Početna stranicaPretraľnikVruće žice;Aquila 250 610RegistracijaLogin

 

 Vruće žice;Aquila 250

Go down 
+7
mustra
palomas
buba
starac
dragger
Brada Jr.
bare
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesub 18 srp 2009, 17:40

Dobar naziv teme :lol:.Imam jedan problemčić;nakon jedne vožnjice od petnaestak minuta slučajno sam podigao sic i išao malo petljati po žicama i primjetio sam da su mi kontakti i žice koje izlaze iz regulatora(valjda napona)označeni na slikama jako vrući tj. vreli.Pošto ne znam da li je to normalno molio bih Aquilaše ,ako im se da,da pogledaju je li i kod njih tako,ili da furam bajk u servis.
Vruće žice;Aquila 250 1707200915011 Vruće žice;Aquila 250 W640
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesub 18 srp 2009, 18:06

heh ja bi ti rado pomogo makar je moj 125... vjerujem da je princip isti ... samo razlike u nijansama. al kad bi se ja vozio 15 min po dvorištu zakuvo bi mi motor Very Happy možda ti u utorak javim... ak položim Very Happy
[Vrh] Go down
dragger
cro chopper forum
cro chopper forum



Broj postova : 3977
Prebivalište : Mali Japan
Vozim : Da, fala bogu
Na forumu od : 17.01.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 00:19

Nemam aquilu, ali mišljenja sam da žice nebi trebale biti vruće na dodir.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 00:36

Na mome crusieru nisu nikada vruče žice provjeri da negdje slučano nisu u šlusu ili je ušla vlaga
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 01:07

moje skromno mišljenje pošto sam elektrotehničar( ali sa jako slabo prakse pogotovo na auto/moto instalacijama tako da molim da se moj odgovor ne uzima za konačan i točan)

da su u kratkom spoju nešto definitivno nebi kako treba funkcioniralo tj. velika je vjerojatnost da bi riknuo akumulator

da je vlaga opet kratki spoj i isto

jedino što mi pada na pamet da žice nisu kako treba dimenzionirane... a sad neznam da bi to baš tako napravili... znači presjek voda mora proporcionalno rasti s jačinom struje... ako je vod pretanak dolazi do zagrijavanja voda

može još da žice nemaju dobar spoj međusobno na konektorima samo opet nebi nešto kako treba funkcioniralo i sumnjam da bi proizvele toliku temperaturu da su vruće na dodir
[Vrh] Go down
starac
man
man
starac


Broj postova : 77
Godina imam : 71
Prebivalište : Vinica
Vozim : Nazalost trenutno ništa
Na forumu od : 05.05.2009

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 04:29

Brada Jr. je napisao/la:
moje skromno mišljenje pošto sam elektrotehničar( ali sa jako slabo prakse pogotovo na auto/moto instalacijama tako da molim da se moj odgovor ne uzima za konačan i točan)

da su u kratkom spoju nešto definitivno nebi kako treba funkcioniralo tj. velika je vjerojatnost da bi riknuo akumulator

da je vlaga opet kratki spoj i isto

jedino što mi pada na pamet da žice nisu kako treba dimenzionirane... a sad neznam da bi to baš tako napravili... znači presjek voda mora proporcionalno rasti s jačinom struje... ako je vod pretanak dolazi do zagrijavanja voda

može još da žice nemaju dobar spoj međusobno na konektorima samo opet nebi nešto kako treba funkcioniralo i sumnjam da bi proizvele toliku temperaturu da su vruće na dodir

slažem se da nije kratki spoj, jer bi bilo dima, ali teško da je tvornica pogriješila u dimenzioniranju vodova

postoji mogučnost slabog spoja

možda je akumulator loš ili je bilo uključeno previše potrošaća, pa je došlo do velike struje punjenja
[Vrh] Go down
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 09:47

Konektori imaju dobar spoj,bar tako izgleda.Od potrošača je uključeno samo kratko svijetlo,akumulator vrti kao nov.Nisam primjetio nikakve probleme u radu motora,samo me strah da mi ne izgori guza . Bit će najbolje da ja vozim bajk na servis
[Vrh] Go down
buba
cro chopper forum
cro chopper forum
buba


Broj postova : 2353
Godina imam : 47
Prebivalište : Ozalj
Vozim : Shadow VT 750
Na forumu od : 18.05.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 10:04

Nemam pojma kako je izvedena instalacija na tvom motoru ali slazem se da zice nebi trebale biti vruce. Kratki spoj mozesh skoro pa sugurno eliminirat, jel u tom slucaju ti sigurno neshto nebi radilo, a mozda cak i nishta. Obicno dolazi da grijanja na loshim spojevima, kod jako loshih spojeva s velikim prijelaznim otporom, moze doc cak do zapaljenja instalacije, osim ako je spoj tolko losh da ti neki potroshac jednostavno prestane radit. Ako ti je instalacija iz nekog razloga mokra (kisha, pranje i sl.) moguce je da ti se instalacija grije jel imash djelomican proboj prema masi, makar je to premali napon da bi vlaga mogla tolko smetat. Provjeri da ti instalacija slucajno ne preuzima toplinu od nekog drugog izvora (mashine motora), pojam za vruce je kod ljudi razlicit, ako je vruce da nemresh drzat ruku na zicama , onda je to problem, a ako je vruce da normalno drzish ruku na toplim zicam onda bi to cak moglo i bit normalno.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/groups/mogilamk/
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 10:32

Preuzimanje topline otpada jer su ostale žice i konektori oko ovih problematičnih hladni.
A vruće su tako da ih je neugodno držat duže od par sekundi
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimened 19 srp 2009, 10:35

Bare, ili se radi o lošim kontaktima unutar konektora, ili ti toplina dolazi iz reglera.

Već sam pisao o tome kako ispravljač/regulator napona na motorima radi. Današnji motori nemaju više klasičan alternator, kojem se regulirala količina uzbudne struje na rotoru, a time i snaga samog alternatora (količina proizvedene struje).

Umjesto toga, danas su rotori izvedeni kao permanentni magnet, i alternator čitavo vrijeme radi sa PUNOM SNAGOM (osim na leru i niskim okretajima). Zbog toga je zadaća regulatora napona da sav višak proizvedene struje pretvori u toplinu. Ako svjetla u vožnji nisu upaljena, regler skoro čitavu proizvedenu struju mora pretvoriti u toplinu.

Zbog toga se griju njegova rebra za odvod topline, ali i čitava nj. okolina, uključujući i žice koje izlaze iz njega. Zato nemojte štedjeti, stalno imajte uključene glavne farove, na taj način samo pomažete regleru.
[Vrh] Go down
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimeuto 21 srp 2009, 22:32

Hvala svima na odgovorima ali jos uvijek ne znam griju li se tako žice i na ostalim aquilama ili je moja slučaj za servis.
A servisa me malo strah jer Lenac u Rijeci baš i nema neki staž u radu s motorima,pa da me ne ožene za neke popravke koji baš i nisu potrebni.
Za svaki slučaj kupio sam azbestne gaće i pijem puno cuga pa ako se zapali,hebi ga da imam čime gasit
[Vrh] Go down
Brada Jr.
man
man
Brada Jr.


Broj postova : 69
Godina imam : 33
Prebivalište : Virovitica
Vozim : Yamaha XT 600 E , tirkizni Suzuki 1000
Na forumu od : 10.06.2009

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimeuto 21 srp 2009, 23:51

ma dobro šta malo jaja na oko i nikom niš... možd cuga bude pomogla Very Happy

a ja ti još koji tjedan neću ništa moći reći jerbo sam danas okino na ispitu... sve me sram reć i zašto...

pozdrav i svaka cast
[Vrh] Go down
mustra
cro chopper forum
cro chopper forum
mustra


Broj postova : 673
Godina imam : 35
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Kawasaki er6n
Na forumu od : 01.07.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 00:59

eto da je sada zima ovo bi bio odlično imao bi grijanje sica ovako hmm .Very Happy
[Vrh] Go down
http://www.mustra-designs.com
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 07:46

bare je napisao/la:
Hvala svima na odgovorima ali jos uvijek ne znam griju li se tako žice i na ostalim aquilama ili je moja slučaj za servis.

Ja sam skinuo sjedište, kako bih provjerio to o čemu ti pišeš. Kod mene se na tom mjestu nalazi CDI i regler, a onih velikih spojnica i hrpa žica nema. Vjerojatno su negdje niže, dalje nisam ni gledao.
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 08:23

.. ja sam jučer isto imao sic skinut .. nakon vožnje od nekih 20-30 kn .... imam malo drugačiju elektroniku od tebe .... uglavnom kad mi je sic bio dolje sjetio sam se tebe pa sam probao žice .. uglavnom bile su tople kao i sve oko njih, alio nisu bile vruće. Pomakni konektore malo dalje od reglera ... ja iskreno nemam takvu gužvu od žica ili sam ja to malo lijepše posložio .. iako mislim da ti ona gužva sa desne strane ili ti na fotki sa gornje strane jednostano leži na regleru pa se valjda stoga dodatno griju.

Zakaj su sve ostale žice i sve oko njih tople?

Pa gledaj to ovako. Mašina se grije i kad se voziš topli zrak struji i kroz taj prostor ispod sica. Kad staneš strujanje zaka prestaje, a samim time i hlađenje, tada se temperatura od mašine počinje širiti te zagrijavati sve oko sebe .. logično kaj ne? Smile

Regler se dosta zagrijava sam od sebe pa stoga sve što ne treba biti na njemu treba udaljiti kako bi se mogao što bolje hladiti.

Lijepi pozdrav
Saša
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 10:00

To je noviji model sa ubrizgavanjem,2008 god. pa je i raspored žica i konektora različit a mislim da je i regler na drugom mjestu.
2 skopac:
par postova iznad sam napisao: "Preuzimanje topline otpada jer su ostale žice i konektori oko ovih problematičnih hladni".
[Vrh] Go down
eltoro
man
man
eltoro


Broj postova : 440
Godina imam : 55
Prebivalište : zaprešić,laduč-kod talijanske granice
Vozim : Eltoro Slasher
Na forumu od : 15.11.2007

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 11:59

sory kaj se petljam ali ŽICE SE NESMIJU GRIJATI naj vjerovatnije ti je negdije nekakav kratki spoj.Ako imaš uvijeta izmijeri koliko regler fila znači počni od naj jednostavnijih stvari a moj savijet ti je nemoj se voziti tako jer če sve otići u PM
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 12:25

bare je napisao/la:
primjetio sam da su mi kontakti i žice koje izlaze iz regulatora(valjda napona)označeni na slikama jako vrući tj. vreli.

Ovo je ključno, radi se o žicama koje su spojene na regler. Moguće je da se toplina s reglera prenosi i na žice. Zato napravi jednu pokusnu vožnju, i iza toga provjeri koliko ti se grije sam regler.
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 12:48

Koliko po slici vidim .... a vidim dva rebra .. vidi zeleno.

Vruće žice;Aquila 250 68636512

brijem da su od reglera, a na njemu leži hrpa žica. Tako da je moguće da se temperatura prenosi sa njega.... uglavnom ne kužim zakaj jednostavno ne nazoveš i odeš u servis ... garanciju još imaš?

El toro dobro veli isto tako i Palomas dobro zbori.. žice se same po sebi ne bi smijele grijati .... i kaj je je .... komplentna instalacija može zgoriti u samo par sekundi ... te se od iste ako krene može i cijeli motor zapaliti... to nije za zajebanciju!

.. uglavnom probaj samo dati kontakt bez paljenja, pa vidi da li se kaj zagrijava, ako ne, onda ga kresni, ali se nemoj voziti nego samo provjeravaj zagrijavanje dotičnog konektora, odnosno žica.

U pravilu ja se nadam i mislim da je ta toplina proizašla od reglera te da se instalacija treba samo malo bolje posložiti. Ali rađe ti detaljno to sve provjeri. Da si mi bliže doletio bi do tebe da to pogledam. Ovak mi je to malo teže jer radim po cijele dane .. bez slobodnih dana:: #$&%"(%& :9

... aj javi kaj si napravio!?!
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 17:06

Regler je na drugom mjestu

Vruće žice;Aquila 250 170720091502 Vruće žice;Aquila 250 W640
Hvala svima na pomoći.
Pustio sam je da radi na mjestu i za manje od pola minute su se počele grijati žice tako da nešto definitivno nije u redu.Za sada apstiniram od vožnje Crying or Very sad Crying or Very sad a u petak vozim djevojčicu na pregled pa ćemo vidjet što doktor kaže.
[Vrh] Go down
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 22 srp 2009, 20:59

bare je napisao/la:
Hvala svima na pomoći.
Pustio sam je da radi na mjestu i za manje od pola minute su se počele grijati žice tako da nešto definitivno nije u redu.Za sada apstiniram od vožnje Crying or Very sad Crying or Very sad a u petak vozim djevojčicu na pregled pa ćemo vidjet što doktor kaže.

Ako je tako - onda sam gotovo siguran da znam o čemu se radi! Ti višepolni konektori često su uzrok raznih problema, i to općenito na 12 V auto-moto instalacijama.

Po ljeti se samo radi o lošem kontaktu (na jednoj ili više žica), a kada je hladno i izolacija žica se skruti i postane tvrda, tada se najčešće sasvim izgube neki kontakti, i vozilo "nekim čudom" ostane u kvaru, ili pak ne rade samo određeni uređaji.

Zbog vrlo sličnih razloga je skorpac ove zime prekapao svoj motor, i zamalo kupio drugu pumpu za gorivo. A pumpa nije bila kriva, nego loš kontakt. Ja sam ove zime također primjetio da mi pumpa radi "anemično", a čim je zatoplilo, odmah radi normalno.

Na jednom drugom vozilu 13 hebenih godina me po zimi mučila "struja", gubio se kontakt, a čim sam nešto dirnuo, struja se pojavila. Ovog proljeća sam temeljito raskopao instalaciju, sve dok u ispitivanjima nisam došao do sličnog višepolnog konektora. Kad sam ga rastavio, odmah sam primjetio da je oko dvije žice okolna plastika potamnjela i lagano nagorjela.

Te dvije žice sam odsjekao iz konektora, i spojio ih sa rednim stezaljkama. SVE je odmah proradilo, onako kako je f'cking TREBALO raditi od prvog dana..
[Vrh] Go down
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimesri 29 srp 2009, 21:28

Evo samo da javim razvoj događaja vezanih uz moj problem.
Bio sam u servisu i desilo se ono čega sam se i bojao.Pošto su nedavno preuzeli servisiranje i prodaju Hyosunga(inače imaju prodaju i servis Nissana)čini mi se da baš i nisu nešto vični motorima.
Naime,nakon što nije otkrio uzrok zagrijavanja žica majstor je nazvao Eurorent u
Zagrebu i konzultirao se s njima.Iz hrama mudrosti je dobio odgovor da je to normalno,da se žice zagriju na određenu temperaturu i da ona više ne raste.
Ne znam,meni baš i nije normalno da ne možeš držat žice u ruci koliko su vruće ali majstor je svoje rekao.
I tako sada kada se vozim molim se da mi ne plane dupe i nosim sa sobom koju pivicu
ako zatreba za gašenje,ako ne onda nakon vožnje ugasim sebe cuga cuga
[Vrh] Go down
skorpac
cro chopper forum
cro chopper forum
skorpac


Broj postova : 597
Godina imam : 49
Prebivalište : Zagreb
Vozim : Aquila custom
Na forumu od : 19.06.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimečet 30 srp 2009, 12:15

Di si bio u servisu? Rijeka?

.. Palomas kaj se pumpe goriva tiće kupio sam ja drugu pumpu, doma mi je Smile ... uzrok mojeg kvara su bili slabi kontakti i akumulator koji nije bio do kraja pun. Lija i ja smo doslovno raskopali cijeli motor odspojili i očistili sve strujne instalacije uključujući i masu. No nebitno ... pokušaj napraviti ovo što ti j palomas rekao... poprati te žice te ih detaljno pregledaj i vidi da li su konektori odnosno spojevi čvrsti i pogledaj da li su možda negdje izolacije na žicama izgorene ili pak rastopljene. Pa javi.
[Vrh] Go down
http://skorpac.daportfolio.com/
palomas
cro chopper forum
cro chopper forum
palomas


Broj postova : 4405
Godina imam : 59
Prebivalište : Varaždin
Vozim : BMW R1200 RT
Na forumu od : 05.03.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimečet 30 srp 2009, 12:46

Kontakt sprej može puno pomoći u takvim stvarima! Mnogi ljudi umjesto njega koriste WD-40. Na početku WD možda malo i popravi kontakt, ali on je mastan pa se kasnije nalovi prašina, koja još pogoršava situaciju...
[Vrh] Go down
bare
man
man
bare


Broj postova : 38
Godina imam : 48
Prebivalište : Delnice
Vozim : Aquila gv250
Na forumu od : 01.11.2008

Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitimečet 30 srp 2009, 14:19

Da u Rijeci,AK Lenac. Rastavio sam kontakte i stisnuo stopice tako da se sada stvarno teško rastavljaju,valjda je onda i spoj dobar.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vruće žice;Aquila 250 Empty
PostajNaslov: Re: Vruće žice;Aquila 250   Vruće žice;Aquila 250 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vruće žice;Aquila 250
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pozdrav bikerima
» maxo shadow - predstavljanje
» Aquila 250
» Aquila GV-650
» Aquila 250 i

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: It's a chopper, baby :: Tehnika,servisi,dijelovi,dodatna oprema,moj prvi chopper,net shop i dr. :: Tehnika-
Forum(o)Bir: