor-SL.Brod
Kako je vrijeme bilo prelijepo slabo smo stajali več smo samo uživali u vožnji,prvo kavica u Livnu pa onda piva u Jajcu
te naravno i pokoja slika sa Plivskog slapa.
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2a8nhog
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 65aaex
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 20sd7r7
Poslije Jajca stižemo u BL,tamo ja i Ive ostavljamo žene i nastavljamo prema Brodu.
Tek pred Brodom nas hvata malo kišice ali ubrzo nakon par do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 33939 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 33939 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 33939 do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 33939 zaboravljamo na nju.
Tamo nas dočekuju neki opasni tipovi i napadoše nas pivama a mi jadni morašmo ih i prihvatiti nakraju.
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2bsfoo
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Fk9l50
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2prs12d
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 1zvdb9j
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2ecfz37
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 20jld3d
I tako nakon burne noči sa Čapljama i fenomenalnom ekipom krečemo nazad.
Nakon kavice u Pleternici pravac Bl preko Gradiške
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Qnr8r6
Nakon par porcija čevapa i šiša kupimo žene pa pravac Dalmejša ovaj puta na Magninu radost preko Manjače.
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Szcwhg
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 2edwi6c
Ubrzo nam opade cukar pa navratišmo u Livno na kolač te onda pravac doma.
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10952
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 22:01

heh eeeeehehe, vidim da je magnin svemirski brod na bikeu ... do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Fresse

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 22:03

cro.chopper je napisao/la:
heh eeeeehehe, vidim da je magnin svemirski brod na bikeu ... do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Fresse

Ma neee to mu je antena za navigaciju do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Lol
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimepon 30 kol 2010, 22:28

magna je napisao/la:
1400 km, 100 litara goriva,

7,14 lit./100km. zar nije malo previše.....ili si je dera? What a Face
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimeuto 31 kol 2010, 07:05

2 cro. to ti je AVACS jer je bosna malo ne predvidiva pa da se ne izgubimo

2dragger: je i mene je iznenadilo , doduše osjetio sam da su se karburatori malo i raštelali jer bi čim oduzmem gas za promjeniti brzinu počelo pucati iz auspuha. već danas idem na vakumetre
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8666
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimeuto 31 kol 2010, 07:29

lukylipik je napisao/la:
... Magna - uz putpopis duguješ nama i slikoopis !


kako sam već napisao u žurbi sam zaboravio fotoaparat, pa sam se služio mobitelom te aparatima ljudi s kojima sam bio tako da ipak ima pokoja slika

trogirsko sidro na dunavu u vukovaru

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 9igumx

da nije bilo safetyja možda bi propustio nešto bitno i nebi moga uživati u vožnji jer bi morao misliti kud vozim, hvala još jednom

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Bfryoi

kakav je to putopis a da nema bar jednu sličicu motora

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 654uvo

đakovačka katedrala, oduševila me je


do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 5u0phv

i na kraju ovo je nekad bio fiš paprikaš, bili smo toliko gladni da smo slikali tek kad smo pojeli
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati 27yopjb
[Vrh] Go down
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimeuto 31 kol 2010, 09:38

magna je napisao/la:
nastavak:

još dok smo bili u iloku čuli smo se s rockerom i najavili dolazak u tovarnik na rakijadu. međutim ručak se malo otegao a vrijeme pokvarilo tako da smo ipak odustali od tovarnika i produžili ravno do broda. tih 150 km ja bih nazvao dva sata istinskog uživanja. na toj se relaciji sakupilo sve ono radi čega sam i kupio motor: predivna vožnja u novim predivnim krajolicima, vrijeme za vožnju savršeno, kiša se vidi u daljini ali ne pada, osječaj slobode s vjetrom u kosi ( Cool ), mahanje djece pokraj koje smo prolazili..... jednostavno više ne mogu pronaći riječi da bi opisao kako sam sretan bio.
pred sam mrak nas vata kišica koja par kilometara pred slavonskim brodom postaje ozbiljna. kišnjake nismo navlačili jer smo bili blizu, ali nije ni trebalo jer je koža izdržala. doček kod čaplji iznad svakog očekivanja. nedaju mi ni šator da složim nego mi pronalaze sobu za noćenje. a dalje se pive samo redaju.tu se nalazim i sa zanottijem i ivom koji su došli iz trogira. inače bilo je planirano da zajedno idemo , ali se meni ukazala prilika da krenem ranije i sad mi je drago što sam tu priliku i realizirao. na kraju smo mi tovari jednostavno izvadili sve bonove na stol jer nismo uspili doći do šanka da ih potrošimo. atmosfera je prava domaća iako sam tamo prvi put, moram proiznati da mi je bilo puno bolje nego večer prije.
ujutro me budi sunce, dan kao san, temperatura je malo pala ali sunce je gore. spremamo se i lagano idemo na kavu u platernicu kod čovjeka kojeg sam prvog upoznao preko foruma free spirita.nismo je dugo zadržavali, jer je prednama još dug put. još jedan sat smo uživali u slavonskim cestama do granice sa bih u gradiški. ubrzo stižemo i u banjaluku di kupimo ivinu i zanottijevu ženu. naravno da je banjalučki ćevap obavezan, a još kad te vodi fetivi bosanac onda i odeš tamo di je najbolji - "kod muje".
uzalu smo ja i ivo objašnjavali konobarici da se ljudima koje ne poznaješ obraćaš sa vi, ali ipak su konobarice tvrdoglave bosanke pa su nam se obraćale sa ti ka da se poznajemo godinama.
nakon tri sata u banjaluci lagano se kreće na jug. planine uzbrdo i nizbrdo mi nisu baš sjele, bio sam već umoran a i motor mi je preslab da se vozim sa jednim intruderom 1800, tako da sam bio najslabija karika. međutim sve je prošlo bez nervoze, malo su me čekali a ja sam malo vozio ispred njih dok su se oni odmarali.
nakon što su me planinčuge satrale , došli smo u livno i otišli u slastičanu na koleče kao pravi prljavi i zli bajkeri.
dalje se više nam što spominjati, put do kuće je odrađen rutinski jer sam više stvarno bio premoren.
danas dok dolazim k sebi mogu zaključiti da stavrno nije bilo nijedne loše situacije da iti malo naruši lipu sliku ovog malog ali savršenog putovanja. isto tako nije ostalo ništa da sam propustio viditi. iako je moja parola da kad odeš negdi po drugi put propuštaš nešto novo viditi, mogu samo biti paradoksalan samom sebi i reći da ću se vratiti u slavoniju jer je tako posebna da je malo jedan put da bi se je izguštalo
Najkraci put od Iloka do Slavonskog Broda je preko Tovarnika... stvarno mi je zao sto niste svratili... Sad vjerujem da se nebi pokajali... pored vola na raznju, kulena,odojaka i cobanca bilo je jos bezbroj slavonskih delicija , a o picu da ne govorim... pozz
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6847
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimeuto 31 kol 2010, 12:58

Rocker je napisao/la:
Najkraci put od Iloka do Slavonskog Broda je preko Tovarnika... stvarno mi je zao sto niste svratili... Sad vjerujem da se nebi pokajali... pored vola na raznju, kulena,odojaka i cobanca bilo je jos bezbroj slavonskih delicija , a o picu da ne govorim... pozz

Najkraci put nije i najbrzi put. Smile

I vjeruj mi, nije bilo lako odluciti samo proci pored Tovarnika. Ali s obzirom da nam je cilj bio stici na caplja party samo sam tuzno pogledao u tvome smjeru i dodao gas... Sad , jer to zaustavljanje ne bi bilo na 5 minuta, sigurno... bolestan2

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
Rocker
cro chopper forum
cro chopper forum
Rocker


Broj postova : 652
Godina imam : 60
Prebivalište : Tovarnik/Frankfurt
Vozim : BMW K1300R, KAWASAKI Z 1000 SX
Na forumu od : 10.11.2007

do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitimečet 02 ruj 2010, 10:55

Safet(y) je napisao/la:
Rocker je napisao/la:
Najkraci put od Iloka do Slavonskog Broda je preko Tovarnika... stvarno mi je zao sto niste svratili... Sad vjerujem da se nebi pokajali... pored vola na raznju, kulena,odojaka i cobanca bilo je jos bezbroj slavonskih delicija , a o picu da ne govorim... pozz

Najkraci put nije i najbrzi put. Smile

I vjeruj mi, nije bilo lako odluciti samo proci pored Tovarnika. Ali s obzirom da nam je cilj bio stici na caplja party samo sam tuzno pogledao u tvome smjeru i dodao gas... Sad , jer to zaustavljanje ne bi bilo na 5 minuta, sigurno... bolestan2
slazem se ... ali stvarno steta ... Sad
[Vrh] Go down
http://mk-vukovar.hr/
Sponsored content





do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Empty
PostajNaslov: Re: do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati   do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» iskustvo - do Pule i natrag
» Na putu do Vukovara i natrag
» Aquila nakon 12 sati glancanja
» Put oko svijeta krenuo i zavrsava u Vukovaru
» Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: