Početna stranicaPretraľnikZemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 610RegistracijaLogin

 

 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga

Go down 
+13
zanotti
krampus13
stain
Jack
Ash
™LICA_SHADOW
Safet(y)
lukylipik
GIBO56
asy
Vjerna Učiteljica
magna
cro.chopper
17 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 16:34

Projekt Zemljokrug zamišljen je kao turistička promocija Hrvatske te stvaranje suradnje s hrvatskim zajednicama diljem svijeta.
No, ta promocija nije svakidašnja, već drugačija od ostalih – okružiti svijet na motociklima i tako izazvati pozornost i pitanja o zemlji iz koje motoristi dolaze.

Plan putovanja, koji su osmilili sudionici ovog projekta Patrik Grgurić iz Kaštela i Robert Koletić iz Samobora, vodi sjevernim dijelom Zemljine polutke, od Hrvatske preko zapadne Europe, Kanade, SAD-a, Južne Koreje, Rusije, Kazahstana i Turske, natrag u Hrvatsku. Cijeli put bit će dug oko 40 000 km, a trajati će oko 4 mjeseca.

Cijelo to vrijeme ovaj će dvojac komunicirati s različitim ljudima, upoznavati nove krajeve i kulture, ali i boriti se s prirodnim i tehničkim nedaćama, što će vrijedno bilježiti kamerom i fotoaparatom kako bi po povratku sve mogli složiti u jedan zanimljivi dokumentarni film.

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Screen14
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Screen15
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Screen16
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Screen17

Grga i Grba ,tko su oni ???? grbu znam osobno , ali evo nešto više o ovom hrabrom dvojcu c/p http://www.kastela.org/content/blogcategory/125/194/

Razlika među njima je deset godina, imaju različite živote, različite naravi i sposobnosti. Na prvi pogled jedan je miran, stabilan i iskusan, dok je drugi pun adrenalina i želje za iskustvom. Patrik Grgurić, iako vuče slavonske korijene, tipični je satnovnik Kaštela, a Robert Koletić pravi je primjer momka sa sjevera Hrvatske.
Patrik Grgurić rođen je prvi dan 1981. godine. Po struci je građevinski tehničar koji nikada taj posao nije radio, ali zato je poznat kao vrsni snimatelj koji je surađivao s lokalnim televizijama, a neki njegovi uratci našli su put i do velikih TV kuća. Član je kaštelanskog moto kluba Pustolov, koji za razliku od većine moto klubova, prvenstveno ima svrhu okupiti ljude spremne na avanture i putovanja.
On sam nema posebnih iskustava u dugim putovanjima motorom, ali mu nisu nepoznate čari brzinskog motociklizma i Grobničke piste.
Stalno je nastanjen u Kaštel Lukšiću gdje živi sa suprugom i šestogodišnjom kćerkom.
U dvojcu Zemljokruga zadužen je za administraciju, dokumentaciju i informatički dio poslova.

Robert Koletić – Grba rodio se 1971. godine i umirovljeni je pripadnik specijalne policije. Član je Udruge veterana specijalne policije „Alfa“ i član moto kluba specijalne vojne policije iz Domovinskog rata.
Živi u Samoboru i otac je šestogodišnje djevojčice.
Do sada je motorom putovao po Europi, a prošle godine bio je na Bliskom istoku. Zabilježen je kao prvi motorist koji je ušao u Irak, a sa tog putovanja često spominje jednodnevni boravak u zatvoru u Damasku te prelazak iz Sirije u Izrael preko Golanske visoravni. Dugo će pamtiti i gostoljubivost kurdskih nomada koji su se brinuli o njemu za vrijeme njegove bolesti koja je potrajala nekoliko dana.
Za Zemljokrug utvrđuje rutu putovanja i brine se za tehničke detalje.

Sretan put dečki i ostvarite svoj cilj .............Grba i Patrik obiđite svijet....
kretanja,novosti,javljanja i sve drugo vezano za ovu avanturu možete pratiti na stanicama http://motoexpedition-croatia.com , http://www.kastela.org/content/blogcategory/125/194/ , facebook https://www.facebook.com/pages/Zemljokrug/183980581648796?sk=photos#!/pages/Zemljokrug/183980581648796?sk=info .
također možete i ovdje na ccf stavljati sve novosti ako ih čujete .

još jednom S R E T N O

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 17:15

pripreme pratim već neko vrijeme, a patrik me je dočekao na kraju moje ironbutt vožnje.
u petak idem u kaštela na svečani ispračaj
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 17:26

znači kreću u petak,

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 19:29

patrik krece u petak u 16 iz kastela i ide do grbe te u subotu krecu prema njemackoj
[Vrh] Go down
Vjerna Učiteljica
girl
girl
Vjerna Učiteljica


Broj postova : 1481
Godina imam : 44
Prebivalište : ZG
Vozim : kad narastem, vozit ću
Na forumu od : 13.07.2010

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 21:09

Dečkima želim sretan put, puno lijepih iskustava i da se sigurno i sretno vrate sa super materijalom za dokumentarac!
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 22:17

magna je napisao/la:
pripreme pratim već neko vrijeme, a patrik me je dočekao na kraju moje ironbutt vožnje.
u petak idem u kaštela na svečani ispračaj

Upoznali smo ih obojicu dobar Sritno dečki!!!

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 22:55

asy je napisao/la:
magna je napisao/la:
pripreme pratim već neko vrijeme, a patrik me je dočekao na kraju moje ironbutt vožnje.
u petak idem u kaštela na svečani ispračaj

Upoznali smo ih obojicu Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Sritno dečki!!!
... a odvojeno


Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962
[Vrh] Go down
lukylipik
cro chopper forum
cro chopper forum
lukylipik


Broj postova : 11184
Godina imam : 59
Prebivalište : 16 meridijan
Vozim : Šokac zrx1200s
Na forumu od : 02.11.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 02 svi 2011, 23:15

... vrijedno svake pozornosti;
sretan im dugi put,
još sretniji povratak u domovinu,
a onda ih negdje dočekajmo i slavimo njihov podvig!
[Vrh] Go down
http://lukylipik-vrijemeodluke.blogspot.com/?zx=9e8ff9c465b5c91a
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimeuto 03 svi 2011, 02:15

iagree

...jako dobro sroceno... potpisujem. dobar

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
™LICA_SHADOW
man
man
™LICA_SHADOW


Broj postova : 286
Godina imam : 38
Prebivalište : Hrvatske Zemlje
Vozim : Honda Shadow 750
Na forumu od : 19.03.2010

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimeuto 03 svi 2011, 11:19

otišo kole :-)
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimeuto 03 svi 2011, 11:39

Sretno deckima! biker2
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepet 06 svi 2011, 19:00

daklem, zemljokrug je krenija, naravno da je izaslanstvo CCF-a bilo tamo
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 210dsuw
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 20j4q9t
a ovo je vozilo

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 20j4q9t
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepet 06 svi 2011, 20:59

pratimo ih ode
http://zemljokrug.mobilisis.com/
[Vrh] Go down
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepet 06 svi 2011, 22:16

još nisu krenili ili ? vidim da nisu zajedno ...

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 SRITNO I VRATILI SE ZDRAVI I ŽIVI Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962

I Tonči dobro napreduje Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962 Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga 943962
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 09 svi 2011, 22:38

evo, zahvaljujuću jokeu sa MEC foruma redovno ću dobivati obavijesti ovog velikog dvojca na dva kotača pa ću ih rado i vama ovdje stavljati da i mi sa ccf-a čitamo i gledamo kako napreduju Grba i grga.
Još jednom hvala jokeu i MEC forumu na ustupljenim tekstovima i fotografijama . Kao što ste već ranije upoznati imamo i na forumu link satelitkog pračenja ovdje u temi i gore u rotacionim banerima.

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 09 svi 2011, 22:40

Pozdrav ekipa!

Evo nas konačno malo u mirovanju. Tri dana Zemljokruga su prošla, a nismo još ništa
službeno rekli. Pa da ne bi pomislili da je silenzio stampa evo kratkog izvještaja:

Na dan mog polaska sati su letili kao nikad do tada...cila priprema je trebala biti
završena do 15 sati. Odlazak do sponzora, kopiranje dokumenata, šišanje, pakiranje...
a jučer sam lega u 2h nakon lijepljenja naljepnica po motoru.
Već oko podne su prijatelji počeli dolaziti, a panika je sve više rasla. Postao sam sve svjesniji
da će ovih 4 mjeseca teško prolaziti bez Ivane i Patricie.
U 3h ekipa iz MEC-a upada u dvorište, stavljaju se koferi, go-pro kamera,a ja još nisam ni obučen.
Spuštanje u dvorac i toplina oko srca kad sam vidio sve one drage ljude koji su me došli ispratiti
na putovanje života. Premalo vremena za javiti se svima...
Veliko hvala svima koji su došli, a posebno županu Sanaderu koji je došao da kaže par riječi prije kretanja. Najviše me dojmila slika koju je Patricia nacrtala posebno za ovu prigodu. Osobama koje su nesebično donirale sredstva za Zemljokrug ne mogu riječima zahvaliti. Svaki sretan trenutak na putovanju imat ću Vas kraj srca...
Posveta župnika i našeg Risba, oproštaj od žene i kćerke i avantura je mogla početi. Do Prgometa me je pratilo 20-ak prijatelja kojima od srca zahvaljujem što su bili uz mene na tom teškom početku...teškom jer oči su bile pune suza, a voziti po prvi puta tako težak motocikl nije jednostavno kako sam mislio. Do Zagreba me prati rođak Marin koji je vozio iza mene vozilo krapinskih vatrogasaca.

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0011h
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0018vy

Svako malo zacujem zveckanje oko vrata. Raspelo sa Ovčare i medaljon Sv. Benedicta, pokloni pašanca Tončija i prijatelja Branka Radčića posjećali su me na onaj lijepi doček u dvorcu vitturi.
Ulazak na autocestu i stajanje na minut kad zvoni mob. Javljam se Joki i govorim dobro si me uvatia taman kad sam stao - a on meni uša si na naplatne i stojiš s desne strane!?
Pa zar je Mobilisis tako dobar?

Govorim mu da me najavi Grbi da sam blizu, a on da je Grba u gužvi ka ono pakira se...
E moj Joke - Grba me čeka u Koleta za šankom naravno ne spakiran.
Odlazimo oko 11h kod Grbe i spremanje počinje. Pokazuje mi plan svog pakiranja i u roku deset minuta stvari su bili na motoru. A o onom šta je ponia nema se šta ni reć...čovjeku ne treba ništa!
Legli smo oko 2, a buđenje je bilo u 7h. Zadnje provjere i Grba se išao oprostiti od kćerke i roditelja.
Kava u Koleta i Bumbara i polazimo oko 10h.

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0039j
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0034ut

Točim gorivo i put granice. Na carini izlazi carinik i pita me: di ćete?
Na put oko svijeta-govorim.
Pa to sam si i mislio.
Kupujemo vinjete i prolazimo Sloveniju bez problema. Na jednoj od benzinskih Grba vadi prošvercanu balkansku slaninu i kapulu za doručak. Kako ja preskačem jutarnj obid gnjavia sam ga sa slikavanjima.

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0045tk
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0046eu
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0048kbt
ovo je bez kofera

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0051su
Grba parkiran na zabrani parkiranja

Na ulasku u Austriju deru nam kožu za još jednu cestarinu i dolazimo do prvog problema - Grba ostaje skoro bez goriva. Silazimo sa autoceste i nakon zatvorene benzinske nailazimo nakon dužeg traženja spas na Shellu di tankam i ja da budemo sinkronizirani. Vožnju autocestom kratimo gledajući predivnu prirodu i ostatke snijega u Alpama. Sljedeća benzinska služila je samo kao odmor i Grbi da popije jako skupu kavu. Planirao sam osposobiti GoPro kameru kad sjednemo u kafić, a kad tamo Grba priča s nekim bikerima iz Njemačke. Jedan je porijeklom Hrvat, a drugi Grk. Vraćaju se iz Dubrovnika i prepričavaju nam svoje dojmove...Grk tvrdi da je naša domovina jako čista. Primjećujem GoPro na kacigi hrvatskog Nijemca i on mi bez problema montira kameru na moju kacigu. E Grba sad ću te snimat...
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0056eva
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0059op


Nastavljamo dalje sve do Njemačke. Sljedeće stajanje već smo se osjećali kao čipirani psi...svako stajanje netko zove da nam kaže da smo stali - ka da mi to ne znamo :lol:
Mobilisis je stvarno ludilo! Neki su čak gledajući praćenje gledali michelin route i nadzorne kamere na autocesti kako bi nas vidili.
Jedno odmaranje i baš kad sam se opustio Grba odlazi do mog motora i govori da mi je lanac prenategnut. Skidamo svu prtljagu da izvadimo alat i bacamo se na posao. Kako smo oboica vrsni mehaničari sam Bog nam je poslao bračni par na V-stromu koi je parkirao odmah do nas. Pitamo ga za savjet i čovjek nam bez problema pomogne. Još nas je na kraju počastia pićem i čokoladicama.
V-stromaši su najbolji!

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Img0108tq
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Img0118l
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Img0120po

Opet punjenje benzina ali ovaj put po paprenoj cijeni...javljam se svojima Beuneru kraj Stuttgarta i oni nam daju kordinate. Mob se ispraznia tako da smo ostali bez navigacije u najgorem momentu ali Grba ima svoj način.

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Dsc0060rx

Izgubili smo se jako brzo...kartu čitaj-seljaka pitaj, svi su nam govorili samo vozite naprid i tako priko par brda i 40 minuta konačno smo stigli do ujaka i ujne. Vidia sam rodice nakon duuuugih 13 godina. Počastili su nas ka kraljeve i nakon duge priče lega sam tek iza 1h.

Već je kasno pa nastavljam sutra kad stignemo u London. Javio sam se mom kaštelaninu Mariu koi je reka da će nam pokušati riešiti neki smještaj. Ak ovo čita neko iz Londona obavijest: spavamo u hodnicima, kadama i garažama samo da je jeftino!

Laku noć!

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimepon 09 svi 2011, 22:43

Evo njih u Londonu dobar

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimeuto 10 svi 2011, 19:15

Dečkima želim odličan provod na putu snova Very Happy

čitao sam Grbin putopis o putovanju bliskim istokom, čovjek je nevjerojatan...
Sretan put, i uživajte dobar
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimesri 11 svi 2011, 08:27

evo izišla i druga epizoda na MEC-u , stvarno zanimljivo štivo
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimesri 11 svi 2011, 14:19

Zasto kad god pogledam zemljokrug na mobilisu oni dva stoje Sad
[Vrh] Go down
krampus13
cro chopper forum
cro chopper forum
krampus13


Broj postova : 645
Godina imam : 59
Prebivalište : zagreb
Vozim : EN 500 vulcan
Na forumu od : 31.05.2010

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimesri 11 svi 2011, 14:41

Dečki super ste, nek vas dragi Bog čuva...
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimečet 12 svi 2011, 08:38

stain je napisao/la:
Zasto kad god pogledam zemljokrug na mobilisu oni dva stoje Sad

Ok, shvatio sam, cekaju avion... Smile
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimečet 12 svi 2011, 08:41

stain je napisao/la:
stain je napisao/la:
Zasto kad god pogledam zemljokrug na mobilisu oni dva stoje Sad

Ok, shvatio sam, cekaju avion... Smile

motori su spremljeni za ukrcaj u avion. njih dva danas kreću za kanadu, a motori im dolaze u ponediljak utorak
[Vrh] Go down
stain
cro chopper forum
cro chopper forum
stain


Broj postova : 2947
Godina imam : 913
Prebivalište : Unknown
Vozim : Canyon Roadlite 7.0
Na forumu od : 15.04.2008

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimečet 12 svi 2011, 08:44

a motori idu avionom ili?
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitimečet 12 svi 2011, 08:47

stain je napisao/la:
a motori idu avionom ili?
da, čak će motori doći kasnije ( mislim 4 dana) u kanadu nego njih dvojica

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Empty
PostajNaslov: Re: Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga   Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zemljokrug-put oko svijeta na motorima by Grba i Grga
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Put oko svijeta krenuo i zavrsava u Vukovaru
» do "kraja svijeta" i natrag za 49 sati

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: U daljini čuju se kao gromovi... :: Putovanja & druženja & putopisi & video-
Forum(o)Bir: