Početna stranicaPretraľnikMustang sic 610RegistracijaLogin

 

 Mustang sic

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Mustang sic Empty
PostajNaslov: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimesri 17 vel 2010, 21:27

Kolege da pomognemo našem kolegi forumašu koji do duše slabo zalazi na forum , ali kako sam ja slab na svoje čaplje tražim pomoć .

naime kolega je odlučio dok prodaje svoju Dragicu 650 clasic hoće kupiti mustang sic , ali ga zanima gdje i kako kupiti da to dobije , brzo ,bez eventualnih problema (poželjno da to može kupiti u hrvatskoj ) i da ako je izvana da mu netko da savjet gdje , kako i koliko odprilik je razlika u cijenama. Normalno i svakako neka pitanja t.j odgovori na neka pitanja koja ja neznam postaviti , a bitno je za kupnju .
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimesri 17 vel 2010, 21:48

kod nas teško. vani - najbolje e bay.

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 00:04

Kad sam svojevremeno kupovao sic za svoj motor, mustang je bio u užem krugu odabira.
Tada (2003 g.) nisam imao informaciju da se može nabaviti u HR, jedino preko bare.
E sad, preko bare je poštarina abnormalna (već smo jednom pisali o tome) i mislim da je nekih 300-400$ ako ne i više.
Ako ovo pročita zanotti, imat ćeš točnu iformaciju o cijeni.
Stoga mislim da se to ne isplati.
E sad druga varijanta: prosurfati malo dali ima kakav diler po EU.
Treča i najisplativija varijanta: da mu to netko kupi u USA i pošalje (možda teško ili nemoguće)

Ovo šta navodi merla može biti čak i od koristi....potraži po e-bay-u.

I na kraju najisplativija varijanta i najmanje živaca (ja sam tako postupio) kupiti original yamahin (firma corbin) i to u Krškom. Je malo tvrđi ali glede kvalitete korbin je u tome puno jači.
E da, dođe cca 350eurića, a može i štojer vratiti.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 07:02

Ja znam uvoznika za europu, ali isto tako znam da je mustang malko preskup
[Vrh] Go down
emirharley
cro chopper forum
cro chopper forum
emirharley


Broj postova : 3466
Prebivalište : Sarajevo
Vozim : Harley-Davidson Road King Classic
Na forumu od : 30.11.2007

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 09:31

dragger je napisao/la:
Kad sam svojevremeno kupovao sic za svoj motor, mustang je bio u užem krugu odabira.
Tada (2003 g.) nisam imao informaciju da se može nabaviti u HR, jedino preko bare.
E sad, preko bare je poštarina abnormalna (već smo jednom pisali o tome) i mislim da je nekih 300-400$ ako ne i više.
Ako ovo pročita zanotti, imat ćeš točnu iformaciju o cijeni.
Stoga mislim da se to ne isplati.
E sad druga varijanta: prosurfati malo dali ima kakav diler po EU.
Treča i najisplativija varijanta: da mu to netko kupi u USA i pošalje (možda teško ili nemoguće)

Ovo šta navodi merla može biti čak i od koristi....potraži po e-bay-u.

I na kraju najisplativija varijanta i najmanje živaca (ja sam tako postupio) kupiti original yamahin (firma corbin) i to u Krškom. Je malo tvrđi ali glede kvalitete korbin je u tome puno jači.
E da, dođe cca 350eurića, a može i štojer vratiti.


Zao mi je sto ti kontriram dragger, no postarine iz USA i za najvece terete kao sto su auspusi ili gume ne prelaze 100 US$, nema govora o 300-300 $. MOzda je netko i platio ludih 400 $, moze platiti i 1000 $, no ja sam sve to prosao, i gume i auspuhe i velike pakete sa nekim drugim stvarimam i nikada nisam platio vise od 100 US$. Za sic Mustang ne vjerujem da bi bilo vise od 70 US$, barem preko e-Baya, npr. evo jedan link za Mustang sjediste za Harleya, isporuka u Hrvatsku, troskovi postarine 45 US$ !!!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Harley-Dyna-Wide-Glide-96-05-Mustang-Rear-Seat-79139_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem45f11ccce5QQitemZ300397939941QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_3002wt_876


......ali je sjediste 365 US$ !!!

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Yamaha-V-Star-Vstar-650-Custom-Mustang-Seat-76111_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2eaab40499QQitemZ200432419993QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_500wt_749


ili US$ 396:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Yamaha-V-Star-VStar-650-Classic-Mustang-Seat-75266_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem2c531804d1QQitemZ190372644049QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_500wt_749


Evo jedan sa postarinom za HR US$ 82.50 + US$ 369.71 za sjediste:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Yamaha-V-Star-650-Classic-Silverado-Mustang-Seat-76101_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem51901389ddQQitemZ350309550557QQptZMotorcyclesQ5fPartsQ5fAccessories#ht_3325wt_880
[Vrh] Go down
http://www.sarajevobikersclub.ba
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 10:21

Nema ljutnje, niti to smatram kontriranjem. Govorim samo informacije koje znam iz raznih iskustava.

Ako je tako kako kažeš, nek ti čovjek uplati pare na račun, kad sjednu, narući mu. Ili mu pokaži put pa nek sam narući, naravno na kraju nek to postavi na forum da možemi i mi ostali postupiti na isti naćin.
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 10:45

M-79150 Mustang Seats Two-Piece Studded Wide Touring Seat w/Driver Backrest - VF750 Ace (98 to 03)
1 $699.00 $608.13 $608.13
Your estimated ship date is: Friday, Feb 26, 2010
Subtotal $608.13

Please choose your shipping method:success
DHL Global Mail = $148.63 UPS Worldwide Saver = $1,126.37

Non-Trackable but very affordable. Read more about shipping. Mustang sic New_window
Trackable with 3-7 business days transit time. Read more about shipping. Mustang sic New_window

$148.63
Tax $0.00
TOTAL $756.76




primjer kako bi izgledala narudžba mustanga . 756,76x5,2=3936 kuna + 30% (pdv i carina)=5115 kuna
ipak malo previše
[Vrh] Go down
Mr.DJ
man
man
Mr.DJ


Broj postova : 354
Godina imam : 47
Prebivalište : SL.BROD
Vozim : ŠTO STIGNEM- 2,4,6,8 TOČKOVA
Na forumu od : 24.11.2009

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 13:33

Bilo bi najbolje moj el prezidente Deepe da si on kupi pravi motor a ne samo sic geek dancingbanana
[Vrh] Go down
merla
cro chopper forum
cro chopper forum
merla


Broj postova : 3774
Godina imam : 53
Prebivalište : Zg
Vozim : road star warrior, honda valkyrie interstate
Na forumu od : 13.12.2007

Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitimečet 18 vel 2010, 14:27

emirharley je napisao/la:
[
Zao mi je sto ti kontriram dragger, no postarine iz USA i za najvece terete kao sto su auspusi ili gume ne prelaze 100 US$, nema govora o 300-300 $. MOzda je netko i platio ludih 400 $, moze platiti i 1000 $, no ja sam sve to prosao, i gume i auspuhe i velike pakete sa nekim drugim stvarimam i nikada nisam platio vise od 100 US$. Za sic Mustang ne vjerujem da bi bilo vise od 70 US$, barem preko e-Baya, npr. evo jedan link za Mustang sjediste za Harleya, isporuka u Hrvatsku, troskovi postarine 45 US$ !!!
0

Emire, to je istina, ali to se odnosi uglavnom na kupovinu preko e-baya. ako kupujes preko net-a od neke firme, onda poštarine znaju iznositi i po parsto dolara. meni su, kada sam preko cruisercustomizing.com kupovao 1 gumu tražili 250 dolara za poštarinu. prko e-baya je poštarina manja, ali i tamo ima situacija da traže preko 200 dolara.
npr. sada trazim fairing za svoj motor, pa neki traže poštarinu i do 250 dolara. ima par prodavača koji traže 80-tak dolara, ali to sto oni prodaju mi ne paše Sad .

_________________
work to ride - ride to work

growing old is mandatory - growing up is optional

www.mkfireriders.com
[Vrh] Go down
http://www.mkfireriders.com/
Sponsored content





Mustang sic Empty
PostajNaslov: Re: Mustang sic   Mustang sic Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mustang sic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» vance and hines i mustang sjedalo online kupnja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Dodatna oprema i izrada dijelova-
Forum(o)Bir: