Početna stranicaPretraľnikvance and hines i mustang sjedalo online kupnja 610RegistracijaLogin

 

 vance and hines i mustang sjedalo online kupnja

Go down 
+6
medo
Vladek
magna
emirharley
merla
Hrki
10 posters
Autor/icaPoruka
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 18:32

Pozdrav svima..

Molim Vas ako netko zna ili ima kakvih iskustava sa kupnjom online navedenog proizvoda.. gdje, na kojim stranicama, kako, koliko.. Very Happy

tražim gdje naručiti v&h i mustang sjedalo za xv1100.. prekopao pola neta i nisam našao gdje bi mogao uzeti oboje a da šalju u HR..

Molim Vas za pomoć!

Hvala Very Happy

Hrki
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 18:43

za v&h kontaktiraj magnu.
a mustang sjedalo probaj e-bay, ako ne onda mozes www.cruisercustomizing.com.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 19:01

Sve mozes za male pare i za nekoliko dana dobiti preko www.ebay.com, samo se moras, naravno, prvo uclaniti u e-Bay i PayPal, a za to treba malo vremena. Wink
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 19:22

ma jesam to sve.. ali ne uspijevam naći.. Crying or Very sad
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 19:24

preko ebay-a auspuhe tesko da ces naci da ti salju u hr.
magna ima lika u njemackoj preko kojeg sam i ja kupio v&h auspuhe.

za mustang mozes preko one stranice...

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Hrki
man
man
Hrki


Broj postova : 165
Godina imam : 48
Prebivalište : Rijeka/Selce
Vozim : Yamaha XV 1100 Virago
Na forumu od : 19.06.2008

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 19:31

hvala merla Very Happy
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 19:39

merla je napisao/la:
preko ebay-a auspuhe tesko da ces naci da ti salju u hr.
magna ima lika u njemackoj preko kojeg sam i ja kupio v&h auspuhe.

za mustang mozes preko one stranice...


Merla, Merla, ti znas da ja tebe uvazavam, no ovo sto si napisao nije bas najtacnije......sve sa e-Baya ide postom bez ikakvog problema, vec sam za moje prijatelje porucivao auspuhe......Merla, Merla.... Bohmann

2hrki: pretpostavljam da ti znas da Vince&Hines auspusi nisu jeftini. Dobro, ako si toga svjetan, evo ti link, salju u BiH (ne mogu da "vidim" Hrvatsku, jer odmah "citaju" moj kompjuter i "bacaju" me na troskove transporta za BiH):

VANCE&HINES EXHAUST CLASSIC 2 YAMAHA VIRAGO 750 1100, $453.66 + $155.00 shipping to Bosnia

http://shop.ebay.com/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A2464&_nkw=vance+hines+virago&_dmpt=Motorcycles_Parts_Accessories&_nkwusc=vance+hiness+virago&_rusck=1&_trksid=p3286.c0.m14&_rdc=1

Osobno mislim da ti to ne treba i da su ovo preskupi muffleri za vrijednost tvoga motora. Sugerirao bih mnogo drugih odlicnih zamjena, jaftinijih, a jedna od boljih opcija je kod Piccila u Splitu/Stobrec - "Marving" slip ons za relativno male pare, odlican proizvod.


Mustang sjedista za Virago:

http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=mustang+seat+virago&_sacat=See-All-Categories


Zadnja promjena: emirharley; pon 23 stu 2009, 20:38; ukupno mijenjano 7 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 19:49

ja sam nabavio i za sebe i za merlu auspuhe iz njemačke. u americi su jeftiniji ali poštarina ubija zbog gabarita paketa (cca 500 dolara). ukoliko neko treba Vance&Hines može info na PP
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 20:14

A može li netko znati gdje ima Cobra za Virago 535?

Još k tome tražim i K&N protočni filter zraka za gore spomenuti motor.
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 20:31

Evo ga:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Cobra-Slashcut-Exhaust-System-Yamaha-Virago-Cruiser_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3ca7241de6QQitemZ260502199782QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories

$269.99 +$94.75 shipping Very Happy

ups ovo je za 750/110

Trazimo................
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 21:30

Za 750/1100 postoje čuda, ali za Virago 535 je stala proizvodnja...to je bil najprodavaniji model Viraga vjerovatno u Europi (za Njemačku znam da je) pa me čudi da se gasi prodaja aftermarket djelova...
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 21:37

emirharley je napisao/la:


Merla, Merla, ti znas da ja tebe uvazavam, no ovo sto si napisao nije bas najtacnije......sve sa e-Baya ide postom bez ikakvog problema, vec sam za moje prijatelje porucivao auspuhe......Merla, Merla.... Bohmann

es

Emir, Emir... ti znas da i ja tebe uvazavam... ali...
kad sam trazio V&H auspuhe za warriora kontaktirao sam 5 (pet) prodavaca preko e-bay-a, i svi su mi odgovorili da ne salju u Hrvatsku jer im se ne isplati, velik paket, pa puno dodje postarina...
Emir, Emir... Bohmann Bohmann

vidis da postoji neka veza izmedju Bosne i amerike!!!!! ti stalno pises o americi, a oni zauzvrat hoce slati velike pakete za Bosnu!

cura cura

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 23 stu 2009, 21:55

a da probaš kontaktirati nekog od forumaša iz Slovenije pa da ti tamo pošalju?
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 09:51

Ne kazem da bas svaki dealer zeli slati "worldwide", no tehnika e-baya je takva da se obicno salje ili samo u domicilnu zemlju ili i "worldwide". Ako je "worldwide" onda jednim klikom otvaras worldwide prozor, a na toj listi su i Tajikistan, i BiH i Hrvatska i Germanija i sve ostalo. Ako ide u BiH ide i u Hrvatsku, samo je fol pronaci dealera koji hoce da salje worldwide. Mnogo ih ne salje npr. akumulatore worldwide, no ja sam nasao neke koji salju, shipping costs US$100.00, Mnogi ne salju gume worldwide, no ja sam nasao neke koji salju, shipping costs takodjer cca US$100.00. U krajnjoj instanci, je*e se dealera, on samo opuca shipping costs za tvoju zemlju pa ti ako ti nije skupo, kliknes "Buy now". To je moje isklustvo, a nije bas malo, vezano za e-Bay.

Just sayin sa ciljem zelim pomoci drugom u razrjesavanju njegovog peroblema, ja sam ovo odavno apsolvirao i sve mi je poznato vezano za ovu tematiku, samo zelim pomoci svojim iskustvom, nista mudro niti dubokomisaono. Very Happy



2merla: evo ti pun qrac linkova za Vance&Hines auspuhe za Yamahu Warrior, salju u BiH, siguran sam da salju i u Hrvatsku, samo se loginiraj. Salju sigurno, a ako ne salju (sto nije opcija, nema sanse), poruci ih na moju adresu u BiH, pa cu ti ih ja dopelati:

1. Buy It Now $473.00 + $106.00 shipping


2. Buy It Now $513.44 + $181.00 shipping


3. Buy It Now $445.00 + $151.00 shipping


4. .....i tako dalje, dvadesetak opcija, a na stranici imas odmah i Vince&Hanes Fuel Pack za rekalibraciju ubrizgavanja, sto je "must do".

http://shop.ebay.com/i.html?_nkw=vance+hines+warrior+&_cqr=true&_nkwusc=vince+hanes+warrior&_rdc=1


Zadnja promjena: emirharley; uto 24 stu 2009, 10:06; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 10:43

Ali Emire...
dosada sam (sto sebi, sto drugima) kupio preko 20 stvari za motor preko ebay-a, tako da mi je sve to poznato...
bilo je i nagovaranja prodavaca, preko email-a, da mi posalju u Hr, mada nisu imali opciju "worldwide"... tako da mi je sve poznato to o cemu pricas...
ali.. kada sam ja trazio auspuhe (trazenje po ebay-u cca 2 tjedna cekanja ponuda), bilo je 5 ponuda za warriora, i samo jedan je htio poslati preko bare, i trazio 435 dolara za postarinu...
provjereno lakse kupiti u njemackoj, preko lika s kojim me spojio magna Very Happy

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 11:21

evo sam dobio odgovor da su mustang sjedala u istoj grupaciji kao i V&H pa ako kome treba na PP
[Vrh] Go down
Safet(y)
cro chopper forum
cro chopper forum
Safet(y)


Broj postova : 6849
Godina imam : 57
Prebivalište : Našice, Zagreb, Ploče, a i tko zna gdje još sve :)
Vozim : V-Rod
Na forumu od : 31.10.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimesub 15 sij 2011, 03:13

magna je napisao/la:
evo sam dobio odgovor da su mustang sjedala u istoj grupaciji kao i V&H pa ako kome treba na PP

Da ne razmisljam o mogucoj promjeni motora, razmislio bih o ovome...

_________________
.. Mark Twain: "Nikad se ne prepirite s glupim ljudima. Prvo će vas spustiti na svoju razinu, a onda pobijediti na iskustvo"..

*** Flickr Photos
[Vrh] Go down
https://www.flickr.com/photos/144415026@N07
david
man
man
david


Broj postova : 14
Godina imam : 46
Prebivalište : zagreb
Vozim : midnight star
Na forumu od : 03.09.2008

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 17 sij 2011, 14:33

ja sam htio sebi kupiti v&h auspuh..
moja iskustva..
preko e-baya ili iz amerike preskupo zbog poštarine, a moraš računat i na carinu i pdv - nema šanse da prođe bez toga (ide na cijeli iznos sa poštarinom). Odustao od V&H i odlučio se za Cobru, ali sistem je isti.
Na stranici (glavni za Europu) http://www.partseurope.eu/cms/en našao dilera blizu HR.. Slovenija, Austrija, Njemačka, svima poslao e-mail, čekao odgovore i našao u Beču najjeftinijeg -odem tamo, namontiram na motor, još dobijem povrat poreza i dovezem se doma.
To je plan za toplije vrijeme.
za info.. cijena kod svih je bila skoro ista, ali ovaj u Beču mi daje 20% popusta
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 17 sij 2011, 14:45

nedavno sam čuo da janbo uvozi V&H p dobroj cijeni. inače mu je cijena kyuriakyna ista kao da uzimaš sam iz amerike
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 17 sij 2011, 17:51

.....nisi čuja, nego sam ti ja rekao.

Kako sam i sam kupio hypercharger u Janba (cijena 200kn jeftinije nego igdje za naručiti), u jednom razgovoru mislim da mi je rekao da prodaje V&H po povoljnim cijenama.
Nije ovo reklama, ali potencijalnim kupcima ipak preporučam...... a šta je nama najbitnije, je cijena. Valja pokušati.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitimepon 17 sij 2011, 17:54

:motoshop:
[Vrh] Go down
Sponsored content





vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Empty
PostajNaslov: Re: vance and hines i mustang sjedalo online kupnja   vance and hines i mustang sjedalo online kupnja Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vance and hines i mustang sjedalo online kupnja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Mustang sic
» VANCE & HINES za Yamahu Bolt
» Online shop - motorcycle-superstore.com
» Vance&Hines Short Shots,vasa iskustva
» Bobber sjedalo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Garaža & Podrum & Posao & Uvoz-Izvoz :: .: Uvoz & Izvoz :.-
Forum(o)Bir: