Početna stranicaPretraľnikKymco Zing 125  SE 610RegistracijaLogin

 

 Kymco Zing 125 SE

Go down 
+5
necchi
ivand92
Eagle
Vladek
Ash
9 posters
Autor/icaPoruka
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepon 27 srp 2009, 20:55

tablica udaljena od gume i sravnana da je paralelno da njom..jer ju je pocelo drapat lagano..sad vise nece..ha..

sad ide sredjivanje rasvijete za tablice..prvo cu prespojit zice da vidim jos ejdnom koliko je ovo tocno jako..ali nekako mi izgledaju slabe LED-ice..ne osvjetljavaju tako jako..

mozda zadrzim ovo kad ih spojim ako me zadovolji..mozda stavim nesto novo..nesto divlje.. :lol:
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepon 27 srp 2009, 22:46

Dakle pošto je Ash novi vlasnik moje bivše Zinge, onda je i red da ima svoju temu gdje će je nastavljati predstavljati u najboljem svjetlu.
dakle ova tema je svojevrsni nastavak ove:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-my-bike-f2/kymco-zing-125-t53.htm

2 Ash: Stavi slike i napiši koju riječ o svom motoru. Ipak ti je prva I love you !


Još me jedna stvar zanima a to je što ti znači SE iza Kymco Zing 125?
[Vrh] Go down
Eagle
cro chopper forum
cro chopper forum
Eagle


Broj postova : 589
Godina imam : 38
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Intruder M800
Na forumu od : 22.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimesri 29 srp 2009, 17:52

Vladek je napisao/la:
Dakle pošto je Ash novi vlasnik moje bivše Zinge, onda je i red da ima svoju temu gdje će je nastavljati predstavljati u najboljem svjetlu.
dakle ova tema je svojevrsni nastavak ove:
https://cro-chopper.forumcroatian.com/moj-bike-my-bike-f2/kymco-zing-125-t53.htm

2 Ash: Stavi slike i napiši koju riječ o svom motoru. Ipak ti je prva I love you !


Još me jedna stvar zanima a to je što ti znači SE iza Kymco Zing 125?

SPECIAL EDITION?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimesri 29 srp 2009, 19:02

SPECIAL EDITION? nemoj me nemoj me glup glup glup
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimečet 30 srp 2009, 02:43

nego kaj.. roker pljuga :lol: lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimečet 30 srp 2009, 16:12

BTW gledao sam u oglasniku taj motor dok sam čekao svoj i mogu reč skoro sam ga uzeo ali sam vidio da mi je iz kvarta pa nisam jer nema smisla da ostane u kvartu dancingbanana dobar
[Vrh] Go down
Vladek
cro chopper forum
cro chopper forum
Vladek


Broj postova : 5251
Godina imam : 42
Prebivalište : Velika Gorica
Vozim : sve kaj i kad stignem...
Na forumu od : 05.11.2007

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 31 srp 2009, 16:53

grofDado je napisao/la:
BTW gledao sam u oglasniku taj motor dok sam čekao svoj i mogu reč skoro sam ga uzeo ali sam vidio da mi je iz kvarta pa nisam jer nema smisla da ostane u kvartu dancingbanana dobar

???

Kaj živš na Savici? Nisam baš viđao tvoj motor? Slike u oglasniku su bile s dva različita kraja grada.
[Vrh] Go down
ivand92
man
man
ivand92


Broj postova : 91
Godina imam : 32
Prebivalište : Konjsko
Vozim : Fiću
Na forumu od : 30.07.2009

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: san   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 31 srp 2009, 19:03

Meni bi taj motor bio ne special edition nego GOLD EDITION! dobro je to bitno da vozi
[Vrh] Go down
necchi
cro chopper forum
cro chopper forum
necchi


Broj postova : 2778
Prebivalište : New York
Vozim : metlu u warp pogonu
Na forumu od : 02.05.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimečet 06 kol 2009, 17:20

Ash je napisao/la:
nego kaj.. roker pljuga :lol: lol!


king

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimečet 06 kol 2009, 22:17

Vladek je napisao/la:
grofDado je napisao/la:
BTW gledao sam u oglasniku taj motor dok sam čekao svoj i mogu reč skoro sam ga uzeo ali sam vidio da mi je iz kvarta pa nisam jer nema smisla da ostane u kvartu dancingbanana dobar

???

Kaj živš na Savici? Nisam baš viđao tvoj motor? Slike u oglasniku su bile s dva različita kraja grada.
slike su bile u oglasu sa črnomerca
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 21 kol 2009, 08:23

e sad jedan problem..mozda netko i zna o cemu se radi pa mi ustedi sad brigu i kidanje zivaca..

jucer tokom voznje sve super, divno i krasno..ali kad sam se parkirao ispred ducana odjednom ne zeli vise prebacit u ler..ugasio sam ga u prvoj i malo se igrao dolje i niti rukom niti nogom se ne zeli maknut prema gore(nisam previse po tom prckao da nekaj ne zeznao jos vise)..te je odjednom krenulo (mislim da sam malo jace lupio kuplung, mozda je i u njemu problem?..ali vidim dolje da se sajla mice..pa ne znam..) pa sam prebacio u ler, cak je i u drugu moglo..ali cim sam ga upalio i krenuo opet ubacim u prvu i vise ne zeli gore..

sreca da sma bio blizu kuce(200m) pa sam se lagano u prvoj odvezao doma..i u dvoruistu opet isto..gasenje u prvoj i 15min. zajbancije prije nego je opet uslo u ler..

e da zaboravih i da je nakon ovog paljenja i potovanja doma iz ducan..motor nije imao zvuk motora kakav treba bit kad motor radi, nego nekakav sumeci zvuk..kao da kroz njega sipam pijesak ili tak nes..a taj zvuk mi se i jednom vec prije pojavio na par min, ali je nestao pa se nisam toliko zabrinjavao..

pa kao je netko imao slicnu situaciju zanima me sto bi ovo moglo bit.. confused

hvala..

Crying or Very sad


i to se bas u najgore moguce vrijeme dogodi.. No
[Vrh] Go down
VU COP
man
man
VU COP


Broj postova : 103
Godina imam : 52
Prebivalište : Vukovar
Vozim : ZING 125
Na forumu od : 02.09.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 21 kol 2009, 08:47

jutro!
prvo drago mi jeda netko nešto napiše o zingu.otkako je vladek prešao u povlaštenu klasu na forumu tišina!!
glede problema pitaj vladeka ,on je velemajstor za zinga.Ja samo mogu reći da i mene nekada zeza ubacivanje u ler,no to je vjerojatno jer se nisam potrudio poštelati kvačilo.ovakav problem nisam imao. Dakle Vladek bolestan2 HEEEEEEEEEEEELP!!
[Vrh] Go down
webrider
cro chopper forum
cro chopper forum
webrider


Broj postova : 2802
Godina imam : 55
Prebivalište : Vtc
Vozim : Suzuki Intruder VL 800
Na forumu od : 07.01.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 21 kol 2009, 09:40

Ash je napisao/la:
e sad jedan problem..mozda netko i zna o cemu se radi pa mi ustedi sad brigu i kidanje zivaca..

jucer tokom voznje sve super, divno i krasno..ali kad sam se parkirao ispred ducana odjednom ne zeli vise prebacit u ler..ugasio sam ga u prvoj i malo se igrao dolje i niti rukom niti nogom se ne zeli maknut prema gore(nisam previse po tom prckao da nekaj ne zeznao jos vise)..te je odjednom krenulo (mislim da sam malo jace lupio kuplung, mozda je i u njemu problem?..ali vidim dolje da se sajla mice..pa ne znam..) pa sam prebacio u ler, cak je i u drugu moglo..ali cim sam ga upalio i krenuo opet ubacim u prvu i vise ne zeli gore..

sreca da sma bio blizu kuce(200m) pa sam se lagano u prvoj odvezao doma..i u dvoruistu opet isto..gasenje u prvoj i 15min. zajbancije prije nego je opet uslo u ler..

e da zaboravih i da je nakon ovog paljenja i potovanja doma iz ducan..motor nije imao zvuk motora kakav treba bit kad motor radi, nego nekakav sumeci zvuk..kao da kroz njega sipam pijesak ili tak nes..a taj zvuk mi se i jednom vec prije pojavio na par min, ali je nestao pa se nisam toliko zabrinjavao..

pa kao je netko imao slicnu situaciju zanima me sto bi ovo moglo bit.. confused

hvala..

Crying or Very sad


i to se bas u najgore moguce vrijeme dogodi.. No

Prvo dobro provjeri sajlu kvačila. Možda je treba dotegnuti ili zamijeniti.
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 21 kol 2009, 09:59

VU COP je napisao/la:
jutro!
prvo drago mi jeda netko nešto napiše o zingu.otkako je vladek prešao u povlaštenu klasu na forumu tišina!!
glede problema pitaj vladeka ,on je velemajstor za zinga.Ja samo mogu reći da i mene nekada zeza ubacivanje u ler,no to je vjerojatno jer se nisam potrudio poštelati kvačilo.ovakav problem nisam imao. Dakle Vladek bolestan2 HEEEEEEEEEEEELP!!

poslao sam vec PM..ali pitah tu iz razloga sto sumnjam da je problem bas do Zing-a..mislim da je moguc na svakom motoru..pa eto..
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimepet 21 kol 2009, 10:01

webrider je napisao/la:

Prvo dobro provjeri sajlu kvačila. Možda je treba dotegnuti ili zamijeniti.


Budem je detaljnije pogledao..vidjeh da se dosta mice kao i do sad..

a opet jel moguce da i to bude uzrok onakvom zvuku motora?
[Vrh] Go down
Jack
cro chopper forum
cro chopper forum
Jack


Broj postova : 3028
Godina imam : 57
Prebivalište : Zagreb
Vozim : više ne vozim
Na forumu od : 29.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimened 23 kol 2009, 22:11

Prvo, cestitam ti na dobrom izboru. . .
Vladekov ( bivsi ) motor je jedan od najboljih primjeraka koje sam vidio. . .

ovo sa teskim izbacivanjem iz lera se i meni dogadjalo. . .
kada se sajla produzila, usljed pucanja nekih od licnova. . .
i tada nije odvajala. . .
i stvarno se tesko ubacilo u ler. . .
tuckas nogom, pritisces ko konj, nece. . .
lakse ti je ubaciti u ler dok se motor jos polagano krece. . .

no, pravilo je bilo da se ta poteskoca javljala uslijed spomenutog produljenja sajle. . .
koja bi ubrzo pukla. . .
moj savijet. . .
NE STAVLJAJ zamjensku, ja sam ih stavio tri i sve su trajale otprilike soma km. . .
prilikom prvog pucanja serviser mi je preporucio original, koja kosta 200 kn. . .
no, ja sam bio mudar i kupio zamjensku za 50. . .
nakon trece sam uvidio da mi je kuplung tvrd, da nema onog prelaza sa praznog hoda sajle na kontinuirani otpor, i stalno sam ju morao stelati. . .
pa sam otisao u servis, i kupio original. . .
koji je vidljivo bolje pleten, i kod kojeg se sajla sastoji od finijih i svrscih licnova. . .
[Vrh] Go down
http://www.alanmatuka.com
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 18:22

hvala..bit ce org definitivno.. Wink
[Vrh] Go down
Slavonka
cro chopper forum
cro chopper forum
Slavonka


Broj postova : 1514
Godina imam : 60
Prebivalište : D. Miholjac
Vozim : Kymco Zing 125
Na forumu od : 11.08.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimeuto 25 kol 2009, 18:49

I meni se dešava ista stvar sa prebacivanjem u ler. Isto, kad je u laganoj vožnji onda ide, al ako stanem teško...
[Vrh] Go down
http://affiliatemarketingwithstela.blogs
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimesub 05 ruj 2009, 16:09

eto..nakon vise od tjedan dana(damn) cekanja org. sajle..jucer je stigla i eto bez problema sam ju sam zamjenio za nekih 20min...puno je lakse nego je izgledalo..

evo i slika stare sajle..pukla je taman gore kod rucice..

Kymco Zing 125  SE P9050008i

a sad pocinje voznja gore dolje po ulici i stelanje.. Smile
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimened 06 ruj 2009, 14:21

i stelanje je brzo zavrseno i vratio se normalan zvuk motora..mora da je onaj sum bio povezan sa puknucem sajle..

hvala bogu.. Smile

a sad cijeli dan biker2
[Vrh] Go down
Ash
man
man
Ash


Broj postova : 316
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Yamaha Dragstar 650
Na forumu od : 05.04.2008

Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitimečet 15 lis 2009, 12:19

jucer stavljen novi regler..a trebat ce i lamele na proljece stavit nove..

a prek zime cemo se zabavljat u izradi crash bara..
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kymco Zing 125  SE Empty
PostajNaslov: Re: Kymco Zing 125 SE   Kymco Zing 125  SE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kymco Zing 125 SE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kymco zing 125
» Kymco Zing 125
» kymco zing 125
» Kymco Zing 125
» Kymco Zing

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Welcome (dobrodošli) Bikers :: Moj bike- "My bike"-
Forum(o)Bir: