Početna stranicaPretraľnikOcjena motora - Page 2 610RegistracijaLogin

 

 Ocjena motora

Go down 
+8
palomas
magna
buba
dragger
calc69
jebiki
One Night Stand
mungos
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimepon 23 stu 2009, 18:03

calc69 je napisao/la:
...nemaš Buba, jer ja znam da si mijenjao ležajeve prednje
a za to vrijeme se nisi vozio ,znači najviše 98% ... :lol:

vidish ,stvarno, pokushavao sam se sjetit jel shta bilo i skroz sam to zaboravio, makar s obzirom da sve sam radim , ne rachuna se kao ne voznja. Prednost samostalnih servisa je i to shta ih mozesh radit kad nije vrijeme za voznju pa u principu ne gubish nishta dancingbanana
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimepon 23 stu 2009, 20:02

meni je veći dio godine motor u garaži nesposoban za vožnju jer ja tako želim. mijenjam dijelove ili nadograđujem, iako je sve ispravno. kvar nisam imao ali sam svejedno manje vozio nego neko kome se motor stalno kvario . koliku ocjenu dati
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimepon 23 stu 2009, 20:31

Za izgled -2
Za marku 5
Za pouzdanost 4+
Za upotrebljivost (nema ocjene, samo za parade) What a Face
sory lol!

Sad će mi nabit na nos "a kak' sam se ja onda jedini dovezel
na CCF ročkas prek Velebita"
biker2
lol!
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 07:37

ne na nos ću ti nabiti samo sladoled
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4411
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 08:10

Moja Aquila prošla je već preko 40.000 km, niti jednog trena nije bila u nevoznom stanju, ili u defektu.

Naravno, bilo je održavanja, od izmjene ulja, filtera, svijećica, kuplug sajle, guma, lanca i lančanika, jedno podešavanje ventila, izmjena ulja u prednjim teleskopima... Prilikom skidanja kotača zamjenio sam usput i ležajeve, koje sam već ranije kupio, i čekali su ugradnju. Od pet ležajeva, samo jedan je imao lokera, ali pošto ležajevi nisu skupi, bolje se osjećam kad znam da su novi.

Od dijelova koji se nisu smjeli pokvariti, izgorjela mi je žaruljica za osvjetljenje tablice, i izgubio sam nožicu zadnje kočnice, nakon osmog prolaza po drndavom makadamskom putu. To bi bio i najteži "kvar" na Aquili, jer sam morao improvizirati nekakvu nožicu, dok mi iz Koreje nije stigla originalna.

A ocjene i matematika - ne znam kak se to računa.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 18:57

palomas je napisao/la:
Moja Aquila prošla je već preko 40.000 km, niti jednog trena nije bila u nevoznom stanju, ili u defektu.

Naravno, bilo je održavanja, od izmjene ulja, filtera, svijećica, kuplug sajle, guma, lanca i lančanika, jedno podešavanje ventila, izmjena ulja u prednjim teleskopima... Prilikom skidanja kotača zamjenio sam usput i ležajeve, koje sam već ranije kupio, i čekali su ugradnju. Od pet ležajeva, samo jedan je imao lokera, ali pošto ležajevi nisu skupi, bolje se osjećam kad znam da su novi.

Od dijelova koji se nisu smjeli pokvariti, izgorjela mi je žaruljica za osvjetljenje tablice, i izgubio sam nožicu zadnje kočnice, nakon osmog prolaza po drndavom makadamskom putu. To bi bio i najteži "kvar" na Aquili, jer sam morao improvizirati nekakvu nožicu, dok mi iz Koreje nije stigla originalna.

A ocjene i matematika - ne znam kak se to računa.....

Jednostavno frende litra i voda pa dijeliš guza lol!
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : GSF
Na forumu od : 22.02.2008

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 19:10

ja mislim da ja imam -1 ili -2 ili tak nekaj... hahah
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
rocky 61
cro chopper forum
cro chopper forum
rocky 61


Broj postova : 1738
Godina imam : 62
Prebivalište : Brčko BiH
Vozim : JL 250-5
Na forumu od : 01.05.2010

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimepon 20 pro 2010, 03:03

Jbga , ovo ispada da je moj ' kinez ' najbolji motor na forumu, od Travnja do Listopada sam ga vozio doslovno svaki dan,
na početku sezone sam promjenio ulje i sviječice , a to radim sam i to je posla cirka 20 minuta,tijekom sezone dva puta dotegao pog. lanac oko 30 minuta,prešao 6000 km motor nije niti jednom zatrzao . scratch
[Vrh] Go down
mbani83
cro chopper forum
cro chopper forum
mbani83


Broj postova : 668
Godina imam : 55
Prebivalište : split
Vozim : čong-čonga
Na forumu od : 28.02.2010

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimened 27 vel 2011, 20:37

Krmko bez ikakvih problema zavrtio preko 41tkm , dok je zimi u garaži ide lagano sređivanje- izmjena ulja , svjećica , lanca i sl. provjera ventila a ostatak vozi i ne žuga (danas 150 km) dok aqiula650 leži na popravku ...
[Vrh] Go down
klesoo
cro chopper forum
cro chopper forum
klesoo


Broj postova : 5077
Godina imam : 63
Prebivalište : ZG
Vozim : paKLEnu masinu
Na forumu od : 04.11.2007

Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitimened 27 vel 2011, 23:33

moj je pouzdan 109%, ako ne i 110%.

Nikada me nije ostavio na cjedilu, pa cak ni zbog suplje gume, (a supljina je bilo....) Smile
Najpouzdaniji je paKLEni stroj!!!
[Vrh] Go down
http://motovizija.wordpress.com/
Sponsored content





Ocjena motora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ocjena motora   Ocjena motora - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ocjena motora
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Lakiranje motora
» Bojanje motora
» Kupnja motora
» Izvoz motora

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: