Početna stranicaPretraľnikNeugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) 610RegistracijaLogin

 

 Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)

Go down 
+25
calc69
gusgus
medo
One Night Stand
Jack
Safet(y)
HyperCube
magna
palomas
Franjo
k@n
ica
Yzzy
buba
HD Biker
KLResho
fat boy
cro.chopper
Kum
Djubre
lord
zgrdic
mavo
Domagoj
simerijac
29 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
simerijac
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 46
Prebivalište : bjelovar
Vozim : Honda VTR 1000
Na forumu od : 27.06.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepet 13 stu 2009, 20:42

Ovako,sve je započelo prije 2.godine poslje završene moto sezone,negdje krajem 10.mjeseca.Mojem motoru je bio potreban servis i tada sam po prvi put čuo za Djubreta.Kod njega sam prvi put vidio njegov motor te odlučio se za preradu.Dogovor je pao!25000 kn za sve,znači metalni dio prerade,plastike gume i servis,sve u toj cijeni.Kako nisam imao odmah sav novac dogovorili smo se da ću mu plaćati u ratama i da sljedeću sezonu preskačem.Došlo je sljedeće ljeto motor je stajao nedirnut,prošla je i jesen on još uvijek nedirnut, tek iza nove godine su bili napravljeni trokuti,zadnja vilica(tako lijepo povarena da je moram dati kitat i brusit da na nešto liči)kao da su se ptice pokakale po varu,volan i konstrukcija za rep.Ali i konstrukcija je bila napravljena krivo jer sam Djubretu izričito naglasio da želim dvosjed a ne jednosjed tako da i žena može kadkad samnom na vožnju.Nije mi napravio čak ni držače za suvozača a i moje držače za noge je skinuo sa svog motora i stavio stare!Kad sam vidio što mi radi od motora pronašao sam drugog majstora za plastiku koji je odradio svoj dio posla i više nego pošteno dapače plus plastiku je preradio i kompletan držač repa sa držačima za noge onako kako sam ja želio mada po dogovoru to nije bio njegov dio posla.Najtužniji dio sljedi:u međuvremenu sam dragom gosp.Đubretu dao 16000kn a on mi danas lijepo kaže da on moj motor neće radit jer sam dao plastike izradit kod tog drugog čovjeka!Sjebao me za kompletan servis na motoru te nije uopće napravio do kraja ni kako treba čak ni mehanički dio posla e pa što onda reći o njemu lijepo i pozitivno nego LJUDI ČUVAJTE SE ima ih svakakvih!Ali neću ja propast radi jednog djubreta i ja ću se vozit ali u njegov dvor više nikad neću kročit jer za mene nije čovjek.Evo to je moje iskustvo sa njime pa neka svi čitaju i neka mu ide na hvalu.Ako se boji konkurencije onda se time poslom ne treba ni bavit i ubuduće neka malo jače vari osovine u kotačima da ne pucaju a on jako dobro zna o čemu se radi.Veliki pozdrav svim Bikerima... puca1
[Vrh] Go down
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepet 13 stu 2009, 21:03

Izgleda da je i kod nas došlo vrijeme kakvo gledamo u američkim filmovima, ništa bez ugovora, odvjetnika i utjerivača. Istina, praksa pokazuje svu nepravdu i sporost, ali jednog dana... Ali i danas ima ljudi koji imaju dovoljno i vremena i strpljenja i novca, pa kad ovakvi majstori nalete na takve, ovi će im se krvi napiti. I ne samo majstorima individualcima, već i firmama, ovlaštenim i neovlaštenim zastupnicima, svima koji počinju kemijat i srat za ono što su dužni napravit. Žao mi je stari. Ne poznam navedenog majstora i ne mogu komentirati njegov prethodni rad, ali ovo bolje da ne komentiram, svakako bi moglo zvučati, a protumačit se na samo jedan način.
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimesub 14 stu 2009, 21:10

Ako je ovako kako si napisao s pravom si ljut i nezadovoljan.
Ja sam kod Đubreta radio produženje nožnih komandi i novi volan, i vrlo sam zadovoljan kako je to ispalo, jedina mala zamjerka je bilo prekoračenje roka radova ali kad sam vidio kako je ispalo nije mi bilo žao ni propuštenih lijepih dana za vožnju.
Pošto svaka medalja ima dvije strane dok ne čujem i drugu stranu ne mogu suditi.
Za sada još uvijek imam mišljenje da je Đubre odličan majstor, ali to je samo moje mišljenje i ne znači da sam u pravu.

Na kraju je najbitnije da smo čim više na cesti biker2 i uživamo u vožnji pa se nadam da će ti lijepi kilometri vožnje kad tad isprat gorak ukus tvoje suradnje s Đubretom!

PS: stavi koju sliku da vidimo kako je na kraju ispalo, i sam sam u kombinacijama za preradu svoje honde pa me zanima kako izgleda.
[Vrh] Go down
simerijac
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 46
Prebivalište : bjelovar
Vozim : Honda VTR 1000
Na forumu od : 27.06.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: xxx   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimened 15 stu 2009, 08:00

Motor je sad u fileru pa ćeš se morati još malo strpit ali vjerujte da motor izgleda fantastično i nije mi žao jednog dana čekanja sad kada vidim kako izgleda.Strašno puno truda mašte i dosjetljivosti je uloženo u njega tako da je mada je važan jako novac je sporedna stvar.
[Vrh] Go down
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepon 16 stu 2009, 21:07

nešto ne razumijem piše da si iz Bjelovara,a on je uz Bjelovar pa ako si imalo bajker moraš čuti za njega pa uostalom ti je susjed
između ostalog moje iskustvo sa njime dogovor za prvi motor sve korektno od cjene do izrade ma sve 5
drugi motor(izgradnja objekta-garaže,fasada na kući itd.naravno djubretova)opere me na cijeni zabole me glava(razlozi razni), a posao koda je dao zidarima
evo moje iskustvo sa njime i nažalost tu je kraj,možda je izgradnja gotova pa je opet onaj dobri stari Darko ali za mene je tu kraj
pozdrav bajkeri
[Vrh] Go down
simerijac
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 46
Prebivalište : bjelovar
Vozim : Honda VTR 1000
Na forumu od : 27.06.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepon 16 stu 2009, 23:28

Gledaj,ja sam radio u Njemačkoj od svoje 19 do 26 godine.Naravno da sam čuo za njega no svoj prvi motor sam kupio prije 3 godine vozio ga 1 godinu te onda kupio drugi(hondu vtr1000)i naravno pa to ti upravo želim i reći čuješ za nekog,skoro ste susjedi,a onda ta taj oplete ko vola u kupusu!Ali neka, dok ima bikova ima i štrikova...Život je dovoljno dugačak, a valjda ima boga pa ne kaže se valjda bez veze SVE SE VRAĆA SVE SE PLAĆA
[Vrh] Go down
zgrdic
man
man
zgrdic


Broj postova : 148
Godina imam : 69
Prebivalište : zagreb
Vozim : ništa više
Na forumu od : 11.09.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 17 stu 2009, 08:58

nisam nikada pitao zašto ga zovu djubre????????
možda ima smisla
[Vrh] Go down
simerijac
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 46
Prebivalište : bjelovar
Vozim : Honda VTR 1000
Na forumu od : 27.06.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimesri 18 stu 2009, 01:08

I meni njegov nadimak dobio je smisao ali šta je tu je došao sam u klub nasamarenih ali život ide dalje ja ću se svejedno sljedeće ljeto vozit a kad Djubre vidi motor kako je prerađen neka stane i divi se jer taj motor tj.moj motor zbilja izgleda nešto što se ne viđa svaki dan.Svaka čast njegovim preradama ali on ima nekoliko dijelova koje samo kombinira na motore to jest vrti ih.Ali na mome motoru je svaki dio osmišljen napravljen kalup dio izrađen i takvog dijela više nema ni na jednom motoru a to je ono što sam ja htio.Imati nešto što nama nitko.Strpite se još malo doći će slike...
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimesri 18 stu 2009, 10:42

Neznam kaj da ti velim. Ja sam Djubretom samo pozitivne reakcije. Super je cuijela njegova ekipa, a on mi se čini kao osoba koja te nikada neće zajebati.

Ja samo iznosim moja iskusttva. Al kao što kažeš:
simerijac je napisao/la:
dok ima bikova ima i štrikova...
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Djubre
man
man
Djubre


Broj postova : 15
Godina imam : 55
Prebivalište : BJ
Vozim : Prerada HD Softail 1400
Na forumu od : 25.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepet 20 stu 2009, 19:53

Prihvaćam svake pohvale i kritike
(naravno,ako su te kritike opravdane).

Pozdrav svim bikerima!
[Vrh] Go down
http://www.djubre.com/glavna.htm
Gost
Gost




Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepet 20 stu 2009, 22:51

Djubre je napisao/la:
Prihvaćam svake pohvale i kritike
(naravno,ako su te kritike opravdane).

Pozdrav svim bikerima!

Ovo treba respektirati , čovjek je prihvatio pohvale i pokude . ovo je kvaliteta osobe .
[Vrh] Go down
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimesub 21 stu 2009, 13:59

deep je napisao/la:

Ovo treba respektirati , čovjek je prihvatio pohvale i pokude . ovo je kvaliteta osobe .

Uze mi rijeci iz prstiju....
[Vrh] Go down
cro.chopper
Tata foruma
Tata foruma
cro.chopper


Broj postova : 10959
Godina imam : 51
Prebivalište : jaska
Vozim : Kawasaki VN 900 CLASSIC (2006)
Na forumu od : 31.10.2007

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimesub 21 stu 2009, 18:01

pozdrav djubre....
daj nam malo novih preradica iz 2009...
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimened 22 stu 2009, 12:36

netko spomene medalju,strane...ovo...ono Cool
[Vrh] Go down
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimened 22 stu 2009, 22:15

fat boy je napisao/la:
netko spomene medalju,strane...ovo...ono Cool

Question Question
[Vrh] Go down
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepon 23 stu 2009, 01:25

mavo je napisao/la:
fat boy je napisao/la:
netko spomene medalju,strane...ovo...ono Cool

Question Question
svaka medalja ima dvije strane...
novcic pismo glava jel... no dobro Wink
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepon 23 stu 2009, 13:11

Čovjek je htio reći da svaka medalja ima dvije strane.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
mavo
cro chopper forum
cro chopper forum
mavo


Broj postova : 1573
Godina imam : 49
Prebivalište : Sisak
Vozim : bmw
Na forumu od : 16.02.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepon 23 stu 2009, 15:36

Pa to sam i ja rekao, samo sam krivo shvatio post fat boya. sory
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimepon 23 stu 2009, 15:52

nije mi jasno, ja sam svoj post napisao prije fat boya (u 1:11pm) a on u 1:25pm. I sad kako je njegov post prije mojeg?


Ovo je velika nepravda i diskrminacija, i zahtjevam potpunu pravdu!!!!
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
KLResho
man
man
KLResho


Broj postova : 55
Godina imam : 40
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Kawasaki KLR 650,prerada
Na forumu od : 19.01.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 01:13

Ovaj post će možda biti subjektivan.U jako dobrim odnosima sam sa popljuvanim majstorom.Ja bih ga radije zvao umjetnikom...

Kao prvo...malo o poznavanju i ne poznavanju...Bjelovar vam je mala sredina gdje svatko svakog zna,ali opet,ima nas jako puno,a da se pravimo da se ne poznajemo kad se vidimo.Žalosno je to,bilo bi odlično kad bi se na prostoru države mi ekipa udružili i pokazali svijetu tko što može u svom području zanimanja i interesa,ali eto,takvi smo kakvi jesmo...


Što se tiče dotičnog motora,u dogovore između dvije strane ne ulazim,ali sam si napisao da si do sad platio 16000 kuna i napisao si što je sve po motoru napravljeno.Budući da ima mnogih sa foruma koji su kod Dubreta radili nešto po motoru,onda imaju predodžbu koliko koštaju trokuti,proširena zadnja vilica,široke felge,prerada sportskog motocikla u chopper itd.Znači,nije nešto plaćeno,a da se ništa nije dobilo.Budući sam u to vrijeme svakodnevno bio kod Djubreta,sjećam se da ti se nikuda nije žurilo i da si svaki put sa svojim karakterističnim osmijehom dolazio u radionu i veselio se i samim planovima oko izrade motora,a pogotovo kad su radovi počeli.O kvaliteti varova mogu reći samo to da oni tvornički na mom Kawasakiju izgledaju očajno u usporedbi sa Djubretovim.Možda griješim,ali zadnja vilica je bila u fileru...ili su bile felge...
Što se tiče plastika,skroz deseta je priča zašto se dva majstora međusobno ne slažu.Ali sjećam se dobro da je dogovor bio da radova na motoru neće biti ukoliko plastike idu na izradu kod majstora kod kojeg si išao,iako se svi slažemo da taj majstor posao sa plastikama odradi stvarno odlično.Rekao si tad da motor voziš u Koprivnicu,da se plastike izradjuju tamo.I koliko se sjećam,nakon toga je trebalo napraviti servis na motoru i tu bi Djubre odradio svoje.Eto...toliko ja znam o cijeloj toj priči i nisam mogao prešutiti ovo sve.

U želji da ti Štef zamisliš neki motor,Djubre ti odradio sve u vezi mehanike i ciklistike,Neno napravio struju,Koki ti napravio plastike,a ja vam donio iz Louisa sve šta treba,pa da okrenemo nešto na roštilju svi zajedno i popijemo pivo,dva,tri...puno vas pozdravljam!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 14:19

Citat :
U želji da ti Štef zamisliš neki motor,Djubre ti odradio sve u vezi mehanike i ciklistike,Neno napravio struju,Koki ti napravio plastike,a ja vam donio iz Louisa sve šta treba,pa da okrenemo nešto na roštilju svi zajedno i popijemo pivo,dva,tri...puno vas pozdravljam!

Jel meso i piva isto od onih 16,000.00 kuna ili kao nadoplata?


Nisam mogo odoliti..nemojte šta zamjeriti.. pljuga
[Vrh] Go down
KLResho
man
man
KLResho


Broj postova : 55
Godina imam : 40
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Kawasaki KLR 650,prerada
Na forumu od : 19.01.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 15:11

Ne,to je za onih 9000 kuna koje nedostaju do 25000kn.

Evo,pa nemoj odoliti i drugi put. Cool
[Vrh] Go down
HD Biker
cro chopper forum
cro chopper forum
HD Biker


Broj postova : 520
Godina imam : 47
Prebivalište : EU
Vozim : HD Police Road King Screaming Eagle
Na forumu od : 03.12.2007

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 17:13

Decki ja sada neznam ko pije ko placa......u cemo je sada problem..... citam citam i nekako ne kuzim......sta je sad na tom motoru i ko je sta radio i ko je kome duzan razjasnite to malo jel taj motor vozi ima slike ??? scratch
[Vrh] Go down
http://www.bikermotoshop.com
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 17:49

ishao sam josh jedanput prochitat sve od pochetka i moram rpiznat da nikak iskristalizirat cijeli dogadjaj, imam neki osjechaj da che sad izach i trecha varijanta scratch
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitimeuto 24 stu 2009, 19:03

Ha vidim da nisam jedini kome nije jasno.

Djubre se samo javio i rekao da prihvaća i pohvale i pokude.

A Krešo je stao u obranu časti bjelovarskog tima.

Ko je reko ono s medaljama? scratch

A i mene zanimaju slikice, i to baš konkretnog vara da vidim kak je to loše zavareno, samo me nekaj plaši da to nikada nećemo doživjeti.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Sponsored content





Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» MAJSTORA ZA OLDTIMERA
» T: Majstora za Venoxa RI i okolica
» Trazim majstora za windschild
» Moje prerade i airbrush....
» Prerade Virago

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: