Početna stranicaPretraľnike da ija pocnem polako, 9 mjesec je  blizu .)) - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 e da ija pocnem polako, 9 mjesec je blizu .))

Go down 
+7
Vilko
dragger
rocky 61
Kamikaza
Vladek
swileni
skviki
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Acyd
cro chopper forum
cro chopper forum
Acyd


Broj postova : 1429
Godina imam : 49
Prebivalište : Našice
Vozim : Triumph Rocket 3r
Na forumu od : 24.04.2010

e da ija pocnem polako, 9 mjesec je  blizu .)) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: e da ija pocnem polako, 9 mjesec je blizu .))   e da ija pocnem polako, 9 mjesec je  blizu .)) - Page 2 Icon_minitimepon 16 kol 2010, 21:19

Evo da i ja napisem ono sto sam ja prosao. Ista situacija:prvi motor,polovni ili novi,koja kubikaza,jedino sam znao da mora biti choper biker2 ,a na moju visinu od skoro 2 m nesmije izgledati sitno.Gleao sam Hondu Shadow,Suzuki intruder,Yamahu 650-1100,VN-900 i svaki ima nesto svoje i nesto sto onaj drugi nema ali bitno mi je bilo da ima kardan (ali to sam opet ja). Uzeo sam Dragstara 1100 2005 g.(igrom slucaja jer svi su nabrojani motori krasni i nebih pozalio da sam uzeo bilo koji od njih) i mogu ti reci da niti u jednom trenutku nisam pozalio sto sam uzeo bas tu kubikazu. Registracija (prva) je stvarno masna,ali dogovoris se za dalje,upoznajes motor i nemoras ga prerastati svake godine i razmisljati o necem puno vecem jer motor ide i ide! Ako bas zelis divljati kroz zavoje i to sa dobrim gumama mozes ,lomiti ga do samih odmaraca nogu (sto nikako ne preporucujem :-) ali choperi opcenito nisu za to.Od novog sam odustao jer za te pare koje sam dao za ovaj mogu nabaciti jos hrpu stvari na njega (i da Calc69 popraviti ga! lol! (mada vec ima dodatne opreme sto na novom moras nadoplatiti (opet masno!)) da bih dostigao cijenu novog. A trzisna cijena ovim motorima pada jaaako polako! Uglavnom sa tvojom lovom 'ugrizao bih se za dupe' da sam kupio manji motor i nakon jedne sezone gledao kako da kupim veci,a sto se padanja tice-pada se i sa manjih i sa vecih,a osobno mislim da je bolje odmah se naviknuti na motor koji ti je cilj nego sa manjeg koji ima bolje manevarske sposobnosti sjesti na veci i onda misliti da mozes na isti nacin ulaziti u zavoje,zaustavljati se itd! Naravno sve ovo pisem u najboljoj namjeri i bez potcjenjivanja motora s manjom kubikazom jer govorim samo o zadanom rasponu 'sredstava placanja' Smile koje ocito imas! Udobnost ,sjedi brate i vozi! ako dupe utrne stani,razgibaj se,popij cugu,ovi motori su za gust,a ne za utrkivanje od tocke A do tocke B! roker biker2 dobar
[Vrh] Go down
Kamikaza
cro chopper forum
cro chopper forum
Kamikaza


Broj postova : 1798
Godina imam : 66
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Virago XV535
Na forumu od : 29.12.2007

e da ija pocnem polako, 9 mjesec je  blizu .)) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: e da ija pocnem polako, 9 mjesec je blizu .))   e da ija pocnem polako, 9 mjesec je  blizu .)) - Page 2 Icon_minitimeuto 17 kol 2010, 09:58

Evo i mog iskustva! Na motor treba sjesti, po mogućnosti ga barem malo provozati da vidiš kako ti odgovara ili kupiti onaj koji ti se sviđa naizgled i poslije toga ga prerađivati prema sebi. To je u neku ruku i bit choppera. Od svih motora koje sam probao jedino mi je prijateljev BMW 1200 odmah legao u ruke kad sam sjeo na njega, ali on mi se koncepcijski ne sviđa. Kupio sam polovnog Viraga XV535 koji mi se sviđao, ali kada sam sjeo na njega ispalo je da je to motor koji kao da je rađen isključivo za Japance, najlogičnije mjesto sjedenja je bilo između vozačkog i suvozačkog sica, koljena su mi smetala kod okretanja volana, itd. Nakon što sam produžio vilicu, podigao volan i stavio produžene komande dobio sam položaj i udobnost koju sam želio. Motor je vozan, dijelova ima i relativno su jeftini, a ove godine je navršio devetnaestu godinu prilično oštre vožnje, što najbolje govori o tome koliko vrijedi.
[Vrh] Go down
http://www.voc-zagreb.hr/
 
e da ija pocnem polako, 9 mjesec je blizu .))
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)
» Moj Dragstar

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: