Početna stranicaPretraľnikrg-motors - Page 3 610RegistracijaLogin

 

 rg-motors

Go down 
+21
frrka
rifireman
Krešo
betamoto
fat boy
Žilek
dudo
george
Goran Kraljic
calc69
magna
skorpac
Leso
One Night Stand
KekoWaspnation
Saba
asy
Eagle
Vladek
veki333
kec1982
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
dac
cro chopper forum
cro chopper forum
dac


Broj postova : 1237
Godina imam : 44
Prebivalište : kumrovec
Vozim : Kymco Zing
Na forumu od : 03.01.2009

rg-motors - Page 3 Empty
PostajNaslov: Naslov: Re: rg-motors   rg-motors - Page 3 Icon_minitimesri 19 kol 2009, 10:59

Jack je napisao/la:
vidim da se ljudi cesto zale kako im serviseri naplacuju zamjenu svjecica, filtera ili nekog drugog potrosnog dijela, i ne pokazu stari ( da se vidi u kojem je stanju bio, i da je stvarno i zamijenjen ). . .
mislim da bi trebalo biti pravilo da se od njih trazi da to rade. . .
i da se stari djelovi uzmu, i da ih sam bacis. . .
kad bi to svi radili ' majstori ' ne bi imali tudje dijelove za pokazivati. . .

kao student sam radio u BMW-u i Merc-u na dostavi novih i servisiranih vozila. . .
i cesto sam cuo i vidio da njihovi serviseri kod promjene ulja ispuste recimo dvije litre, i toliko dotoce novog, a naplate pet. . .

najgori primjer je bio u Mercedesu, kada je jedan frend / kolega Spanjolac uspio potpuno unistiti novi auto. . .
isao ga je dostaviti, i glupirao se, i skrsio ga je. . .
u servisu su ga popravili i prodali pod novo. . .
kupac je na srecu na prvi servis otisao negdje drugdje, gdje mu je serviser pokazao i objasnio da mu je auto bio debelo razbijen. . .
onda se kupac naravno vratio u ducan, i bez rijeci su mu dali zapravo novog. . .
koma. . .
a dostavljac majmun. . .
je li dobio otkaz. . .
pa, nije. . .

sve se to dogadjalo u Londonu. . .
tako da kad mi netko kaze da je usluga u Merc / Honda / Harley / BMW bolja od one u ' nizim klasama ' samo se slatko nasmijem. . .

zapravo, ovih dana imam viska vemena, pa cu otici do onih nasih draaagih zastupnika za HD. . .
pa cu se praviti da sam potencijalno zainteresiran, da vidim koje ce mi bedastoce navaljati. . .




Ima tu puno istine! a čul sam da i u lagermaxu znaju sj.. aute!

A i sve ovisi kakvi su ljudi u servisu! Ak netko to radi iz nekakve ljubavi onda je to ok! A ak je to nekom usputni posel onda shit! Ko na primjer tip prodaje motorne pile i kosilice i skutere usput!
[Vrh] Go down
Goran Kraljic
man
man



Broj postova : 12
Godina imam : 47
Prebivalište : Varaždin
Vozim : Lifan
Na forumu od : 16.06.2009

rg-motors - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: rg-motors   rg-motors - Page 3 Icon_minitimesub 29 kol 2009, 10:10

Servisi koji drže do sebe i svog ugleda če vam uvijek dati zamjenjene dijelove jer im nije interes da radi 20 kn ima problem sa korisnikom.
Isto tako smo svjedoci činjenice da kod nas ljudi ne razmišljaju dugoročno pa neki rade upravo što je Jack opisao.
[Vrh] Go down
 
rg-motors
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CROATIA-CHOPPER-CUSTOM-CRUISER-FORUM :: Chopper’s World :: Ponuda Chopper motora u Hrvatskoj-
Forum(o)Bir: