Početna stranicaPretraľnikMAJSTORA ZA OLDTIMERA 610RegistracijaLogin

 

 MAJSTORA ZA OLDTIMERA

Go down 
+3
boki
Saba
HD Biker
7 posters
Autor/icaPoruka
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimepon 16 stu 2009, 14:02

Trazim majstora za NSU MAX-a u blizini Karlovaca moze i dalje. Motor je slozen ali baca ulje na auspuh. Ako netko zna za majstora neka mi javi. Isto tako trazim majstora za DKW 250ccm iz 1929 godine..... isto je Motor slozen ali ne radi. Rado bi nekoga koj je ljubitelj oldtimera i koji se sa time bavi i koj je vec slozio par motora ajmo reci stari majstor.
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
Saba
cro chopper forum
cro chopper forum
Saba


Broj postova : 2433
Godina imam : 42
Prebivalište : Split - Croatia
Vozim : Virago 1100
Na forumu od : 18.03.2008

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimepon 16 stu 2009, 14:31

U Splitu ima rako koji je stručnjak doduše za HD, ali mogu se raspitat da li bi on to moga ili tija....
[Vrh] Go down
boki
man
man
boki


Broj postova : 44
Godina imam : 44
Prebivalište : sl. brod
Vozim : Yamaha Wildstar
Na forumu od : 04.03.2009

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimesri 09 pro 2009, 07:59

Moj prijatelj zvani ziggi, a i tu je na forumu veliki je znalac starih motora i nekoliko ih je digao iz groba i napravio od njih salonsko stanje.Čovjek je u Slav. Brodu, kontaktiraj ga i izvidi situaciju!Pogledaj pod prerarada od ZIGGI šta je napravio od starog BMW!
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimesri 09 pro 2009, 08:18

Ako ti treba kontakt U Zadru, javi. Čovjek i danas vozi utrke oldtimera i dobar je mehaničar.
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimesri 09 pro 2009, 10:23

A ima i u Zagrebu čovjek kojeg znam, odličan mehaničar, pa ga mogu pitati koliko zna i da li je zainteresiran. Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
vepar
man
man
vepar


Broj postova : 32
Godina imam : 62
Prebivalište : Pakrac
Vozim : vw1300 i vt600 shadow
Na forumu od : 03.04.2009

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimesri 09 pro 2009, 11:12

Ja sam osamdesetih imao NSU 175 max sa takvim problemom. Radilo se o puknuču uljne karike. Sječam se da je bilo puno teže naći kariku nego ju zamjenit. Zamjenu sam radio sam po knjizi za održavnje koju je imao jedan frend. Najveći je problem odvajanje podizača ventila koji su unutar bloka motora, jer dok njih ne odvojiš ne možeš skinuti glavu cilindra. Nebi bili loše potražiti u knjižnicama ili na intrenetu tu knjižicu jer je u njoj sve detaljno prikazno i opisano tako da ne možeš pogrešiti.
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimesri 09 pro 2009, 20:10

vepar je napisao/la:
Ja sam osamdesetih imao NSU 175 max sa takvim problemom. Radilo se o puknuču uljne karike. Sječam se da je bilo puno teže naći kariku nego ju zamjenit. Zamjenu sam radio sam po knjizi za održavnje koju je imao jedan frend. Najveći je problem odvajanje podizača ventila koji su unutar bloka motora, jer dok njih ne odvojiš ne možeš skinuti glavu cilindra. Nebi bili loše potražiti u knjižnicama ili na intrenetu tu knjižicu jer je u njoj sve detaljno prikazno i opisano tako da ne možeš pogrešiti.

Takvu stvar ja imam za svoju Hondicu, i to je a-must-have ako radiš neke zahtjevnije popravke dobar
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
vepar
man
man
vepar


Broj postova : 32
Godina imam : 62
Prebivalište : Pakrac
Vozim : vw1300 i vt600 shadow
Na forumu od : 03.04.2009

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimečet 10 pro 2009, 12:00

Evo ti link na manual u pdf formatu za nsu 175 max.

http://www.motorrad-stemler.de/dcenter/down/
[Vrh] Go down
k@n
man
man
k@n


Broj postova : 323
Godina imam : 40
Prebivalište : Petrinja
Vozim : Keewey Cruser 250 V2.0 / RUSKO ĐUBRE / Dkw rt175 / Mz Ts250/1 Kawasaki GPZ550 UNITRACK X 2
Na forumu od : 06.04.2008

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimened 13 pro 2009, 11:09

HD Biker je napisao/la:
Trazim majstora za NSU MAX-a u blizini Karlovaca moze i dalje. Motor je slozen ali baca ulje na auspuh. Ako netko zna za majstora neka mi javi. Isto tako trazim majstora za DKW 250ccm iz 1929 godine..... isto je Motor slozen ali ne radi. Rado bi nekoga koj je ljubitelj oldtimera i koji se sa time bavi i koj je vec slozio par motora ajmo reci stari majstor.
MAsine od nsu-a su pizdarija za slozit znam iz iskustva Sad NIsta ni nije vise zivaca pojelo od toga A Dkw je vec druga prica i LOVE DKW! IMam ti ja covjeka u Sisku tj dva (jedan radi uglavnom Bmw-e al mozda bi mu se dalo ) a drugi je isto legenda ! Evo lik je prije tjedan dva slozio jednog max-a . Divno radi ! dobar
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimened 13 pro 2009, 20:55

k@n je napisao/la:
HD Biker je napisao/la:
Trazim majstora za NSU MAX-a u blizini Karlovaca moze i dalje. Motor je slozen ali baca ulje na auspuh. Ako netko zna za majstora neka mi javi. Isto tako trazim majstora za DKW 250ccm iz 1929 godine..... isto je Motor slozen ali ne radi. Rado bi nekoga koj je ljubitelj oldtimera i koji se sa time bavi i koj je vec slozio par motora ajmo reci stari majstor.
MAsine od nsu-a su pizdarija za slozit znam iz iskustva Sad NIsta ni nije vise zivaca pojelo od toga A Dkw je vec druga prica i LOVE DKW! IMam ti ja covjeka u Sisku tj dva (jedan radi uglavnom Bmw-e al mozda bi mu se dalo ) a drugi je isto legenda ! Evo lik je prije tjedan dva slozio jednog max-a . Divno radi ! dobar

imam ja i jednog DKW-a iz 1929 godine kojega bi trebalo sloziti...mislim on je slozen lakiran itd. ali treba pregledati masinu, ne pali..imas interesa?????
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
k@n
man
man
k@n


Broj postova : 323
Godina imam : 40
Prebivalište : Petrinja
Vozim : Keewey Cruser 250 V2.0 / RUSKO ĐUBRE / Dkw rt175 / Mz Ts250/1 Kawasaki GPZ550 UNITRACK X 2
Na forumu od : 06.04.2008

MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitimened 13 pro 2009, 21:32

Sutra ti rjesim broj od covjeka ! cjenama pristupacan a majstro do jaja.... Smile Ja se nebi upusto u takve egzibicije previse sex Nisam jos ni svog dkw-a slozio dokraja Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





MAJSTORA ZA OLDTIMERA Empty
PostajNaslov: Re: MAJSTORA ZA OLDTIMERA   MAJSTORA ZA OLDTIMERA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
MAJSTORA ZA OLDTIMERA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» vw trike kao oldtimera
» Uvoz oldtimera
» T: Majstora za Venoxa RI i okolica
» Trazim majstora za windschild
» Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: