Početna stranicaPretraľnik"Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) 610RegistracijaLogin

 

 "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

"Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Empty
PostajNaslov: "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)   "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Icon_minitimesri 03 kol 2011, 15:31

Dobio sam ponudu na mail,,,,,,, pa ako netko želi ?????? Bio sam u Drveniku i samo riječi pohvale,prekrasno mjesto i plaža....
______________________
______
__

Dobrodošli u "Pansion Palme", Vaše mjesto za uživanje na suncu i prekrasnom vremenu Jadranske obale. Pansion je smješten na najtoplijem i najljepšem dijelu Makarske rivijere, u starom ribarskom mjestu Drvenik, s pogledom na luku, šljunkovitu plažu i veliki dio obale.
Pogodan smještaj Pansiona, samo 50 metara od mora u srcu mjesta, omogućuje Vam istovremeno uživanje u vlastitoj intimnosti i dobrom izboru kafića, restorana te trgovina od kojih se jedna nalazi nasuprot Pansionu.
Dvokrevetni i čeverokrevetni, ukusno uređeni apartmani omogućuju smještaj od 3 do 5 osoba. Svaki apartman posjeduje 1 ili 2 odvojene dvokrevetne sobe, dnevni boravak s mogućim dodatnim ležajem, kuhinju i kupaonicu.

Od 01/09/2011 nudimo smještaj za sve koji vole motore, toplo sunce i more po cijeni od 75,00 kn/noćenje.

Info: www.pansion-palme.com
e-mail: info@pansion-palme.com

_________________
'Nije bitno dali je cura sa sela, bitno da je motor iz Japana!'
[Vrh] Go down
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

"Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Empty
PostajNaslov: Re: "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)   "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Icon_minitimesri 03 kol 2011, 17:32

''veliki ljubitelj bajkera'' al' tek od Rujna.....a gdje je Kolovoz,Srpanj Razz ne hvala.
[Vrh] Go down
Munja
cro chopper forum
cro chopper forum
Munja


Broj postova : 1634
Godina imam : 51
Prebivalište : požega-ulica od zakona
Vozim : V Strom 1000 , t11 , vivasitv
Na forumu od : 25.11.2007

"Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Empty
PostajNaslov: Re: "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)   "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Icon_minitimesri 03 kol 2011, 22:13

rocky 61 je napisao/la:
''veliki ljubitelj bajkera'' al' tek od Rujna.....a gdje je Kolovoz,Srpanj Razz ne hvala.

u rujnu su svi dobrodošli pljuga
[Vrh] Go down
Sponsored content





"Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Empty
PostajNaslov: Re: "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)   "Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
"Pansion Palme", Drvenik-ponuda za bikere,popust (9 mjesec)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Slaba ponuda
» e da ija pocnem polako, 9 mjesec je blizu .))
» ... akcija Kymco Venox 250 - Lavado
» Ponuda motora u HR (2009)!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Pravila foruma, Help desk, Obavjest, Imenik, Moto klubovi, In memoriam-
Forum(o)Bir: