Početna stranicaPretraľnikKymco Servisi 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Servisi

Go down 
+5
Jack
Slavonka
mungos
Zmija
Ash
9 posters
Autor/icaPoruka
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimečet 27 kol 2009, 15:18

E sad jesam ja lud ili stvarno se ne moze nista na netu naci o tome..
jedino glavni zastupnik na Krku i neki Šare I Šare u Preradovicevoj 4..ali nema nigdje na netu niti broj niti nesto o njima vise osim da su ih koristili u nekom Kymco testu u Auto Klubu valjda..niti na informacijama nemaju broj pa ne znam da li vise i postoje..

Pa sad ako moze par adresa od ljudi koji voze Zing-a..di ga voze na sevise i di kupuju djelove za isti one naj osnovnije (filteri ulja, kuplung sajla, lanac)..

Hvala..
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimečet 27 kol 2009, 15:21

http://www.kymco-hr.com/

dok sam vozio Zinga ja sam sve nabavljao preko Auto Hrvatske...
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimečet 27 kol 2009, 15:40

e hvala..

eto nazvao ih i narucuje lik sajle iz skladista u pon. bi trebala bit tu..cijena 180kn..

e sad ce bit najvec problem to zamijenit..ja nikad radio to, a jedan servis nema prikolicu da ga odpelja tamo..a u ovome moram kao sa njihovim sefom to dogovorit..lol..
ako nije velika zajebancija to promijenit radje cu pozvat onda kod sebe nekoga tko je vozio zinga i to zna sam sredit, pa da mi i pokaze kako to ide usput da znam itd..
[Vrh] Go down
mungos
cro chopper forum
cro chopper forum
mungos


Broj postova : 1332
Godina imam : 52
Prebivalište : Zagreb,Gornja Kustošija
Vozim : Regal Raptor Hawk DD250
Na forumu od : 07.02.2009

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimečet 27 kol 2009, 19:25

Probaj kupiti neku rađenu za 50 kn. Provuci ju kroz postojeći bužir u kojega prije ušpricaš malo silikonskog spreja za lanac. Dužinu odredi po staroj, odreži i sa valjčićem ili luster klemom osiguraj. Sajla optimalno na ručici mora imati oko 2 - 3 mm praznog hoda da kuplung nije našpanan i da ne visi cijelo vrijeme na lageru. Onda se odvezi do servisa i tamo će ti ugraditi pravu sajlu, a ovu u bisage i znanje u glavu za drugi puta.
[Vrh] Go down
http://www.mklaganica@blogspot.com
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimepet 28 kol 2009, 19:43

Ja sam se za Zing i odlučila jer ovdje kod nas imam servis za njega. Otac trgovca kod kojeg sam kupila Zing, je i majstor za popravak motocikala, tako da mi uglavnom on sve radi, i zadovoljna sam s njim. Djelove uglavnom sitne, ima odmah tamo kod sina u trgovini, ili ih tamo naručim, te ih odmah odnese ocu kad stignu, tako da ja minimalno budem opterečena time....
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimened 30 kol 2009, 20:24

bok,
ako jos nisi montirao sajlu javi mi se, pa ti ju ja stavim. . .
i preporucam da NE kupujes zamjenske. . .
postoji ti servis u Vrapcu, Karmat. . .
nisam cuo nesto dobro o njima, al tamo samo ponekad kupim koju sitnicu - kao sajlu. . .

Jack / Alan 091 577 2039
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimesub 05 ruj 2009, 16:11

hvala na ponudi, ali eto i samom mi je islo..ali ne znaci da se nemremo na pivi nac.. Very Happy

kupih original naravno..duze sam cekao, ali eto..bolje to nego svako malo novu kupovat..lol..
[Vrh] Go down
swileni
cro chopper forum
cro chopper forum
swileni


Broj postova : 2540
Godina imam : 34
Prebivalište : 53nja
Vozim : Suzuki sv650s
Na forumu od : 13.06.2009

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimečet 24 ruj 2009, 10:08

imas u v.gorici kymcov ducan i servis,sa desne strane kad ides iz zagreba...kad prodes kaufland i lidl,..ili dodi kod mog servisera u sk Very Happy
[Vrh] Go down
buralee
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 974
Godina imam : 35
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : uskoro(ponovo)
Na forumu od : 02.11.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimečet 24 ruj 2009, 10:20

za sve djelove od kymca ti se ne isplati kupovati originale jer su relativnoskupi, imas dosta stvari koje pasu od drugih motora.
sajle mozes otici da ti oni naprave po mjeri kako ti hoces i dobijes i buzir i sve, za neku sitnu lovu. filter isto tako, mozes kupiti zamjenski umjesto originala i ustediti nesto novaca.
djelove nove ja nebi nikada kupovao jer ko da su od zlata pravljeni, nego radje probas vidjeti ko ima zinga polovnog i ima viska djelova(kao ja)
[Vrh] Go down
magna
cro chopper forum
cro chopper forum
magna


Broj postova : 8672
Godina imam : 52
Prebivalište : Šibenik
Vozim : Hd Street Glide
Na forumu od : 06.12.2007

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimesri 30 ruj 2009, 12:39

Kymco Servisi 2rfap90


evo servis u šibeniku , sudeći po reklami ........... to mora da je jaaaaako ozbiljan servis
[Vrh] Go down
Zmija
cro chopper forum
cro chopper forum
Zmija


Broj postova : 3022
Godina imam : 50
Prebivalište : Zadar
Vozim : uspomene
Na forumu od : 10.12.2007

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimesri 30 ruj 2009, 13:30

magna je napisao/la:
Kymco Servisi 2rfap90


evo servis u šibeniku , sudeći po reklami ........... to mora da je jaaaaako ozbiljan servis

affraid
nemoj me nemoj me nemoj me nemoj me
[Vrh] Go down
asy
cro chopper forum
cro chopper forum
asy


Broj postova : 6364
Godina imam : 51
Prebivalište : Vodice
Vozim : kawasaki GTR1400
Na forumu od : 15.07.2008

Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitimesri 30 ruj 2009, 13:45

lol!

_________________
Dream like you will live forever, live like you will die today
Kymco Servisi Okit11
[Vrh] Go down
https://2img.net/h/oi33.tinypic.com/rclkdt.jpg
Sponsored content





Kymco Servisi Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Servisi   Kymco Servisi Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kymco Servisi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» servisi?
» Servisi (popis)
» Kymco Zing SB
» Kymco venox 250
» kymco venox 250

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Pitanja-
Forum(o)Bir: