Početna stranicaPretraľnikNeugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)

Go down 
+25
calc69
gusgus
medo
One Night Stand
Jack
Safet(y)
HyperCube
magna
palomas
Franjo
k@n
ica
Yzzy
buba
HD Biker
KLResho
fat boy
cro.chopper
Kum
Djubre
lord
zgrdic
mavo
Domagoj
simerijac
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
simerijac
man
man



Broj postova : 13
Godina imam : 46
Prebivalište : bjelovar
Vozim : Honda VTR 1000
Na forumu od : 27.06.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 18:40

magna je napisao/la:
simerijac je napisao/la:
k@n je napisao/la:
roker Bas ja ne poznam ni jednog ni drugog al mi se sve cini nategnuto Razz Argumentiraj brete krevet Pa da vidimo nasta lici biker2
https://2img.net/r/ihimizer/img525/304/p1010015o.jpg
s obzirom koliko poznajem varove, vaz nije oliko loš, ali nije pobrušen da vizualno dobije peticu. ocjena bi bila vrlo dobar jer traži brusilicu. vidio sam i varove koji zaslužuju odličan jer odmah nakon varenja izgledaju kao pobrušeni.
ali ipak daleko od katastrofe kojom se deklarira var
[img]Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 P1010017t Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 W800Evo ljudi,OVO SU VAROVI MOJE ZADNJE VILICE i ako maknemo sada prepucavanje kakav je Đubre čovjek i majstor ostaje čista realnost da sam mu platio dogovoreni iznos za mehanički dio posla.On je majstor i on je svoj posao koj sam mu unaprijed platio morao odraditi bez obzira kome ja dao plastike raditi.Kako si može dopustiti da meni za moje novce dirigira tko će što raditi na mom motoru.Platio sam mu pošteno, dao plastike raditi dečku koji je mogao napraviti unikat koji sam htio a on se našao uvrijeđen i ne želi završiti sve što mi je dužan.NE MORA!!!Ja ću ponovno platiti nekome da mi napravi lančanik,produži i ucentrira lanac,povari prekita,prefarba i završi ono što on ne želi.Neka mu moji novci ali zato imam pravo ovako javno reći svoje iskustvo.Lako je vama sad komentirati, ja sam taj koji se mora zapitati kako ću svoj raskupusani motor složiti, kako ću ga registrirati i dali ću ga uopće moći atestirati.Ako nekome izigranom kao ja sa Đubretove strane nije dovoljno onda ostaje činjenica da moj motor ima 1000ccm i da mi nije svejedno što ne znam kako će vilica podnjeti snagu motora i masivnost zadnjeg kotača.I dok se svi vi divite (kao i ja nekada) njegovom poslu i njegovim širokim kotačima i dok on kao ponosno prihvaća kritiku svi zaboravljaju da se OVAKVIM NAČINOM IZRADE USTVARI OLAKO KOCKA SA LJUDSKIM ŽIVOTIMA!!!!!Eto toliko od mene
[Vrh] Go down
Domagoj
man
man
Domagoj


Broj postova : 229
Godina imam : 56
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha YBR 125 Custom, Honda SH150i, Tomos APN6
Na forumu od : 23.02.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 19:46

Ne poznam ni jednog ni drugog i komentirat ću samo ono što vidim. Nek ase nitko ne uvrijedi ali i cijevi za radijatorsko grijanje izgledaju bolje od ovog. Ako je čovjek dao onolike pare, ovo se trebalo sjajiti ko pesja jajca, a izgleda ..., ma bolje da ne komentiram.
[Vrh] Go down
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 20:14

simerijac je napisao/la:
Evo ljudi,OVO SU VAROVI MOJE ZADNJE VILICE i ako maknemo sada prepucavanje kakav je Đubre čovjek i majstor ostaje čista realnost da sam mu platio dogovoreni iznos za mehanički dio posla.On je majstor i on je svoj posao koj sam mu unaprijed platio morao odraditi bez obzira kome ja dao plastike raditi.Kako si može dopustiti da meni za moje novce dirigira tko će što raditi na mom motoru.Platio sam mu pošteno, dao plastike raditi dečku koji je mogao napraviti unikat koji sam htio a on se našao uvrijeđen i ne želi završiti sve što mi je dužan.NE MORA!!!Ja ću ponovno platiti nekome da mi napravi lančanik,produži i ucentrira lanac,povari prekita,prefarba i završi ono što on ne želi.Neka mu moji novci ali zato imam pravo ovako javno reći svoje iskustvo.Lako je vama sad komentirati, ja sam taj koji se mora zapitati kako ću svoj raskupusani motor složiti, kako ću ga registrirati i dali ću ga uopće moći atestirati.Ako nekome izigranom kao ja sa Đubretove strane nije dovoljno onda ostaje činjenica da moj motor ima 1000ccm i da mi nije svejedno što ne znam kako će vilica podnjeti snagu motora i masivnost zadnjeg kotača.I dok se svi vi divite (kao i ja nekada) njegovom poslu i njegovim širokim kotačima i dok on kao ponosno prihvaća kritiku svi zaboravljaju da se OVAKVIM NAČINOM IZRADE USTVARI OLAKO KOCKA SA LJUDSKIM ŽIVOTIMA!!!!!Eto toliko od mene
Poprilično sam ravnodušan prema ovoj temi, tj. nisam na ničijoj strani, al jedno mi sad nije jasno! Da si ti napravio plastike gdje ti je on rekao ili da je on prihvatio da si plastike radio gdje si ti htio, da li bi ti varovi tad promjenili izgled? Tad bi imao gotovi motor sa istim tim varovima i sve bi bilo super??
P.S. Pa zašto mu nisi odmah rekao da ćeš kod toga čovjeka raditi plastike (u razgovoru u kojem ti je on uvjetovao da ne radiš kod njega nego kod nekog drugog, kad si potvrdio da ćeš raditi kod nekog drugoga)?
Usput, pogledaj varove na VN900, bit će ti lakše! dobar
[Vrh] Go down
k@n
man
man
k@n


Broj postova : 323
Godina imam : 40
Prebivalište : Petrinja
Vozim : Keewey Cruser 250 V2.0 / RUSKO ĐUBRE / Dkw rt175 / Mz Ts250/1 Kawasaki GPZ550 UNITRACK X 2
Na forumu od : 06.04.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 20:22

simerijac je napisao/la:
.Lako je vama sad komentirati, ja sam taj koji se mora zapitati kako ću svoj raskupusani motor složiti, kako ću ga registrirati i dali ću ga uopće moći atestirati.
raz1 Iako ste se posvadali i nesvida ti se var ok ! Ali da bi covjek zbrljao tako da neces moc atestirat i registrirati mislim da bi to bilo cisto Evil or Very Mad Sumnjam mislim...... neznam vrjeme ce pokazat Shocked Rolling Eyes
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 21:42

nije to ništa niste vidilo moje varove,kinez kojeg je moga vario ili ima 140 godina,ili je žešći alkić glup
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
One Night Stand
cro chopper forum
cro chopper forum
One Night Stand


Broj postova : 1876
Godina imam : 41
Prebivalište : Zaprešić
Vozim : HD Sportster, Virago 750
Na forumu od : 01.11.2007

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 22:03

medo je napisao/la:
nije to ništa niste vidilo moje varove,kinez kojeg je moga vario ili ima 140 godina,ili je žešći alkić glup
Jesi razmišljao da možda ima 9 godina! dobar3
[Vrh] Go down
KLResho
man
man
KLResho


Broj postova : 55
Godina imam : 40
Prebivalište : Bjelovar
Vozim : Kawasaki KLR 650,prerada
Na forumu od : 19.01.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimepet 27 stu 2009, 22:35

Što se izgleda vara tiče,hajde,moglo je i ljepše izgledati možda,ali opet,bolje da je var ružan i čvrst,nego predivan,nevidljiv i da ne valja ništa.

Što se tiče igranja ljudskim životima,nitko nije toliko lud da se svjesno igra njima.Mislim,ne u ovom i ovakvom poslu.A da se greške događaju,događaju se.Padaju avioni zbog ljudskih pogrešaka,novi luksuzni Mercedesi imaju kvarove kakvih bi se posramili i u Zastavi...
Znam da si ti Simerijac ogorčen svime što ti se dogodilo i nekako vjerujem da bi najradije da se taj motor raspadne nakon prve vožnje pa da Djubreta 'pokopamo' skroz.

Što se tiče plaćanja,samo ću komentirati što si sam napisao.Da si plaćao u ratama,da si platio 16000kn od 25000kn,a sad pišeš da si platio sve unaprijed.Možda je u ostalih 9000kn upravo to što je nedovršeno,ja to ne znam,ali komentiram ovo što čitam.

Ne treba se nitko nikome uvlačiti u dupe,ali nekad su dobri međuljudski odnosi bitniji od ponosa,pa tako mislim da se to odnosi i na tebe.No nema veze,nitko nije očekivao da ćeš za 16000kn naučiti lekciju iz psihologije.Nitko ti ne treba soliti pamet,odrastao si čovjek,možda nije na meni da brbljam svašta,ali ionako svi ovdje komentiramo ovo...
Bolje da si se malo ohladio i da si mirne glave riješio u četiri oka ovaj problem sa Djubretom,pa makar se i potukli nakon razgovora.
Mišljenja sam da si revoltiranim otvaranjem ove teme izgubio najviše ti,na tvoju i našu žalost.Mi ostali smo izgubili samo malo vremena pišući ovdje,a ti najbolje znaš što si izgubio.

Eto...Štef...koliko god me naživciralo sve ovo,želim ti sreću u daljnjim radovima.
Pozdrav svima!Dosta je litanija,više neću komentirati ovu temu.



dobar
[Vrh] Go down
ica
cro chopper forum
cro chopper forum
ica


Broj postova : 3082
Godina imam : 44
Prebivalište : split
Vozim : Honda Hornet 600
Na forumu od : 18.10.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesub 28 stu 2009, 00:00

....nije mi nikako jasno, kako da od 13 postova 9 je posvećeno pljucanju Đubreta Question Question Question
[Vrh] Go down
http://ivica_radovanic@yahoo.com
fat boy
man
man
fat boy


Broj postova : 337
Godina imam : 40
Prebivalište : Osijek
Vozim : sve :P
Na forumu od : 20.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesub 28 stu 2009, 09:35

Citat :
On je majstor i on je svoj posao koj sam mu unaprijed platio morao odraditi bez obzira kome ja dao plastike raditi.Kako si može dopustiti da meni za moje novce dirigira tko će što raditi na mom motoru.Platio sam mu pošteno, dao plastike raditi dečku koji je mogao napraviti unikat koji sam htio a on se našao uvrijeđen i ne želi završiti sve što mi je dužan.NE MORA!!!Ja ću ponovno platiti nekome da mi napravi lančanik,produži i ucentrira lanac,povari prekita,prefarba i završi ono što on ne želi.Neka mu moji novci ali zato imam pravo ovako javno reći svoje iskustvo.Lako je vama sad komentirati, ja sam taj koji se mora zapitati kako ću svoj raskupusani motor složiti, kako ću ga registrirati i dali ću ga uopće moći atestirati.Ako nekome izigranom kao ja sa Đubretove strane nije dovoljno onda ostaje činjenica da moj motor ima 1000ccm i da mi nije svejedno što ne znam kako će vilica podnjeti snagu motora i masivnost zadnjeg kotača.I dok se svi vi divite (kao i ja nekada) njegovom poslu i njegovim širokim kotačima i dok on kao ponosno prihvaća kritiku svi zaboravljaju da se OVAKVIM NAČINOM IZRADE USTVARI OLAKO KOCKA SA LJUDSKIM ŽIVOTIMA!!!!!Eto toliko od mene

ako sam dobro shvatio citajuci,kada je djubre pristao raditi dogovorili ste se da on odradi kompletan motor...
iskreno...koji te K tjerao da ides dalje? sad se zalis....
ZALOSNO Shocked
[Vrh] Go down
gusgus
man
man
gusgus


Broj postova : 461
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : VN 900
Na forumu od : 26.05.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesub 28 stu 2009, 10:02

ne mogu komentirati dogovor i odnose.
ono što mogu komentirati je var.
možda i je dobar ali izgleda ružno i mene bi to smetalo na motoru
[Vrh] Go down
calc69
cro chopper forum
cro chopper forum
calc69


Broj postova : 1081
Godina imam : 54
Prebivalište : zagreb, sesvete
Vozim : HONDAshadow VT750
Na forumu od : 09.11.2007

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesub 28 stu 2009, 12:50

...ja bi se složio s Magnom, od 1 do 5 var Izgleda za 4...

A kak' je to vareno; elektro, autogeno ili co2...
Autogeni var bi morao biti ljepši a ove druge je malo teže odjednom izvuć s
obzirom na spojeve cijevi...
To bu sve prekrio špric kit, filer, primer i boja i bilo bu još bolje...
Taj var nije dovoljno dobar razlog za prekid suradnje s majstorom.
Ali vi ste se razišli oko nečeg drugog...
Vjerojatno, nepoštivanje dogovorenog što si ti olako zanemario.

Ako se dogovoriš jedno s majstorom onda se toga drži ili ga jasno upozori
na promjenu "parametara" posla...

Ti s njim dogovoriš japansko crveni a on ti ga prefarba u bordo, jer ima
slučajno viška boje u garaži i još ti kaže ; pa to ti je ista crvena...
Pa naravno da bi popizdio...

Inače ne poznam Djubreta tako da nisam pristran u ovoj raspravi ali
ja ne bi dao nikome da mi to napravi iz sasvim ispravnog motora i još
da mu to i platim i to još koju lovu (mislim 25.000kn).

Ali kaj sad, događaju se i gore stvari u životu...
Za deset godina nebuš se toga niti sječao... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
glavina01
man
man
glavina01


Broj postova : 197
Godina imam : 48
Prebivalište : makarska
Vozim : prerada chopper bobber
Na forumu od : 06.11.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimeuto 01 pro 2009, 17:37

Domagoj je napisao/la:
Ne poznam ni jednog ni drugog i komentirat ću samo ono što vidim. Nek ase nitko ne uvrijedi ali i cijevi za radijatorsko grijanje izgledaju bolje od ovog. Ako je čovjek dao onolike pare, ovo se trebalo sjajiti ko pesja jajca, a izgleda ..., ma bolje da ne komentiram.
podrzavam cheers
[Vrh] Go down
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimeuto 01 pro 2009, 19:54

Jednostavno:

Čuj Djubre, ovi varovi m i se nekak estetski ne sviđaju. Jel može to malo bolje?

Komlicirano:
Ja idem drugome.
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
Kum
cro chopper forum
cro chopper forum
Kum


Broj postova : 3481
Godina imam : 45
Prebivalište : Osijek
Vozim : Yamaha XVS650 Dragstar
Na forumu od : 07.03.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesri 02 pro 2009, 05:18

Da var ne izgleda bas kao da je dosao sa izlozbe to je istina. Ali s cime ga usporedjujemo i koja mu je svrha? Brucenje varova na rami motora???? Nisam htio ni pogledati tko je to napisao.

Mi gledamo varove na nasim motorima i onda vidimo krasne i cvrste varome napravljene pazljivo i precizno majstorskom rukom ...... ROBOTA! I nakon sto takav idealan var bude gotov ide jos na racunalnu provjeru cvrstoce jer ipak je onda NAJVAZNIJA!

Tako da..... vjerujem da je Djubretov var mogao biti i ljepsi pa cak i da ne bude manje cvrsce (naravno bez brusilice) ali svejedno mislim da postoje bitnije, vidljivije i vaznije stvari na kojima bi trebali gubiti zivce.

16000kn? PA jasno je da to nije 16000€. Ili mozda grijesim?
[Vrh] Go down
black witch
girl
girl
black witch


Broj postova : 320
Godina imam : 47
Prebivalište : Čazma
Vozim : vozi me zookk
Na forumu od : 14.05.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesri 02 pro 2009, 08:44

ica je napisao/la:
....nije mi nikako jasno, kako da od 13 postova 9 je posvećeno pljucanju Đubreta Question Question Question

E to ni meni nije jasno Rolling Eyes

Đubre I love you
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimeuto 08 pro 2009, 19:11

Jebi ga stari, varovi su sfušani no to nije razlog da na ovakav način sereš po čovjeku.
Daj više odrasti i riješi to 1 na 1, i molim te nemoj više trošiti svoje i naše vrijeme.
Uostalom ako ideš pljuniti 25 milja malo mi je čudno da se nisi papirnato osigurao, a dogovori i impresije ionako ne spadaju u nikakvu garanciju obavljenog posla.Sad ispada da opravdavam Djubreta ali ruku na srce ne opravdavam ni jednog ni drugoga a moje mišljenje kao i kod drugih članova foruma je da to što hitnije međusobno riješite.
A ostali sateliti i Djubretovi odvjetnici ..bespredmetno je o tome uopće i diskutirati Razz

Normalno da si popizdio jer 25,000.00 ( ajd dobro 16,000.00 )kuna je ogromna lova u današnje vrijeme (mada je to nekim članvima sića i bakšiš roker ) al' de bogati odi do čovjeka i riješite problem kao ljudi !

Toliko Over and out!
[Vrh] Go down
medo
cro chopper forum
cro chopper forum
medo


Broj postova : 2710
Godina imam : 56
Prebivalište : selo kraj vestgejta
Vozim : yamaha 650 classic
Na forumu od : 01.01.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimeuto 08 pro 2009, 19:17

jebo te koji ustanak zbog malo varova ,moji su tolike veličine kao tvoji na slici samo u mjerilu 1:1 lol! i isto sam dao oko 25000 kuna ,doduše ja se vozim cuga drugi put se javi ekipi u Sisku za preradu za 500 kuna imal buš bike da ga nećeš moć prepoznat glup nemoj me
[Vrh] Go down
http://www.radio-zapresic.hr/
k@n
man
man
k@n


Broj postova : 323
Godina imam : 40
Prebivalište : Petrinja
Vozim : Keewey Cruser 250 V2.0 / RUSKO ĐUBRE / Dkw rt175 / Mz Ts250/1 Kawasaki GPZ550 UNITRACK X 2
Na forumu od : 06.04.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimeuto 08 pro 2009, 21:13

medo je napisao/la:
jebo te koji ustanak zbog malo varova ,moji su tolike veličine kao tvoji na slici samo u mjerilu 1:1 lol! i isto sam dao oko 25000 kuna ,doduše ja se vozim cuga drugi put se javi ekipi u Sisku za preradu za 500 kuna imal buš bike da ga nećeš moć prepoznat glup nemoj me
Plativo u pivi i ćevapima Smile
[Vrh] Go down
vepar
man
man
vepar


Broj postova : 32
Godina imam : 62
Prebivalište : Pakrac
Vozim : vw1300 i vt600 shadow
Na forumu od : 03.04.2009

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesri 09 pro 2009, 08:48

Prekršio si osnovno pravilo da se lova ne daje unaprijed. Lovu daješ tek kada je posao gotov i kada si zadovoljan učinjenim. Kada radiš na ovaj način majstor se puno više trudi jer mu treba lova, a tvojim načinom je majstor izgubio motivaciju. Neka ti ovo bude škola za ubuduće. Slažem se da je to skupa škola, ali tako ti je to u nas hrvata - nemamo besplatno školstvo.
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesri 09 pro 2009, 14:30

vepar je napisao/la:
Prekršio si osnovno pravilo da se lova ne daje unaprijed. Lovu daješ tek kada je posao gotov i kada si zadovoljan učinjenim. Kada radiš na ovaj način majstor se puno više trudi jer mu treba lova, a tvojim načinom je majstor izgubio motivaciju. Neka ti ovo bude škola za ubuduće. Slažem se da je to skupa škola, ali tako ti je to u nas hrvata - nemamo besplatno školstvo.

slazem se da bi se cijela stvar trebala rijesiti 1 - 1 s majstorom. . .
ali ovo sto si rekao za placanje unaprijed je nazalost sasvim tocno. . .
sto u ovom slucaju ne govori u prilog karakteru doticnog majstora. . .

i opet ne poznam ni jednog ni drugog. . .
pa ne mogu reci. . .
ali iz vlastitog iskustva znam da ako se ikad zateknete u Bjelovaru - nemojte ocekivati neki topli docek. . .
sto govori o ljudima opcenito. . .
dooobro, dosao sam na prepad, i nisam se nikome javio jer nisam imao brojeve kod sebe. . .
ali ipak
ha ha
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
lord
cro chopper forum
cro chopper forum
lord


Broj postova : 2497
Godina imam : 39
Prebivalište : ZG
Vozim : Trek 820
Na forumu od : 22.02.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimesri 09 pro 2009, 19:34

vepar je napisao/la:
Prekršio si osnovno pravilo da se lova ne daje unaprijed. Lovu daješ tek kada je posao gotov i kada si zadovoljan učinjenim. Kada radiš na ovaj način majstor se puno više trudi jer mu treba lova, a tvojim načinom je majstor izgubio motivaciju. Neka ti ovo bude škola za ubuduće. Slažem se da je to skupa škola, ali tako ti je to u nas hrvata - nemamo besplatno školstvo.

To je istina, ali danas ti nitko ne radi bez bar dijela love unaprijed jer postoji tekući problem zvan po modernom "NAPLATA".
[Vrh] Go down
http://www.ram-servis.hr
GIBO56
cro chopper forum
cro chopper forum
GIBO56


Broj postova : 2513
Godina imam : 68
Prebivalište : SPLIT
Vozim : XVS 950 A YAMAHA
Na forumu od : 02.11.2008

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimečet 10 pro 2009, 01:10

ovo sve liči na sapunicu....
uzmite rukavice i popričajte ko ''ljudi''

netko je došao i ugasio mi TV raz1 ende,the end,
[Vrh] Go down
Yzzy
cro chopper forum
cro chopper forum
Yzzy


Broj postova : 1273
Godina imam : 61
Prebivalište : Zagreb,
Vozim : Jinlun 250
Na forumu od : 08.11.2007

Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitimečet 10 pro 2009, 12:09

Ovo strvarno dalje nema smisla...

LOKOT!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)   Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta) - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neugodnosti kod majstora za prerade motora(Djubreta)
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» MAJSTORA ZA OLDTIMERA
» T: Majstora za Venoxa RI i okolica
» Trazim majstora za windschild
» Moje prerade i airbrush....
» Prerade Virago

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moja prerada-
Forum(o)Bir: