Početna stranicaPretraľnikUlje (fluid) za kočnice 610RegistracijaLogin

 

 Ulje (fluid) za kočnice

Go down 
+9
buba
jebiki
magna
Felix
zanotti
palomas
Acyd
dragger
asy
13 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 16:27

Znam samo da treba biti DOT4. Koje preporučujete? Koje koristite?
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 16:29

...neko castrol-ovo, koje preporućit, neznam, valjda će se netko naći.
[Vrh] Go down
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 16:36

Ulje Bosch Dot-4,svake dvije godine preporucena izmjena kao i kod drugih Dot-ova. Jedino s njim nisam dosada imao problema kod mjerenja na vozilima prilikom tehnickog pregleda,(za aute naravno) ali mislim da je to isto. Ferodo i Valvolin brzo promjene svojstva i pokazuju vecu vlagu nego sto bi trebala dok je Castroll znatno bolji,ali cini mi se da je cak nesto skuplji od Bosch-a! (ispravite me ako grijesim!) dobar
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 17:57

Sva kočiona ulja su jako higroskopična, pa ne mogu dugo stajati u ambalaži koja je jednom otvorena. Meni se s autom dogodilo da sam bio na servsu kočnica, i onda na tehničkom nisam prošao zbog ULJA, koje su mi natočili par sati prije toga. Very Happy (valjda su mi natočili ulje koje je već dugo bilo otvoreno, izmjerena temp. vrelišta bila je malo niža od dozvoljene)

Osim što nagrizaju i skidaju boju, ta ulja su jedan od najtežih otrova, koje imate kod kuće. Izbjegavajte svaki dodir sa kožom.
[Vrh] Go down
zanotti
cro chopper forum
cro chopper forum
zanotti


Broj postova : 2142
Godina imam : 49
Prebivalište : Trogir
Vozim : Harley Davidson CVO Limited
Na forumu od : 10.03.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 18:03

Ja sipam Delphi,samo zato jer mi je preporučio frend, iako mislim da su sva kočiona ulja dobra ako se redovno mijenjaju.
[Vrh] Go down
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 18:32

-Mislim da je skroz nebitno koje je marke ali bitno je da se ono najkasnije posle dve godine menja jer absorbuje vlagu a pošto su motorcikli u pitanju trebalo bi tu zamenu i i spoštovati.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 19:55

ja stavljam INA. pravi chopperi ionako nemaju prednje kocnice a zadnje su bubnjevi. diskovi su pomodarstvo guza
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 20:07

Poštujete li svi izmjenu nakon 2 godine?
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Felix
cro chopper forum
cro chopper forum
Felix


Broj postova : 1270
Godina imam : 50
Prebivalište : požarevac,srbija
Vozim : vzr1800,xs650,vespa160gs
Na forumu od : 12.01.2010

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 20:28

asy je napisao/la:
Poštujete li svi izmjenu nakon 2 godine?

-Ma odtkud, bar ja ne, samo je do jaja nekom deliti savete kojih se ,,SKORO,, niko ne pridržava.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimečet 19 kol 2010, 23:20

asy je napisao/la:
Poštujete li svi izmjenu nakon 2 godine?

Izmjena ulja u (prednjim) kočnicama na motoru, to je jedna od najlakših stvari za napraviti oko održavanja. Ulje se pažljivo ispumpava preko odzračnika, i istovremeno se dotače gore u spremnik, kako zrak ne bi ušao u sistem. Kad se ispumpa (i dotoči) više ulja nego što stane u sistem, siguran si da je sve staro ulje vani. Ne radi se o velikim količinama (par deci), i na tome stvarno nema smisla štedjeti.

Da, ja svake druge sezone promjenim ulje.
[Vrh] Go down
jebiki
cro chopper forum
cro chopper forum
jebiki


Broj postova : 1627
Godina imam : 44
Prebivalište : kaštel sućurac
Vozim : Suzuki Volusia
Na forumu od : 22.04.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimepet 20 kol 2010, 07:14

Ulje u kočnici sam promjenio odmah nakon kupovine motora (silkolene 4bike) a sjećam se i na Keewayu da su nakon izmjene kočione tekućine,kočnice bolje radile Very Happy .
To je jedan od laganijih servisa koje svatko može obaviti uz dovoljno pažnje.
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimesub 21 kol 2010, 23:00

OMV DOT 5.1 , savrsheno obavlja svoju funkciju dobar
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimesub 21 kol 2010, 23:47

Osim što nagrizaju i skidaju boju, ta ulja su jedan od najtežih otrova, koje imate kod kuće. Izbjegavajte svaki dodir sa kožom.

Palomas legendo , što sve neču naučit od tebe,znao sam da nesmiju dugo biti otvorena ,zato i kupujem najmanja pakovanja , ali da su toliko otrovna to nisam ni slutio,u svakom slučaju hvala na upozorenju. dobar3
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 00:03

buba je napisao/la:
OMV DOT 5.1 , savrsheno obavlja svoju funkciju dobar

jel moze bilo kakvo obrazlozenje?
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 10:09

SAMO I JEDINO - DOT 4.

Motociklisti cesto grijese pa misle (neovisno o prici o DOT 4) da su, recimo, DOT 5 i DOT 5.1 slicni ili isti. Greska, velika greska, koja vodi u smrt. Razlika kao nebo i zemlja. Sipaj SAMO DOT 4. Manje je vazno koji proizvodjac.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 10:28

klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
OMV DOT 5.1 , savrsheno obavlja svoju funkciju dobar

jel moze bilo kakvo obrazlozenje?

nema se tu shta obrazlagat, pumpa mi par sto metara od kuce i nemam namjeru prevaljivat stotine km da bi nashao neko specijalno ulje, s ovim kochi kako najbolje mozhe i meni je to dovoljno.
Za one manje upuchene, evo link da se malo educiraju o uljima dobar

http://www.petrochem.hr/orlen-specijalna-ulja1.html
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 12:22

Motorno ulje mijenjam sam ali ovo ću prepustiti ovlaštenom
servisu, pogotovo ako je taj posao brzo gotov...

I to hoću originalan račun za odrađen posao sa datumom, žigom i
imenom majstora koji je to radio,popisom utrošenog materijala...

O toj mi prednjoj kočnici ovisi život i zdravlje a ionako koči "slabašno"... Rolling Eyes

[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 15:58

emirharley je napisao/la:
SAMO I JEDINO - DOT 4.

Motociklisti cesto grijese pa misle (neovisno o prici o DOT 4) da su, recimo, DOT 5 i DOT 5.1 slicni ili isti. Greska, velika greska, koja vodi u smrt. Razlika kao nebo i zemlja. Sipaj SAMO DOT 4. Manje je vazno koji proizvodjac.

U mom manualu i piše isključivo DOT 4 i toga se držim.
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 21:37

buba je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
OMV DOT 5.1 , savrsheno obavlja svoju funkciju dobar

jel moze bilo kakvo obrazlozenje?

nema se tu shta obrazlagat, pumpa mi par sto metara od kuce i nemam namjeru prevaljivat stotine km da bi nashao neko specijalno ulje, s ovim kochi kako najbolje mozhe i meni je to dovoljno.
Za one manje upuchene, evo link da se malo educiraju o uljima dobar

http://www.petrochem.hr/orlen-specijalna-ulja1.html

ima li na toj pumpi i jeftiniji dot4???


emirharley je napisao/la:
SAMO I JEDINO - DOT 4.

Motociklisti cesto grijese pa misle (neovisno o prici o DOT 4) da su, recimo, DOT 5 i DOT 5.1 slicni ili isti. Greska, velika greska, koja vodi u smrt. Razlika kao nebo i zemlja. Sipaj SAMO DOT 4. Manje je vazno koji proizvodjac.

netocno! Samo dot5 je razlcit. Googlaj...
Smile
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 21:52

klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
OMV DOT 5.1 , savrsheno obavlja svoju funkciju dobar

jel moze bilo kakvo obrazlozenje?

nema se tu shta obrazlagat, pumpa mi par sto metara od kuce i nemam namjeru prevaljivat stotine km da bi nashao neko specijalno ulje, s ovim kochi kako najbolje mozhe i meni je to dovoljno.
Za one manje upuchene, evo link da se malo educiraju o uljima dobar

http://www.petrochem.hr/orlen-specijalna-ulja1.html

ima li na toj pumpi i jeftiniji dot4???
Nema nikakvog drugog kochionog ulja na toj pumpi, za 30-ak kn kolko dodje, chini mi se 2,5dl, jednostavno se ne isplati ich trazhit nigdje dalje,
jedino bi mozhda trebali napravit kakvo pakiranje za motore od recimo 1dl Smile, ovak mi ostaje puno vishka Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 51
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimened 22 kol 2010, 22:22

Felix je napisao/la:
-Mislim da je skroz nebitno koje je marke ali bitno je da se ono najkasnije posle dve godine menja jer absorbuje vlagu a pošto su motorcikli u pitanju trebalo bi tu zamenu i i spoštovati.


a odakle vlaga kad je sve hermetički zatvoreno. ono malo zraka što ostane u čašici tj ono malo vlage što ima u tom zraku se apsorbira u roku odmah i to je to.
održavao sam hidraulične dizalice , vitla i slično i nigdi nisam vidio da se to ulje mjenja tj nisam vidio u tabeli intervala servisiranja da se ulje mjenja nakon dvije ili više godina.
kad sam kupio svoj motor sa njim sam dobio sve račune održavanja, izmjena ulja , guma, akumulatora itd. stavke izmjene ulja za kočnice nisam vidio. motor je bio star 11 godina. ja sam promjenio ulje jer sam mjenjao kočiono crijevo (iz estetskih razloga)
sad na tehničkom mjere kakvoču ulja za kočnice, meni je na meganu nakon 7 godina što ga nitko nije ni pogledao stanje daleko od onoga kad ga treba mjenjati

dakle zaključak: o kakvom vi to mjenjaju ulja ode trebunjate i na osnovu kakvog znanja tj iskustva. to me pogotovo zanima za one koji čak i savjetuju koje je ulje dobro a koje loše
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimepon 23 kol 2010, 08:38

Tak' sam si nekak i ja mislio, na motoru je ulje hebački zatvoreno
u sistemu, ne kao na autu dostupno kroz plastični ćep na posudi ulja...

A i u knjižici održavanja se takva izmjena ne spominje, bar se ja ne sjećam...

Iako se potpuna zračna nepropusnost može samo u laboratoriju održavati i
vlaga iz zraka ipak nađe svoj put do kočionog ulja, svake dve godine izmjena,
to mi je nekak pretjerano... scratch

Samo Magna, ja mislim da ona ulja iz dizalica i ovo kočiono nije isto ulje...
Ono ti je Hidrol, onak crvenkasto a ovo kočiono je nekakvo deseto ulje...

Čini mi se... scratch

Ali ja imam u kočnicama još original, nije se spustilo ni za milimetar i nebum ga
mijenjal tak uskoro a već peta godina motoru ide a koči nešto bolje nego kao nov... Smile



[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimepon 23 kol 2010, 09:38

magna je napisao/la:
a odakle vlaga kad je sve hermetički zatvoreno. ono malo zraka što ostane u čašici tj ono malo vlage što ima u tom zraku se apsorbira u roku odmah i to je to.

sad na tehničkom mjere kakvoču ulja za kočnice, meni je na meganu nakon 7 godina što ga nitko nije ni pogledao stanje daleko od onoga kad ga treba mjenjati

dakle zaključak: o kakvom vi to mjenjaju ulja ode trebunjate i na osnovu kakvog znanja tj iskustva. to me pogotovo zanima za one koji čak i savjetuju koje je ulje dobro a koje loše

Prijatelju, očito je da kod tebe postoje neke rupe u znanju po pitanju ulja za kočnice, i općenito o ulasku vlage u taj sustav.... "Hermetički zatvoreno" - sustav kočnica brtvi tolijko da ulje ne curi van, ali to ne znači da zrak ne može ući unutra. To ulje se stalno grije i hladi, kod hlađenja se ulje sakuplja, nastaje podtlak u sistemu, koji uvlači vanjski zrak. I to je problem odavno poznat kod svih hidrauličkih sistema, ne mora se nužno raditi o ulju za kočnice. Čim je sistem veći (sa više ulja), količina sakupljene vlage proporcionalno raste.

To što ti pišeš o svojem Meganu nije nikakvo pravilo. Meni u Varaždinu SVAKE GODINE instrumentom provjeravaju količinu vlage u ulju za kočnice. Što je više vlage, s time pada temperatura vrelišta ulja, i ove godine zbog toga nisam prošao tehnički pregled auta, iako sam neposredno prije toga bio na servisu, gdje su mi mijenjali disk pločice, i dotočili svježe ulje. Ali očito iz otvorene ambalaže, i instrument je pokazao prenisko vrelište.

Preporuča se zamjena ulja svake dvije godine, ali ako vam na tehničkom pregledu (ili u servisu) mjere temperaturu vrelišta, onda ga treba zamjeniti tek kad rezultati mjerenja to pokažu.

[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimepon 23 kol 2010, 09:49

Nakupljena vlaga (osim što smanjuje temp. vrelišta) izaziva koroziju kočionog klipa i cilindra, te uzrokuje stvaranje želatinoznih nakupina u cilindru, koje izazivaju sve veće (trajno) blokiranje kočnica.

http://www.edelex.ba/web/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=16&Itemid=13
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitimepon 23 kol 2010, 09:58

klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
klesoo je napisao/la:
buba je napisao/la:
OMV DOT 5.1 , savrsheno obavlja svoju funkciju dobar

jel moze bilo kakvo obrazlozenje?

nema se tu shta obrazlagat, pumpa mi par sto metara od kuce i nemam namjeru prevaljivat stotine km da bi nashao neko specijalno ulje, s ovim kochi kako najbolje mozhe i meni je to dovoljno.
Za one manje upuchene, evo link da se malo educiraju o uljima dobar

http://www.petrochem.hr/orlen-specijalna-ulja1.html

ima li na toj pumpi i jeftiniji dot4???


emirharley je napisao/la:
SAMO I JEDINO - DOT 4.

Motociklisti cesto grijese pa misle (neovisno o prici o DOT 4) da su, recimo, DOT 5 i DOT 5.1 slicni ili isti. Greska, velika greska, koja vodi u smrt. Razlika kao nebo i zemlja. Sipaj SAMO DOT 4. Manje je vazno koji proizvodjac.

netocno! Samo dot5 je razlcit. Googlaj...
Smile


Zelio sam naglasiti veliku razliku izmedju DOT 5 i DOT 5.1, samo to i nista vise, jer se nekome moze uciniti vizuelnim dojmom i pogledom na brojeve/oznaku ta su to dva slicna ulja, kao blizu je to 5 i 5.1. Naglaskom na razliku izmedju ova dva ulja, nisam isao na uporedjivanje sa ostalim uljima.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Sponsored content





Ulje (fluid) za kočnice Empty
PostajNaslov: Re: Ulje (fluid) za kočnice   Ulje (fluid) za kočnice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ulje (fluid) za kočnice
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Ulje za Four-ku
» Ulje za VN 900
» Ulje

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Održavanje motocikla i opreme-
Forum(o)Bir: